Syoss, Color Toner (Toner koloryzujący (różne rodzaje))

Syoss, Color Toner (Toner koloryzujący (różne rodzaje))

Dostępny w wielu odcieniach. Zapewnia intensywny kolor i połysk. Powstał z myślą o włosach naturalnych i farbowanych. Doskonale sprawdza się przy pierwszych siwych włosach. Tymczasowo i intensywnie koloryzuje włosy. Jest trwały do 8 myć. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia.

farby
fluid / krem
Trwałość
do kilku myć

Bez szału.

Kupiłam z braku możliwości dostanie się do fryzjera na toner, myślałam, że w jakimś stopniu spełni oczekiwania. Jednak mimo braku instrukcji na opakowaniu, zaaplikowałam produkt tak, aby pokryło moje włosy. Łatwo się aplikuje, ale dobrze mieć kogoś do pomocy. Przytrzymałam na włosach ok. 35 minut, po czym zmyłam zawartość i umyłam włosy normalnym szamponem. Włosy były bardzo miękkie w dotyku, dobrze się rozczesywały, były lśniące, zapach ciężko znośny, ale dało się przeżyć. Efekt usunięcia przebarwień żółtych włosów - znikomy. Nie wszystkie włosy złapał toner, były gdzieniegdzie prześwity. Wrażenie, że po 3 myciach kolor wraca do normy.

Syoss toner black

Nałożony na rozjasnione włosy, trzymany przez 10 minut dał kolor jasno niebieski :/ Toner został wymieszany z odżywką, za pierwszym razem wyszedł śliczny popielaty odcień a za drugim okropny jaskrawy niebieski kolor, nie wiem co tym razem miało na to wpływ.

Fajny

Recenzja dotyczy koloru Platinum

Zacznę od tego, że mam włosy koloru bardzo jasny blond (biały). Wiadomo, że z czasem kolor się wypłukuje i robią się żółtawe odcienie na włosach wtedy korzystam z pomocy białych tonerów.
Z jasnymi farbami Ssyos miałam już styczność i niestety nie byłam zadowolona. Jednak promocyjna cena toneru ssyos mnie zachęciła by spróbować i dać jeszcze jedną szansę tej marce.
A więc zacznę od plusów : duża tubka która na moje włosy do ramion starczyła na 4 koloryzacje. Kolor faktycznie ładnie odświeża i likwiduje żółte odcienie na włosach. Ładny zapach.
Minusy: producent zapewnia, że utrzymuje się do 8 myć. Moim zdaniem niestety mimo, że pięknie pokrywa żółte odcienie na włosach to myślę, że po 5 myciu nie widać już żadnego efektu. Żeby uzyskać efekt trzeba posiedzieć z tonerem na głowie przynajmniej te 40 - 50 minut. Moim zdaniem to długo. Używam tonerów które dają mega efekt w 15-20 minut.

Podsumowując warto kupić jeśli wybieramy się na jakieś wyjście i chcemy odświeżyć kolor bo efekt po jest naprawdę fajny. Na dłuższą metę jednak takie ciągłe tonowanie, odświeżanie koloru tym produktem to strata czasu i kasy.

Nie polecam

Ja mimo ze kupilam z promocji za 5 zl nie zakupilabym go za cene regularna ,.Po pierwsze szybko sie zmywa , ciemny blond , kolor kiepski , wlosy przez jakis czas smierdza po myciach , smrodek splukuje sie z farba , za tyle pieniedzy mozna kupic szamponetke za 10zl dowolnej firmy, tak nie smierdza efekt ten sam koloru.

Jest ok!

Recenzuję kolor black na włosach ciemny blond.

Już od dawna nosiłam się z zamiarem pofarbowania włosów na czarno, ale nie miałam odwagi zrobić tego trwałą farbą. Robiąc szczegółowy research na temat szamponetek i zmywalnych produktów do włosów, trafiłam na ten toner. Przy okazji promocji w rossmannie kupiłam go taniej, co tylko wzmocniło moje pozytywne odczucia.
Toner jest bardzo łatwy w aplikacji, rozprowadza się gładko, na spokojnie można nałożyć go samodzielnie, nawet na włosy z tyłu głowy.
Opakowanie, w przypadku gęstych włosów do ramion starcza na więcej niż 1 raz.
Efekt na początku mnie nie powalił- nie miałam na głowie kruczej czerni, ale ładny czarny odcień, który do złudzenia przypominał naturalne włosy. Wielki plus za to, że odcień jest tak naturalny, nie ma niebieskiej ani czerwonej poświaty.
Zmywa się stopniowo już od pierwszego mycia, jednak nie tworzy plam, moje włosy nadal miały naturalny odcień. Nie liczyłam ilości myć, ale po około miesiącu (myję włosy co 2 dni) zmył się całkowicie.

