Green Pharmacy, Serum na łamliwe końcówki jedwab w płynie

Green Pharmacy, Serum na łamliwe końcówki jedwab w płynie

Mocno skoncentrowane serum wygładza końcówki włosów. Chroni je przed rozdwajaniem i uszkodzeniami. Daje jedwabisty efekt na całej długości. Przeznaczone do włosów cienkich, delikatnych, łamliwych, wrażliwych, zmęczonych zabiegami fryzjerskimi. Lekka formuła nie obciąża, wzmacnia, a naturalne składniki dają lśniący i zdrowy wygląd. Olejek ryżowy i kameliowy wspiera regenerację uszkodzonej struktury, a ekstrakt z aloesu i olejek cedrowy daje włosom nawilżenie.

Super serum

Mocno skoncentrowane serum wygładza końcówki włosów. Serum sprawdza się rewelacyjnie. Włosy są wygładzone i jedwabiście miekkie. Chroni je przed rozdwajaniem i uszkodzeniami. Przeznaczone do włosów cienkich, delikatnych i łamliwych. Bardzo pomaga w rozczesywaniu. Lekka formuła nie obciąża, wzmacnia, a naturalne składniki dają lśniący i zdrowy wygląd. Małe poręczne opakowanie z pompką ułatwia dozowanie produktu. Miły przyjemny zapach.

Uwielbiam

Kocham tę markę między innymi za ten produkt. To serum mnie nie zawodzi. Mam cieńkie, delikatne włosy, poddawane częstym zabiegom fryzjerskim. Nakładam zawsze na końcówki odrobinę. Urzeka mnie zapach!!!! Gdyby były takie perfumy pewnie bym zakupiła, Serum jest w opakowaniu z dozownikiem. Wystarczy jedno naciśnięcie pompki. Jest dzięki temu wydajne i starcza na długo. Nawilża i regeneruje. Ma dobry skład i niską cenę. Nic innego nie szukam.

Rewelacja!

Serum jest rewelacyjne! Polecam wszystkim :) Cudownie wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie i dodaje włosom blasku oraz miękkości. Z tym jedwabiem nie muszę stosować odżywki.

Cudo za grosze

Kupiłam te produkt zupełnie przypadkiem. Miałam problem, żeby zebrać zamówienie z Avonu za odpowiednią sumę, a czekałam głównie na kurację na końcówki. Zostałam bez niczego, więc chciałam poszukać jakiegoś tymczasowego zastępstwa. To serum wydawało mi się bardzo małe, więc pomyślałam, że szybko zużyję. Teraz już wiem, że raczej odpuszczę sobie powrót do kuracji z Avonu, bo to jest zdecydowanie lepsza, tańsza opcja. Hit za grosze.

Serum od Green Pharmacy to dobre uzupełnienie pielęgnacji włosów

Lubię kosmetyki od Green Pharmacy. Posiadam kilka perełek kosmetycznych tej firmy. Kolejną taką perełką okazało się serum na łamliwe końcówki. Nie wiem, czy kupiłabym ten kosmetyk, gdyby nie wakacyjny wyjazd. Żeby zaoszczędzić miejsce w walizce i po prostu czas, zrezygnowałam z odżywki, a spakowałam to małe cudo. Serum używałam przeważnie na całej długości włosów, pomijając nasadę. Czasami tylko na same końcówki. Zawsze pod odciśnięciu włosów ręcznikiem. Włosy stawały się wygładzone, nawilżone, wyjątkowo błyszczące. Nie ma mowy o żadnym obciążeniu czy przetłuszczeniu włosów. Pod warunkiem oczywiście, że nie przesadzimy z ilością. Trzeba wypróbować, ile pompek wystarczy na naszą długość włosów. W moim przypadku optymalną dawką jest jedna pompka. Serum ma bardzo subtelny zapach róży i aloesu. Teraz używam go co od czasu do czasu, jeśli nie nakładam maski czy odżywki. Uważam, że serum od Green Pharmacy to dobre uzupełnienie pielęgnacji włosów.

Doskonały

Super produkt, który ratuje moje włosy przed rozdwajaniem końców. Polepszył stan moich włosów. Dodatkowo opakowanie w pompką jest bardzo praktyczne. Przy niskiej cenie naprawdę warto spróbować.

Cudo!

Jedwab jest w bardzo wygodnej butelce z pompką co ułatwia nabranie odpowiedniej ilości kosmetyku. Jest bardzo wydajny. Ma lekki kwiatowy zapach.
Włosy po użyciu jedwabiu są miękkie i gładkie. Jedwab nie skleja włosów ani nie pozostawia ich tłustych.
Ułatwia równie rozczesywanie włosów.
Hit za niewielkie pieniądze!

Pewniak :D

Mój pewniak, od kiedy zaczęłam go używać parę lat temu, ilość rozdwojonych końcówek bardzo zmalała. Lekko wygładza włosy i dyscyplinuje moje spuszone końce, a jednocześnie nie obciąża. Fajny skład. Plus za zapach, niską cenę i opakowanie z pompką.
Jest bardzo wydajny, ale gdy się kończy wracam do niego z przyjemnością!

Uwielbiam!

Konsystencja: Nie jest ani zbyt gęsta, ani zbyt płynna. Nie wylewa się z dłoni, łatwo rozprowadza się na włosach. Ogólnie jest dość oleista. Łatwo się nakłada na włosy.

Zapach: pachnie przyjemnie\

Zwykle serum nakładałam na mokre włosy, chociaż zdarzyło się i na suche (nie robią się tłuste).

Końcówki mniej się łamią, mam wrażenie, że stały się mocniejsze.

Włosy ładnie się błyszczą i są mega miękkie.

Przyjemny w dobrej cenie

Serum ma bardzo wygodne opakowanie z pompką oraz nakładką zabezpieczającą przed wylewaniem się produktu w podróży. Pompka dozuje idealną ilość produktu.

W konsystencji nie jest zbyt gęste ani lepkie - bardzo przyjemnie rozprowadza się je na włosach. Nie jest też tłuste i nie skleja włosów, nie wyglądają po nim na tłuste. Ma ładny, delikatny, świeży kwiatowy zapach, który przyjemnie, acz subtelnie, utrzymuje się na włosach.

Co do samych właściwości - na moich lekko suchych po rozjaśnianiu końcówkach sprawdza się świetnie. Serum nakładam najczęściej na mokro, przed rozczesaniem włosów - ułatwia mi to ten zabieg. Włosy są przyjemne w dotyku, miękkie i delikatnie nabłyszczone. Podsumowując - małe cudeńko w dobrej cenie :)