L'Oreal Paris, Revitalift Laser X3, Anti - Age Night Cream - Mask (Krem-maska anti-age na noc)

Średnia ocena: 4.60/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem anti-aging na noc Revitalift Laser X3 wzbogacony o 3 topowe składniki aktywne polecane przez dermatologów:
pro-retinol - składnik aktywny korygujący zmarszczki i odnawiający teksturę skóry;
kwas hialuronowy o właściwościach nawilżających i ujędrniających;
witaminę Cg, która pomaga rozświetlić skórę i widocznie ujednolicić jej koloryt.

Jeden krem - potrójne działanie: redukuje zmarszczki, intensywnie ujędrnia i wygładza skórę. Już po jednym użyciu skóra jest bardziej sprężysta i jędrna. A po 6 miesiącach stosowania - 7 lat widoczności zmarszczek.

na noc
dojrzała
liftingujące, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
bogate
Wiek
30+, 40+, 50+

Bogata formuła. Wygładza, ujędrnia, nawilża skórę

Krem posiada gęstą, bogatą formułę, która idealnie się rozprowadza i szybko wchłania nie zostawiając na skórze lepkiej warstwy. Opakowanie kremu jest wygodne w użyciu. Szklany słoik łatwo się otwiera i zamyka. Moja skóra jest sucha z drobnymi zmarszczkami. Wymaga ona skutecznej, nawilżającej pielęgnacji. Krem na noc doskonale nawilża i wygładza skórę. Przy regularnym stosowaniu staje się bardziej elastyczna. Zmarszczki stają się wygładzone zaraz po aplikacji, jednak nie zauważyłam ich wygładzenia na długo.

Rewelacja!!!

Kiedy kupuję krem do twarzy zawsze robię to w pakiecie. Ta seria jest, jak dla mnie, najlepszą i najbardziej skuteczną, jaką do tej pory używałam. Zużyłam już dwa opakowania i na pewno sięgnę po kolejne.
Dlaczego?
Ponieważ krem daje mi to, czego po nim oczekuję. Moja skóra jest po nim gładka, delikatna i miła w dotyku. Do tego zauważam spłycenie zmarszczek, które mam na czole. Krem dobrze się rozprowadza, wchłania i nie jest tłusty. Z czystym sumieniem polecam.

Najlepszy krem jaki miałam

Jak dla mnie - najlepszy krem jaki miałam! Mam bardzo suchą i wrazliwa skóre ( ale i problematyczna z nadmiernym sebum) , krem ma kojące działanie, a skora stala sie od niego o wiele bardziej nawilżona i jakby zrównoważona.Idealny na zimę ( latem pewnie posluzy jako krem na noc)

Niezły krem, ale chyba nie dla mnie

Mam cerę mieszaną 40+.
Niezbyt podoba mi się zapach tego kremu, to mocno indywidualna preferencja. Konsystencja też nie do końca mi odpowiada, trudno mi to określić - krem trzyma się samego siebie, jak próbuję wyjąć go ze słoiczka :D Jakiś taki galaretowaty trochę.
Zużyłam już prawie całe opakowanie, ale więcej go nie kupię.

Roluje się na maxa

Niestety ten krem niemile mnie zaskoczył i to już po pierwszym użyciu. Po nocy miałam wrażenie, że łuszczy mi się skóra, szczególnie nad czołem, na linii włosów. Rano musiałam poświęcić trochę czasu, żeby oczyścić twarz z tych "wałeczków". Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak rolujący się krem, a już na pewno nie spod szyldu Loreala. Mam cerę mieszaną, dojrzałą, liczyłam na działanie przeciwzmarszczkowe, ale zdecydowanie to nie mój typ.

Moje cudo

Opakowanie jest bardzo estetyczne można poczuć leki luksus xD. Szklany słoiczek z plastikową nakrętka dodatkowo krem jest zabezpieczony przed otwarciem przez osoby trzecie. Dla mnie ogromny plus.

Sam krem ma lekka konsystencję i dość przyjemny zapach. Przyjemnie się go rozprowadza. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Dodam że mam cerę mieszaną. Krem może lekko szczypać jeśli mamy jakieś podrażnienia ale to uczucie bardzo szybciutko znika. Gdy nie ma podrażnień problemu nie ma.

