David Beckham, Classic Blue EDT

David Beckham, Classic Blue EDT

Klasyka wynaleziona na nowo. Zapach Beckham Classic Blue to połączenie nut drzewnych i cytrusowych z ponadczasową nutą Fougere, która idealnie odzwierciedla duszę nowoczesnego mężczyznu.
Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, liść fiołka i grejpfrut
nuta serca: szałwia muszkatołowa, geranium i jabłko
nuta bazy: paczula, mech i drzewo kaszmirowe.

wody toaletowe
zielone / cytrusowe, owocowe, drzewne
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato, na wieczór

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

• Flakon: 5

Cud, miód !

Jestem zakochana w tych perfumach. Kupiłam je dawno temu dla swojego mężczyzny i przyznam, że od tamtej pory żadne inne tak bardzo nie wpisały się w mój gust. Zapach lekki, przyjemny,świeży i przyciągający. Przyrzekam, że mogłabym wąchać ten zapach godzinami. Na skórze jest jeszcze bardziej pociągający. Moim zdaniem trwały bo otwierając szafę z ubraniami po kilku dniach ubrania wciąż pachniały. Fajny flakon - praktyczny, elegancki i nie zajmuje dużo miejsca. Z pewnością te perfumy są warte swojej ceny.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Ładnie pachna

Perfumy zakupilam dla syna na urodziny .Perfumy sa dosc ładne taki typowo meskie intesywny zapach drzewny .Choc moj syn jest dosc wybredny te mu przypadły do gustu .Sa dosc trwale czuc je na ubraniu nawet po kilku godzinach .Jak dla mnie odpowiednie i na wieczor i na dzien mysle tez ze sprawdza sie na kazda pore roku

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 3

Cedrowy chłód na lato.

Zapach ten wybrałam na prezent dla swojego kolegi. Z początku pomyślałam, że perfumy 'celebryckie' mogą być swoistego rodzaju niewyszukanym podarunkiem, ale pachnidła marki Beckham bynajmniej nie są nudne i płaskie jak autostrada.
Szukałam zapachu chłodnego, męskiego (raczej nie jakiegoś killera-torpedy dla starszego pana), ale jednocześnie niezbyt zawiesistego, bez żadnych słodkich akcentów. Classic Blue to idealne rozwiązanie na lato, jest to chłodny zapach z wyczuwalnymi akcentami roślinno-drzewnymi. Nie zaciąga tu ogórkiem, wodnymi nutami, czy musującymi owocami (grejpfrut i jabłko raczej siedzą cicho gdzieś na uboczu, nie wybijają się). Co ważniejsze, jest tu przede wszystkim zielono, drzewnie, ziołowo (zioła jednak nie świdrują w nosie). Ta kompozycja przywodzi mi na myśl stąpanie gołą stopą po leśnym mchu, wśród gałęzi drzew iglastych, z ziołowo-owocowym bukietem w dłoni.
Zapach bez żadnych "zniewieściałych" naleciałości, prosty, klasyczny i bezpieczny, jednak wcale nie trywialny. Co ważniejsze, po czasie nie wychodzi z niego żadna ukryta i mdła słodycz jak np. w przypadku Homme'a.
Classic Blue to bardzo fajny pomysł na niedrogi, ale dobry jakościowo prezent - w drogeriach internetowych flaszkę 90ml możemy dorwać już za ok. 40 zł!
Trwałość jak na celebryckie dziecię jest całkiem przyzwoita, nie ulatnia się szybko, ale też nie ma co liczyć, że zapach przetrwa np. na ciuchach spokojnie kilka tygodni. Jednak na skórze cały dzień wytrzymuje i to bynajmniej nie jednotonowo (rozwija się bardzo ładnie).
Flakon, być może zbyt prosty i mało pomysłowy, ale to ma być w końcu klasyka...niebieski kolor w każdym razie idealnie uwydania charakter zapachu.