Green Pharmacy, Serum na łamliwe końcówki jedwab w płynie

Green Pharmacy, Serum na łamliwe końcówki jedwab w płynie

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Mocno skoncentrowane serum wygładza końcówki włosów. Chroni je przed rozdwajaniem i uszkodzeniami. Daje jedwabisty efekt na całej długości. Przeznaczone do włosów cienkich, delikatnych, łamliwych, wrażliwych, zmęczonych zabiegami fryzjerskimi. Lekka formuła nie obciąża, wzmacnia, a naturalne składniki dają lśniący i zdrowy wygląd. Olejek ryżowy i kameliowy wspiera regenerację uszkodzonej struktury, a ekstrakt z aloesu i olejek cedrowy daje włosom nawilżenie.

Fajne

Wciskam w mokre włosy. Serum nie skleja, nie obciąża i nie przetłuszcza, a potrafię go "nawalić" dosyć sporo xd. Gdy włosy wyschną nie wyglądają jak wysmarowane olejem. Przeciwnie. Są sypkie, miękkie i błyszczące.

Może być

Pompka dozuje idealną ilość produktu, nie zacina się. To małe, niepozorne, różane cudeńko jest zbawieniem dla moich włosów.

Zapach jest mocno różany, przyjemny, ale krótko utrzymuje się na włosach, a szkoda.

Nie obciąża włosów, nie przetłuszcza ich. Włosy dzięki serum wyglądają bardzo zdrowo, błyszczą, są miękkie, sypkie.

Produkt jest bardzo wydajny, mi wystarczy jedna pompka, by ogarnąć włosy.

jest Ok

Serum w buteleczce z pompka bardzo wygodne w uzyciu.
Zapach delikatny, neutralny nie utrzymujący się na włosach.

Działanie jedwabiu jest dość na wysokim poziomie. Kosmyki wlosow stają się wygladzone a końcówki scalone i zabezpieczone.
Kosmetyk nie obciąża wlosow nawet tych cieniutkich także używamy to bez obaw!
Jest dość wydajny a cena bardzo przystępna. Polecam!

Poprawia kondycję włsów

Jako włosomaniaczka i fanka różanych zapachów musiałam kupić ten produkt. Serum sprawdza się na moich włosach bardzo dobrze. Idealnie zabezpiecza końcówki, widocznie poprawiła się kondycja włosów. Ja nakładam jedwab na całe włosy, dzięki czemu stają się one bardziej jedwabiste i błyszczące. Produkt jest malutki jednak bardzo wydajny, gdyż wystarczy dosłownie jedna kropla aby pokryć włosy.

Ratuje końcówki

O serum dowiedziałam się od koleżanki i postanowiłam przetestować na własnej skórze, a raczej włosach. Buteleczka jest dosyć poręczna i posiada fajny aplikator. Serum przyjemnie pachnie, ma oleistą konsystencję i dobrze rozprowadza się po wlosach. Ładnie je wygładza. Domyka końcówki i odrobinę zmniejsza puszenie włosów.

Daje rade

Miałam już bez liku tych specyfików na końcówki ale taką prawdziwą poprawę widzę dopiero jak zaczęłam dbać o włosy na inne sposoby. Fakt jest taki że samo serum na pewno cudów nie zdziała. Ale odkąd dbam o włosy z jego pomocą rzeczywiście te końcówki są w lepszym stanie, już się nie sypią przy czesaniu, nie kruszą i rozdwojonych jest mniej.
Malutka buteleczka, serum dość gęstę, ładnie pachnie, jest wydajne, nie potrzeba go dużo i nie można też za dużo nakładać bo włosy po prostu będą tłuste. U mnie się sprawdza, jak za tę cenę nie narzekam

Słodkie serum

Serum zamknięte jest w małej uroczej buteleczce z pompką. Działa bez zarzutu, łatwo można wydobyć odpowiednią ilość serum.
Ma śliczny, różany zapach, jest słodki i przyjemny, ale niestety nie utrzymuje się na włosach.
Włosy po serum nie są napuszone, ani obciążone - wręcz przeciwnie, są miękkie, sypkie, widzimy jedwabny efekt na całej długości. Włosy są dobrze zabezpieczone, wyglądają zdrowo i naturalnie. Mają fajny naturalny blask.
Serum dobrze się sprawdzi także u kręciołków, ponieważ nie obciąża.
Jest też wydajne - jedna/ dwie pompki bez problemu wystarczą, chyba że włosy są bardzo długie ale to oczywiste.
To już moje drugie opakowanie, i na pewno nie ostatnie!:)