W moim przypadku nawilżył i poprawił jakość skóry w tym wyrównał koloryt. Zredukował lekkie pierwsze zmarszczki i pomaga zapobiegać powstawaniu nowym. Stosuje go od bardzo dawna ok 3 lata. Robię siebie przerwy ale zawsze go mam w swojej łazience.

Jest ok ale nie na zmarszczki znam lepsze kremiki :)

Krem na noc design to ładny słoik jest lekkiej konsystencji zapachu określić nie umiem :) ale jest ok szybko się wchłania nie pozostawia na skórze tłustej konsystencji nie zapycha porów nie uczulil delikatnie napina skórę w kierunku wygładzania zmarszczek niestety nic nie zauważyłam krem na dzień z serii jest dla mnie lepszy

laser w słoiczku

Loreal Revitalift Laser X3 to świetny krem typu anti - aging. Ja używam wersji na noc. Moim zdaniem jest to taki "laser w słoiczku" bo dział jak dobry zabieg kosmetologiczny.
Krem skutecznie koryguje, spłyca drobne zmarszczki, wygładza cerę, regeneruje ją i bardzo mocno nawilża.
Dodatkowe atuty jakie mogę wypisać to przede wszystkim rozświetlenie i zmiękczenie skóry. Krem niepodważalnie jest odpowiedzialny za ujędrnienie skóry. Moja twarz jest bardziej sprężysta. struktura skóry jest piękniejsza, odbudowana i wypielęgnowana.
Wydaje mi się że z biegiem stosowania widzę efekt wyrównywania kolorytu mojej cery.
Ja krem nakładam na noc w grubszej warstwie, na wcześniej nałożone serum. rano zmywam krem i czuję się jakbym właśnie wyszła z salonu kosmetologicznego. Dodatkowo zaznaczę że krem ma piękny zapach co dodaje więcej przyjemności z używania.
krem ma lekką konsystencję, delikatnie lepką, łatwo i szybko się wchłania, delikatnie czuć go na skórze ale nie jest to nieprzyjemna tłusta warstwa.
Bardzo polecam stosowanie kremu.

* mam cerę normalną i jestem przed 30stką

Dobre kremy

Konststencja kremu bardzo dobra, delikatna. Zapach lekki i przyjemny. Opakowanie śliczne, gustowne i pełne klasy. Dobrze nawilża skórę twarzy. Rano twaz jest ładnie odżywiona.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Aksamitny krem który szybko się wchłania

Krem zamknięty jest w eleganckim szklanym słoiczku o pojemności 50 ml.
Jestem przed 40 i mam cerę mieszaną ale potrzebowałam czegoś co poprawi jędrność i koloryt mojej skóry oraz ogólnie będzie odżywczo działało i wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione.
Krem ma lekką i aksamitną lekko żelową konsystencje i delikatny pudrowy zapach, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu ale dobrze nawilża.
Rano skóra wygląda na wypoczętą i ma ładny zdrowy kolor. Po dłuższym stosowaniu widzę, że zmarszczki mimiczne są odrobinę mniej widoczne.
Generalnie jestem pozytywnie zaskoczona jakością i z przyjemnością zużyje cały słoiczek.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Revitallift Laser maska krem na noc

Bardzo fajny , treściwy krem nie pozostawiający tłustej warstwy, nawet po nocy budzę się z lekko zmatowiona cera, mimo, że mam skórę przetłuszczającą się. Maska wyraźnie zmiękcza i nawilża skórę a co więcej nałożona w okolice powiek dolnych ( I to dość obficie) nie podraznia oczu. Skóra po nocy była lekko zmatowiona i nawilżona. Duży plus za to, że maska nie powodowała u mnie zapychania czy wyprysków.

Przecudowne

Kremy maja idealna konsystencję oraz niesamowity zapach. Krem wchłania się błyskawicznie. Pozostawia skórę nawilżoną i pachnącą. Mój krem nr 1. Polecam gorąco każdej kobiecie. Nie zawiedziecie się na nim.