L`Oreal Paris, Revitalift Laser X3, Anti - Age Night Cream - Mask (Krem-maska anti-age na noc)

Rozwiązanie ekspertów L'oréal Paris potrójne działanie anti-age: 1. Wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: formuła wzbogacona o Pro-Xylane™ o stężeniu 3%, aby dokładnie redukować zmarszczki. Poprawia strukturę powierzchni skóry: zawiera LHA (kwas lipohydroksylowy) i kwas hialuronowy, które wygładzają i udoskonalają strukturę skóry. Pomaga przywrócić skórze właściwości ochronne: formuła zawierająca wyciąg roślinny z Cantella Asiatica, znany w medycynie ze swojego działania odbudowującego, przywraca skórze właściwości ochronne, by zabezpieczać ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Innowacyjna konsystencja kremu-maski: ultradelikatna konsystencja subtelnie otula twarz niczym maseczka, uwalniając aktywne czynniki przez całą noc. Widoczne rezultaty: po przebudzeniu skóra wygląda jak nowa: jest bardziej świeża i wygładzona. Po 1 tygodniu: zmarszczki różnego rodzaju są widocznie wygładzone*. Po 4 tygodniach: skóra wydaje się odbudowana, o lepszej strukturze, odmieniona. Testowany pod kontrolą dermatologiczną do wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej.

na noc
50 – 100ml
Wiek
30+, 40+, 50+

Dobry krem

Uwielbiam stosować ten krem na noc. Ma dość treściwą konsystencję, ale ładnie się wchłania pozostawiając na skórze przyjemny zapach. Dobrze nawilża i odżywia cerę, minimalnie zmniejsza głębokość zmarszczek. Rano cera jest w doskonałej kondycji - ładnie nawilżona, wygładzona i rozświetlona. Wygląda promiennie i młodziej. Nie zapycha cery. Podoba mi się jego opakowanie - słoiczek bardzo ładnie prezentuje się na półce w łazience. Uważam, że jest to naprawdę dobry krem, który często możemy upolować na promocji. Świetnie nada się na prezent. Sprawdzi się na każdej cerze, może nie ekstremalnie suchej lub mega tłustej. Ja mam mieszaną i jestem bardzo zadowolona.

Niezły

Bezpośrednio po użyciu widać, że wypełnia drobne zmarszczki.
Twarz wygląda zdecydowanie lepiej. Lekka formuła szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża. Rano twarz wygląda bardzo dobrze - jest promienna i nie widać zmarszczek. Nie zapchał mnie.
Tandetny drogeryjny zapach.
Nie zauważyłem spektakularnych efektów na dłuższą metę. Jednak muszę powiedzieć, że moja mama jest zachwycona tym kremem i powiedziała, że będzie do niego wracała.

Bardzo dobry krem.

Używam od kilku lat - bardzo dobry krem na noc dla cery mieszanej z pierwszymi oznakami starzenia. Jest treściwy, ale nie zatyka porów skóry. Bardzo dobrze nawilża, wygładza, skóra rano po jego użyciu na noc jest rozjaśniona, dobrze napięta i odżywiona. Wracam do niego regularnie, stosowałam też całą serię z kremem na dzień i serum - wtedy widać najlepsze efekty. Skóra jest wypielęgnowana i rozjaśniona. Nie jest tani, ale często jest w promocji w różnych drogeriach.

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Skuszona dobrą firmą i nazwą z ,, laserem 3" zakupiłam ten krem wierząc, że ujędrni mi moją skórę na twarzy. Od razu spodobał mi się mocny perfumowany zapach . Nałożyłam krem na noc i położyłam się spać. Niestety po niedługim czasie zaczęły mnie lekko szczypać oczy, a w nocy było jeszcze gorzej i zaczęłam łzawić. Na tym skończyła się moja przygoda z tym kremem , gdyż uczulił mi oczy. To było dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo jeszcze nigdy żaden krem mnie nie uczulił.
Nie wypowiem się nad jego działaniem z wiadomego powodu , ale z pewnością ma swoje plusy, chociażby piękne opakowanie i fajny zapach.

Co to za bubelek?