Rewelacja

Produkt spadł mi z nieba❣️❣️❣️
Prawie rok temu moje włosy zostały nieudolnie rozjasnione przez fryzjera i od tamtej pory raczej ich unikam.
Żółto-pomarańczowy odcień połowy moich włosów blagał o peruke. Próbowałam szamponetek wielu marek, niestety jestem posiadaczką grubych kręconych i w dodatku ciemnych włosów i nic nie zdawało egzaminu.
Dałam sobie ostatnią szansę i kupiłam w Rossmanie ten wynalazek w kolorze ciemnego brązu. Muszę przyznać przerazilam się gdy po nałożeniu zobaczyłam fioletowy odcień ale stwierdziłam że gorzej nie będzie. Nie dość że banalnie się go nakłada, zmywa się ze wszystkiego bardzo szybko (poza drewnianą białą szafką ale to mój błąd), nie niszczy włosów, daje zapach jak z salonu to jeszcze się trzyma na nich i daje obiecane efekty. W rozjasnionych miejscach zaczął się zmywac delikatnie po 3 myciu ale dopóki nie zdołam ich obciąć żeby się tego pozbyć syoss będzie najlepszym rozwiązaniem.

Odcień Platinum - zero efektów

Użyłam tonera Syoss w odcieniu Platinum. Na włosy do ramion zuzylam całe opakowanie, trzymałam 10 minut (zamiast 5, jak w instrukcji), mimo tego efekt jest ZEROWY. Mam włosy jasne blond, rozjaśnianie i spodziewałam się lepszego wyniki. Podsumowując - szkoda czasu i pieniędzy. W ogóle nie działa.

kolor deep brunette

Na moich włosach cienkich ale gęstych o długości do obojczyków tubka wystarczyła na 3 użycia. Kolor moich naturalnych włosów to średni brąz, były one lekko rozjaśniane metodą ombre ponad pół roku temu. Kupując ten toner chciałam wyrównać kolor włosów na długości do koloru włosów u nasady. Jednocześnie miałam nadzieję na lekkie zneutralizowanie miedzianych refleksów na części rozjaśnianej. Niestety toner ten nadaje co prawda ciemniejszy odcień włosom lecz jest on mocno fioletowy w podtonie. Kolor jaki uzyskałam można śmiało określić jako oberżynowy.
Co do utrzymywania się koloru to u mnie trwało to równy tydzień czyli ok 3-4 myć. Włosy po zastosowaniu tego tonera były bardzo błyszczące i miękkie. Nie zauważyłam negatywnego wpływu na włosy. Jeśli ktoś lubi takie kolory to polecam ten produkt, ja niestety szukam dalej czegoś bardziej neutralnego w kolorze.

Nie wart nawet 1/10 ceny - odcień platinum

Odcień platyna
Marketingowcy znów przesadzili z nazwą. To na pewno nie toner koloru, nie potrafi go zmienić.
Produkt jest kremowy - nieco zbyt gęsty na mój gust. Nakłada się na umyte włosy, producent zaleca platinum trzymać 5 minut maksymalnie.
W 5 minut nic się nie zadzieje. Wizualnie po użyciu produktu żadnej różnicy. Zostawia za to paskudny zapach na włosach.
Przy drugim podejściu nałożyłam więcej produktu i trzymałam dwa razy dłużej.
Różnica minimalna, włosy w nieco chłodniejszym odcieniu i to wszystko.
Mam naturalne blond włosy, rozjaśnione na 3/4 długości, bez żadnych żółci. Zwykle wystarczy mi przepłukać fioletową płukanką włosy, by nabrały pięknego platynowego odcienia. Szukałam jednak czegoś trwalszego, na wyjazdy i wykacje. Niestety, produkt Syoss okazał się niewiele wart. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Średni

Toner ciemnobrązowy pozostawia fioletowe tony. Chemiczny mocny Zapach na włosach utrzymuje się dwa dni. Mówi się ze tonery nie niszczą włosów, ALW już dzien po zauważyłam popalone końcówki.. zobaczymy jak się będzie wypłukiwać :///

Ciemny brąz-super

Nie farbuje włosów od maja, więc moje odrosty mają ok.15 cm. Odrosty jasny brąz a reszta włosów bardzo ciemne. Niemalże czarne.

