Loton, Provit, Jedwab w płynie

Loton, Provit, Jedwab w płynie

Odżywka dwufazowa do włosów długich i zniszczonych, matowych i trudnych do ułożenia. Regeneruje zniszczone włosy na powierzchni i w ich wnętrzu. Powoduje, że włos się nie elektryzują , łatwo rozczesują i nie "puszą". Włosy ładnie wyglądają po jej zastosowaniu. Odżywka składa się z dwóch warstw, białej i liliowej, które trzeba przed użyciem wymieszać. Preparat można nanosić na suche i mokre włosy.

jedwab
nawilżające, odżywiające, wygładzające
w sprayu, w butelce

Lekka odżywka

Lubię odżywki w formie sprayu, bo szybko się je nakłada, nie wymagają spłukiwania, ani oczekiwania, po prostu spryskujesz włosy i już.
Dodatkowo, można tą odżywkę stosować zarówno na mokre jak i suche włosy, więc nie trzeba się ograniczać do używania jej przy myciu włosów.
Nie obciąża włosów, nie skleja i nie przetłuszcza. Włosy są bardziej błyszczące.
Zapach nie przeszkadza.
Opakowanie jest wygodne, spryskiwacz nie zacina się.

Loton - jedwab w płynie

Uwielbiam! Mała buteleczka, która zmieści się wszędzie i jest idealna na podróż, zapach, który jest zniewalający i długo utrzymuje się na włosach. Jedwab bardzo odżywia i regeneruje włosy. Nadaje im śliczny połysk, ale jednocześnie nie sprawia wrażenia przetłuszczonych włosów. Rozczesywanie włosów po zastosowaniu tego cuda to czysta przyjemność nawet jeśli jesteś posiadaczką niesfornych loków. Wygodna i szybka aplikacja, produktu bardzo wydajny i naprawdę z całego serduszka polecam wszystkim!

Niema zaskoczenia.

Kupowałam ją w Rosmanie za bardzo małe pieniądze.Niemam się do czego przyczepić.Nie przesusza włosów,pomaga przy elektryzacji włosów.Łatwo się rozczesywują.Ładnie wyglądają są miękkie.

Nie dla mnie

Miał odżywić moje włosy a jedyne co zrobi to przetłuścił ,obciążył i posklejał.Mam cienkie włosy i każdej która takie ma nie polecam tego kosmetyku.Być może on faktycznie jest dobry ale dla kogoś kto ma burzę loków na głowie .Butelka dobrze zrobiona,atomizer na szczęście sprawny szata uboga.Ma ładny delikatny zapach i cenę przystępną.

nie sięgne juz po niego

Byl to pierwszy produkt tego typu, po ktorego siegnelam.
Kiedys wydawal mi sie calkiem ok, ale po wielu latach testowania i uzywania masy produktow, wiem ze nie byl zbyt dobry.

Na plus mial pojemnosc i aplikator, bo na taki produkt jest wydajny.
Ale otluszczal wlosy, obciazal je, nie rowno sie rozprowadzal.
Po dluzszym stosowaniu zamiast nawilzac wlosy, sprawial ze stawaly sie przesuszone. Mial zupelnie odwrotne dzialanie.

Nie polecam, bo moze zrobic masskre na wlosach.

Taki sobie

Polecam aplikacje na mokre włosy . Na suchych tworzy lepki film , co długo się utrzymuje i przyciąga zanieczyszczenia na włosy. Jest to produkt z niskiej półki , nie zadowala składem. Nie polepszył stanu włosów . Jedynie na co wpłynął to na lepsze rozczesywanie .

Nie polecam

Jedwab jest w opakowaniu z dozownikiem, który ułatwia aplikacje.
Ma przyjemny zapach i to tyle z jego plusów.
U mnie bardzo obciążył włosy, przetłuszczały się szybciej niż zwykle, a końcówki stały się suche. Nie pomagał w rozczesywaniu.
Nawet jakby dawali go za darmo bym nie brała.

FAJNIUTKI

Super produkt, po którym lepiej moje włosy wyglądają. Są wygładzone, łatwiej sie układają i, nie „puszą” się i nie elektryzują. Używa już go moja cała rodzina. Naprawdę fajniusi :)

Okropny

Masakra. Jak czytam że to coś ma regenerować i po tym włosy mają ładnie wyglądać to... normalnie totalna bujda na resorach. Po tym włosy są przesuszone, wyblakłe, oklapłe i ogólnie są w gorszym stanie. Głowa po tym swędzi. Brzydki zapach. Nawet moja 85 letnia babcia stwierdziła że to jakieś paskudztwo. Nie polecam. Szkoda kasy na coś tak złego.

Ilość zużytych opakowań: 1, 100 ml

Nie robi NIC

Tak, ładnie pachnie. A przy tym nie robi nic innego. Włosy ani nie są nabłyszczone ani miękkie. Mam wrażenie, że wręcz przeciwnie - po jakimś stanie po stosowaniu włosy nabierają takiej... szorstkości. U mojej mamy, która ma włosy farbowane i krótkie również się nie sprawdził, bo bardzo przetłuszczał mimo stosowania wyłącznie na końcówki. Odradzam!

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowania, którego i tak nie skończę...

Kiepski

Plusy:
+ przyjemny zapach

Minusy:
- mało wydajny
- włosy się po nim nadal elektryzują i puszą
- nie zauważyłam regeneracji włosów
- włosy minimalnie lepiej się po nim rozczesują

Używam tego produktu od: około 1 miesiąca

spodziewałam się czegoś lepszego

Plusy:
- ładnie pachnie
- przyzwoita cena
- wygodne opakowanie
- włosy może odrobinę są bardziej miękkie

Minusy:
- niezbyt pomaga w rozczesywaniu
- nie regeneruje włosów
- szybko się włosy przetłuszczają (bynajmniej u mnie)

Ten produkt nie pasuje do moich włosów :/

Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: 1/4 ze 100ml