Ariana Grande, Cloud EDP

Ariana Grande, Cloud EDP

Najnowsze perfumy od Ariany Grande.Obfitujące w nuty kwiatowo- gourmand.
Nuta głowy : bergamotka , gruszka i lawenda.
Nuta serca : kokos , bita śmietana , pralina i orchidea waniliowa.
Nuta bazy : nuty drzewne i piżmo.

Rekomendacja
na wieczór
<50ml

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

polecam!!!!

Myślę, że zapach nie jest tylko dla nastolatek. Jest on słodki z "pazurem". Według mnie pachnie jak lody waniliowe z bitą śmietaną posypane płatkami kokosowymi oraz słonym karmelem. Na początku lekko wyczuwalne są nuty męskie (co według mnie jest na plus), natomiast z czasem zapach staje się coraz bardziej kobiecy. Idealny na pierwszą randkę, jest bardzo sensualny i zapada w pamięć.
Perfum jest intensywny, więc wystarczą 1-2 psiknięcia. Na skórze utrzymuje się cały dzień, na ubraniach jeszcze dłużej, jednak ja lubię go psikać na włosy.
Jeżeli chodzi o sam flakon, jest on umieszczony na plastikowo-gumowej podstawce. Niestety podstawka śmierdzi taniością, tzw. "plastikiem".

Cloud to zapach dla życiowej optymistki i marzycielki...

Uroczą miniaturkę dostałam w prezencie,bardzo ślicznie prezentuje się na toaletce wśród innych zapachów.
Perfumy Cloud to doskonałe połączenie aromatów kwiatowo- owocowych, na początku czuć delikatną pralinę ze słodką wanilią pomieszaną z soczystą gruszką, całość przełamuje kokos pomieszany z kwiatem lawendy i nutami drzewnymi.
Kompozycja zapachowa kojarzy mi się z wakacyjnym szaleństwem i beztroską.
Błękitny flakonik w kształcie tytułowej chmurki jest poprostu cudowny.
Zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo, jeszcze dłużej na ubraniach.
Polecam go miłośniczkom słodkich zapachów.

Radość, jakość i niska cena

Szukając słodkich perfum w święta 2019, trafiłam na Cloud. Wcześniej od Ariany używałam Moonlight, ale były troszkę mdłe i nietrwałe. Zależało mi na efekcie wow, natychmiastowym wrażeniu w trakcie wąchania, i na tym żeby były słodkie ale eleganckie.
I trafiłam idealnie! Od pierwszej chwili czuć słodycz, ale taką przyjemną, nie dusząca, nie przesłodzoną. Taką, która przywołuje od razu uśmiech na twarzy. Kokos, pianki, praliki i coś kwiatowego z tyłu. Całość ładnie się komponuje, nic nie razi w nos, nie wybija się na wierzch, nie ulatnia się w jakieś dziwne nuty.
Pytałam o opinię mnóstwo osób, każda mówiła że są fajne, oczywiście osoby które nie lubią słodyczy mówiły że to nie dla nich. Niesamowite jest jak są mocne i trwałe, kilka psików i czuje się je przez większość dnia. Raczej na każdą porę roku, tylko w lato trzeba uważać bo mocno się rozchodzą w pomieszczeniach. Jak na tą cenę (w Douglasie często jest promocja 99zł za 30ml) jakość jest niesamowita.

Moja recenzja

Flakonik ciekawy. Jest na podstawce - plastikowej chmurce. Motyw chmury bardzo łądny i kreatywny.. Zapach moim zdaniem pasuje dla osób 16-24.
Można wyjąć flakon z podstawki. Zapach bardzo ładny. Cena moim zdaniem lekko zawyżona. Napis na podstawce i flakonika napisany ładną czcionką. Ładne pudełko. Trwałość dobra.

Nieoczywista, puchata chmurka.

Nie podejrzewałam, że skuszę się na celebryckie perfumy. Krzykliwe opakowanie, gwiazdeczka pop, która je promuje skutecznie zniechęcały.
Flakon sam w sobie minimalistyczny jeżeli wyciągnie się go z białej, plastikowej chmurki. Perfumy są nieoczywiste, dwoiste, damsko-męskie, nowoczesne. Z początku bardziej unisex, z czasem typowo kobiece. Zupełnie inaczej układają się na blotterze (szybko nikną) niż na skórze. Warto dać im szansę. Zaskakująco dobrze skrojone. Z pewnością nie wszyscy docenią z racji na niską cenę i celebrycką łatkę. Bardzo apetyczne. Nie sądzę żeby były negatywnie odbierane przez osoby postronne.
Polecam testy.

ZALETY:

- Cena atrakcyjna ale nieco zawyżona. Ze względu na dużą popularność i porównanie do Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540

- Opakowanie. Samo w sobie jest całkiem ładne, przezroczyste szkło zabarwione na niebiesko, buteleczka a'la Chanel po "uwolnieniu" z podstawki - chmurki.

- Trwałość i projekcja bardzo duże. Nie przesadzałabym z aplikacją.

