Nature Box, Regenerująca odżywka do włosów z olejem z awokado

Nature Box, Regenerująca odżywka do włosów z olejem z awokado

Średnia ocena: 3.64/5

Odżywka Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem z awokado. Dogłębnie odżywia i odbudowuje włosy od nasady po końce.

Bez silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
96%* składników pochodzenia naturalnego.
Opakowanie wykonane w 25% z plastiku z recyklingu.

*w tym woda

regenerujące
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wypadających

łatwe rozczesywanie

Obawiałam się, że obecność oleju sprawi, że moje włosy będą ciężkie. Nic z tych rzeczy! Super się rozczesują, a aplikacja jest bardzo wygoda. Włosy są miękkie, sypkie, ale nie elektryzują się. Super! No i plus za duże opakowanie, chociaż wolałabym normalną tubę, bo z niej łatwiej się wyjmuje produkt.

Ahh...

Kosmetyku używałam dzięki testowi Wizażu. Jestem posiadaczką włosów suchych, łamliwych i matowych. Dzięki tej odżywce (jak i kosmetykom całej serii) moje włosy są w końcu dopieszczone. Lśnią lustrzanym blaskiem, są sypkie, miękkie, nie obciążone. Prostownica poszła w kąt, bo włosy w końcu wyglądają na zdrowe. Odżywka cudownie nadaje się do regeneracji włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi i termicznymi. Skutecznie wygładza, dzięki czemu włosy w końcu się nie plączą i świetnie się rozczesują. Jeśli ktoś jest bardziej zagłębiony w temat włosingu, to ta odżywka super nadaje się też do mycia samych włosów. Ja ogólnie gorąco polecam ❤️

Świetna !

Odżywkę otrzymałam dzięki uprzejmości KWC przy okazji testowania szamponów z tej serii ( szampon i szampon w kostce). Odżywka po pierwsze pięknie pachnie, nie obciąża włosów, nawilża i regeneruje. Wystarczy ją nałożyć dosłownie na kilka minut i spłukać i już jest efekt WOW. Nie trzeba jej nosić pół dnia na głowie żeby na wieczorna imprezę mieć piękne, odżywione i lśniące wlosy. Włosy są świeże, pachnące, błyszczące, zregenerowane i oczyszczone, co widać na pierwszy rzut oka włosy po użyciu szamponu i odżywki wyglądają tak zdrowo. Produkt wart jest swojej ceny i na pewno kupię go nie jeden raz :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dla mnie hit hitów-nie miałam lepszej!

Produkt ten znalazłam jako dodatek do paczki przeznaczonej do testów wegańskich szamponów Nature Box. Niesamowicie ucieszylam się z tego prezentu, a po użyciu tego produktu- cieszę się 1000x bardziej bo jest to dla mnie odzywka idealna! Dziękuję Wizaż!

Moje włosy są bardzo długie, srednioporowate, lubią sie i przetłuszczać i przesuszać- innymi slowy.. Nie dogodzisz im.. A jednak!

Produkt zapakowany jest w matową, oliwkową buteleczke z lekko szorstką etykietą. Wygląda bardzo ładnie i patrząc na ten kosmetyk od razu miałam wrażenie ze pochodzi z naturalnych składników bez parabenów.Jest to produkt wegański, co wymaga docenienia. Troszkę ubolewam,że butelka nie jest przeswitujaca bo lubie miec świadomość ile produktu jest w butelce no ale da sie to przeżyć.

Produkt ma piękny, oliwkowy, bardzo długotrwały zapach. Jezeli chodzi konsystencje i kolor odżywki to jest ona biała i płynna ale gęstsza niż szampon.

Jestem zachwycona działaniem tego produktu, który nie obciążył mi włosów, nie przetluscil ich, dodał blasku, pieknie ułatwił rozczesywanie, włosy po jego zastosowaniu są mega miękkie, delikatne, a grzebyk wchodzi we włosy jak w masło. Nie ma wad! Dla mnie ten produkt po prostu to ideał! Nakladam go zaraz po myciu na ok 5min na włosy i splukuje lub smaruje nim całe suche włosy i robie koczka i nie wychodząc z domu przez cały dzień nosze taki produkt na wlosach jako kuracja odżywcza... Po umyciu włosy sa cudownie proste, sypkie, lśniące i cudownie pachną a efekt utrzymuje się naprawdę długo.

