Delia, Cameleo, Jedwab do włosów z olejem arganowym

Delia, Cameleo, Jedwab do włosów z olejem arganowym

Jedwab do włosów przeznaczony jest do regeneracji włosów słabych i zniszczonych. Chroni delikatną strukturę włosa przed wysoką temperaturą wytwarzaną przez suszarki, lokówki, a w szczególności prostownice oraz ceramiczne żelazka. Połączenie jedwabiu z silikonową bazą zwiększa zatrzymanie wody na powierzchni włosów, utrzymując optymalny poziom ich nawilżenia. Nadaje włosom elastyczność, znacznie ułatwia układanie i modelowanie fryzury. Przeciwdziała rozdwajaniu końcówek. Regularnie stosowany zapewnia jedwabisty połysk, miękkość, wygładzenie i zdrowy wygląd.

rewelacja

Olejek ten kupiłam ok. 2 lata temu na promocji w rossmannie.
Od tego czasu jest to mój codzienny niezbędnik w przypadku pielęgnacji włosów. Dzięki niemu zrezygnowałam z prostowania włosów, a ich kondycja znacząco się poprawiła. Niektórych może dziwić jego dość wysoka cena, jednak jedwab ten jest bardzo wydajny i starcza na kilka miesięcy.

Sprawdza się

Jedwab zakupiłam od razu po wyjściu od fryzjera. Długo zastanawiałam się nad wyborem, jednak ostatecznie padł na ten z firmy Delia. Nigdy wcześniej nie stosowałam tego typu kosmetyków na włosach. Od tamtej pory (ponad miesiąc temu) stosuję jedwab każdego dnia, wklepując go w wilgotne końcówki włosów, czasami trochę wyżej.
Po miesiącu stosowania widzę same plusy. Po nałożeniu i wysuszeniu włosy są nabłyszczone, delikatne w dotyku, pięknie pachną. Dodatkowo po nałożeniu kosmetyku włosy łatwo się rozczesują a w ciągu dnia nie plączą się.

Konsystencja produktu nie jest ani za gęsta ani zbyt lejąca. Jak dla mnie jest idealna.
Jedwab jest w wygodnym opakowaniu z pompką, dzięki temu łatwo jest kontrolować ilość kosmetyku. Opakowanie bardzo wydajne, przez ponad miesiąc zużyłam około 1/5 produktu przy codziennym stosowaniu.

Silikon to za dużo!

Włosy po zastosowaniu jedwabiu faktycznie stają się lepsze w dotyku i rozczesywaniu.
Przeraża mnie fakt że posiada w swoim składzie silikon! Po skończeniu opakowania włosy się buntują robią się tempe.
Jest wydajny i łatwy w użyciu.

Super

To serum stało się moim ulubieńcem pośród preparatów tego typu do włosów.
Nakładam je całkiem często, bo przed suszeniem włosów, na noc i czasem w ciągu dnia dla wygładzenia kosmyków. Przy takim stosowaniu nie zauważyłam, żeby obciążał czy przetłuszczał moje z natury przetłuszczające się włosy. Opakowanie jest bardzo wygodne. Konsystencja produktu również zachęca do stosowania, bo jest bardziej lejąca się niż inne kosmetyki typu jedwab w płynie na rynku, przez co bardzo łatwo aplikuje się to serum. Nie skleja pasm, ładnie wygładza i nadaje zdrowy błysk. Nie wiem jak z termoochroną, bo nie da się tego tak bezpośrednio określić, ale na pewno produkt ten utrzymuje moje włosy w zdrowej kondycji. A cena jest niesamowicie przyjemna dla portfela. Bardzo polecam. :)

Polecam!

Tani produkt to też może być dobry produkt!
Kupiony całkiem przypadkiem. Nie zamienię go na żaden inny. Nie zniszczył mi włosów a znacząco poprawił ich kondycję. W dodatku pięknie pachnie. Serdecznie polecam!

Jest okej :)

Praktyczne, ładne opakowanie z dozownikiem ułatwia stosowanie kosmetyku. W konsystencji jest jak olejek - tłusty, przezroczysty i gęsty. Zapach przyjemny cytrusowo - owocowy, który utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas. Jedwab używam tylko na końcówki, zaraz po umyciu. Włosy są widocznie wygładzone, gładkie, miękkie, błyszczące, wyglądają na zdrowsze. Jeśli chodzi o jakąś większą regenerację, to nie zauważyłam -poprawia ich kondycję, ale tylko na kilka godzin.

Wielbię!

Zakupiony przypadkowo na zakupach w markecie stał się jednym z hitów mojej kosmetyczki. Niestety, stosowanie go u mnie na suche włosy nie wchodzi w grę, gdyż wyglądają na przetłuszczone. Stosuję go po umyciu włosów, tuż przed suszeniem. Nakładam go na końcówki, no może kapę więcej i zwykle susząc modeluję na szczotkę. Włosy po takiej kuracji są miękkie, błyszczące, przesypują się przez palce, pięknie pachną i nie są obciążone. Polecam.

Bardzo dobry

Używam go najczęściej po umyciu włosów przed ich rozczesaniem, na końcówki. Bardzo ułatwia rozczesywanie i nawilża, jest bardzo wydajny i już niewielka ilość starcza na jedno zastosowanie, a opakowanie starcza na bardzo długo - co jest dużym atutem.
Opakowanie wygodne, a dzięki pompce łatwo jest dozować produkt.

Najlepszy jedwab na rynku

Miałam do czynienia z wieloma produktami - tańszymi i droższymi, które miały nawilżyć moje włosy, odżywić, sprawić, że będą miękkie, błyszczące i zadbane. Produkt od Cameleo jest tym, czego od dawna szukałam - tani i skuteczny. Olejek - bo taką ma formę, stosuję i przed i po myciu włosów, w zależności od tego jakie wyjście planuje. Nakładając go przed myciem włosów możemy po umyciu głowy liczyć na łatwe rozczesywanie, dużą podatność włosów na układanie, np. ładnie zawijają się na szczotkę przy suszeniu i efekt shine. Zastosowanie go na suche włosy pomoże nam poskromić niesforne kosmyki, ułożyć włosy rękoma - stają się bardziej plastyczne. Nadmierna ilość nałożona na suche włosy powoduje efekt na tzw. mokrą włoszkę - u mnie niepożądany, ale moje znajoma to lubi i do tego celu stosuje jedwab Cameleo.

Produkt do włosów wszechczasów

Z pełną świadomością swoich słów mogę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych kosmetyków, jakich kiedykolwiek używałam. Mam naturalnie kręcone włosy, często bardzo suche na końcówkach i zmęczone prostowaniem. Są cieniowane, bardzo często robiła się tzw. "szopa" z tyłu. Jedwab Cameleo pozwolił mi w końcu cieszyć się błyszczącym, nawilżonymi, gładkimi końcówkami.

Średniaczek

Czytając wiele opinii na temat tego produktu zastanawiam się czy na pewno miałem to samo w buteleczce i czy to ten produkt. Ale niestety na moich włosach się nie sprawdził. Włosy po aplikacji są nadal spuszone, nie widzę osobiście żadnej różnicy. Jedynie co to zzabezpieczenie końcówek, którego nie mogę za bardzo ocenić. Mam innego ulubieńca.

Rewelacyjny

Olejek świetnie sprawdza się do moich włosów, czyli suchych że skłonnością do plątania się. Rewelacyjnie sprawdza się do rozczesywania włosów. Sprawdziłam wiele olejków Ale ten najbardziej przypadł mi do gustu.
Używam, polecam i kupię ponownie!