ViViean, Control Therapy, Night Cream (Krem na noc)

ViViean, Control Therapy, Night Cream (Krem na noc)

Krem regeneracyjny na noc dla cer trądzikowych i tłustych. Doskonale się wchłania, pozostawiając uczucie świeżości, doskonałego nawilżenia i napięcia. Przyspiesza regenerację naskórka, wygładza skórę i pomaga odblokować pory. Działa antyseptycznie, goi stany zapalne i zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry.
Kompleks Tioxolone bogaty w siarkę oraz propolis, który stanowi naturalny antybiotyk, regulują wydzielanie sebum, wpływają leczniczo i dezynfekująco na zmiany trądzikowe. Zestaw oligoelementów pomaga utrzymać zdrową, młodą skórę.

Składniki aktywne: propolis, kompleks Tioxolone, aloes, wyciąg z cytryny, kwas salicylowy, kompleks: magnez, cynk, żelazo, miedź oraz olejki z wiesiołka i nasion soi, alantoina.

Bardzo dobry

Bardzo dobry kremik. Delikatny, szubko się wchłania, nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha a wręcz likwiduje zaskórniki. Odkąd go używam dużo mniej ich mam. Przyspiesza gojenie wyprysków i śladów po nich. A po przebudzeniu buzia jest taka wypoczęta i nie świeci się co jest cudem w moim przypadku. Nie wysusza.
Zamówiłam przez internet kremik w dużej tubie 180ml więc pewnie nie prędko mi sie skończy na szczęście :) Jak na razie niewiele go ubyło.
To opakowanie jest z fajna pompką dzięki temu jest higieniczne a krem będzie długo świeży.
POLECAM

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego

Świetny, jak cała seria

Kolejny doskonały produkt dla cery problemowej. Idealnie współgra z kremem na dzień i maseczką. Miałam wieczny problem z sebum i wypryskami. Dzięki kosmetykom z tej serii tego problemu już nie mam. Zwykle rano spoglądając w lustro dostrzegałam jedynie twarz pokrytą świecącą warstwą i nowymi syfkami. Teraz widzę idealnie zmatowioną i naprężoną skórę na której nie pojawiają się pryszcze, a pory są wyraźnie zredukowane. JESTEM NA TAK!
Cała seria tych produktów jest dla mnie KWC.