Max Factor, Colour Elixir, Lip Cushion (Błyszczyk do ust)

Max Factor, Colour Elixir, Lip Cushion (Błyszczyk do ust)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Gdy potrzebujesz szybko wyjść z domu i być gotowa w zaledwie kilka minut wystarczy, że nawilżysz usta i dodasz im odrobiny koloru za pomocą nowego błyszczyka Max Factor Colour Elixir Lip Cushion. Zaprojektowany z myślą o specjalnych okazjach w pięknej palecie kolorów, znajdziesz składniki, które kocha twoja skóra. Innowacyjny aplikator pozwoli ci łatwo uzyskać gładkie, miękkie i mocno nawilżone usta. Piękny kolor otrzymasz w bonusie!

Rozczarowanie

Kupiłam ten błyszczyk sugerując się dobrymi opiniami i niestety się zawiodłam. Sama nie wiem jak opisać ten produkt... Chemiczny zapach, bardzo się klei i na ustach nie prezentuje się dobrze. Jedynie gdzie dobrze wyglada to na swatchu na ręce.

Zamiennik Clarins??

Zamiennik?? A może jego lepsza wersja?

OPAKOWANIE:
Bardzo ładne, wygodna tubka, z odkręcanym korkiem. Przykuwa wzrok, cieszy oko. Praktyczne. Po naciśnięciu tubki, uzyskujemy odpowiednią ilość produktu, który pokrywa aplikator w formie gąbeczki.
Pod koniec opakowania, może wystąpić problem z wydobyciem resztek produktu.

KOLOR:
Oceniam kolor 020.
JEst to według mnie soczysta malina, jednak trochę przybrudzona. Kolor idealny. Bardzo ciężko go zdobyć podczas promocji, gdyż jest mocno rozchwytywany.

KONSYSTENCJA:
Przypomina tradycyjny błyszczyk. Jest trochę gęsta, nie spływa.

EFEKT:
Można powiedzieć, że to efekt mokrych ust w kolorze.
Błyszczyk ładnie pokrywa kolorem całą powierzchnię ust, nie zostawia plam i prześwitów. Kolor jest kryjący. Usta nie kleją się.
Błyszczyk nie wysusza ust, wręcz je nawilża. POsiada właściwości pielęgnacyjne i to jest największą jego zaletą. Można używać zamiast balsamu.

TRWAŁOŚĆ:
NA ustach błyszczyk utrzymuje się dość długo, chociaż nie jest produktem długotrwałym i zastygającym.

WYDAJNOŚĆ:
Całkiem, całkiem.
Używam juz 2 miesiąc i została ok. połowa opakowania.

super

Błyszczyk jest bardzo fajny, trwały, kolory są mega piękne do wyboru, Błyszczyk ma ładny i przyjemny zapach, usta po jego użyciu są nawilżone, miękkie i odżywione. Cena nie jest wysoka

Fajny, ale ma swoje minusy

Nie korzystam raczej z błyszczyków. Przyciągnęły mnie recenzje na Youtubie, ciemny kolor (mam wersję 030) i promocja -55% w Rossmannie;)
Kolor 030 jest prześliczny, idealny dla brunetek o ciemniejszym odcieniu skóry.
Formuła bardzo mi odpowiada - błyszczyk się nie klei, a jednocześnie trzyma się na ustach i nie migruje po twarzy.
Opakowanie bardzo ładne, chociaż moim zdaniem nie do końca praktyczne... Ciężko wycisnąć produkt z opakowania, mimo że błyszczyka używam dopiero od 2 tygodni i w środku powinno być go jeszcze bardzo dużo.
Kolejnym minusem jest dla mnie zapach - dla mnie zdecydowanie zbyt budyniowy, ale dla miłośniczek słodkich i waniliowych zapachów będzie ok.
Generalnie jestem zadowolona. Cena dość wysoka, ale błyszczyk pojawia się często w promocji.

Colour Elixir Cushion - Max Factor

Bardzo fajny błyszczyk. Swój mam w kolorze nr.010. Dla mnie odcień idealny .Pozostawia delikatny nie nachalny kolor na ustach. Usta z tym błyszczykiem wyglądają na zdrowe. Ma fajne opakowanie, bo błyszczyk można zużyć do samego końca. Jak na błyszczyk utrzymuje się dość długo.W drogerii stacjonarnie błyszczyk jest dość drogi można go kupić na jakiejś fajnej promocji albo po prostu w drogeriach internetowych.

super

Błyszczyk do ust Max Factor jest bardzo fajny i wydajny, nadaje ustom naturalny delikatny kolor, Bluszczyk nie klei się i jest komfortowy w noszeniu przez cały dzień, warto wypróbowac

Miał być HIT...a wyszło trochę jak zwykle.

