KWC LogobyWIZAŻ logo

• 30 grudnia 2018 o 17:08
    Błysk za miliony monet.
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Do produktów by Rihanna podeszłam ostrzożnie, raczej trochę je "obwąchując" z uwagi na hype, jaki na nie zapanował. Ja w takich sytuacjach często stoję w kontrze i czekam, nieśmiało testując. Zaczęłam od produktów do ust i czas zastanowić się, czy błyszczyk Fenty, zwłaszcza bezbarwny jest ciekawszy niż błyszczyk z drogerii. * Błyszczyk Beauty Gloss Bomb mam w odcieniu DIamond Milk. Jako dygresję, chciałabym wtrącić, że nie wiem, dlaczego ten kolor jest w katalogu KWC osobno z produktem identycznym, ale w innym kolorze ,czyli Beauty Gloss Bomb w kolorze Fenty Glow? Diamond Milk to błyszczyk przezroczysty z ogromem drobinek. Drobinki błyszczą się głównie na srebrno, jednak można dostrzec, jak delikatnie mienią się również na róż, lub fiolet. * Błyszczyk jest bardzo gęsty, łatwo się go aplikuje i nie rozlewa się po wargach. Raczej ciężki, czuć go na ustach, trochę się lepi. Zarówno zapach, jak i smak produktu jest bardzo, bardzo słodki. Jak waniliowo-owocowe lody. Choć ogólnie nie lubię perfumowanych kosmetyków, to tutaj ta woń mi jakoś nie wadzi. * Sam efekt, jaki osiągamy aplikując ten błyszczyk jest kozacki. Przyzwyczajona po miesiącach noszenia matowych szminek do matowego właśnie, często płaskiego efektu nie mogłam się na siebie na patrzeć w tym glow. Błyszczyk daje efekt mokrych warg, wyglądają one na większe i dobrze nawilżone. Zdecydowanie robi robotę, makijaż wygląda bardzo świeżo, a twarz dostaje blasku i energii. Drobiny nie drapią ust, nie czuć ich wcale, odbijają genialnie światło. * Jeśli nie możemy obyć się bez koloru na ustach, błyszczyk Diamond Milk można spróbować użyć, jako lip topper na kolorowe usta właśnie ze względu na to, że on sam w sobie ma jedynie drobiny, a baza jest bezbarwna. * Podoba mi się to, że błyszczyk sprawdza się nawet, kiedy mamy usta w gorszej kondycji. Mat na ustach obnaża wszystko, a błyszczyk nie dość, że niczego nie uwydatnia to jeszcze wydaje się lekko nawilżający i zostawia usta mięciutkie nawet, kiedy już z nich zlezie. * Trwałość nie jest wysoka, co raczej nie może być zaskoczeniem dla każdego, kto kiedykolwiek błyszczyków używał. Ta tłusta formuła zanika w miarę mówienia, nie mówiąc już o jedzeniu i napojach. Nie oczekiwałam żadnej trwałości po tego typu produkcie, jednak na pewno należy podkreślić, że długotrwały efekt to to nie jest. * Opakowanie jest proste, ma ładny design i jest na tyle kompaktowe, że pasuje do każdej kieszeni, Podoba mi się duży aplikator, który pozwala na błyskawiczną aplikację kosmetyku. * W tej chwili na stronie sephora.pl ten błyszczyk kosztuje 75 złotych. Czy warto wydać tyle na bezbarwny błyszczyk? To już pozostawiam do rozważenia w swojej głowie i portfelu, bo cena nie jest zaporowa, ale jednak to wciąż tylko błyszczyk, nawet jeśli by RIhanna. Bardzo podoba mi się ten kosmetyk i będę go dalej i chętnie używać. Wprowadził dużo świeżości do mojego makijażu, jest śliczny i komfortowy. Z pewnością nie jest to odkrycie życia, coś bez czego nie wyobrażam sobie kosmetyczki, ale nie da się o nim powiedzieć w zasadzie niczego złego.
