Bourjois, Contour Edition, Contour Levres (Konturówka do ust)

Bourjois, Contour Edition, Contour Levres (Konturówka do ust)

Kremowa konturówka do ust marki Bourjois łączy precyzję i komfort aplikacji. Ołówek obrysuowuje kontur ust, łatwo się rozprowadza i utrwala efekt makijażu na wiele godzin. Konturówka sprawia, że pomadka nie rozmazuje się, a zamiast tego trzyma się w ryzach. Wzbogacona o masło shea i olej z pestek winogron.

do temperowania
o przedłużonej trwałości

Kolejna świetna konturówka

Bardzo dobra konturówka, świetna pigmentacja, ogromny wybór kolorystyczny, każdy dopasuje coś do siebie.
Produkt dlugo i trwałe utrzymuje się na ustach, bez problemu przez cały dzień.
Nie jest aż tak bardzo miękka więc się zbyt szybko nie zużywa,ale to nie utrudnia aplikacji i rozprowadzania kredki.
Kredka jest do temperowania, i właśnie dlatego można ją utęperować do swoich potrzeb i dopasować do każdego precyzyjność jaką lubi.
Cena również jest bardzo atrakcyjna, kosztuje wręcz grosze.
Perfekcyjny produkt, wrócę do niego ponownie na pewno.

Uwielbiam

Mój odcień to 01 nude wave. Należy do tych konturówek, które wymagają temperowania, ale chyba właśnie takie lubię najbardziej. Kredka ma idealną miękkość - nie jest zbyt twarda, ani zbyt miękka. Bez żadnych problemów obrysowuje się nią usta. Sprawdza się nie tylko przed nałożeniem pomadki czy błyszczyka, ale również samodzielnie świetnie wygląda. Nie wysusza ust i jest długotrwała. Daje matowy efekt na ustach, który nie wygląda ciężko. Dodatkowo jest bardzo wydajna i przystępna cenowo. Zdecydowanie jedna z najlepszych konturówek do ust jakie miałam. Polecam.

Idealna

Mam wersję 02 - kolor delikatny, różowy, dopasowany do naturalnego koloru moich ust. Używam w dwóch wersjach 1) bez szminki czy błyszczyka do podkreślenia konturu 2) z błyszczykiem dla pełnego efektu pięknych i pełnych ust. Konturówka dobrze trzyma się na ustach. Wygodnie się z nią pracuje nawet bez większych umiejętności. Wymaga temperowania, ale dzięki temu jest bardziej wydajna niż konturówki wykręcane. Kolor jest dobrze napigmentowany wystarczy delikatnie pociągnąć dla osiągnięcia efektu. Cena przystępna. Z tego co widziałam gama kolorystyczna bogata - dla każdego coś dobrego.
Polecam.

Super trwała

Przyznam że używam jej do malowania ust a nie do konturu ponieważ mam ją w bardzo jasnym kolorze. Jest bardziej sucha niż szminka z tej serii ale kolor identyczny. Pięknie wynajmowane usta cieszą naprawdę wiele godzin. Polecam jeśli komuś ciężko wykonać kontur szminką, efekt będzie bardzo zbliżony a trwałość jeszcze lepsza.

Jest świetna!

Nie umiałam nigdy malować się czerwona pomadka. Odkąd mam ta kobturowke to malowanie ust stało się o wiele prostsze. Konturówka kosztuje niewiele. Jest miękka i ma bardzo wyrazisty kolor. Trzyma się na ustach cały dzień.

Łączy się z wieloma pomadkami. Jeżeli makijaż ust schodzi to rowno. Nie ma tak, że najpierw schodzi pomadka i zostaje dziwny kontur. Pomadka dobrze wtapia się z konturówka.

Jest to chyba edycja limitowana. Zrobilam sobie zapas. Mam też rozową i nudę. Jeei chodzi o konturowki to najlepsze są z Bourjois!