- Umiarkowanie słodkie, przełamane lawendą.

- Zapach otulający.

- Mocno ewoluuje w czasie. Z zapachu unisex/w typie kobiecym staje się typowo kobiecy.

- Zapach ze względu na swoją dziwaczność można zakwalifikować do niszowych.

- Bez kategorii wiekowej.

- Intrygujące.

- Komplementogenne.

- Dostępność.

WADY:

- Opakowanie. Plastikowa podstawka jest irytująca i nie dodaje uroku. Napis "Ariana Grande" zarówno na plastikowej podstawce jak i na samym flakoniku to przerost formy nad treścią. Plastikowy korek duży, niepraktyczny.

- Obecnie bardzo popularne.

Cudo

Najpiękniejszy zapach, zdecydowanie. Wygrywa z ulubionymi do tej pory perfumami. Świetnie się rozwija, chociaż na początku jest dość "dziwny", trochę męski. Ta nuta szybko się rozwija i jest słodka, elegancka, tajemnicza. Flakon jest mega piękny! Najładniejszy jaki do tej pory widziałam! Są bardzo trwałe i zapadają w pamięć. Przed zakupem sprawdzałam zapach w drogerii i na prawdę byłam pod wrażeniem trwałości.

Nie kupię ponownie

Zapach bardzo słodki, mocno wyczuwalna pralina. Bardzo długo się otrzymuję NIe kupię jednak ponownie bo moim zdaniem są za słodkie i za mało szlachetne... Wykorzystam oczywiście ale jest to moje ostatnie opakowanie.

Idealny dla nastolatki

Zapach jest wlany w urocze buteleczki. Małe cudeńka, które będą ozdobą niejednej toaletki.
Cloud to ulubiony zapach mojej nastoletniej córki, ale muszę Wam się przyznać, że sama chętnie bym sobie taki sprawiła, bo pachnie obłędnie. I choć jestem fanką cięższych, bardziej intensywnych zapachów, to ten czasami też jej podkradam ????
Co istotne - utrzymuje się niemal przez cały dzień.

Jeśli zaś chodzi o nuty zapachowe, to jak to czytam, to miałabym ochotę je zjeść. Tylko dieta mnie powstrzymuje od tej słodyczy ???? bo zapach jest rzeczywiście słodki.

Bajeczny, ale krótko :(

Byłam w perfumerii Douglas by zapoznać się z zapachem. Był bardzo piękny i kobiecy oraz bardzo bardzo trwały... JEDNAK TO TYLKO TESTER ! Dostałam je na święta i były cudowne jednak szybko okazało się że po 5 minutach ledwie je czuć, przez to że długo o nich marzyłam bardzo się zawiodłam.

Słodki kokos i śmietanka na pierwszym planie

Moje poznawanie tego zapachu zaczęłam od lektury różnych recenzji, od Fragrantiki pod filmy na YT. Najpierw jednak kupiłam próbkę Baccarat Rouge 540, osławionego już zapachu polecanego przez wiele Yotuberek. Baccarat dla mnie to zupełnie inna historia, więc jeśli szukacie tańszego zamiennika, Ariany nie polecam. Są to przede wszystkim śmietankowo - kokosowe słodkie perfumy, w tylko oddali pobrzmiewa znajoma nuta Baccarata, nie ma w nich typowej dla BR nuty szpitalnej, środków opatrunkowych. W to miejsce jest włożony kokos i jeszcze raz kokos przede wszystkim. Nie są to jednak perfumy złe. Dla fanek gourmaund, godny polecenia. Nieźle utrzymuje się na skórze i są wyczuwalne przez otoczenie. Jeśli lubicie Versace Crystal Noir, ten zapach też powinien się wam spodobać. Może stanowić również dobrą alternatywę dla Baccarata (ten jest bardziej miodowy, z klasą).

Młodzapach dla młodej kobietki

Dostałam próbkę w Douglasie, 7,5ml. Zapach jest bardzo intensywny, mocny i wyrazisty. Do mnie nie pasuje kompletnie ale młodzież może być zadowolona ;)
Dość długo się utrzymuje. Nic więcej nie mogę powiedzieć ponieważ kompletnie nie pasuje do mnie.

Kokosik w chmurce

Na urodzinki kupiłam sobie te perfumki w prezencie w komplecie z kremem do ciała i balsamem do kąpieli.Opakowane są w najpiękniękniejszy flakonik jaki widziałam.Niebieski flakon szklany na białej chmurce, zatyczka na koreczku jest również w kształcie chmurki.Zapach jest piękny lekki wiosenno odświeżający kwiatowo, bardzo kokosowy., tyle lat szukałam kokosu w perfumach i zawsze porażka i wreszcie przez piękny flakon mam kokosową chmurkę.Pomimo , iż spodziewałam się lekkich wrażeń, zabił będące już mnie perfumy Montale, a to wyczyn.Trwałość około 4-5 h, więc jestem bardzo zadowolona i polecam każdej perfumowaniczce flakonik i kokosowy zapach, który aż chce się pić:))