Moja Farma Urody, Skoncentrowany olej z pokrzywy

Moja Farma Urody, Skoncentrowany olej z pokrzywy

Pokrzywa jest absolutną skarbnicą składników mineralnych, witamin, aminokwasów. Ponieważ jest bardzo bogata w chlorofil niezwykle silnie regeneruje skórę, poprawia ukrwienie, przyspiesza gojenie ran, hamuje stany zapalne. To jest olejek absolutnie upiększający, skóra po nim jest ładna, ujędrniona, wygląda młodziej.

Skład jest w trakcie moderacji.

• olej z pokrzywy 100%

Moc pokrzywy w małej butelce

Moja babcia robiła kiedyś naturalny nawóz z pokrzyw. Zbiera się je w lesie i moczy dość długo. I co tu dużo mówić – nawóz tak przygotowany nie pachnie zbyt dobrze. Jak zresztą większość naturalnych nawozów do kwiatów czy ziół, nawet jeżeli są sklepowe. Olejek pachnie więc naturalnie. I przy tym zostaniemy. Po kilku razach nauczyłam się nie przejeżdżać nim bezpośrednio pod nosem, bo niestety jestem dość wrażliwa na takie zapachy. Czego się jednak nie robi dla urody. A działanie ma fenomenalne. Pokrzywa świetnie sprawdza się na skórze mieszanej, tłustej, ze skłonnością do wyprysków, a witamina C rozjaśnia i nadaje blask. Myślę, że polubiliśmy się na dłużej. Nie obraziłabym się jednak za wersję z pipetą, bo nakładanie byłoby wtedy o wiele łatwiejsze.