Kosmetyk ten zostanie w mojej łazience coś czuje na długie lata i myślę że z jego pomocą w końcu odzywie i zregeneruje moje łamliwe włosy!

Super uzupełnienie szamponu

Odżywka jest w bardzo poręcznej butelce. Sprawiła, że moje włosy zyskały na miękkości, łatwiej je było rozczesać i wyglądały na zdrowsze, bo od razu zyskały blask. Zapach bardzo przyjemny. Konsystencja dość gęsta. Dla mnie okazała się super, bo po samym szamponie włosy były troszkę "tępe". Ona dała im gładkość.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Ratunek dla moich włosów

Jak dla mnie ta odżywka to strzał w 10. Mam bardzo zniszczone włosy prostowaniem. Po nałozenie odzywki i wysuszeniu moje włosy łatwiwj się rozszesuja, nie są tak niesforne a prostowanie ich to sama przyjemnosc. Końcówki wydają mi się byc scalone a wlosy sa miekkie w dotyku, nie pusza sie tak jak w wczesniej a dodatkowo pieknie pachna. Po tej odzywce wlosy nie przetluszczaja sie tak szybko jak po niektorych, ktore uzywalam. Wydaja sie byc zdrowsze i bardziej lsniace.

Nature Box- znowu nie!

No niestety! Absolutnie nie!
Skład na kolana nie powala, działanie również.
Włosy łatwiej po niej rozczesać i na tym się plusy kończą. Robi nic, a gdyby moje włosy mogły mówić, pewnie powiedziałyby, że wręcz przeciwnie. Do tego moje i tak zniszczone włosy po jej użyciu są jeszcze bardziej sianowate, niż w momencie, gdy nie nakładam żadnej odżywki. No nie!
Chyba nie muszę mówić, że do niej nie wrócę, ale dopowiem, że do żadnego produktu Nature Box nie wrócę. Działanie bez szału, skład bez szału. I żadne to Nature!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Opakowanie - ukłon w stronę ekologii
Działanie- odżywka o delikatnym cytrusowym zapachu, bardzo wydajna; włosy po niej są lekkie, sypkie, dobrze się rozczesują, w żaden sposób ten produkt nie obciąża włosów
Pozostałe informacje- produkt wegański o bardzo dobrym składzie w większości ze składników pochodzenia naturalnego

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilża i ułatwia rozczesywanie!

Odżywka jest dość gęsta dzięki czemu nie spływa z włosów. Staram się nałożyć ja na około 30 minut. Produkt bardzo łatwo się spłukuje, nie pozostawia na włosach uczucia oblepienia. Dla mnie najważniejsze jest to, że nie obciąża włosów! Odżywka ułatwia mi rozczesywanie włosów i sprawia, że się nie elektryzują. Włosy są miękkie i nawilżone. Łatwo się stylizują, są sypkie. Bardzo lubię produkty, które tak działają na moje włosy!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Absolutne nawilżenie dla suchych włosów

Odżywkę dostałam w ramach testowania wizaż wraz z szamponami i maską. Z natury mam cienkie i przetłuszczające się włosy od nasady, a końcówki suche. Muszę przyznać, że ta odżywka sprawdziła się świetnie na moje siano na głowie. Włosy są mocno odżywione, nawilżone, przy regularnym stosowaniu poprawia się ich kondycja. Odżywka nie obciąża włosów i nie zostawia ich przetłuszczonych. Ja jestem zakochana w tej serii. Konsystencja standardowej odżywki. Cały zestaw działa na włosy jak lekarstwo. Fajne poręczne opakowanie, delikatny zapach.

Świetna odżywka

Odżywka jest o bardzo przyjemnej konsystencji nie obciąża włosów, ani nie sprawia, że są tłuste (co często zdarza się w moim przypadku). Bardzo podoba mi się jej zapach, jest bardzo ładnie zapakowana. Produkt sprawia, że włosy są wygładzone i lśniące. A ponadto lepiej się układają. Jak najbardziej polecam. :)

Świetny produkt

Produkt jak wszystkie z tej linii sprawdzają się bardzo dobrze. Włosy są nawilżone, odżywione, łatwo się rozczesują i co najważniejsze- nie puszą się! Opakowanie wykonane jest z recyklingu, co zasługuje na pochwałę. Włosy po umyciu razem z szamponem z tej samej linii łatwo się układają. Zapach jest intensywny i bardzo wyrazisty- długo utrzymuje się na włosach.