Ariana Grande, Sweet Like Candy EDP

Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Sweet Like Candy marki Ariana Grande to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet, wydane w 2016 roku. Nutami głowy są jeżyna, bergamotka i gruszka; nutami serca są czarna porzeczka, bita śmietana, pianka marshmallow, jaśmin, plumeria i wiciokrzew; nutami bazy są wanilia i drzewo kaszmirowe.

wody perfumowane
50 - 100ml, <50ml
słodkie/ gourmand, owocowe, kwiatowe
Rekomendacja
jesień / zima

6% jesień/zima 94% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 4

takie slodkie ze az boli w zeby

zapach jest idealna slodycza dlatego dla osob ktore kochaja cukierkowe perfumy to strzal w 10, czyli dla mnie tez :)

lekko wyczuwam tam gruszke raz owoce lesne, ale co wazne wyjatkowo zaznaczona jest tam pianka marshmellow, ktora pieknie otula

perfum nie dusi, nie meczy mimo slodkosci jest dosyc dobrze wywazony. nie jest zbyt wybitny i mozna go latwo znalezc na ulicy, nie jest wyjatkowy al emi bardzo odpowiada

ale trzeba zanzcayc ze po uzyciu od razu czuc mocno alkohol, ktory pozniej na szcezscie wyparowuje calkowicie

trwalosc to okolo8h wiec o wile mniej niz cloud, ale i tak dobrze

• Flakon: 2

Infantylność w różowej butelce

Kocham słodkie zapachy i gdy dowiedziałam się o jego istnieniu to koniecznie musiałam go mieć. Flakonik to kula z pomponikiem, szczerze to nie porywa mnie ten design, ale bardziej zależy mi na samym zapachu niż flakonie. Dla mnie flakon tandetny, ale kto co woli.

Zapach faktycznie słodki i typowo cukierkowy, ciężko wyróżnić poszczególne nuty. Nie jest to jakoś wyrafinowana kompozycja. Pachnie jak przeciętne perfumy dla nastolatek i zresztą do takiej grupy wiekowej jest kierowany. Pachnie jak bita śmietana, polana karmelem, przysypana cukrem pudrem i jeszcze bogato obsypana różową posypką - tak właśnie kojarzy mi się ten zapach. Zdecydowanie lepiej z nim nie przesadzać, bo może stać się bardzo przytłaczający.

Trwałość niestety słaba, do czterech godzin jeszcze go trochę czuć ale później to już w ogóle. Cena wygórowana bo to produkt piosenkarki, lecz niestety jakościowo nie dorównuje.

Cóż..

Kupiłam go, ponieważ bardzo spodobał mi się jego zapach. Lubię takie słodkie zapaszki. Niestety, po 5 minutach nic nie czuć, nawet jeżeli wyleję na siebie połowe tej buteleczki. Ani ja go nie czuje, ani rodzina, znajomi. Dlatego jest mi bardzo przykro, bo gdyby nie to to chodziłabym w nim całymi dniami.

Zapach bardzo słodki!

Perfum dostałam na święta. Od tego czasu dosyć często go używam , ponieważ jest bardzo słodki i intensywny. Opakowanie bardzo się niszczy. Zapach utrzymuje się nawet do tygodnia na ubraniach. Jeśli lubisz słodkie perfumy to Ci je polecam!

Słodkie

Perfumy na mnie są trwalsze niż ari, jednak jak w wypadku wszystkich zapachów od Ariany nie jest to zniewalająca trwałość. Na początku jednak pozostawiają za sobą ogon, czego nie ma w wypadku ari. Perfumy są bardzo słodkie, czuję głównie owoce, w tle śmietanę i kwiaty, niestety nie wyczuwam pianek, ale każdy czuje co innego. Początkowo są dosyć duszące, ale szybko stają się znośne.

Super zapach

Uwielbiam wszystkie słodkie zapachy a ten właśnie taki jest - bardzo dziewczęcy , cukierkowy i słodki . Idealny na wieczorne , letnie wyjścia . Zapach jest zamknięty w pięknym , uroczym flakoniku , jest bardzo wydajny i długo się utrzymuje oraz można go kupić w bardzo dobrej cenie.

• Flakon: 3

Fajny produkt lecz nie dla mnie.

Ja: Lubię zapachy słodkie i orzeźwiające. Kwiatowe i owocowe. Zapachy cięższe zazwyczaj mi nie podchodzą, ale zdarzają się wyjątki od reguły. Większość zapachów pachnie na mnie dokładnie jak w opakowaniu.

