Esotiq, Natural, Moisturizing Lip Gloss (Nawilżający błyszczyk z kolagenem morskim)

Bogata w składniki aktywne formuła nawilżającego błyszczyka do ust doskonale nawilża, uelastycznia i regeneruje cienką, wrażliwą skórę ust. Zawarty w niej kompleks witamin A,B,E i F wnikając w głab skóry odżywia j i łagodzi podrażnienia. Masło shea oraz awokado wzmacniają barierę ochronną wrażliwej skóry ust. Skwalan oraz olej ze słodkich migdałów działają łagodząco. Naturalny polimer pozyskiwany z Tungowca molukańskiego oraz liofilizowane sfery wypełnione kolagenem morskim dają natychmiastowe nawilżenie i wygładzenie ust. Stają się one pełniejsze i bardziej jędrne.

Rewelacja

Kupiłam w sklepie z bielizną i nie sądziłam, że będzie tak dobry! Po pierwsze, błyszczyk przepięknie pachnie, nie chemicznie, nie nachalnie - naturalnie. Długo utrzymuje się na ustach, ładnie je uwydatniając. Pozostawia przepiękny, delikatny kolor. Rewelacyjnie nawilża nawet najbardziej suche usta. Działanie jest naprawdę znakomite; produkt nie lepi ust, nie skleja ich, przywraca im miękkość i naturalność. Jestem naprawdę zachwycona!

Zaskakująco dobry

Nie sądziłam, że ten błyszczyk okaże się tak fajny! Kupiłam go przy okazji zakupów w Esotiq za jakieś niewielkie pieniądze. Zwykły, przezroczysty lip gloss do torebki, żeby poużywać w międzyczasie w pracy lub gdzieś na mieści. Tymczasem jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.