Krem nie robi nic, nie wierzyłam w bajki o mocy lasera, ale liczyłam choćby na przyzwoite nawilżenie. Zaraz po nałożenie skóra pozornie wygląda na nawilżoną, cera się świeci, ale ten efekt jest tylko powierzchowny.
Z czasem miałam wrażenie większego wysuszenia skóry, niż przed rozpoczęciem jego stosowania.
Krem się nieprawdopodobnie roluje, a po przebudzeniu odkrywamy na twarzy mnóstwo resztek, coś podobnego jak po masce peel off. Pół godziny musiałam spędzać na oczyszczaniu twarzy z tych farfocli.
Zapach mocny, duszący, nie napawa kojąco przed snem, raczej drażni i męczy.

super na trochę

Maska będzie świetna dla osób które mają "zmęczoną skórę i potrzebują dobrej regeneracji bez siedzenia przez godzinę w maseczce w ciagu dnia. Nie polecam jej tlyko nakładać ciągle, dzień po dniu bo najpierw regeneruje ładnie a potem moze przesuszyć albo spowodować niedoskonałości. Coś jakby skóra po prostu sie przyzwyczajała i potrzebuje czegoś innego. Maska jest wydajna, łądnie pachnie i rzeczywiście coś robi.

Uwielbiam

Krem anti-age na dzień. Stworzony do pielęgnacji cery dojrzałej, jednak ja go również używam i jestem zachwycona. Zaawansowana formuła wypełnia zmarszczki oraz przywraca gęstość skórze, a także poprawia jej sprężystość. Produkt pomaga również modelować kontur twarzy. Innowacyjna formuła została wzbogacona w drogocenne składniki, takie jak: Pro-Xylane w stężeniu 3% oraz kwas hialuronowy, które posiadają właściwości nawilżające i ujędrniające. Bardzo lubię kwas hialuronowy w kosmetykach, dlatego ten krem stał się szybko moim ulubieńcem. Już po kilku dniach stosowania moja skóra jest gładsza, bardziej jędrna i sprężysta. Widać, że jest odżywiona i pełna blasku.
Jestem pod wrażeniem! Dziękuję wizażowi z całego serca za możliwość testowania całej serii <3

Mieszane uczucia

Na początku stosowania tej maski na noc byłem pod wrażeniem, maseczka dawała wrażenie niewidzialnej poduszeczki, rano skóra wyglądała na świeżą wypoczętą po jakimś czasie moja skóra zaczęła wyglądać gorzej, zaczęły się na niej pojawiać czerwone suche plamki, skóra stała się przesuszona było to bardzo niekomfortowe odczucie. Po zapszestaniu stosowania skóra powoli wróciła do normy i odzyskała nawilżenie przy stosowaniu sprawdzonych kosmetyków. Myślałem że to będzie mój hit ale niestety muszę szukać dalej.

Dobry i tani!

Tutaj nie da się wydać opini bez podkreślenia bardzo niskiej ceny kremu w stosunku do jakości. Moim zdaniem jest to najlepszy DROGERYJNY krem dostępny na rynku, a i doruwnuje tym aptecznym i dostępnym w gabinetach medycyny estetycznej.

Opakowanie - elegancki, wygodny słoik.

Przyjemny w stosowaniu - konsystencja i zapach na zdecydowany plus.

Przede wszystkim krem jednak działa anti age. Moim zdaniem świetnie radzi sobie z korektą drobnych lini na twarzy. Dobrze nawilża, liftinguje skóre twarzy.

Bezpieczny zakup

Jeśli szukasz czegoś przecizmarszczkowego na noc, to spokojnie kupuj. Nie mam nic złego do powiedzenia o tym kremie - myślę, że działa, zwłaszcza w połączeniu z resztą produktów z serii.
Nie mam jeszcze porównania z innymi kremami przeciwzmarszczkowymi - dopiero zaczęłam interesować się pielęgnacją skóry, której wiek wkrótce będzie zaczynał się od cyfry 3. Dlatego po ujrzeniu denka tego kremu szukam czegoś innego - po prostu z ciekawości. Jednak jeśli nie trafię - na pewno wrócę do tego produktu, gdyż jest dobry.

Krem kupiłam mojej mamie. Mama bardzo zadowolona krem nie ściąga skóry .nadaje jej miękkości i sprężystości. Krem bardzo przypadł do gustu. Dodatkiem jest piekna szata graficzna, która wpada w oko

Nie dla mnie.

Krem ma bardzo silny, perfumowany zapach co mi akurat strasznie przeszkadzało.
Nie mam jeszcze zmarszczek więc o działaniu przeciwzmarszczkowym się nie wypowiem, ale krem dobrze nawilżał, wygładzał skórę. Krem był treściwy pomimo dość lekkiej konsystencji jak na krem na noc.
Pewnie za jakiś czas kupię ponownie bo mam wrażenie, że na zmarszczki faktycznie może zadziałać.