Flakon: Kula, pokryta różowym kolorem z geometrycznymi wstawkami. Przy zakrętce puszek, w kolorze nakrętki. U góry logo. Całość opakowana w przyjemny dla oka karton. Producent oferuje trzy pojemności 30, 50 i 100 ml. Minus, że schodzi z niego różowa farba, a flakon wrzucony luzem do torebki bardzo się niszczy.

Wrażenia: Jest słodki, mdląco i przytłaczająco jak w większości kompozycji. Tu jest cukierkowo, ale dość przyjemnie. Twory za sobą ogon, a ekspozycja jest dość wyraźna. Niestety nie jest to zapach z tych rozwijających się podczas noszenia. Cena jest bardzo wygórowana w stosunku do jakości, ale płacimy za metkę i sygnowanie nazwiskiem Ariany Grandę.

Typ kobiety: Dla mnie większość zapachów Ariany Grande jest kierowana do nastolatek i bardzo młodych kobiet. Kompozycje są dość infantylne, bardzo słodkie. Niestety dla mnie jest za słodki i przytłaczający niezależnie od pory roku w jakiej go używam.

Trwałość: Miło się zaskoczyłam, bo ten zapach utrzymuje się bez problemu na skórze do paru godzin, na ubraniach znacznie dłużej.

Kupiony w: Inna perfumeria

Dla nastolatek

Perfumy zamówiłam na prośbę mojej 13 letniej córki. Oczywiście postanowiłam również sama je przetestować. Zapach jest słodki, cukierkowy dziewczęcy. Nie będę się tutaj dużo rozpisywać ponieważ nie jest to wybitne dzieło. Po prostu pachnie przyjemnie i deserowo. Kiedy córka go użyje wyczuwam w powietrzu jak woń podąża za nią. Po niedługim czasie staje się raczej bliskoskórna jednak przez wiele godzin gdzieś tam się tli i nie daje o sobie zapomnieć. Zapach oceniam jako ładny jednak moim zdaniem prawie w ogóle się nie rozwija. Uważam, że również cena jest wygórowana. Tego typu perfumy powinny kosztować zdecydowanie mniej.

Buteleczka jest estetyczna i solidna. Również bardzo dziewczęca. Czytałam, że po pewnym czasie odchodzi od niej farba. U nas po ponad miesiącu jest jeszcze w porządku:-)

Jeśli chodzi o mnie oceniłabym Sweet Like Candy nieco niżej ale... no właśnie... ale tu nie chodzi o mnie. Córka jest zadowolona. Zapach jej się podoba, poprawia jej nastrój, wywołuje uśmiech na twarzy i nie przyprawia ją o ból głowy z czym często miała problem. Wydaje mi się, że produkt Ariany Grande skierowany jest głównie do nastolatek. Bardziej wymagające panie mogą nie być tak samo zachwycone. Czy kupię go ponownie? Nie wiem. Być może pokaże córce inne możliwości a jeśli jeszcze zechce zamówie Sweet Like Candy ponownie.

Moja recenzja

Perfumy są słodkie. Pachną owocami. Dla niektórych mogą być za słodkie. Uważam, że ładnie pachną ale nie pasują do każdego. Uważam, że pasują dla kobiet 18-24. Flakonik piękny. Można odczepiać pompon. Niestety farba trochę ściera się z flakoniku.
Trzymają się kilka godzin.

Cudny zapach

Jeśli mam mówić o wyglądzie buteleczki, to nigdy nie widziałam tak ładnego produktu...
Buteleczka wygląda naprawdę uroczo, dodatkowo może posłużyć jako dekoracja pokoju, bo jest tak urocza.
Zapach sprawdzi się u osób które lubią słodkie perfumy, słodkie a zarazem delikatne, długo utrzymują się na ubraniach/skórze.

Fajny

Produkt posiada ładne opakowanie dobrą cenę. Zapach cudny, słodki, delikatny...Uroczy zapach idealny na prezent dla młodej kobietki :) Słodki,pachnie jak puszyste różowe pianki mlecznie i owocowo. Nie jest duszący ani przesłodzony,tylko delikatny i subtelny. Śliczny tylko trwałość średnia.

Ulubione

Moj numer 1 wśród perfum:) są cudowne maja przepiękny słodki cukierkowy zapach ktory jest bardzo zmysłowy i kobiecy. Polecam go dla każdej kobiety która lubi słodziutkie zapachy :) utrzymuję się na wiele cudownych godzin oraz zamknięty jest w przepiękny dziewczęcy flakonik .