The Orchid Skin, Cooling Mask (Maseczka do twarzy o działaniu chłodzącym)

The Orchid Skin, Cooling Mask (Maseczka do twarzy o działaniu chłodzącym)

Chłodząco-kojąca maseczka w płachcie stworzona na bazie ekstraktu z opuncji, który obniża temperaturę skóry oraz nawilża. Stosować na uprzednio oczyszczoną oraz stonizowaną skórę.

materiałowe/w płatach
normalna, mieszana
nawilżające
w saszetce
materiałowa / w płatach

Dobra

Maseczka w płachcie zamknięta w saszetce z laleczką na opakowaniu. Maseczka jest mocno nasączona i bardzo dobrze przylega do twarzy. Od razu po nałożeniu czuć efekt chłodzenia, który jest naprawdę bardzo przyjemny. Maseczka idealna na cieplejsze dni, a po włożeniu do lodówki przed użyciem to już wgl mrozi. ;) Po zastosowaniu skóra jest nawilżona, delikatna w dotyku, zniknęły wszystkie zaczerwienienia, a cera była odświeżona. efekt ukojenia jest bardzo przyjemny.

Dobra maska w płachcie

Maska jest mocno nasączona i dobrze przylega do twarzy. Jej zapach jest bardzo delikatny. W opakowaniu pozostaje trochę esencji więc warto ją tego samego dnia jeszcze wykorzystać.
Efekt chłodzenia jest bardzo wyczuwalny i miły zarazem. Na lato będzie to spora ulga w upalne dni.
Skóra po masce jest nawilżona, odżywiona, a wszelkie niedoskonałości czy zaczerwienienia złagodzone. Opakowanie mocne i ładne dla oka,

Wspaniale uczucie chłodzenia ideal na lato

Orchid flower Cooling Mask. Mam tych maseczek zapas i bardzo się cieszę bo ją polubiłam. Co prawda tylko ta była w promocji ale z pewnością będę polowała na kolejne z tej serii. Ta ma działanie chłodzące kojące u nawilżające. Nie muszę chyba mówić jak piękne ma opakowanie , urocze .Wykonana jest na średniej grubości płachcie baardzo dobrze nasączonej esencją aż kapało. Po nałożeniu poczułam takie chłodzenie że aż gęsiej skórki na twarzy dostałam ????. Ale jest to bardzo przyjemny zabieg dający ukojenie i będzie rewelacyjny latem. Zapach bardzo przyjemny a twarz po zabiegu widocznie w lepszej kondycji. Fajnie nawilża poza tym chłodzeniem więc Buzka wyglądała super była napięta i zrelaksowana. Koniecznie muszę wypróbować inne maski tej firmy.

Spełniła swoje zadanie

Maskę kupiłam za całe 0,99zł na promocji na stronie Skingarden.pl

Maska ma za zadanie chłodzić i nawilżyć skórę. Moim zdaniem robi to większość masek, nawet jeśli nie mają tego wykazanego w działaniach na opakowaniu.

Jednak mimo wszystko maska się sprawdziła.

Jest bardzo mocno nasączona, pierwszy raz zdarzyło mi się, że przy wyciąganiu maski z opakowania aż z niej kapało. Bałam się, że essncja będzie mi spływać po szyji ale tak się nie stało :) W opakowaniu zostaje nam trochę płynu, który można później wykorzystać. Maska bardzo dobrze trzyma się twarzy, sam materiał jest przezroczysty i w miarę cienki. Maska ma dobrze wycięte otwory. Maska ma bardzo przyjemny delikatny zapach :)
Efekty?
✅Oczywiście mega przyjemne ochłodzenie
✅Buzia jest fajnie nawilżona
✅Do tego nie podrażnia, niweluje ewentualne zaczerwienienia i nie powoduje nowych

Płyn dość szybko się wchłania ale zostawia delikatnie wyczuwalną lepką warstwę, oczywiście ona po jakimś czasie znika.

Wszelkie obietnice producenta zostały spełnione, nie jest to maska, która robi jakieś nad wyraz super rzeczy ale spełnia się w tym do czego jest stworzona i nie robi krzywdę, więc jak będzie ponownie w promocji to chętnie kupię :)

Lubię

Maska w płachcie do twarzy z efektem chłodząco-kojącym. Esencja jest przeźroczysta, płynna, o bardzo delikatnym zapachu. Płachta jest cienka, elastyczna, mocno nasączona i swietnie przylega do twarzy. Sam zabieg jest bardzo przyjemny - maska chłodzi i koi, z resztą mam odczucie, że wiele maseczek w płachcie to robi. Lubię jej komfort noszenia. Esencja wchłania sie dobrze, ale pozostawia po sobie wyczuwalną warstwę. Bardzo lubię wszystkie maski z tej serii.