Batiste, Dry Shampoo & Damage Control (Suchy Szampon do włosów zniszczonych)

Batiste Damage Control to suchy szampon do włosów zniszczonych, zawierający olejek abisyński, awokado, witaminę E i keratynę. Praktycznie niewidoczna formuła absorbuje sebum odświeżając włosy, jednocześnie je chroniąc przed wpływem czynników zewnętrznych, sprawiając przy tym, że są miękkie, pachnące i mają większą objętość.

SPOSÓB UŻYCIA: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy.

oczyszczające
zapachowa
w spray'u
100 – 250ml

Nareszcie Batiste który pięknie pachnie

Do tej pory każdy suchy szampon od Batiste zrażał mnie do kolejnego zakupu jedną wadą, ale tak ważną dla mnie że niesety nawet efekt który sprawiał nie był tego wart. Mam na myśli okrutnie duszący, mdły i w większości przypadków chemiczny zapach.

Produkt Demage Control to pierwszy świetny zapach tej firmy! Jest bardzo delikatny i bardzo przyjemny, od razu po zakupie mimo świeżych włosów już miałam ochotę go wypróbować :)

Cieszę się że tym produktem, Batiste skusiło mnie by dać mu ostatnią szansę, bo przyznaję że żadna inna firma nie produkuje tak skutecznych suchych szamponów - jeśli chodzi o efekt odświerzenia i brak białego pyłu na włosach.

Niesety żeby nie było aż tak pięknie, to być może przez właściwości nawilżające Demage Control nie daje aż tak superowego efektu volume up - jak inne mdłe szampony Batiste które nie mają tych olejków i keratyny. Natomiast na tle konkurencji i tak wypada lepiej bo włosy na pewno oklapnięte nie są.

Generalnie olejki i keratyna bardzo dobrze spełniają swoją funkcję, bo włosy są mega miekkie i przyjemne w dotyku. Wiec w sumie każdy musi już sam zdecydować czy ważniejszy jest wiekszy efekt volume up, czy brak przesuszonych i sztywnych włosów.

Podoba mi się też bardzo opakowanie, bo ma inny kształt niż pozostałe Batiste, a do tego grafika jest taka energiczna i przejrzysta :)

Wydajność, cena i dostępność wypada tak samo jak każdy suchy szampon tej firmy.

Na pewno wypróbuję jeszcze bliźniaczy odpowiednik Demage Control, który opisany jest jako Hydrate, ale niestety w żadnej drogerii jeszcze go nie widziałam.
Koniec końców, myślę że pozostanę wierna jednemu z nich - zależy tylko czy Hydrate wyda mi się lepszy czy gorszy od Demage Control.

Świetny produkt!

Idealny produkt dla tych, które wolą sen niż poranne układanie włosów. Po zastosowaniu nie widać tego, że to suchy szampon. Włosy wyglądają tak samo jak po normalnym umyciu lub nawet lepiej, dzięki konkretnej objętości. Nie bieli, nie robi żadnej krzywdy i ma fajny zapach. Wszystko na plus.

Godny uwagi!

Robi to czego od niego oczekiwałam czyli świetnie odświeża nasze włosy. Nie bieli a przy moich brązowych włosach to bardzo częsty problem. Włosy po użyciu są miękkie i w dotyku nie czuć, ze "coś" na nich jest. Zapach, który mi kojarzy się z wakacjami również na plus. Aplikator działa bez zarzutów.

Dobry

Idealne sprawdza sie do wyjść kiedy chcesz szybko odświeżyć swoje włosy. Nie zostawia bialych śladów i szybko pochlania nadmiar sebum. Włosy po nim nie sa takie jak druty tylko lekko uniesione. Ma ładny delikatny nie duszacy zapach. Jak dla mnie jest to dobre i szybkie rozwiazanie.

Mój hit

Kiedyś stosowałam tylko szampony Batiste, póki nie przyszło mi pracować w czarnym garniturze. Szampony strasznie pyliły i pylą po dziś dzień. Zmieniłam szampon na inny, i choć nie byłam w pełni z niego zadowolona, to nie osadzał się pył na ciemnych ubraniach. Nową wersję zakupiłam z ciekawości i wiem, że to najlepszy suchy szampon jaki miałam. Oprócz skutecznego odświeżenia szampon ładnie perfumuje włosy. Pyłu brak, a to bardzo ważne.

Używa produktu od: próbka

Batiste, Dry Shampoo & Damage Control (Suchy Szampon do włosów zniszczonych)

Włosy wyglądają na świeższe, bardziej puszyste, wyraźnie bardziej miękkie. Zapach jak zwykle- cudowny :) Myślę, że olejki są tutaj wyczuwalne, jeśli chodzi o działanie produktu.Ale niestety nie działa nic dla zniszczonych włosów. Nie jest ogromna wada , ponieważ szampon spełnia swoje główne zadania, jednak warto wiedzieć na przyszłość.
Zalety:
-odświeżenie
-zapach
-opakowanie

Wady:
-nie sprosta zniszczonym włosom

przyzwoity

Szampon oceniam na +4. Nie mam mocno zniszczonych włosów by wypowiedzieć się co do nawilżenia włosów na pewno szampon ich nie wysusza na wiór i nie pozostawia białych śladów. Ogólnie dobry produkt wart swojej ceny. Pozostawia ładny zapach na włosach.

Fajny.

Suchy szampon, który spełnia swoje zadanie w 101 procentach. Odświeża włosy, zostawia je nawilżone i odżywione. Ponadto z nim łatwiej układa się włosy. Nie pozostawia białych , co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ jestem brunetką. Włosy pięknie pachną po użyciu tej nowości od batiste, Opakowanie jest łatwe w użyciu, i nie ukrywając - śliczne! Starcza na długo i myślę, że może po niego sięgnę....

bardzo dobry

Bardzo dobry szampon, Jak wszytskie z Bastise.
Nie wiem tylko po co formuła dla zniszczonych włosów, skoro używa się go u nasady? NIe przekonuje mnie to. Jednak jest to bardzo dobry produkt, jeden z najlepszym suchych szaponów jakie używałam.

Bardzo dobry

Produkt otrzymałam do testów. Ma bardzo przyjemny zapach, jest wydajny. Jest niewidoczny po spryskaniu z odpowiedniej odległości, fajnie odświeża włosy nie obciążając ich. Są momentalnie uniesione od nasady. Z pewnością kupię nastepne opakowanie.

Idealny produkt dla każdego

Włosy szybko ulegają zniszczeniom, zwłaszcza latem, kiedy działa na nie suche powietrze i promienie słoneczne. W związku z tym potrzebują one jak największej ochrony na co dzień i właśnie to zapewnia ten produkt. Odświeża włosy i pomaga zachować je w dobrej kondycji.

Produkt godny polecenia

Może nie zrobi on cudów z zniszeniami włosów, może ich nie naprawi, ale na pewno da świetne odświeżenie, podbija włosy od nasady na wiele godzin. Nie miałam problemu z białymi śladami na włosach czy ubraniach. Pozostawia uczucie odświeżenia przy czym pięknie pachnie!