Radical, Age Architect, Odżywczy krem przeciwzmarszczkowy 50+

Radical, Age Architect, Odżywczy krem przeciwzmarszczkowy 50+

Każdego dnia, nieustannie w dzień i w nocy, komórki naszej skóry narażone są na uszkadzające je działanie czynników zewnętrznych zwanych elektrosmogiem – pole elektromagnetyczne i światło niebieskie. Może to prowadzić do nieprawidłowych podziałów komórek, a co za tym idzie pogorszenia kondycji i wyglądu naszej skóry, objawiającego się przyspieszonym starzeniem. Aby temu zapobiec i skutecznie przedłużyć młodość Specjaliści Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA opracowali linię RADICAL® AGE ARCHITECT.
- poprawa gęstości i jędrności skóry 92%
- wymodelowanie owalu twarzy 88%
- wyraźnie młodszy wygląd 96%
- chroni przed oznakami starzenia i przed szkodliwym działaniem elektrosmogu i światła niebieskiego
*test samooceny pod kontrolą dermatologa prowadzony na grupie 25 kobiet

Cera
dojrzała
Wiek
50+

profilaktycznie dla czterdziestolatek z suchą skórą

Nie mam 50 lat (i spooro mi do tej pięćdziesiątki brakuje), jestem natomiast posiadaczką suchej skóry, którą lubię od czasu do czasu rozpieścić kosmetykiem o mocniejszym działaniu. Oceniany krem ma gęstą konsystencję masła i urzekający zapach. Trudno mi ocenić , jak pachnie ten krem- ja osobiście wyczuwam lawendowe nuty. Na pewno jest to zapach relaksujący i wyciszający- fajnie byłoby przed snem wysmarować ciało balsamem, który by tak pachniał. Przez tą gęstą konsystencję krem może nie przypaść do gustu posiadaczkom cer mieszanych, natomiast panie ze skórą suchą powinny być z niego zadowolone. Kosmetyk jest bardzo wydajny, spokojnie wystarcza na jakieś 2 i pół miesiąca. Przyjemnie nawilża , wygładza i czyni suchą skórę bardziej miękką. Po jakimś miesiącu stosowania drobne zmarszczki są zdecydowanie mniej widoczne. Polecam

Dobry zestaw przeciwzmarszczkowy.

Zostałam posiadaczką zestawu kosmetyków do twarzy serii Radical Age Architect w zestawie znajduje się krem na dzień 50+, krem na noc 50+, serum-maska 50/60+, krem pod oczy 50/60 jestem z nich bardzo zadowolona, nie uczulają mojej skóry, idealnie się rozprowadzają na skórze. Mała ilość zapewnia duże nawilżenie i nie ma uczucia ściągania krem nadaje się pod makijaż. W tej kwestii Radical Age Architect mnie nie zawiódł: ma lekką, nietłustą konsystencję i doskonale się wchłania. Krem na noc jest bardzo dobry już po kilku dniach stosowania zauważyłam, że moja cera wygląda rano na bardziej wypoczętą, jest bardziej jędrna i promienna. Po użyciu serum-maski jestem zachwycona jej działaniem! Maska daje efekt błyskawicznego liftingu. Skóra jest ujędrniona i delikatnie napięta, więc postanowiłam stosować ją również rano. Krem pod oczy ma wszystko to, czego oczekuję od kremu pod oczy. Jest lekki i nie obciąża skóry, żeby mieć lepszy efekt to stosuję go rano i wieczorem decydowanie warto to robić. Skóra pod oczami jest rozjaśniona i promienna, a zmarszczki są wygładzone. Polecam!

bardzo dobry

Ładne opakowania z czytelnymi opisem,łatwo się zorientować z jakim kosmetykiem mamy do czynienia.Bardzo przyjemny zapach ,w moim przypadku to zapach-wspomnienie z młodości.Dobrze się wchłania nie pozostawia lepkiej warstwy,skóra jest wygładzona,zmarszczki spłycone.Kosmetyk wydajny .Twarz po nocy wygląda na bardziej wypoczętą.Jedno co bym zmieniała to konsystencję kremu na bardziej miękką aby lepiej go nakładać.

Radical, Age Architect- krem ujędrniający i krem odbudowujący 60 plus

Zestaw dwóch kremów, które dla kobiety dojrzałej są niezastąpione i konieczne. Bardzo dobra konsystencja, przyjemny zapach, świetnie się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Efekty widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Systematyczność pielęgnacji twarzy tymi kremami powoduje ujędrnienie i odbudowę skóry, która wygląda młodziej, świeżo i aksamitnie. Bardzo polecam.

super ;)

Krem posiada ładne opakowanie, efektowny szklany słoiczek. Kryje się w nim pięknie pachnący kosmetyk. Posiadam zarówno wersję na dzień i na noc i obie są super. Krem dobrze się wchłania. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Skóra jest po nim miękka, nawilżona, sprężysta. Ma się wrażenie, że efekt ujędrnienia i wygładzenia jest faktycznie zauważalny. Nie podrażnia. Jest wydajny. Jak za taką cenę to na prawdę dobry krem.