Syoss, Color Toner (Toner koloryzujący)

Syoss, Color Toner (Toner koloryzujący)

Zapewnia intensywny kolor i połysk. Powstał z myślą o włosach naturalnych i farbowanych. Doskonale sprawdza się przy pierwszych siwych włosach. Tymczasowo i intensywnie koloryzuje włosy. Jest trwały do 8 myć. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia.

fluid / krem
Trwałość
do kilku myć
farby

kolor deep brunette

Na moich włosach cienkich ale gęstych o długości do obojczyków tubka wystarczyła na 3 użycia. Kolor moich naturalnych włosów to średni brąz, były one lekko rozjaśniane metodą ombre ponad pół roku temu. Kupując ten toner chciałam wyrównać kolor włosów na długości do koloru włosów u nasady. Jednocześnie miałam nadzieję na lekkie zneutralizowanie miedzianych refleksów na części rozjaśnianej. Niestety toner ten nadaje co prawda ciemniejszy odcień włosom lecz jest on mocno fioletowy w podtonie. Kolor jaki uzyskałam można śmiało określić jako oberżynowy.
Co do utrzymywania się koloru to u mnie trwało to równy tydzień czyli ok 3-4 myć. Włosy po zastosowaniu tego tonera były bardzo błyszczące i miękkie. Nie zauważyłam negatywnego wpływu na włosy. Jeśli ktoś lubi takie kolory to polecam ten produkt, ja niestety szukam dalej czegoś bardziej neutralnego w kolorze.

Nie wart nawet 1/10 ceny - odcień platinum

Odcień platyna
Marketingowcy znów przesadzili z nazwą. To na pewno nie toner koloru, nie potrafi go zmienić.
Produkt jest kremowy - nieco zbyt gęsty na mój gust. Nakłada się na umyte włosy, producent zaleca platinum trzymać 5 minut maksymalnie.
W 5 minut nic się nie zadzieje. Wizualnie po użyciu produktu żadnej różnicy. Zostawia za to paskudny zapach na włosach.
Przy drugim podejściu nałożyłam więcej produktu i trzymałam dwa razy dłużej.
Różnica minimalna, włosy w nieco chłodniejszym odcieniu i to wszystko.
Mam naturalne blond włosy, rozjaśnione na 3/4 długości, bez żadnych żółci. Zwykle wystarczy mi przepłukać fioletową płukanką włosy, by nabrały pięknego platynowego odcienia. Szukałam jednak czegoś trwalszego, na wyjazdy i wykacje. Niestety, produkt Syoss okazał się niewiele wart. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Średni

Toner ciemnobrązowy pozostawia fioletowe tony. Chemiczny mocny Zapach na włosach utrzymuje się dwa dni. Mówi się ze tonery nie niszczą włosów, ALW już dzien po zauważyłam popalone końcówki.. zobaczymy jak się będzie wypłukiwać :///

Ciemny brąz-super

Nie farbuje włosów od maja, więc moje odrosty mają ok.15 cm. Odrosty jasny brąz a reszta włosów bardzo ciemne. Niemalże czarne.

Toner kupiłam, bo chciałam mieć ładne włosy na zdjęciach a jednak nie chce ich farbować.

Producent obiecuje trwałość koloru do 8 myć, czyli akurat.

Toner jest dostępny w kliku odcieniach. Ja wybrałam ciemny brąz.
Produkt znajduje się w tubce zamykane na klik. Zapłaciłam za niego ok.5 e.

Produkt jest gęsty i kremowy. Wygodnie się go nakłada. Robiłam to rękami, bo nie miałam pędzla do farbowania.

Farbuje skórę, ale w kąpieli wszystko schodzi. Także bez obaw można używać dzień przez czymś ważnym, bo bez problemu się zmyje szybko że skóry. Tak samo bez problemu zmywa się np.z umywalki.

Nie zbyt śmierdzi, więc dobrze się go używa w małej łazience.

Ja trzymałam na włosach ok.10 minut.
Przy zmywaniu długo jest zabarwiona woda i przy każdym myciu tak jest.
Po pierwszych dwóch myciach włosy brudzą ręcznik, ale wszystko się bez problemu spiera.

Świetnie pokrył moje odrosty. Wiadomo, że trochę się odcinały od bardzo ciemnej reszty włosów, ale efekt mnie usatysfakcjonował.
Kolor jest ładny. Intensywny, czekoladowy brąz z refleksami, bardzo błyszczący.

Włosy przed pierwsze dwa dni mają zapach taki jak po farbowaniu farbą.

Nie wypadają po użyciu tego tonera.
Po kilku użyciach włosy są troszkę przesuszone, ale odżywka i olejek i po problemie. Więc nie jest to produkt zbyt szkodliwy dla włosów.

Tubka wystarczyła mi na 4 użycia. Raz nałożyłam na całe włosy. A 3 pozostałe razy tylko na odrosty.
Wydajność zależy od gęstości włosów itp. Dla mnie to jest w porządku. Patrząc, że kolor ma się utrzymywać 8.

Rzeczywiście tak jest. Po pierwszych 3 myciach włosy już są troszkę jaśniejsze. Po 8-9 zmywa się całkiem.

