Max Factor, Colour Elixir, Lip Cushion (Błyszczyk do ust)

Max Factor, Colour Elixir, Lip Cushion (Błyszczyk do ust)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Gdy potrzebujesz szybko wyjść z domu i być gotowa w zaledwie kilka minut wystarczy, że nawilżysz usta i dodasz im odrobiny koloru za pomocą nowego błyszczyka Max Factor Colour Elixir Lip Cushion. Zaprojektowany z myślą o specjalnych okazjach w pięknej palecie kolorów, znajdziesz składniki, które kocha twoja skóra. Innowacyjny aplikator pozwoli ci łatwo uzyskać gładkie, miękkie i mocno nawilżone usta. Piękny kolor otrzymasz w bonusie!

Zaskakujący pozytywnie

Błyszczyk zakupiłam w promocyjnej cenie z myślą, że będę z niego korzystać okazyjnie. Na co dzień używam przeważnie pomadek nawilżających. Tymczasem stał się on jedynym z kosmetyków po który sięgam chętnie i często. Kolor z którego korzystam to nr. 025 shine in glam. Dla mnie kolor jest strzałem w 10! Nadaje ustom wyrazistości, blasku, świetnie nawilża i nie ściera się tak szybko jak zwykłe pomadki. Zawiera w sobie błyszczące drobinki które sprawiają, że usta wydają się większe. Podoba mi się bardzo opakowanie tubka z gąbeczką jest bardzo praktyczna ci ułatwia aplikację na ustach. To pierwszy mój zakup i na pewno nie ostatni, jest bardzo wydajny, z całego serca polecam.

Luuubię to!

Błyszczyki bardzo lubię, a te należą do jednych z moich ulubionych. Opakowanie to miękka tubka ze ściętym aplikatorem na końcu którego znajduje się gąbeczka. Są dosyć gęste i mają waniliowy zapach. Posiadam dwa kolory, które w mojej ocenie są najładniejsze - 010 - dziewczęcy, jasny róż oraz 025 - ciemniejszy, brudny róż. Kolor 025 szczególnie zasługuje na uwagę gdyż jest bardzo unikatowy, ciężko taki spotkać wśród błyszczyków. Oba kolory nie posiadają widocznych drobinek.

Coś co wyróżnia te błyszczyki to na pewno wysoka pigmentacja - kolor tutaj na prawdę widać na ustach, nie pozostaje jedyne błysk. Za to lubię je najbardziej. Są gęste, delikatnie się kleją ale są komfortowe w noszeniu. Na ustach wyglądają dziewczęco i bardzo elegancko, nie tandetnie. Dają ładny, podkreślający usta błysk i pasują do wielu okazji. Nie jest to produkt zastygający więc nie ą super trwałe ale przez swoją gęstość jak na błyszczyki całkiem dobrze trzymają się ust.. Zauważyłam też, że całkiem fajnie pielęgnują usta. Nie raz miałam je na sobie cały dzień wielokrotnie dokładając i na koniec dnia usta były nadal gładkie i miękkie. Cena regularna jest dosyć wysoka ale często są w promocji i warto ich wtedy wypatrywać. Jeśli szukacie błyszczyka z eleganckim błyskiem, bez drobiny i z widocznym kolorem to warto się nad nimi zastanowić.

Max Factor, Colour Elixir, Lip Cushion (błyszczyk do ust) 020

Moja recenzja dotyczy odcienia 020 splendor chic, jest bardzo eleganckim odcieniem ladnie podkreśla usta, kolor jest bardzo soczysty moim zdanie idealnie pasuje on do osób z ciemniejszą karnacją skóry! Błyszczyk jest bardzo trwały

Kolor i pielęgnacja

Recenzuję odcień 020 Splendor Chic, który na ustach niestety odbiega od koloru tubki. Miałam nadzieję na piękny, przybrudzony róż, a jest (też w sumie niebrzydki) zwyczajny, dość ciemny róż bez żadnych domieszek. Opakowanie to tubka zakończona gąbką, którą bardzo wygodnie nakłada się produkt.

Błyszczyk nie rozmazuje się, nie wychodzi poza kontur ust i łatwo stopniować nim natężenie koloru. A pigmentacja jest wyraźna, mój odcień nałożony grubszą warstwą nie różni się niczym od szminki. Osobiście lubię jednak delikatniejsze krycie i aplikuję minimalną ilość błyszczyka, którą starannie rozcieram. Taki zabieg daje efekt świeżych, różanych usteczek :) Warstwa jest cienka, dobrze wtopiona w wargi, połysk nie jest może lustrzany, ale dobrze widoczny.

Trwałość przeciętna, jedzenia i picia nie przetrwa, ale to tylko błyszczyk. Muszę za to przyznać, że konsystencja jest treściwa, gęsta, trochę się klei, jednak niezbyt dokuczliwe. Mam za to wrażenie nawilżenia i odżywczego działania na usta. Żadnych podrażnień ani wysuszenia.
Jeśli poszukujecie dobrze napigmentowanego błyszczyka o ładnym połysku bez drobinek, to zwróćcie uwagę na Lip Cushion.

Elixir

Błyszczyk doskonały na szybkie akcje, nie wymagające obrysowywania ust. Wygodne opakowanie w miękkiej tubce. Wyciskam odpowiednią ilość bez konieczności sprawdzania się w lusterku. Daje naturalny efekt. To taki eliksir, żeby nawilżyć i odżywić szybko usta, jednocześnie nadając im kolor.

