Delia, Cameleo, Jedwab do włosów z olejem arganowym

Delia, Cameleo, Jedwab do włosów z olejem arganowym

Jedwab do włosów przeznaczony jest do regeneracji włosów słabych i zniszczonych. Chroni delikatną strukturę włosa przed wysoką temperaturą wytwarzaną przez suszarki, lokówki, a w szczególności prostownice oraz ceramiczne żelazka. Połączenie jedwabiu z silikonową bazą zwiększa zatrzymanie wody na powierzchni włosów, utrzymując optymalny poziom ich nawilżenia. Nadaje włosom elastyczność, znacznie ułatwia układanie i modelowanie fryzury. Przeciwdziała rozdwajaniu końcówek. Regularnie stosowany zapewnia jedwabisty połysk, miękkość, wygładzenie i zdrowy wygląd.

Kupiony z przypadku...

Kupiłam go, dlatego, że w sklepie nie było mojego ulubionego jedwabiu, więc wzięłam co było ;) Ale przyznaję, że produkt jest naprawdę w porządku. Przede wszystkim oczywiście ułatwia rozczesywanie. Osobiście nie wiem jak kiedyś mogłam żyć bez jedwabiu i jakim cudem je rozczesywałam te włosy. Używam go na tę część włosów, która nie dotyka głowy, żeby ich nie przetluscic. Jest bardzo wygodny w użyciu, ze względu na ten dozownik, a jednak formuła jest dość tłusta, więc w takich produktach on się przydaje. Plus również za to, że opakowanie jest przezroczyste, dzięki czemu widać ile produktu już zużyliśmy. Jedwab ten ma dość intensywny, mocny zapach. Mi jak najbardziej odpowiada, a wręcz się podoba. Dla mnie jest bardzo przyjemny. Produkt jest naprawdę wydajny, mimo że jego pojemność by na to nie wskazywała.
Włosy po jego użyciu są miękkie i nawilżone. To co najważniejsze, jak już wspomniałam - dzięki niemu łatwo je rozczesuje, przez co nie ulegają zniszczeniom mechanicznym. Nie obciąża włosów, a za to dodaje im piękny blask. Cena również na plus. Zdecydowanie warty uwagi ❤️

Lubimy się.

Może zacznę od tego że moje włosy sięgają ramion, są bardzo grube i gęste. Mają tendencję do przetłuszczania się u nasady oraz w związku z tym, że je rozjaśniam końcówki są często przesuszone i puszą się. Dodam jeszcze, że nie oczekuję od jedwabiu jakiś właściwości pielęgnacyjnych i spektakularnego, długotrwałego poprawienia kondycji włosów.

Jedwab do włosów firmy Delia nabyłam kilka miesięcy temu w drogerii Rossmann. Jest to kosmetyk, który posiada zgrabne, przeźroczyste opakowanie ze sprawnie dzialajacą pompką. Jedwab bardzo intensywnie pachnie, co pewnie nie każdemu będzie odpowiadać. Jego zapach długo utrzymuje się na włosach. Ma oleistą, tłustawą konsystencję, którą jednak nie sprawia że włosy wyglądają jak strąki. Jest to produkt bardzo wydajny, a zaznaczę że używam go zarówno na mokre jak i suche włosy.

Tak jak wyżej wspomniałam dwie pompki jedwabiu nakładam na świeżo umyte, mokre włosy, mniej więcej od połowy ich długości, a następnie suszę je suszarką. Po użyciu prostownicy nakład na włosy kolejne dwie pompki jedwabiu.

Po jego użyciu włosy są bardzo miękkie, pięknie pachną, a końcówki są wyraźnie ujarzmione. Jedwab nadaje włosom delikatnego blasku i ładnie podkreśla rozjaśnione pasma. Nie tluści włosów i nie wpływa na to, że muszę częściej je myć. Robi więc wszystko to czego oczekuje od tego typu produktów. Niewygórowana cena i łatwa dostępność również przemawiają na jego korzyść.

Średniaczek, który bardziej wygładza niż pomaga zregenerować końcówki

Farbuję włosy na blond, mam je długie z tendencją do puszenia się końcówek. Jedwab do włosów stosuję od dobrych kilkunastu lat z tym, że ten od Delia kupiłam 2 miesiące temu z hakiem głownie do utrzymania zdrowego wyglądu końcówek włosów.

Jedwab do włosów znajduje się niewielkiej, plastikowej i przeźroczystej buteleczce z pompką. Przez butelkę widać ilość zużytego jedwabiu do włosów.

Do nałożenia na włosy używam dwie, czasami trzy pompki. Jedwab ma konsystencję oleistą i bardzo gładką. Zapach to najmocniejszy punkt jedwabiu. Wiem, że sporo w nim chemii ale lubię taką moc i jeszcze kojarzy mi się z salonem fryzjerskim. Taki świeży, cytrusowy olejek arganowy.

Po aplikacji na dłoniach jest jedwabiście gładki i bardzo dobrze rozsmarowuje się we włosy. Nie obciąża ich a przywraca im gładkość, pomaga okiełzać puszące się końce oraz podkręca blask różnym odcieniom blond włosów. Stosuję na suche włosy ale można też na mokre. Olejek jest na tyle ,, mało olejkowy'', że wieczorem śladu na włosach po nim nie ma a jedynie jest wyczuwalny na włosach. Dla mnie to plus, gdyż nie lubię olejków zbyt obciążających włosy.
Jeśli chodzi o właściwości pielęgnujące końcówki to olejek nie wpływa w żaden sposób na zahamowanie niszczeniu końcówek. To jest raczej jedwab do nadania blasku i ujarzmieniu puszących się pasm włosów. Stosuję regularnie, olejek jest bardzo wydajny ale nie zahamuje rozdwajania się końcówek.