Bardzo polecam. Super sprawa, gdy chcecie sobie zafarbować na krótki okres czasu i mieć pewność, że na pewno się ten kolor zmyje.

Tubka wystarcza na 4 razy, więc patrząc na to, że kolor tak co 6 myć trzeba by odświeżyć to wystarczy na miesiac, więc wydatek 5 e to nie dużo.

Nie niszczy włosów.

Nic nadzwyczajnego, ale ulatwia zycie

Recenzuje odcien platinum. Kupilam go, aby ozywic odcien moich rozjasnianych wlosow, ktore z czasem nabraly zoltosci.

Produkt ma fioletowawa farbe, typowa dla wszytskich maseczek badz plukanek neutralizujacych kolor. Sposob uzycia jest prosty: na lekko zwilzone wlosy naklada sie krem prosto z tubki, nie trzeba go z niczym mieszac. Dla odcienia platinum producent zaleca 5 minut dzialania na wlosach.

Poniewaz moje wlosy nabraly zoltawego odcienia tylko przy odroscie, reszta ma ladny chlodny kolor, nakladalam krem na wybrana partie wlosow - nie na calosc. Dlatego dla mnie tubka wystarczy na 3-4 nalozenia, jak zakladam. Jesli ktos ma dlugie wlosy i chcialby uzyc produkt na calosc, toner jest na jedno uzycie.

Krem na zapach typowy dla rozjasniacza, czuc troche woda utleniona, co uswiadomilo mi, ze to nie zabawka :) mimo to przetrzymalam go do 15 minut. Co moge powiedziec po zmyciu? Faktycznie lekko schlodzil zolty ton wlosow, pozostawil tez wlosy sztywne i szorstkie, wiec bez odzywki ani rusz. Ale swoja role wypelnil.

Podsumowujac, toner nie rozjasni wlosow (mimo smrodku rozjasniacza), ani nie zrobi z zoltego blondu zimnego, skandynawskiego odcienia. Mozemy nim jednak uzyskad chlodniejszy efekt. Nie jest to jednak cos, czego nie uzyskalybysmy niebieska plukanka/odzywka, efekt pozostaje ten sam. Dla mnie jednak toner Syossa jest latwiejszy w uzyciu niz plukanki, dlatego daje mu 4 gwiazdki i prawdopodobnie kupie go ponownie. Nie wymagajcie jednak od naszego bohatera cudow :)

TONER CZERWONY

Pomyłka, czerwień to dla mnie ogromna pomyłka. Do tej pory gdy moja farba juz sie wypłukiwala stosowalam tonery La Riche. Niestety, nie mialam czasu na zakupy online i kupiłam ten wynalazek w drogerii... Już w czasie aplikacji domyslalam sie, ze to nie jest to, czego oczekuję. Zamiast pieknej, żywej czerwieni moje wlosy zmieniły się w czerwono-rude a po kilku myciach w po prostu ciemnorude. Włosy wcale nie były lśniące, na dodatek do kolejnego mycia czułam zapach "mokrego psa". Jak zależy komuś na ładnej, soczystej czerwieni to zdecydowanie nie polecam.

Toner syoss

Recenzuje odcień dla blondynek- platinum. Kupiłam ten toner ponieważ mam problem z żółknięcie moich jasnych wlosow po farbowaniu. Jest to nowość, wiec nie ma zbyt wiele informacji na jego temat w internecie wiec zaryzykowałam. Tubka wydaje sie byc duża, miałam nadzieje, ze produkty wystarczy mi chociaż na 2 użycia, jednak przy moich włosach do łopatek wystarczył tylko na raz. Zapach ma delikatny, nie drażniący. Konsystencja rownież fajna, taka kremowo-żelowa. Bardzo ładnie sie rozprowadza. Jesli chodzi o uzyskany efekt to faktycznie włosy zostały odświeżone pod względem koloru, ochłodził ładnie włosy na długości, jednak przy skórze głowy, gdzie miałam największy problem z żółknięciem i włosy były troche ciemniejsze, niestety nie zrobił nic, pozostały bez zmian. Mysle, ze ten tober spełnia swoje zadanie, nie wiem jednak czy za cenę 30 zł kupie go ponownie, ponieważ podobne działanie maja fioletowe szampony czy odżywki. Szczerze- liczyłam na cos bardziej wow.

bardzo dobry

Przed zakupem tego toneru przetestowalam maske maria nila ciemny braz ktora nie dawala żadnego efektu na moich wlosach, kromask kolor czekolada ktora jedynie dala ciepla poswiate, mam jescze maske i szampon davines przeznaczona do ciemnych wlosow ale tez nie wiele daja . Jako ze zalezalo mi na przyciemnieniu włosów bez ich farbowania skusilam sie na toner do wlosow sayoss w kolorze głęboki braz i to byl strzal w 10 juz po pierwszym uzyciu zauwazylam ze wlosy sa takie jakie chialam przyciemnione bez cieplej poswiaty a dosc chlodna . Mimo długiego szukania znalazlam swoj ideał do poglebienia naturalnego koloru włosów.