Delia, Stylist, Brow Pomade (Pomada do brwi)

Delia, Stylist, Brow Pomade (Pomada do brwi)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Przedłużona trwałość pomady pozwala podkreślać naturalne piękno każdego dnia, a na specjalne okazje będzie doskonałym wykończeniem mocniejszego makijażu.
Za pomocą dwustronnego aplikatora łatwo wyprofilujesz wymarzony kształt i wypełnisz ubytki oraz ułożysz niesforne włoski i nadasz idealny, jednolity kolor.

Dostępna w 3 kolorach:
-Grafit
-Ciemny brąz
-Jasny brąz

Wydajna

Trudno sobie zrobić krzywdę tym produktem, a kiedy nałożymy go za dużo, łatwo go zetrzeć póki nie wyschnie. Już widzę, że będzie ekstra-super-hiper wydajny, bo wystarczy jedynie lekkie muśnięcie pędzelkiem, aby nabrać na niego odpowiednią ilość produktu.

Świetna

Mam ja w odcieniu Light Brown. Na moich brwiach średnio ciemnych wyglada super ani za ciemno ani za jasno chociaż odcien nie do konca jest chlodnydelikatnie przebijają cieplejsze tony ale mnie to nie przeszkadza. Konsystencja miękka, kremowa, pomadka utrzymuje się na moich brwiach cały dzień, nie blaknie i nie robią sie żadne przeswity. Uzywam swojego pedzelka ale ten dolaczony przez producenta tez nie jest zly. Ogolnie jestem bardzo zadowolona z efektu.

rewelacja dla początkujących

Do tej pory używałam kredek do brwi, ale zachęcona opiniami kupiłam gdzieś na promocji pomadę Delia - produkt ma bardzo miękką, kremową konsystencję, dzięki czemu szybko możemy poprawić kolor i zarys brwi. Aby natomiast poprawić jej trwałość wystarczy po aplikacji ułożyć włoski za pomocą żelu lub mydełka i mamy bardzo fajny efekt. Pędzelek do aplikacji produktu jest ok, ale wolę używać mojego sprawdzonego pędzelka. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu i poleciłam ja mojej mamie.

Super!

Bardzo fajna pomada, co ważne nie da się nią zrobić krzywdy, a pigmentacja jest idealna. Miękka konsystencja, po nałożeniu na brwi długo utrzymuje się, aż do zmycia makijażu. To moja pierwsza pomada, którą polubiłam. Cena niska, a jakość światna.

Dobra, ale miałam lepsze

Kupiłam, gdy w drogerii internetowej w której robiłam zakupy zabrakło mojej ulubionej pomady. Plus za cenę, opakowanie. Trwałość normalna, nie jest jakaś wybitna. Mały wybór kolorów, głównie dlatego jej nie używam gdyż nie ma koloru dla mnie. Miałam lepsze pomady oraz dużo gorsze. Zostanę przy mojej ulubionej pomadzie z wibo.

Świetne podkreślenie

Aplikacja jest bajecznie prosta - po nałożeniu na pędzelek bardzo dobrze rozprowadza się brwiach. Pomada świetnie podkreśla brwi. Na plus - małe opakowanie, które zmieści się nawet do małej torebki.

Nie ma lepszej

Pomadę firmy Delia kupiłam po tym, jak wykończyłam tę z Wibo, która swoją drogą była całkiem niezła. Chciałam jednak wypróbować czegoś innego, bo lubię testować produkty i wynajdywać perełki. Taką okazał się właśnie ten kosmetyk.
Zacznę od tego, że pomada kosztowała 9zł. Miała dołączony do opakowania aplikator, jednak ten na wstępie odrzuciłam, bo od lat używam swojego ulubionego.
Pomada ma fajną, nie za twardą, ale też niezbyt woskowatą konsystencję. Łatwo się ją nakłada i można „budować” intensywność, nie ma problemu ze stworzeniem bardzo naturalnego, jak i dramatycznego look’u. Za to głównie ją pokochałam, bo przy użyciu Wibo miałam wrażenie, że brwi zawsze są odrobinę za bardzo przerysowane. Jest trwała, trzyma mi się bez problemu kilka-kilkanaście godzin, daje radę w upały i w ulewny dzień. Ponadto produkt jest mega wydajny. Mam go już chwilę, a on nie zamierza się skończyć.
Jedyny minus za opakowanie, które jest dość tandetne i po krótkim czasie musiałam podklejać wieczko, które zaczęło się urywać. Za tę cenę i ten efekt nie jest to jednak wielki minus.

Mój nr 1

Kto by pomyślał, że pomada, która kiedyś dorwałam w Biedronce za jakieś 8 zł będzie moim hitem.
Testowałam sporo pomad i zazwyczaj nie byłam zadowolona, ale ta to perełka jest 10x lepsza od pomady z wibo, którą długo używałam i za każdym razem zasycjala mimo zamknięcia wieczka. Niestety dawno nie mogę jej nigdzie dorwac ????

Lubię ją

Moja w kolorze grafitowym.
W związku z tym, że to moja pierwsza pomada do brwii nie mam porównania, ale lubię jej używać. Mam ją już kilka miesięcy i cały czas jej konsystencja jest taka sama. Łatwo nabiera się na pędzelek. Nie można sobie nią zrobić krzywdy, ale delikatnie podkreślić swój naturalny kształt.
Jest trwała i wydajna.
Zapraszam na mój Instagram: @em.testuje2018

fantastyczna

Po wypróbowaniu tej pomady nie wrócę już do żadnych kredek do brwi z każdej pułki cenowej. Jest bardzo trwała a ma bardzo trudne zadanie u mnie często dotykam twarzy a brwi moje są bardzo mizerne wiec trudno je wyrysować . Pomada nadaję naturalny intensywny kształt moim brwiom a używanie jest bardzo proste już za pierwszym razem fajnie udało mi się wyrysować brwi. Pędzelek dołączony jest w porządku ale jak dla mnie troszkę za miękki dlatego używam innego ale czasami tego również.

Cudeńko

Posiadam to pomade w dwóch odcieniach jasny brąz i ciemny brąz mieszam obie by uzyskać idealny kolor dla mnie, i się udaje wkoncu nie mam rudych odcieni brwi. Pomada nadaje im idealny odcień i nie wygląda ciężko, szybko się aplikuje i utrzymuje się bez problemu przez cały dzień. Pędzel, który jest w zestawie jest precyzyjny ale mały dlatego używam swojego pedzla. Cena jest bardzo mała a Dostępność w sklepach bardzo duża.

Świetna :)

Nie potrafię się odczepić od tej pomady. Miałam okazję testować ją w ekstremalnych warunkach czyli ciepło i zimno i za każdym razem zdawała test na 5. Przy upale ponad 40 stopni kiedy twarz cała płynie, pomada ani drgnie. Wszystko jest na swoim miejscu. Świetnie się nią maluje, nie rozwarstwia się podczas aplikacji, do tego dołączony jest bardzo cienki pędzelek, który pomaga w precyzyjnym zaznaczeniu konturu brwi. Naturalna kolorystyka również jest wielkim plusem. Polecam.