Jest mega

Serum używałam przeważnie na całej długości włosów, pomijając nasadę. Jest bardzo wydajny. Fajny skład. Plus za zapach, niską cenę i opakowanie z pompką. Włosy są przyjemne w dotyku, miękkie i delikatnie nabłyszczone. Efekt za taką cenę jest świetny

Różany zapach

Serum wygładza końcówki włosów. Chroni je przed rozdwajaniem i uszkodzeniami. Idealne do włosów cienkich, delikatnych, łamliwych, zmęczonych zabiegami fryzjerskimi. Nie obciąża,
nawilża. Było to moje pierwsze serum na końcówki po rozpoczęciu świadomej pielęgnacji włosów i bardzo je polubiłam. Jego zaletą jest wygodne opakowanie i dość duża wydajność.

Bardzo fajne serum

Było to moje pierwsze serum na końcówki po rozpoczęciu świadomej pielęgnacji włosów i bardzo je polubiłam. Jego zaletą jest wygodne opakowanie i dość duża wydajność. Na plus także brak uczucia obciążenia - serum jest dość lekkie, działa, ale nie obciąży, nawet cienkich włosów. Jest bezzapachowe, co dla wrażliwych na zapachy może być zaletą. Myślę, że wrócę do niego w okresie letnim, gdy lżejsze konsystencje lepiej sprawdzają się na włosach.

Ratunek dla końcówek

Od przyjaciółki usłyszałam o zbawiennym działaniu jedwabiu w płynie na końcówki. Ponieważ moje włosy są suche, a na końcach wręcz sianowate, kupiłam najtańszy jedwab na próbę. Nie zawiodłam się! Firmę znam z kremów do rąk, ale to serum też okazało się świetne. Od wielu miesięcy używam właśnie serum Green Pharmacy.

To malutka buteleczka z pompką, jak na serum przystało. Mechanizm działa bardzo dobrze, pozwala na dobranie dawki serum do długości włosów - u mnie przy długich włosach 3 pompki wystarczają. Mam jedyny problem z opakowaniem - zatyczka jest dość dziwna. Ma przerwę na dzióbek pompki, przez co ujście cały czas wystaje i nie jest chronione. Poza tym - przez takie rozwiązanie trudno jest nałożyć zatyczkę, bo szparki nie widać dobrze. Ale moim rozwiązaniem jest po prostu nie używanie zatyczki ;)
Mimo, że produkt jest tłusto-klejący, nie wycieka i nie brudzi butelki.

Serum
To przezroczysta ciecz, o gęstości czystego glicerolu. Jest tłusto-lepiąca, dlatego tuż po użyciu warto umyć ręce, żeby nie pobrudzić suszarki. Ma lekki zapach wody różanej, która jednak nie utrzymuje się na włosach - nie ma obawy, że pogryzie się z perfumami. Serum łatwo rozprowadzić po włosach, przy czym ja wolę to robić na mokro - mam wrażenie, że wtedy lepiej działam

Działanie
Serum jest takim klejem na końcówki - zamyka łuski (oczywiście doraźnie), zmniejsza puszenie włosów, daje efekt miękkich pukli. Niestety nie można się spodziewać jakichkolwiek długotrwałych efektów - po umyciu włosy tracą efekt serum. Niemniej jednak to świetny ratunek doraźny, codzienny. Końcówek tym nie odbuduję, ale efekt gładkości się uzyska. Serum nie skleja włosów (a obawiałam się tego po pierwszym wrażeniu na dłoni), pięknie rozprowadza się na nich na mokro - gdy stosowałam je na sucho, moje końcówki sklejały się w małe strączki. Co ważne, serum nie obciąża ani końcówek, ani włosów.

Wydajność
Przy długich włosach i stosowaniu co drugi dzień po myciu głowy jedno opakowanie starcza mi na dwa miesiące. Stosuję 3 pompki. Moim zdaniem to genialna wydajność!

Podsumowując, polecam serum! Efekt za taką cenę jest świetny, daje mniejsze puszenie i zmiękcza końcówki, nie utrzymuje zapachu, który nie każdej przypadnie do gustu.

Faktycznie dobre

Dobre serum w niskiej cenie.
Naprawdę nawilża końce i sprawia, że wyglądają bardzo zdrowo i nie są przesuszone.
Jeśli chodzi o skuteczność na lamliwosc końcówek to nie zauważyłam związku.
Trzeba uważać, gdyż produkt jest bardzo ale to bardzo tłusty, dlatego można przesadzić i sprawić, że włosy będą wyglądały na tłuste. Na szczęście jest bardzo wydajny i wystarczy najmniejsza ilość, żeby zdziałać cuda.