W porządku

Konturówka, za sprawą swojej konsystencji, jest bardzo przyjemna w nakładaniu. Jest miękka, ale nie rozmazuje się, zastyga. Ma dobrą trwałość, choć przy tłustym posiłku schodzi z ust. Czasem nakładam ją na całe usta, bez pomadki - wtedy lekko wysusza.
Kupiłam ją w drogerii internetowej za około 8 złotych, w regularnej cenie chyba bym się na nią nie zdecydowała.
Osobiście wolę wykręcane konturówki, ale muszę przyznać, że ostrzenie tej kredki nie sprawia problemu - nie łamie się, a drewno się nie kruszy. Ze względu na swoją miękkość, nie jest zbyt wydajna, szybko się zużywa. Trzeba ją temperować po każdym użyciu, jeśli chce się uzyskać precyzyjną linię.
Ma dobrą pigmentację, nie trzeba nakładać kilku wartstw.
Bardzo urzekł mnie jej kolor - mam nr 04 Chaud. Na pewno wypróbuję pozostałe odcienie.

Nic dodać, nic ująć!

Kredka Bourjois wkupiła się w moje łaski najpierw kolorem. Mam odcień 02 czyli Coton Candy. Jest to róż koralowy, bez pomarańczowych tonów, w którym więcej jest niejaskrawego różu, powiedziałabym nawet, że ten róż jest nieco chłodny. Kolor opakowania różni się o ton od samej zawartości.

Kredka jest bardzo dobrze napigmentowana i miękka. Nie potrzeba więc się trudzić, by osiągnąć nią pożądany efekt. Precyzyjnie i bez oporu sunie wokół ust, tworząc jednolity kontur już po pierwszym zastosowaniu. Gdy chcę uzyskać silniejszy efekt, bo używam nieco ciemniejszej pomadki, malują nią kontur dwa razy. Kredka nie zastyga nagle na ustach w pół „roboty”. Można spokojnie wymodelować nią usta, rozetrzeć gdzie trzeba lub usunąć, co trzeba.

Nie wysusza ust. Łatwo się ją temperuje, bo nie jest twarda. Można nią wypełnić też całe usta. Ale ja tego nie robię Wypróbowałam raz i starczy, wolę pomadki.

Produkt ten ma jeszcze jedną cenną zaletę – jest trwały. Nie schodzi nawet podczas picia. Ładnie wyrównuje linię ust, dopełniając pomadkę. Na promocji można ją obecnie dostać w śmiesznie niskiej cenie, jak na jej zalety. Polecam ten produkt, bo mnie nie zawiódł.

Świetna miękka i mocno napigmentowana kredka!

Oceniam odcień 03 Alerte Rose - ciemna malina, bardzo dziewczęcy kolor.

Na kredkę Bourjois zdecydowałam się już jakoś w tamtym roku podczas dużej promki w Rossmannie, nigdy nie miałam nic do ust z Bourjois, więc tym bardziej stwierdziłam, że spróbuję i przetestuję. No i się nie zawiodłam, ba, świetna kredka!

Kredka Bourjois znajduje się w tradycyjnym opakowaniu, tzn. temperujemy ją, a nie wykręcamy. W zatyczce nie ma temperówki, więc trzeba ją sobie jakoś już zorganizować.

Kredka Bourjois jest bardzo mocno napigmentowana, nie wiem jak inne kolory, ale mój jest piękny i przez wysoką pigmentację bardzo wydajny. Już jedno pociągnięcie zapewnia mocny kolor. Zapewnia satynowo-matowe wykończenie. Nie zastyga od razu, dlatego po nałożeniu mamy jeszcze chwilę, by ją poprawić lub rozetrzeć. Bez problemu precyzyjnie wyrysujemy nią kontur ust, jak i nałożymy na całe usta. Ma mnóstwo zastosowań, tak naprawdę to już tylko od nas samych zależy w jaki sposób będziemy jej używać. Bez problemu możemy na nią nałożyć tylko błyszczyk. Kredka trzyma w ryzach pomadki i znacząco przedłuża ich trwałość. Jest wydajna, zawsze używam jej na większe wyjścia i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła. Odpowiednio miękka, w komfortowy sposób się nakłada. Bardzo udany produkt marki Bourjois.

Jedna z najlepszych

Kredki do ust to moi sprzymierzeńcy. Idealnie sprawdzają się do trzymania pomadki w ryzach, do podkreślenia kształtu ust lub lekkiej zmiany ich kształtu.