Zachęcona opiniami oraz promocyjnymi cenami w drogerii postanowiłam skusić się na coś nowego i mój wybór padł na błyszczyk Max Factor Colour Elixir Cushion nr 020 splendor chic.
Kolor idealny, delikatnie podbija naturalny kolor ust, wpada w brudny róż, ale tylko trochę, więc raczej kolor dla każdego typu urody.
Opakowanie piękne, klasyczne, eleganckie, zmieści się w każdej torebce.
Aplikator w postaci gąbki jest dość dziwny, twardy i wchłania sporą ilość produktu. Dodatkowo ciężki wycisnąć błyszczyk z tubki, a przy kolejnym otwarciu tubki produkt (chyba pod ciśnieniem) wychodzi sam co widać na zdjęciu.
Za każdym razem mam takiego "frędzla" na wierzchu. Sprawdzałam i taki sam efekt jest jak się nosi błyszczyk w torebce i jak leży na półce.

Błyszczyk ma ładny i przyjemny zapach, usta po jego użyciu są nawilżone, miękkie i odżywione. Jeśli chodzi o trwałość, to trzeba mieć na uwadze, że to błyszczyk, więc dość szybko go zjadamy, ale jeśli za dużo nie mówimy i przede wszystkim nie pijemy i nie jemy to wytrzymuje dłużej.

Nie wiem czy jeszcze skuszę się na błyszczyk z tej serii.

Uwielbiam

Od jakiegoś czasu widzę że powróciły do łask błyszczyki do ust, jak w latach 90tych :)
Dla mnie to bardzo dobra wiadomość bo lubię ten efekt i fakt ze nie wysuszają ust tak jak matowe pomadki.
Jednym z moich ulubieńców błyszczykowych jest właśnie Lip Cushion z Max Factor.
Konsystencja lekko klejąca sprawia że nie spływa z ust i nie rozlewa się poza kontur.
Spory wybór kolorów ładnych, które po nałożeniu na usta są faktycznie widoczne.
Wygodna forma nakladania.

Ogólnie jestem na tak!!!

Szczerze to nie spodziewałam się, że ten błyszczyk tak bardzo mi się spodoba ! Dzięki aplikatorowi w formie gabeczki dozuje się wystarczająca ilość produktu, która w zupełności wystarczy na pokrycie w 100% ust. Bluszcz nie klei się i jest komfortowy w noszeniu przez cały dzień. Nadaje też kolor co jest jak najbardziej na plus. Ja swój błyszczyk dostałam za wygraną w konkursie przy testowaniu przez wizaż podkładu Facefinity od Max Factor i dzięki temu odkryłam na prawdę super błyszczyk i na pewno zaopatrze się w inne odcienie.

Delikatne podkreślenie ust

Swój błyszczyk mam w kolorze 20, jak dla mnie jest to idealny kolor do podkreślenia koloru ust. Produkt ma w miarę gęstą konsystencję i dość mocny kolor, który umiarkowanie długo trzyma się na ustach. Zapach jest delikatny i przyjemny. Opakowanie jest ładne, wygodne, łatwo wydobyć kosmetyk, chociaż zakończenie gąbeczką wydaje się być trochę niehigieniczne. Mimo, że go bardzo lubię, to uważam że cena, za którą jest dostępny stacjonarnie jest za wysoka, a w drogeriach internetowych można go znaleźć nawet za około 15 zł. Błyszczyk jest wydajny. Pewnie będę kupować kolejne sztuki, ponieważ idealnie sprawdza się na co dzień, kiedy mam ochotę tylko delikatnie podkreślić usta.

Coś dla mnie

Błyszczyk, który musi mieć każda kobieta. To jest dla mnie jak wisienka na torcie, wykończenie makijażu. Kolorów do wyboru jest sporo. Zapach owocowy, jak to błyszczyk ale bardzo przyjemny. Konsystencja gęsta, dzięki aplikatorowi (gąbeczce) bardzo fajnie się maluję. Nie rozlewa się ani nie lepi na ustach. Nadaje bardzo ładny wyraz kształtu ust.

