Stara Mydlarnia, Eco receptura, Bioaloes, Mus do kąpieli i pod prysznic

Stara Mydlarnia, Eco receptura, Bioaloes, Mus do kąpieli i pod prysznic

Cena PLN 25.00

Łagodny mus do kąpieli i pod prysznic oparty na delikatnych substancjach myjących pochodzenia roślinnego, przeznaczony do skóry wrażliwej, suchej i zniszczonej. Zawiera 25% soku z aloesu, roślinną glicerynę, proteiny jedwabiu, witaminę B5. Doskonale oczyszcza, nawilża i regeneruje skórę. Dzięki zawartości soku z aloesu łagodzi podrażnienia, sprzyja gojeniu ran i oparzeń, działa antyseptycznie i mineralizująco.

żele pod prysznic, płyny do kąpieli
łagodzące, nawilżające, oczyszczające, antybakteryjne
bez parabenów, zapachowa
w żelu
wrażliwa, sucha

Mus do kąpieli dostałam w prezencie zapakowany w ładnym pudełku. Kilka dni temu zaczęłam go stosować jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni nie trzeba dużo go użyć.
Skóra po kąpieli jest miła gładka w dotyku i nawilżona, a zapach na ciele pozostaje jeszcze na długo.

Bardzo jestem zadowolona z produktu i napewno zakupie go jeszcze nie jeden raz chociaż nie należy do najtańszych, ale uważam że warto jest wydać na niego pieniądze.

Delikatny i niedrażniący

Ciekawy produkt. Nie miałam przekonania co do jego właściwości myjących, bo myślałam, że będzie tylko pachnieć i nic więcej. Przekonałam się jednak, że jest to dobry i delikatny żel pod prysznic. Myślę, że jako płyn do kąpieli także spisałby się w porządku, bo bardzo dobrze się pieni. Jest naprawdę wydajny - nie potrzeba wiele, aby umyć całe ciało.
Nie wysusza skóry. Działa pozytywnie nawet na suchą i podrażnioną skórę; nie podrażnia jej dodatkowo. Ma ciekawy zapach, jednak dla mnie był on zbyt perfumowany. Po kąpieli ten zapach unosi się przez chwilę w powietrzu i pozostaje na skórze. Aczkolwiek to nie jest już aż tak nużące jak podczas kąpania.