KWC LogobyWIZAŻ logo
Serum do włosów

Cece of Sweden Med, Prevent Hair Loss Lotion Lotion zapobiegający wypadaniu włosów do stosowania na skórę głowy

4,1 na 532 opinie

jestem na nie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Niestety ale nie polecam. Miałam bardzo duży problem z wypadaniem włosów i próbowałam wielu kosmetyków i lekarstw dlatego też postanowiłam przetestować ten produkt z wielką nadzieją że pomoże. Po pierwszym zastosowaniu było okey ale z każdym kolejnym nie dość że poprawy nie było to jeszcze dostałam jakichś dziwnych guzków na skroniach i blisko czoła. Odstawiłam produkt i stosując inny preparat guzki zniknęły. Spróbowałam wrócić do niego jeszcze dwa razy ale za każdym kończyło się to bolesnymi guzkami w głowie. Nie polecam. Na mnie źle zadziałał
    Zalety:
    • brak
    Drogeria Rossmann
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
    karo83
    4 / 5
    2 marca 2016 o 15:17
    Całkiem miłe zaskoczenie
    Używa od:rok lub dłużej
    Jakoś nie bardzo wierzę w działanie tego typu kosmetyków, ale kupiłam w okresie, kiedy włosy wypadały mi garściami - myślałam sobie "raczej nie zaszkodzi, choćby miał pomóc choć odrobinę, to warto spróbować" :) + bardzo wygodny aplikator! dociera dokładnie do skóry głowy, pomiędzy włosami, nic nie spływa po włosach i nic się nie marnuje :) + szybko się wchłania (bądź: wysycha) - nie spływa na twarz ani na kark, nawet jak zaaplikujemy go całkiem sporo :) + ładny zapach - dla mnie kojarzył się raczej ze świeżym zapachem :) + wydajny. Płynna konsytencja powoduje, że nie trzeba go aplikować wiele, więc starcza na długo :) + zahamował wypadnie włosów - choć zawsze ciężko mi w takim przypadku stwierdzić, czy to zasługa produktu, czy może zakończył się stresogenny okres powodujący wypadanie :) + nie obiąza włosów i nie skleja - jest zupełnie neutralny na włosy na długości :) + nie podrażnia ani nie powoduje łupieżu - niektóre wcierki mogą bardzo podrażniać wrażliwą skórę na głowie :( - nie zauważyłam wysypu baby hair Nie jestem zwolenniczką wcierek, zawsze mam wrażenie, że będą wzmagały przetłuszczanie i stosuję je tylko na kilka godzin przed myciem, ewentualnie na całą noc przed myciem. Ta wcierka jednak w jakiś sposób mnie urzekła. Chyba jeszcze do niej wrócę. Używam tego produktu od: 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 op.
  • 30 stycznia 2017 o 19:06
    Działa!
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    SIęgnęłam po niego w momencie kiedy włosy już naprawdę mocno mi się sypały. Był to okres kiedy byłam przemęczona, mocno zestresowana, wiecznie niedospana i na długiej diecie, więc w odpowiedzi na te wszystkie czynniki włosy wypadały i na potęgę... Kto tego nigdy nie przeżył ten nie wie jakie frustrujące jest to, że codziennie podczas czesania znajdujemy ogromne ilości swoich własnych włosów na szczotce, podłodze w łazience, na swoich ubraniach... Po lotion ten sięgnęłam w wyniku dobrych opinii z którymi już kilka razy się zetknęłam. Jest wydajny i bardzo wygodny w stosowaniu-specjalna buteleczka ułatwia stosowanie produktu prosto na skalp i wmasowanie go. Preparat nie skraca czasu świeżości włosów, tak jak niektóre wcierki. Włosy od nasady od nieo nie ciemnieją, nie powoduje łupieżu i nie podrażnia skóry głowy. Po 3 miesiącach zauważyłam, że zahamował wypadnie włosów i pojawiło się u mnie dużo baby hair. Polecam!
    Szczegóły:
    Drogeria Super-Pharm
  • 21 kwietnia 2023 o 14:28
    Dobra wcierka
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Włosy nadmiernie mi zaczęły wypadać, wszędzie w domu było ich pełno. Dlatego postanowiłam kupić tą wcierkę z Cece med. Słyszałam o niej same dobre opinie. Uważam że opakowanie tego produktu jest fajne i zgrabne. Produkt posiada dziubek dzięki któremu można łatwo rozprowadzać bezpośrednio po skórze głowy. Mimo płynnej konsystencji produkt nie wypływa z opakowania po bezpośrednim przechyleniu, i nie rozlewa się po skórze głowy. Żeby zaaplikować trzeba lekko przycisnąć i można spokojnie bez pośpiechu wetrzeć w skórę głowy. Uważam że to jest na plus tej wcierki, ponieważ używałam już kilku z takim aplikatorem. Nie dość że po przechyleniu produkt wypływał z butelki w dużych ilościach to jeszcze momentalnie spływał ze skóry głowy i trzeba było szybko wcierać w głowe żeby produkt się nie zmarnował. Tak jak włosy mi wypadały to po zastosowaniu tej kuracji to zauważyłam że tych włosów wypada troszkę mniej z głowy z dnia na dzień . Włosy zaczęły nawet odrastać pomału już widać pierwsze baby hair i stały się trochę tak jakby mocniejsze. Wcierka nie ma zapachu i nie zostawia tłustych śladów na włosach, dzięki temu po zastosowaniu można spokojnie wyjść z domu nie martwiąc się o przetłuszczone włosy. Wcierka jest bez zpachu.
    Zalety:
    • bezpieczna aplikacja, nie przetłuszcza włosów
    W drogerii internetowej
    Najlina
    5 / 5
    18 marca 2021 o 11:52
    Pozytywne zaskoczenie
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Lotion kupiłam po lecie, gdy moje włosy zaczęły mi nadmiernie wypadać. Kupiłam "w ciemno", akurat był w promocji więc się skusiłam. Ma wodnistą konsystencję i nie ma wyczuwalnego zapachu. Nie szczypie i nie podrażnia skóry, jedynie lekko ją wysusza. Po myciu włosów zawsze wcieram ten lotion i robię masaż skóry głowy. Włosy prawie mi nie wypadają, kilka dziennie, a była cała garść. Są mocne, zagęszczone, szybciej rosną, pogrubione.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne