De Noyle`s, Crema Azulene, Crema de Noche [Night Cream] (Krem azulenowy na noc nowa wersja)

Łagodzący krem azulenowy na noc o działaniu antystresowym. Zawiera kompleks roślinny wpływający na zmniejszenie przekrwień, regeneruje oraz opóźnia proces starzenia się skóry. Zawiera azulen, bisabolol, rumianek, wyciąg z lilii clintonia borealis, witaminę E oraz olejek z nasion winogron.
Wskazania:

cery wrażliwe,
delikatne,
suche.

Aktywne składniki: azulen, bisabolol, rumianek, wyciąg z lilii clintonia borealis, witaminę E oraz olejek z nasion winogron

Jak do tej pory,,- najlepszy

Nardzo dobry krem. Nawilża, łagodzi, rozjaśnia. To pierwszy krem z którego jestem w pełni zadowolona, a próbowałam wiele. Mam delikatną, naczynkowa, suchą, skłonną do zapychanią cerę. Ten jako pierwszy i super nawilzyl jak żaden inny dotąd. La. Mer może przy nim się dla mnie schować.:) rano budzę się z jasna, ładną bez żadnych wypryskow skóra. Zapach jedynie mi nie pasuje, ale przeżyje. I opakowanie liche, zakretka od razu odleciała. Ale najważniejsza rzecz - działanie--jest satysfakcjonująca.