KWC LogobyWIZAŻ logo
Maseczki w płachcie

Beauty Kei Micro Facialist Boosting Snail Essence MaskNawilżająco-odżywcza maska do twarzy ze śluzem ślimaka

4,8 na 54 opinie

Kupi ponownie: 75% osób
    Sayurihatun
    18 lutego 2020 o 18:20
    Miły ten ślimaczek
    Swego czasu kupiłam z Beauty Kei maseczkę aloesową. Była bardzo ok, więc zdecydowałam się również na zakup wersji ze śluzem ślimaka. Akurat rzuciła mi się w oczy w Naturze, więc dlaczego by nie wypróbować? Jak na maseczkę w płachcie ma dosyć dobrą cenę. Niestety nie widuję jej zbyt często- stacjonarnie chyba tylko w Naturze, a w sklepach online też nie zdarza się zbyt często. Ma ładne, estetyczne, takie urocze opakowanie z łatwym otwarciem. Po otwarciu okazuje się, że płachta ma neutralny zapach. Trochę się klei, dlatego trudno ją rozłożyć. Jest dobrze nasączona, ale nie cieknie z niej esencja. Otwory na oczy i usta w miarę ok wykrojone. Trochę podwija się na brodzie, ale przy mojej małej twarzy to absolutnie normalne. Po nałożeniu maska nie przesuwa się. Esencja nie zostaje długo na twarzy. Nie zostawia tłustego, lepkiego filtru. Pozostałość płynu spokojnie starcza na klepanie w szyję i dekolt. Po zdjęciu maseczki od razu widać porządne nawilżenie, takie nawodnienie. Ten efekt utrzymuje się w miarę długo. Następnego dnia również widać efekty. Nie podrażnia w żaden sposób, a powiedziałabym nawet, że ma właściwości kojące, ale nie tylko. Czuję, że wcześniej powstałe podrażnienia są bledsze. Również całkiem ładnie wygładza i zmiękcza naskórek. Zostawia skórę, która wygląda zdrowiej. To faktycznie produkt dobry dla cery wrażliwej. Nie zapycha mojej mieszanej skóry i całkiem dobrze sobie z nią radzi. Nie mogę mu praktycznie nic zarzucić. Jeśli złapię ją w jakiejś promocji, z pewnością kupię kolejne opakowanie.
    Zalety:
    • Ładne opakowanie.
    • W miarę przystępna cena.
    • Dobrze wykrojona płachta, która się nie przesuwa.
    • Odpowiednie nasączenie.
    • Neutralny zapach.
    • Nie zapycha.
    • Nie zostawia tłustego filmu.
    • Nawilża.
    • Koi.
    • Wygładza.
    Wady:
    • Trochę dostępność.
    Kupił/a w:Drogeria Natura

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    heidi8
    1 czerwca 2019 o 20:17
    Bardzo w porządku
    Atrakcyjne opakowanie, płachta duża i mocno nawilżona, esencji starcza jeszcze na kolejne użycie. Maseczka fajnie nawilża i wygładza skórę, mocno ją napina, dzięki czemu zmniejsza zmarszczki mimiczne. Polecam i na pewno jeszcze kiedyś z niej skorzystam.
    Zalety:
    • Cena, działanie.
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:Inna drogeria

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    natalia_roz37
    2 listopada 2018 o 21:12
    4 / 5
    Całkiem ok
    Jedna z czterech maseczek od Beauty Kei. Chyba oczekiwałam od niej najwięcej, dlatego trochę się zawiodłam. Nawilża, ale nie jakoś spektakularnie. Pozostanę przy aloesowej z tej serii.
    Zalety:
    • +kształt
    • +dużo esencji
    • +nawilża
    Kupił/a w:Inna drogeria

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Bllaneczka87
    16 czerwca 2020 o 17:06
    Ślimak
    Maska ma fajną szatę graficzną, więc przy przewijaniu aukcji rzuciła mi się w oczy. Nigdy jej nie spotkałam w drogeriach. Opakowanie łatwo się otwiera. W środku biało-przezroczysta maska w płacie. Bardzo dużo esencji. Starcza na szyję, dekolt, a nawet dłonie. Ma ładny delikatny zapach. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, ani lepkiej skóry. Całkiem nieźle docięta. Ma nawet dodatkowo docięte fragmenty by nałożyć na powieki co jest raczej rzadkością. Nie podrażniła mojej skóry. Zero zaczerwienień. Jestem zadowolona. Skóra jest gładka, jędrna, nawilżona. Kupiłam za 8,60zł.
    Zalety:
    • - duża ilość produktu
    • -dobre docięcie
    • - nie podrażnia
    Wady:
    • -trudno dostępna
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

1 osób uznało tą opinię za pomocną