Ariana Grande, Ari EDP

Ari marki Ariana Grande to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, różowy grejpfrut, malina
nuta serca: konwalie, róża, kwiat wanilii
nuta bazy: pianki marshmallows, piżmo, nuty drzewne

32% jesień/zima 68% wiosna/lato

Boskie

Jestem zauroczona to miłość od pierwszego kontaktu. Nigdy bym nie podeszła do tego typu perfum, jako fanatyczka trendów między innymi SI , La Vie Est Belle , EUFORIA, które stoją w łazience na szafce i teraz ... poszły w odstawkę. A to tylko dlatego, że dostałam próbkę ARI z zakupami i postanowiłam przetestować. Dla mnie to ideał. Nie wiedziałam , że istnieje tak piękny zapach i to jeszcze w tak niskiej cenie. Idealna kompozycja, lekkość, świeżość.

Ariana Grande, Ari EDP

Prześliczna buteleczka to tak na pierwszy rzut oka :) Trochę jak dla nastolatki.
Są to słodkie perfumy, w których wyczuwalne są nuty kwiatowe, a także na drugim planie wyczuwalna jest gruszka. Moim zdaniem są zbyt intensywne, a tym samym przesłodzone. Na szczęście nie są mdłe, jak to bywa w przypadku nut kwiatowych. Niestety według mnie ich trwałość nie jest zbyt długa.

Perfumy

Nuty zapachowe tych perfum przypadły mi do gustu. Nie są to moje ulubione , ale też nie są złe. Zapach całkiem przyjemny, ale dla mnie tylko na jakieś niewielkie wyjście nie na codzień. Perfumy są naprawdę bardzo trwałe , utrzymują sie na skórze do 5-7 godzin.

Przesłodzona

Kiedyś bardzo lubiłam tego typu zapachy.
Bardzo słodki, ciepły i zimowo jesienny.
Jednak dziś preszkadza mi ta przesadzona słodycz.

Perfumy bardzo ladnie się prezentują na toaletce. Zgrabne opakowanie, typowo dziewczęce.
I w środku również. Zapach idealny dla nastolatki. Bardzo, bardzo słodki.
Lekko czuć w nim owocowe nuty gruszki.

Zapach zaliczyłabym do tych trwalszych, które nie ulatniają się już po godzinie czy dwóch.
Chętnie sięgnęłabym po inny zapach od Ari, jakiś bardziej wieczorowy a ciut mniej przesłodzony.

Używa produktu od: próbka

ariana grander słodyczka

O panie najsłodszy, co to jest za ulepek słodyczy! Znacie to uczucie, gdy najecie się słodyczy do tego stopnia, że chce po prostu leżeć? W tym momencie dowalna zostaje jeszcze gorąca czekolada z malinami i piankami. To jest taka bomba słodkości, ze idealnie nadają się na Ś.B.N. Przynajmniej tak jest na początku. Z czasem schodzi tutaj wszystko na tory bardziej świeże, wchodzi cytus i kwiaty. Myślę, że warty jest ten perfum zapoznania. Nie jest to akurat coś co ja bym wzieła dla siebie, bo chyba czuję się za stara, ale jednak jest on dość ciekawy. Cukier przechodzi lekko ze fruktozę :) Nie jest to jakieś odkrycie. Miłe, dość znane, łatwo dostępne, przystępne cenowo.

Cudowne cudowne jeszcze raz cudowne.

Perfumy są cudowne!! Pachną cudownie, kupowałam je teraz po raz czwarty i wciąż nie mogę się przestać nimi zachwycać. Duża pojemność, mimo, że trwałość nie jest idealna to przez objętość i dobrą cenę, można wykorzystać ich więcej i wtedy dłużej się trzymają:) polecam serdecznie ten slodki, kwiatowy zapach!

Najlepszy zapach jaki wąchałam!

Dostałam te perfumy w prezencie. Już od pierwszego wachnięcia stały się moimi ulubionymi perfumami jakie miałam :) dostałam wiele komplementów od znajomych z ich powodu. Szkoda, że po kilku godzinach intensywność zapachu zmniejsza się

Za słodkie.

Perfumy dostałam w prezencie. Nie wiem, czy sama zdecydowałabym się je zakupić. Przede wszystkim jestem zwolenniczką świeżych, lekkich zapachów. Produkt nie do końca trafił w mój gust, ale czasem po niego sięgam.

Są to słodkie perfumy, w których wyczuwalne są nuty kwiatowe, a także na drugim planie wyczuwalna jest gruszka. Moim zdaniem są zbyt intensywne, a tym samym przesłodzone. Na szczęście nie są mdłe, jak to bywa w przypadku takich nut zapachowych. Perfumy na pewno spodobają się osobą, które preferują mocno, słodkie kompozycje.

Trwałość zasługuje na krytykę. Po 2/3 godzinach ich intensywność maleje. Ja oczywiście preferuję subtelniejszy zapach, ale perfumy nie należą do tanich. Niektórzy mogą czuć się rozczarowani. Na pewno nie jest to produkt który zachwyci swoją trwałością. Nie zaufałabym temu produktowi przy dłuższych wyjściach.

Buteleczka jest przesłodka ! Pudrowy róż, to mój ulubiony kolor. Pofałdowana powierzchnia nadaje produktowi oryginalności i sprawia, że wygląda szlachetniej. Pomponik podbił moje serduszko. Uwielbiam takie gadżety. Cudownie wyglądają na toaletce i cieszą moje oko.
Styl, jak i barwa kojarzą się z Arianą-jej stylem, oraz muzyką.

Podsumowując nie jest to produkt, który trafił w mój gust. Zbyt słodkie nuty zapachowe lekko mnie drażnią.

Nie dla mnie

Kopiłam ten perfum przez przypadek. Sugerując się bardzo pozytywnymi opiniami na forach, w sklepach i ceną (na promocji był). Zamówiłam przez internet na chybił trafił czytajcie. I? Wielkie rozczarowanie. Może dla nastolatek, sama nie wiem. Nie przekonał mnie do siebie niczym. Nijaki, co prawda lekko słodki i taki jak wiele dużo tańszych. Nie kupię kolejny raz.
Nuty zapachowe takie sobie, trwałość 2 godziny max.
Plusem jest opakowanie, które jest faktycznie bardzo ładne i przyjemne. Za opakowanie daje 5. Zwróciłam do sklepu.

nr 1

Uwielbiam słodkie perfumy, a te są moim nr 1. Zakochałam się w nich od pierwszego wąchnięcia ;) Wiedziałam, że muszę je mieć. Nieprzerwanie używam od 2016 roku i nie znudziły mi się ani trochę.
Mają przepiękny słodki zapach, który jednocześnie nie jest duszący, jak to często bywa w przypadku słodkich perfum. Niejednokrotnie mężczyźni zaczepiali mnie i pytali co to za zapach.

Niemniej jednak uważam, że za tę cenę powinny być bardziej trwałe.

Mój ulubiony

Uwielbiam słodkie zapachy. Ten urzekł mnie wyjątkowo. Jego zapach jest nie natrętny lecz utrzymuje się na skórze nie tak krótko choć mogłoby być lepiej . Pachnie obłędnie, jak pianki.

Arilove

Od kiedy poznałam perfumy Ariany grande jestem w nich zakochana. Świeży i słodki zapach króluje u mnie na dobre. Perfum ma piękny flakonik. Jest taki inny niż inne perfumy. Cena jest korzystna i przystępna dla każdego.