Konturówka Bourjois jest świetna! Przede wszystkim mocno napigmentowana, nasycenie koloru można stopniować. Można użyć jej niewiele i rozetrzeć po ustach - jako samodzielny produkt - z powodzeniem zastąpi pomadkę. Można na nią zastosować pomadkę lub błyszczyk. Zatosowań jest multum.

Cieszę się, że to klasyczna kredka, którą można zatemperować i zawsze jest ostra. Kredki wysuwane też lubię, ale po jakimś czasie robią się grube, a tworzone linie nie są tak cienkie, jak bym sobie tego życzyła. Tutaj nie ma z tym problemu, zawsze mam dobrze naostrzoną kredkę i kreski są idealne.

Posiadam odcień 03 Alert Rose - wg producenta malinowy róż, jest to słodki, dziewczęcy, świeży odcień, jestem mu wierna odkąd wprowadzono kredki na rynek. Wybór odcieni jest na tyle duży, że każda kobieta powinna znaleźć swojego ulubieńca.

Kredka jest wystarczająco miękka (ale nie za miękka, zdecydowanie nie jest kremowa), nie wnika w linie, nie migruje po ustach podczas picia czy jedzenia, jest trwała (z powodzeniem przetrwa ok. 6 godzin). Zapewnia pół-matowe wykończenie, nie wysusza ust. Nie zastyga od razu, więc jeszcze przez chwilę można zmieniać, poprawiać, ulepszać kreskę tak, aby była naprawdę perfekcyjna.

Zdecydowanie mój faworyt - nigdy mnie nie zawiodła. Gdy się skończy na pewno sięgnę po kolejny egzemplarz.

Cena jak za tę jakość nie jest przesadzona, do tego często można ją upolować w promocjach.

Ulubiona ,pięknie podbija kolor pomadki i ją utrwala

Firma bourjois jest jedną z moich ulubionych marek kosmetycznych.
Nic więc dziwnego że ich kolejny produkt okazał się strzalem w dziesiątkę. Konturówkę tej marki posiadam w swojej kolekcji już od dawna.
Co prawda producent wskazuje 18 miesięcy ważności od otwarcia ,ja używam jej szczerze z dwukrotnie dłużej,i nadal zachowuje swoje właściwości.

Posiadam kolor 24 ,jest to piękny ,zgaszony ,brudny róż.
Uwielbiam ją za odcień oraz uniwersalność.
Pasuje do wielu moich pomadek.
Kredka ma klasyczny kształt ołówka,nie jest wykręcana ani nie posiada temperowki.
Dla mnie to nie przeszkadza.
Wolę konturówki w ołówku.
Po tę konkretną sięgam najczęściej .
Nie rozmazuje się, i jest bardzo trwała.
Potrafi wytrzymać wiele godzin bez poprawki.
W swoim składzie posiada masło shea oraz olejki co bardzo sobie chwalę, chociaż sama na ustach wygląda sucho mimo wypielęgnowanych ust.
Kredka jest raczej twarda ,nie sunie miękko po ustach jak niektóre kredki,jednak nic a nic
nie ujmuje jej to, łatwości w stosowaniu.
Jest bardzo wydajna !
Łatwo się temperuje.
Pomadki wyglądają na niej bosko,i bardzo długo wytrzymują .
Jak tylko mi się kiedyś skończy , Z pewnością kupię drugi egzemplarz.

Godna polecenia

Jestem posiadaczką odcieni 05, 09, 10. Wszystkie trzy sprawują się bez zarzutu, nie wysuszają ust, dobrze się utrzymują. Kredki są raczej miękkie, bez wysiłku można pokryć nimi całe usta. Ładnie wyglądają nawet solo.

Jestem na tak

Posiadam konturówkę w odcieniu 01 nude wave. Bardzo ładny kolor nude, ale wpadający w pudrowy róż. Konturówka bardzo wygodna w aplikacji, delikatnie się rozprowadza na ustach. Nie jest super trwała, ale całkiem ładnie się "zjada". Nie czuć jej na ustach, komfortowo się nosi. Najczęściej stosuję ją na całe usta, bez użycia pomadki.