Bardzo dobry błyszczyk

Oceniam wersję błyszczyku 020.
Błyszczyk otrzymujemy zamknięty w przepięknej eleganckiej tubce. Kolor tubki sugeruje nam jaki kolor błyszczyku wybieramy. Napisy nie ścierają się, dzięki czemu nawet opakowanie wciąż wygląda ekskluzywnie.
Świetnym pomysłem jest aplikator błyszczyku. Jest to delikatna gąbeczka, która bardzo precyzyjnie i równomiernie rozprowadza kosmetyk na ustach. W zależności od siły nacisku możemy regulować ilość kosmetyku wydobywanego z opakowania.

KONSYSTENCJA
Konsystencja produktu jest bardzo gęsta i dość klejąca, mocno napigmentowana. Bardzo dobrze rozprowadza się na ustach pokrywając je delikatną warstwą nadającą intensywny, żywy kolor. Wykończenie jest glowy, daje na ustach efekt mokrych ust- tafli wody

KOLOR
Posiadam wersję 020. Jest to dość intensywny, brudny róż. Bardzo ładnie wygląda na ustach, pasuje do większości karnacji. Niestety zwykle jest niedostępny stacjonarnie , po prostu jest szybko wykupowany

EFEKT
To co mnie urzekło w tym błyszczyku to jego właściwości pielęgnujące. Błyszczyk nie tylko daje wizualnie efekt pięknych, zdrowych, soczystych ust, ale również porządnie pielęgnuje je i chroni

Piękny kolor na ustach

Błyszczyk ma gęstą konsystencję. Bardzo dobrze jednak pokrywa, nadając ustom piękny kolor. Długo także utrzymuje się na ustach. To nie tylko kosmetyk kolorowy, ponieważ jednocześnie pielęgnuje usta sprawiając, że są miękkie i nawilżone.

Posiada aplikator w formie gąbeczki przez którą wypływa kosmetyk. Odpowiednią siłą ściśnięcia tubki regulujemy ilość wydobywanego kosmetyku.

Opakowanie jest ładne, kolor tubki sugeruje kolor błyszczyka wewnątrz. Złota zakrętka sprawia, że całość wygląda bardzo szykownie i elegancko.

Cudowny błyszczyk

Pierwszy błyszczyk który bardzo mi się spodobał. Kolor 035 pięknie sprawdza się na ustach, naturalnie wygląda. Usta miękkie, odżywione jestem bardzo zadowolona.

Rozczarowanie

Kupiłam ten błyszczyk sugerując się dobrymi opiniami i niestety się zawiodłam. Sama nie wiem jak opisać ten produkt... Chemiczny zapach, bardzo się klei i na ustach nie prezentuje się dobrze. Jedynie gdzie dobrze wyglada to na swatchu na ręce.

Zamiennik Clarins??

Zamiennik?? A może jego lepsza wersja?

OPAKOWANIE:
Bardzo ładne, wygodna tubka, z odkręcanym korkiem. Przykuwa wzrok, cieszy oko. Praktyczne. Po naciśnięciu tubki, uzyskujemy odpowiednią ilość produktu, który pokrywa aplikator w formie gąbeczki.
Pod koniec opakowania, może wystąpić problem z wydobyciem resztek produktu.

KOLOR:
Oceniam kolor 020.
JEst to według mnie soczysta malina, jednak trochę przybrudzona. Kolor idealny. Bardzo ciężko go zdobyć podczas promocji, gdyż jest mocno rozchwytywany.

KONSYSTENCJA:
Przypomina tradycyjny błyszczyk. Jest trochę gęsta, nie spływa.

EFEKT:
Można powiedzieć, że to efekt mokrych ust w kolorze.
Błyszczyk ładnie pokrywa kolorem całą powierzchnię ust, nie zostawia plam i prześwitów. Kolor jest kryjący. Usta nie kleją się.
Błyszczyk nie wysusza ust, wręcz je nawilża. POsiada właściwości pielęgnacyjne i to jest największą jego zaletą. Można używać zamiast balsamu.

TRWAŁOŚĆ:
NA ustach błyszczyk utrzymuje się dość długo, chociaż nie jest produktem długotrwałym i zastygającym.

WYDAJNOŚĆ:
Całkiem, całkiem.
Używam juz 2 miesiąc i została ok. połowa opakowania.

super

Błyszczyk jest bardzo fajny, trwały, kolory są mega piękne do wyboru, Błyszczyk ma ładny i przyjemny zapach, usta po jego użyciu są nawilżone, miękkie i odżywione. Cena nie jest wysoka

Fajny, ale ma swoje minusy

Nie korzystam raczej z błyszczyków. Przyciągnęły mnie recenzje na Youtubie, ciemny kolor (mam wersję 030) i promocja -55% w Rossmannie;)
Kolor 030 jest prześliczny, idealny dla brunetek o ciemniejszym odcieniu skóry.
Formuła bardzo mi odpowiada - błyszczyk się nie klei, a jednocześnie trzyma się na ustach i nie migruje po twarzy.
Opakowanie bardzo ładne, chociaż moim zdaniem nie do końca praktyczne... Ciężko wycisnąć produkt z opakowania, mimo że błyszczyka używam dopiero od 2 tygodni i w środku powinno być go jeszcze bardzo dużo.
Kolejnym minusem jest dla mnie zapach - dla mnie zdecydowanie zbyt budyniowy, ale dla miłośniczek słodkich i waniliowych zapachów będzie ok.
Generalnie jestem zadowolona. Cena dość wysoka, ale błyszczyk pojawia się często w promocji.