L`Oreal Paris, Magic Shampoo, Invisible Dry Shampoo (Magiczny suchy szampon (różne zapachy))

Sprawdź ceny produktu

Dlaczego Magic Shampoo jest magiczny? To pierwszy niewidzialny suchy szampon od L’Oreal Paris, który, dzięki swojej niewidzialnej formule, nie pozostawia białych śladów – nawet na ciemnych włosach. Niezależnie więc, czy jesteś blondynką, szatynką, brunetką czy masz rude włosy, możesz wybrać dowolny wariant suchego szamponu dla siebie – nie musisz przejmować się białymi śladami ani poświęcać dodatkowego czasu na wyczesanie osadu.Skrobia z ryżu siewnego zawarta w Magic Shampoo od L’Oreal Paris pochłania nadmiar sebum z włosów i skóry głowy, a także unosi włosy u nasady, zwiększając objętość i dając efekt świeżych włosów. Włosy stają się bardziej sypkie i gładkie w dotyku – zupełnie tak, jakbyś przed chwilą poświęciła czas na ich umycie i wysuszenie.

Wystarczy, że spryskasz włosy szamponem z odległości około 30 cm a następnie wmasujesz w nie produkt, by mógł dokładnie wchłonąć nadmiar sebum. Włosy będą wyglądały na czyste, będą gładkie w dotyku i kusząco pachnące, a Ty oprócz świeżego wyglądu zyskasz czas, który musiałabyś poświęcić na pielęgnację.

Magic Shampoo wyróżnia się również zapachami – lekkimi, świeżymi i słodkimi. Zapachy wszystkich 5 gam są na tyle subtelne, że nie kolidują z innymi produktami. Utrzymują się na włosach przez długi czas, ale dzięki swojej delikatności nie są nachalne ani duszące.
Dostepne zapachy:

zapachowa
w spray'u
100 – 250ml

Bez szału

Suchy szampon kupiłam ponieważ mam bardzo przetluszczającą się skóra glowy na dodatek jeszcze posiadam grzywke . Szampon ładnie pachnie nie zostawia białego pyłu ale nie przedłuża świeżości moich włosów.

Nieskuteczny Śmierdziuch

I znowu sama na siebie jestem zła, bo kupiłam w pośpiechu produkt, którego nie znam, mimo, że mam już swój KWC wśród suchych szamponów.

Podczas sprinterskich zakupów w Tesco przypomniało mi się, że skończył mi się szampon Klorane, a że żywcem nie miałam czasu na bieg do apteki, wzięłam pierwszy lepszy, który akurat stał na promocyjnej wyspie. I uwierzycie, dałam za niego 17 zł, prawie tyle, ile za Klorane, i mam ochotę go wyrzucić!

Zacznijmy od tego, że jego niewidoczność jest równa nieskuteczności - mogę przez minutę psikać w jednym miejscu a na włosach nie pojawia się nic - poza odpychającym, intensywnym zapachem, po którym w łazience przydałaby się maska gazowa przez kolejne 2h. - mam wersję Rose, która śmierdzi jak tanie perfumy. Co gorsza - czuję go przez cały dzień na sobie i miesza się z perfumami.

Tym samym szampon w ogóle nie odświeża włosów - po wmasowaniu minutę tego, co z atomizera wyleciało, włosy stają się matowe - ale w żadnym razie nie świeże. Są klapnięte, smutne i wołają "no kurde, dzięki Anka, świetna robota", a ja zakładam czapkę do pracy, bo już za późno na mycie łba.

Podsumowując, naprawdę nie warto wydawać na niego pieniędzy, nawet jeśli inne warianty zapachowe są bardziej akceptowalne niż różany.

Chyba go wyrzucę, bo do Batiste, albo do mojego ulubionego Klorane w ogóle się nie umywa.

Tylko piniondzów szkoda :-/

Skąd tyle pozytywnych opinii ?!