Toner kupiłam, bo chciałam mieć ładne włosy na zdjęciach a jednak nie chce ich farbować.

Producent obiecuje trwałość koloru do 8 myć, czyli akurat.

Toner jest dostępny w kliku odcieniach. Ja wybrałam ciemny brąz.
Produkt znajduje się w tubce zamykane na klik. Zapłaciłam za niego ok.5 e.

Produkt jest gęsty i kremowy. Wygodnie się go nakłada. Robiłam to rękami, bo nie miałam pędzla do farbowania.

Farbuje skórę, ale w kąpieli wszystko schodzi. Także bez obaw można używać dzień przez czymś ważnym, bo bez problemu się zmyje szybko że skóry. Tak samo bez problemu zmywa się np.z umywalki.

Nie zbyt śmierdzi, więc dobrze się go używa w małej łazience.

Ja trzymałam na włosach ok.10 minut.
Przy zmywaniu długo jest zabarwiona woda i przy każdym myciu tak jest.
Po pierwszych dwóch myciach włosy brudzą ręcznik, ale wszystko się bez problemu spiera.

Świetnie pokrył moje odrosty. Wiadomo, że trochę się odcinały od bardzo ciemnej reszty włosów, ale efekt mnie usatysfakcjonował.
Kolor jest ładny. Intensywny, czekoladowy brąz z refleksami, bardzo błyszczący.

Włosy przed pierwsze dwa dni mają zapach taki jak po farbowaniu farbą.

Nie wypadają po użyciu tego tonera.
Po kilku użyciach włosy są troszkę przesuszone, ale odżywka i olejek i po problemie. Więc nie jest to produkt zbyt szkodliwy dla włosów.

Tubka wystarczyła mi na 4 użycia. Raz nałożyłam na całe włosy. A 3 pozostałe razy tylko na odrosty.
Wydajność zależy od gęstości włosów itp. Dla mnie to jest w porządku. Patrząc, że kolor ma się utrzymywać 8.

Rzeczywiście tak jest. Po pierwszych 3 myciach włosy już są troszkę jaśniejsze. Po 8-9 zmywa się całkiem.

Bardzo polecam. Super sprawa, gdy chcecie sobie zafarbować na krótki okres czasu i mieć pewność, że na pewno się ten kolor zmyje.

Tubka wystarcza na 4 razy, więc patrząc na to, że kolor tak co 6 myć trzeba by odświeżyć to wystarczy na miesiac, więc wydatek 5 e to nie dużo.

Nie niszczy włosów.

Nic nadzwyczajnego, ale ulatwia zycie

Recenzuje odcien platinum. Kupilam go, aby ozywic odcien moich rozjasnianych wlosow, ktore z czasem nabraly zoltosci.

Produkt ma fioletowawa farbe, typowa dla wszytskich maseczek badz plukanek neutralizujacych kolor. Sposob uzycia jest prosty: na lekko zwilzone wlosy naklada sie krem prosto z tubki, nie trzeba go z niczym mieszac. Dla odcienia platinum producent zaleca 5 minut dzialania na wlosach.

Poniewaz moje wlosy nabraly zoltawego odcienia tylko przy odroscie, reszta ma ladny chlodny kolor, nakladalam krem na wybrana partie wlosow - nie na calosc. Dlatego dla mnie tubka wystarczy na 3-4 nalozenia, jak zakladam. Jesli ktos ma dlugie wlosy i chcialby uzyc produkt na calosc, toner jest na jedno uzycie.

Krem na zapach typowy dla rozjasniacza, czuc troche woda utleniona, co uswiadomilo mi, ze to nie zabawka :) mimo to przetrzymalam go do 15 minut. Co moge powiedziec po zmyciu? Faktycznie lekko schlodzil zolty ton wlosow, pozostawil tez wlosy sztywne i szorstkie, wiec bez odzywki ani rusz. Ale swoja role wypelnil.

Podsumowujac, toner nie rozjasni wlosow (mimo smrodku rozjasniacza), ani nie zrobi z zoltego blondu zimnego, skandynawskiego odcienia. Mozemy nim jednak uzyskad chlodniejszy efekt. Nie jest to jednak cos, czego nie uzyskalybysmy niebieska plukanka/odzywka, efekt pozostaje ten sam. Dla mnie jednak toner Syossa jest latwiejszy w uzyciu niz plukanki, dlatego daje mu 4 gwiazdki i prawdopodobnie kupie go ponownie. Nie wymagajcie jednak od naszego bohatera cudow :)