Mesauda Milano, Xpress Lips (Kredka do ust)

Mesauda Milano, Xpress Lips (Kredka do ust)

Pojemność 1 szt

Jest to ołówek do ust o wyjątkowo miękkiej teksturze, który można łatwo i delikatnie nakładać na usta. Dzięki wysokiej zawartości pigmentów, ta długotrwała formuła ma bogate uwalnianie koloru i doskonałe krycie

Szału nie ma :)

Jest miękka, bardzo łatwo się ja nakłada na usta, ale ma minus, nie utrzymuje się długo na ustach mimo iż posiada podobno wysoką zawartość pigmentu. Jestem z niej zadowolona, ale jak dla mnie istnieją lepsze

nie zachwyca

Kredka trafiła mi się w ShinyBox i to jeszcze w tym kolorze brązowym jak na zdjęciu.

Jest dosyć twarda, przez co obrysowanie ust zajmuje trochę czasu, bo kredka nie sunie gładko po skórze.

Pigmentacja na plus. Lekkie pociągnięcie i kolor jest mocno brązowy. Swoją drogą naprawdę ładny. Na szczęście mam szminkę w podobnym odcieniu,z którą mogłam tej konturówki używać.

Nie jest ona jakoś super trwała. Nie ściera się przez jakieś 3 godziny, ale troszkę wylatuje poza kontur ust, szczególnie przy piciu.

Przez to, że jest trwała zużywa się powoli. Temperowanie jej nie sprawia problemów. Nie roztapia się temperówce jak niektóre kredki.

Do stosowanie na całe usta się nie nadaje, ponieważ nakłada się nierównomiernie.

Generalnie produkt taki średni. Jakoś nie utkwi w mojej pamięci.