Ten produkt to na pewno nie, jak zapewnia producent, magiczny sposób na odświeżenie włosów. To był mój pierwszy suchy szampon do włosów z L'Oreala i raczej już ostatni. Jak dla mnie kompletny bubel, który pozostawia na włosach biały proszek, który czasami nie dało się w całości wmasować w skórę głowy. Włosy są kompletnie nie odświeżone, a paskudnie posklejane, matowe i sztywne. Bardzo, bardzo delikatnie zwiększa objętość włosów przy nasadzie. Plusem może być tylko jego ładny, delikatny i nienachalny zapach.

Porażka

Nie odświeża włosów, po zastosowaniu gdzieś znika. Zapach bardzo intensywny, przy użyciu strasznie się duszę i kaszlę. Cena też nie jest zbyt atrakcyjna. Biorąc pod uwagę powyższe to zdecydowane NIE dla tego produktu!

Bardzo dobry

Muszę przyznać, że bardzo polubiłam się z tym produktem. Kupiłam go z czystej ciekawości czy naprawdę nie zostawia białych śladów. W moim przypadku sprawdził się bardzo dobrze. Włosy były odświeżone i nie wyglądałam po nim jak z mąką na głowie. Jedyne co muszę mu zarzucić to kiedy produkt jest na wykończeniu to spisuje się trochę gorzej i zaczyna trochę bielić ale pomimo tego i tak mogę go polecić.

Na pewno nie invisible

Kupiłam ten szampon, ponieważ producent zapewnia, że ma on nie zostawiać białych śladów, lecz zapewnienia te są wyssane z palca- bieli i to dosyć mocno. Na pewno pod tym względem Batiste jest sto razy lepszy. Trzeba mu przyznać, że odświeża włosy, unosi je u podstawy.
Skóra głowy nie swędzi po jego użyciu.
Niestety nie daje się całkowicie usunąć z włosów i wyglądają po nim jakby były lekko przykurzone, widać małe pyłki, które rzucają się w oczy zwłaszcza w mocniejszym świetle.
Włosy po jego użyciu nie są sztywne, dają się dobrze modelować i przesypują się przez palce.
Jest średnio wydajny.
Mam zapach Fresh Crush, który jest bardzo ładny, tyle że bardzo intensywny. Po spryskaniu włosów muszę przejść w inne miejsce, ponieważ zapach aż mnie dusi.Lecz dzięki tej intensywności włosy pachną przez cały dzień.
Cena regularna jest za wysoka, ale udało mi się go upolować za 13 zł w Rossmannie.

beznadziejny

Kupiłam go bo mojego akurat nie było a ten był w promocji. Produkt nie spełniający swojego zadania, zapach zbyt intensywny. Nie polecam, włosy po nim wyglądają źle.

Ok

Bardzo fajny suchy zapomnij. Stosuje od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Co go wyróżnia wśród innych ? Nie pozostawia białych śladów na włosach. Jestem na tak!

nic poza zapachem

kupiłam go bo był w promocji, a Batiste się skończył akurat. Poza zapachem ten szampon nie odświeża włosów, zupełnie nic nie robi. Cena wysoka, wydajność też niezbyt. do tego z batiste się nie umywa nawet

Nie robi nic

Tak, jak w tytule, szampon kompletnie nie spełnia swojego zadania- nie odświeża, nie unosi włosów w najmniejszym stopniu.
Próbowałam go nakładać więcej, ale efekt jest identyczny jak przed zastosowaniem.
Pieniążki wyrzucone w błoto.

Nie sprawdził się

Produkty z Loreala znam i lubię, dlatego z szacunku do firmy dawałam mu kilka szans ale każdą zmarnował. Suchy szampon nie radzi sobie z moimi włosami. Faktycznie nie zostawia białego nalotu, zapach nie jest drażniący a opakowanie bardzo ładne ale to tyle z plusów. Nie odświeża włosów. Kupiłam go na promocji za jakieś 10zł i żałuję, znam lepsze produkty za podobną cenę.

Magic shampoo vegetal boost

Ten szampon jeszcze bardziej przetluszacza wlosy :/ pieniądze wydane w bloto, a w podobnej cenie można kupić o niebo lepszy Batiste.. NIE POLECAM! Tak jak lubię markę Loreal, tak ten szampon absolutnie nie spełnia choćby w procencie swojego zadania.