Dla podkreślenia naturalnego koloru ust

Błyszczyk ten kupiłam, ponieważ podobało mi się jego opakowanie, wzorowane na pewnym wysokopółkowym produkcie oraz oczywiście kolor, który w moim przypadku to 030 Majesty Berry. Kosztował mnie jakieś 20 złotych na promocji w drogerii Hebe.

Zwolenniczką błyszczyków nigdy nie byłam, muszę przyznać. Wolę matowe wykończenie, ponieważ o dziwo jest dla mnie bardziej komfortowe. Błyszczyki lubią rozlewać się poza kontur ust, przyklejać do siebie włosy itd. Dodatkowo zawsze mam odruch rozcierania zaciśniętymi wargami produktu i nie potrafię nad tym panować, więc dotychczas błyszczyki omijałam szerokim łukiem, a jedyne błyszczące wykończenie na moich ustach to były pomadki ochronne, pielęgnujące oraz lanolina. Trochę się to zmieniło odkąd kupiłam błyszczyk Max Factor. Chciałam coś, co podkreśli mój naturalny kolor ust, który ''w stanie spoczynku'' jest bardzo jasny, natomiast po przygryzieniu warg lub po zjedzeniu czegoś ostrego zmienia się w dosyć ciemny, jagodowy. Właśnie takiego koloru szukałam, aż znalazłam. Bardzo spodobało mi się to, że zamiast typowego aplikatora, jak to przy błyszczykach bywa, jest ścięta na skos włochata gąbeczka, przymocowana do opakowania. Jest ona naprawdę super wygodna. Wystarczy ścisnąć tubkę, a produkt wypływa dziurką, która znajduje się na środku aplikatora. Najbardziej chodzi mi o to, że można dozować tyle, ile się chce i nigdy nie przesadzimy. Dzięki temu mogę nałożyć maksymalnie cienką warstwę, która jest dla mnie komfortowa, a jedyne co, to nadaje ustom świeży, naturalny odcień. Przy okazji świetnie podkreśla mój szaro-zielony kolor tęczówki. Oczywiście można nałożyć grubą, błyszczącą warstwę, co automatycznie pogłębia kolor na ustach, ale to nie moja bajka. Odcień błyszczyka nieco się różni od koloru opakowania - moim zdaniem błyszczyk jest trochę jaśniejszy i bardziej wyraźny, lecz to nie robi mi różnicy. Jeżeli chodzi o jego działanie pielęgnujące, to muszę stwierdzić, że jest całkiem dobre. Jeśli nie szkoda wam zużyć taki błyszczyk tylko do pielęgnacji ust, to naprawdę może pomóc z pozbyciem się suchości i suchych skórek. Ja go raczej używam tylko gdy wychodzę z domu, także przy okazji chronię swoje usta przed niską temperaturą na dworze, a że mam je dosyć duże, szczególnie po pomalowaniu, i zwracają na siebie uwagę, to muszą jakoś wyglądać :)! Trwałość przy cienkiej warstwie jest dobra - potrafi w większości pozostać na ustach nawet po posiłku, tylko błyszczenie zmienia się bardziej na mat i zostaje sam kolor. Ostrzegam też, że jak to na błyszczyki przystało, pozostawia po sobie ślady, przykładowo na kubku podczas picia kawy lub na pocałowanym mężczyźnie :D.

Konsystencja błyszczyka jest gęsta, ale nie klejąca. Trzeba mocno nacisnąć tubkę, by wypłynęła pożądana przez nas ilość. Rozprowadza się szybko i łatwo, nie pozostawiając smug. Początkowo delikatnie podkreśla suche skórki, ale po pewnym czasie zmiękcza je i nie są już widoczne.

Zapach ma delikatny i mogę go określić jako ''błyszczykowy'', czyli troszkę owocowy, troszkę waniliowy. Na ustach nie jest wyczuwalny.

Opakowanie to miękka tubka z aplikatorem, o którym pisałam wyżej i który jest włochatą gąbeczką, ściętą na skos. Posiada też zakrętkę w kolorze złotym. Kolor opakowania jest zbliżony do koloru błyszczyka, a przynajmniej w przypadku mojego odcienia nie jest to w 100% odwzorowane. Cały wygląd opakowania kojarzy się z wysokopółkowym produktem, jest bardzo elegancki. W sumie można powiedzieć, że firma Max Factor jest wysoką półką, ale tylko drogeryjną. Wielkość opakowania jest idealna nawet do małej torebki i nie zajmuje dużo miejsca. Pojemność to 9ml.