Ogólnie najchętniej dałabym mu 3+ ale nie mogę. Ze względu na cenę regularną pozostaje przy 3 bo olejek arganowy zawarty w jedwabiu powinien pomóc zregenerować końcówki a tak nie robi. Zapach i blask to nie wszystko.

Odkrycie roku!

Ten produkt jest po prostu świetny! Stosuje go na tak zwaną zakładkę - troszkę przed suszeniem i troszkę po. Włosy nie są po nim tłuste, a wręcz są sypkie. Używam tego produktu po każdym myciu i zauważyłam dużą poprawę jeśli chodzi o stan włosów. Dodatkowym atutem jest to, że jest bardzo tani i wydajny!

Zapachem nie szaleje

Jedwab kupiłam bo lubię testować różne rzeczy, więc wpadł mi w ręce i przetestowałam. Włosy po 2 tygodniach używania są bardziej nawilżone i w miarę wygładzone. Bardziej używałam go do olejowania większej partii włosów niż do samych końcówek. Wygodny w użyciu, zero barwników ale aromatów to ma chyba że 100. Ma bardzo, bardzo intensywny i sztuczny zapach. Tak mi nie podpasował że aż mnie głowa bolała jak go stosowałam, więc zaczęłam używać czepka by go nie czuć. Mam długie włosy, a jest bardzo wydajny. To na plus.

Mój ulubieniec

Mam długie, farbowane na blond włosy i ten produkt ratuje mi życie po każdym myciu włosów :) Nakładam dwie aplikacje na same końce i rozczesywanie włosów zajmuje mi tylko kilka minut. Końcówki są ładnie wygładzone, choć po wysuszeniu znowu pojawia się siano i muszę powtórnie nałożyć produkt. Jest on jednak bardzo wydajny i wystarcza na długi czas.
Opakowanie bardzo ładne, wygodne w użyciu.

Bardzo dobry

Jedwab kupiłam na promocji w drogerii Rosmann za ok. 12 zl.Używam go zawsze po umyciu włosów przed ich rozczesaniem na całej długości. Bardzo ułatwia rozczesywanie moich grubych włosów. Nawilża je , jest bardzo wydajny i już niewielka ilość wystarcza na jedno zastosowanie.
Opakowanie jest bardzo wygodne, dzięki pompce łatwo jest dozować produkt.

Bardziej do wygładzania, niż odżywiania

Jedwab jest bardzo przyjemny w stosowaniu, posiada ładniutki zapach, jak z salonu fryzjerskiego. Kosmetyk jest bardzo lekki, wodnisty i łatwo się rozprowadza na włosach. Służy mi do ich wygładzenia i ujarzmienia elektryzowania się włosów. Po jego zastosowaniu włosy są miękkie w dotyku, gładkie. Ale brakuje mi nieco efektu odżywienia i regeneracji włosów, bo raczej nie chroni włosów tak dobrze jak olejki do włosów. Można go nałożyć na suche włosy, bez ich obciążania i przetłuszczania.

Dobry jedwab

Ten produkt jest niedrogi jak na jedwab.
Moje włosy potrzebują czegoś tego typu po użyciu suszarki, bo są wtedy sianowate i każdy stoi w inną stronę.
Jedwab ma dość rzadką konsystencję. Jest delikatnie perfumowany.
Włosy są nawilżone, zdyscyplinowane i wygładzone - dokładnie tak jak zapewnia producent na opakowaniu.
Wyprostowane włosy po nałożeniu tego jedwabiu trzymają się proste dłużej. Jest to dla mnie ważne, bo moje włosy bardzo się kręcą.
Buteleczka starcza na kilka miesięcy, a używam prawie codziennie, wyciskając dwie "pompki" na jedno użycie.
Polecam, sprawdzony produkt.

Super

Jedwab z olejkiem arganowym Cameleo firmy Delia kupiłam w promocji w drogerii Rossmann i stał się jednym z moich ulubieńców.
Nakładam go całkiem często, bo po każdym myciu włosów 3-4 razy w tygodniu. Przy takim stosowaniu nie zauważyłam, żeby obciążał czy przetłuszczał moje włosy. Opakowanie jest bardzo wygodne, a konsystencja lejąca dzięki czemu bardzo łatwo aplikuje się produkt.
Jedwab fajnie wygładza włosy nie sklejając ich i nadając zdrowy błysk. Kosmetyk jest bardzo wydajny, a cena przystępna.
Bardzo polecam❤

Z calego serca polecam, jest niezbedny!

Naprawdę jest to moj niezbednik w pielęgnacji włosów. Chroni je, wygladza, nawilza. Kupiony przypadkowo, ale od tamtej pory stosuje go regularnie. Zdecydowanie wart pieniędzy.

rewelacja

Olejek ten kupiłam ok. 2 lata temu na promocji w rossmannie.
Od tego czasu jest to mój codzienny niezbędnik w przypadku pielęgnacji włosów. Dzięki niemu zrezygnowałam z prostowania włosów, a ich kondycja znacząco się poprawiła. Niektórych może dziwić jego dość wysoka cena, jednak jedwab ten jest bardzo wydajny i starcza na kilka miesięcy.