Hourglass, Veil Mineral Primer (Baza pod makijaż)

Hourglass, Veil Mineral Primer (Baza pod makijaż)

Cena PLN 99.00
Cena PLN 439.00

Mineralna baza pod makijaż przedłużająca jego trwałość.
Baza o beztłuszczowej formule wygładza cerę, ukrywa zaczerwienienia, minimalizuje widoczność porów, drobnych linii i zmarszczek oraz zapewnia ochronę przeciwsłoneczną dzięki zawartości filtra SPF 15.
Nadaje się do wszystkich typów cery, nawet do skóry wrażliwej ze skłonnością do podrażnień.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające, na rozszerzone pory / maskujące
mineralna
w buteleczce

nie dogadałyśmy się

Niestety nie mogłam dogadać się z tą bazą. Jedna z trudniejszych jakie miałam. Co prawda makijaż nie warzy się na niej, ale często podkłady i kremy z filtrem się rolują ( począwszy od zwykłych drogeryjnych skończywszy na Chanel i Dolce& Gabbana ).
Baza jest dość wydajna, ładnie się rozsmarowuje, podkład po niej ładnie płynie. Baza jest lekka, nie obciąża, zostawia lekką warstwę na skórze, nie zapycha Nakładana solo ładnie ujednolica cerę i to koniec jej plusów niestety. Niestety kiedy nałoży się na nią podkłady już tak pięknie nie jest. Lekko wysusza, wychodzą takie suche skórki , których gołym okiem nie widać, nie jest to też wina ani kremu ani podkładu gdyż były próbowane solo. Najgorsze jest to, że strasznie podkreśla i wchodzi w pory. Pory wydają się wówczas większe niż bez bazy. Baza posiada filtr jednak jest to zbyt niski filtr i ilość nałożonej bazy jest za mała żeby mieć jakąkolwiek ochronę przeciwsłoneczną, a z innymi kremami z filtrem niestety nie chce współpracować, zaczyna się rolować a po nałożeniu makijazu pojawiają się plamy.

Strasznie wysusza!

Produkt nakładany na moją typowo mieszaną skóre bardzo wysusza mi skórę, podkreśla suche skórki, które na codzień nie są widoczne. Mam wrażenie, że to ta baza tak mocno wysusza mi skórę, że pojawiają sie te skórki. Możliwe, że będzie to dobry produkt do mocno przetłuszczającej się skóry. Fajną konsystencje.

Dobra i droga

Baza jest świetna, ładnie wygładza, pory są mniej widoczne, drobne zmarszczki znikają. Współgra z każdym podkładem jaki mam, zmniejsza widoczność zaczerwienionych miejsc na twarzy. Baza jest lekka, nie obciąża, nie zostawia nieprzyjemnej warstwy na skórze, nie zapycha. Sprawdzi się przy skórze dojrzałej i suchej, polecam. Niestety cena jest dość wysoka, trzeba polować na promocje.

dobra baza

Do tej pory nie lubilam sie z żadna baza,a testowalam ich sporo. Makijaz zawsze sie wazyl, slizgał i wygladał gorzej niż bez bazy. Troszkę z dystanesem, wiec sprobowalam tej bazy, gdy probka wpadła w moje rece i musze przyznac,ze to w koncu jest produkt, który daje efekt :) Ładnie wygładza, trzyma w ryzach makijaz i nie zauwazylam zadnych niespodzianek. Zauwazylam,ze im jej mniej tym lepiej, ja stosuje na cala twarz naprawde mała ilosc, nawet niepelna pompke.Jak dacie jej za duzo to makijaz wyglada nie nieswiezy. Dzieki niej dalam druga szanse Double Wear, który bez tej bazy wyglada na mojej twarzy ciezko i zle. W ducie sprawdzaja się super!

Jedna z nielicznych, po których widać różnicę

Szczerze mówiąc nie lubię baz. Nieraz się nacięłam, z reguły nie widzę efektów.

To jest baza po której widać różnicę.
- mocno wygładza, skóra wygląda jak sprasowana wałkiem :)
- powoduje, że skóra się nie wyświeca. Przy tym sama w sobie nie matuje w ten sposób, że daje efekt matu. Ona powoduje, że sebum się nie wydziela. Tym samym praktycznie nie świecę się wcale przez cały dzień. Zwykle kilka razy pudruję nos.
- niweluje widoczność porów
- daje efekt photoshopa

Minusem jest, że łączy się z podkładem tworząc jednolitą warstwę. Teoretycznie jest to plus, ale kiedy zetrzemy podkład np. na brodzie czy nosie, ciężej to ukryć i rozetrzeć.

Fajna baza, zapewniająca perfekcyjny wygląd. Wydajność jest ogromna. Ilość, wielkości 2 ziarenek słonecznika wystarczy na całą twarz. Mimo to, uważam że cena jest nieco przesadzona. Ja moją kupiłam w miniwersji 8 ml i po przecenie za około 40 zł.

Nie wiem czy kupię ponownie, z uwgi na sporą cenę. W promce, tak :)

Wykorzystała: kilka próbek

Nie jest warta swojej ceny

Moim zdaniem ta baza jest bardzo przeciętna.
Owszem robi wszystko to co robić powinna każda baza - ładnie wygładza, przedłuża trwałość makijażu, trzyma mat na twarzy. Dodatkową zaletą są jej właściwości pielęgnacyjne.
Jednak spodziewałam się po niej dużo więcej - bo zarówno wygładzenie widziałam lepsze, jak i trwałość makijażu owszem przedłużona, ale jest mnóstwo innych (tańszych) baz które trzymają go lepiej. A i wydajność jakaś taka nie najlepsza. Musiałam dość dużo jej zużyć by pokryć całą buzię.
Za taką zawrotną kwotę oczekuje się czegoś efektu wow, albo przynajmniej "o jakie to ładne", a tu nic takiego się nie stało.

Gdyby była tańsza :)

Kupiłam, testuję, mogę się wypowiedzieć :)
Ogólnie rzecz biorąc to baza jest fajna. Działa.
Wygładza skórę, dobrze utrzymuje makijaż, bez niej jakoś podkłady szybciej się przetłuszczają i wyglądają nieświeżo. Z działania tej bazy jestem zadowolona, natomiast z ceny już mniej. Nie robi ona nic więcej niż tańsze równie dobre bazy np. Nyx angel veil.

Wykorzystała: kilka próbek

dla mnie extra

To jest dla mnie hit., ale, że wyczerpałam już na wizażu ilość hitów nie mogę go tak oznaczyć! Produkt lekki, bezzapachowy, NATYCHMIAST się wchłaniający. Mogę od razu robić makijaż. Pięknie wygładza i napina skórę. Mam wrażenie, że faktycznie -na zasadzie "fotoszopa" ujednolica cerę (u mnie mieszana, rozszerzone pory). Jestem pod wielkim wrażeniem. chciałbym dodać- otrzymałam 3 próbki od miłej konsultantki w sephorze. Zwyczajnie mnie na niego nie stać. Spójrzcie na cenę przy pojemności 8 ml, o 60 ml nie wspomnę. DLACZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!