    Zalety:
    • Błyszczyk daje piękny efekt mokrych, powiększonych ust. Zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, bo mieni się przebosko ;
    • Idealny, jeśli lubimy make-up no make-up ;
    • Idealny, jeśli potrzebujemy detoksu od królujących ostatnio matów ;
    • Dobra, gęsta, lekko nawilżająca formuła. Błyszczyk nie rozlewa się na ustach ;
    • Można wykorzystać, jako topper na kolor ;
    • Śliczny, słodki zapach ;
    • Szybkość aplikacji ;
    • Ładne opakowanie, świetny, duży aplikator ;
    Wady:
    • Trwałość, która choć jest niewątpliwie nieodłączną cechą błyszczyków, to jednak nie sposób nie zakwalifikować jej, jako wady. Po prostu produkty tego typu nie mają prawie żadnej trwałości i należy mieć tego świadomość ;
    • Cena, którą jednak też wpisuję pod wady, choć to przecież od nas samych zależy, czy damy tyle za zwykły błyszczyk.
    Inna drogeria
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 stycznia 2020 o 11:04
    Mega
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Posiadam trzy pełnowymiarowe opakowania tych błyszczyków (Fenty glow i Fussy) i jeśli mam być szczera to sama nie wiem który kolor mi odpowiada najbardziej z całej trójki, bo wszystkie są świetne i mi się sprawdzają. Uważam, że odcień milk rozjaśnia usta i nadaje im taki właśnie mleczny kolorek i trochę jakby delikatności. Mam z natury dość napigmentowane usta i zazwyczaj szukam pomadek/błyszczyków, które mi te usta wybledzą odrobine. Lekko się klei jak to błyszczyk, ale czuć lekkie nawilżenie i zmiękczenie warg. Ten kolor uwielbiam nakładać na pomadkę matową od hudy, bo wtedy mam całodniową trwałość i świetnie współgrają ze sobą no i cudowny zapach... Polecam szczególnie dla osób, które uwielbiają błyszczyki i są fankami rihanny.
    Zalety:
    • kolor
    • zapach
    • opakowanie
    • daje lekkie uczucie nawilżenia
    • zmiękcza usta
    • nie uczula
    • świetnie łączy się z matową pomadka
    Wady:
    • cena
    • trochę się klei
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 sierpnia 2022 o 20:18
    Ulubiony błyszczyk
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Błyszczyk zamknięty jest pięknym i poręcznym opakowaniu. Aplikator zakończony jest sporą pacynką, która usprawnia szybką i wygodną aplikację produktu. Błyszczyk w opakowaniu ma mleczny kolor, jednak na ustach tego już nie widać. Widać za to drobinki, które razem z formułą tworzą na ustach przepiękny blask. Produkt utrzymuje się dość długo na ustach, nie klei się i utrzymuje usta w miłym nawilżeniu. To pierwszy błyszczyk (z wielu sprawdzonych), który w żaden sposób mnie nie drażni, a wręcz przeciwnie - uwielbiam go. Pasuje zarówno do lekkiego, dziennego makijażu, jak i bardziej wieczorowych wersji. Dobrze sprawdza się również nałożony na pomadkę - nie rozpuszcza jej, nic się nie waży. Produkt jest też wyjątkowo wydajny. Przy częstym używaniu, starcza na naprawdę długo. Ma delikatnie słodki zapach, smaku nie odczułam, a często miałam z tym problem w innym błyszczykach. Zawsze mam go w torebce, a wielu rzeczy ze sobą na co dzień nie noszę ;)
    Zalety:
    • efekt na ustach
    • delikatne nawilżenie
    • wydajność
    • zapach
    • opakowanie
    Wady:
    • brak
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 września 2019 o 21:09
    Nie jest zły:)
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Czytałam opinie na temat tego produktu , stwierdziłam ze muszę go mieć. Co prawda nic mi nie powiekszylo, jedno mogę przyznać: ma piękny kolor i nadaje ustom "mokrosci" usta wyglądają bardzo ładnie :)
    Zalety:
    • Kolor błyszczyka
    • Ładne opakowanie
    • Nie wysusza ust
    Wady:
    • Krótko utrzymuje się na ustach
    • Nie powieksza ust
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 marca 2019 o 20:22
    Niezły
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Przepiękny design opakowania (tak jak reszta produktów Fenty). Ma duże, srebrne drobiny i nie jest calkowicie transparentny ponieważ zostawia lekko białą poświate na wargach. Ladnie odbija światlo ale bardzo latwo sie ściera i niestety wysusza usta. Nie wiem czy wart wydania 80 zł.
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne