Ariana Grande, Ari EDP

Ariana Grande, Ari EDP

Ari marki Ariana Grande to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, różowy grejpfrut, malina
nuta serca: konwalie, róża, kwiat wanilii
nuta bazy: pianki marshmallows, piżmo, nuty drzewne

31% jesień/zima 69% wiosna/lato

ari by ariana grande

przede wszystkim należy zaznaczyć ze perfumy są bardzo trwałe, zapach utrzymuje sie na ubraniach nawet po praniu. jest bardzo charakterystyczny, słodki jednak przy tym nie jest nachalny. bardzo dobre i godne polecenia perfumy.

Owocowa świeżość

To świetne perfumy do stosowania na co dzień. Są apetyczne, owocowo-kwiatowe i pełne słodyczy. Idealnie będą pasować do kobiet chcących podkreślić swoją kobiecość i zmysłowość.
Produkt jest trwały, wyczuwalny przez długi czas na ubraniu.

Fajny zapach raczej na lato

Mi się ten zapach bardzo podoba jest słodki, ale zarazem nie mdły, jest intensywny, ma przepiękne opakowanie, długo się utrzymuje, jak dorwiemy go na promocji to już w ogóle opłaca się go kupić. Ogólnie jestem z niego zadowolona

Używa produktu od: próbka

Za słodki

Zapach ten dostałam jako miniaturkę w jednym z kalendarzy adwentowych. Niestety nie przypadł mi on do gustu. Jest moim zdaniem zdecydowanie za słodki. Może nadać się dla dziecka czy nastolatki. Flakonik jest trochę infantylny, ale w sumie całkiem uroczy.

Moja recenzja

Flakonik piękny. Można odczepić pompon od flakonu. Pachnie kwiatami, piankami i owocami. Flakonik jest przezroczysty. Kobiece. Polecam.
Utrzymuje się kilka godzin a nawet kilka dni.

Piękne perfumy na wiosnę/lato

Spotykałam się z opiniami, że perfumy są słodkie. Według mnie nie są tak słodkie, jak niektórzy przedstawiają. Zdecydowanie bardziej czuję piżmo/drzewo/kwiaty (na początku), a w tle jakby karmel (choć go tam nie ma), ale to taka lekka smuga. Z czasem perfumy robią się bardziej słodkie, ale jest to naprawdę delikatne.

Nie wiem czy są mocne, ja je na sobie czuję, ale z pewnością nie są to perfumy, które będzie od nas czuć z daleka. Trwałość przeciętna, nie jest wybitna, ani najgorsza, choć po tej cenie spodziewałabym się czegoś lepszego, bo nie różni się ona od tych za ok 80 zł. Spotkałam się z perfumami z najniższej półki cenowej, które miały znacznie lepszą trwałość.

Zdecydowanie polecam jeśli ktoś chce kobiecy, ciekawy zapach, który nie będzie bardzo landrynkowy. Byłyby idealne, gdyby nie ta trwałość :/. Są słodkie, ale nie mdłe. Jest to zapach bardziej świeży, kojarzy mi się z latem, drzewami, kwiatami i słońcem, więc nada się na wiosnę/lato, ale tak mi się podoba, że mogłabym go nosić cały rok.

NAJLEPSZE

Jeju najlepsze perfumy w moim życiu. Zapach jest cudowny, są słodkie kwiatowo-owocowe, ale na pewno nie są mdłe. Produkt jest bardzo trwały, na moim szaliku codziennie wyczuwałam ten zapach, pomimo iż go nie psikałam. Moim zdaniem są to najlepsze perfumy Ariany i myślę, że każdemu przypadną do gustu, nie tylko jej fanom! Dużo moich znajomych, nawet jak nieczęsto Jej słuchają, z chęcią kupują je <3 Na prawde perfumy są dobrej jakości i wykonane przez cudowną kobiete.

Super

Trochę się obawiałam je kupić (kupowałam w ciemno) ponieważ czytałam, że są bardzo słodkie.
Tak są słodkie kwiatowo-owocowe ale nie mdłe, nie przesłodzone. Bardzo mi się podobają. Grejpfrut jest mocno wyczuwalny co według mnie balansuje tę słodkość i dodaje charakteru perfumom.
Perfumy utrzymują się dosyć długo, na ubraniach nawet kilka dni.
Kupiłam je na Notino w super cenie, myślę warto je wypróbować.

Słodkość

Jakiś czas temu miałam szał na punkcie perfum Ariany Grande, kiedy otrzymałam te perfumy byłam nimi zachwycona, lecz do czasu.

Perfumy są bardzo słodkie i najbardziej odczuwałam zapach pianek marshmallow.
Polecam je dla słodkiej, nieśmiałej dziewczyny.

Jednak dla mnie tej słodkości jest za dużo-wolę już zapach moon light
Po jakimś czasie tej przesadnej słodkości perfumy wydawały mi się pachnieć natką pietruszki.

Piękny, słodki zapach

W momencie, w którym kupowałam te perfumy byłam przekonana, że będzie to zapach świeży, bo w końcu owoce, wiosna, aromaty drzew i tak dalej. W rzeczywistości zapach w mojej ocenie między rześkim, a słodkim dostałaby 6,5 w 10 stopniowej skali. Dlatego uważam, że zapach należy do tych bardziej słodkich (tak w gwoli wyjaśnienia).

Czy to źle? Oczywiście, że nie. Dla mnie zapach jest bardzo ciekawy, a to nowość wśród perfum, bo bardzo często wiele buteleczek nie odznacza się niczym wyjątkowym. Nie jest to również zapach w pełni uniwersalny, gdyż raczej nie powinniśmy go zabierać ze sobą na wszystkie okazje, lecz na spotkaniach mniej formalnych możemy się odmłodzić o dobrych kilka lat, gdyż jest to bardzo dziewczęcy zapach.

Cukierek zamknięty we flakonie.

Arianę Grande kojarzy chyba każdy. Jej wizerunek sceniczny to słodka dziewczyna. I takie są też perfumy sygnowane jej nazwiskiem. Słodkie, cukierkowe. A jednak nie odbieram ich jako męczących czy nieprzyjemnych - wręcz przeciwnie, podobają mi się bardzo. Nie zawaham się nawet powiedzieć, że spośród wszystkich perfum sygnowanych nazwiskami gwiazd, które miałam okazję wypróbować, te są najładniejsze. Kojarzą się raczej z młodą dziewczyną niż z dojrzałą kobietą. O dziwo mam wrażenie, że pasują na każdą porę roku, jednak zdecydowanie bardziej na dzień niż na wieczór. Flakonik również mi się podoba i także kojarzy z młodą dziewczyną. Przystępny cenowo. Dla mnie ogólnie na plus, jest to kolejny zapach, który ma stałe miejsce na mojej toaletce.

słodziutkie

ten zapach poznałam 2 lata temu w kalendarzu adwentowym, od razu przepadłam i uznałam, że muszę go mieć w większej buteleczce. piękny słodziutki i otulający zapach, który się długo utrzymuje. Nawet po całym dniu noszenia czuję go na sobie.