La Rive, Taste Of Kiss EDP

La Rive, Taste Of Kiss EDP

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

Odkryj niepowtarzalne aromaty czarnej róży oraz wanilii otoczone owocowymi akcentami gruszki i liczi. Taste Of Kiss to kompozycja nut zapachowych, która podkreśli zmysłowy temperament każdej kobiety. Poczuj emocje jakie wyzwoli w Tobie owocowo-kwiatowy bukiet nowej wody perfumowanej Taste Of Kiss.
Nuty głowy :gruszka, bergamotka, tangerynka.
Nuty serca :orchidea waniliowa, czarna róża, marakuja, truskawka .
Nuty bazy :paczula, papirus, kadzidło, liczi, pralina, wanilia, karmel, kawa, kumaryna, lukrecja.

wody perfumowane
owocowe, kwiatowe, słodkie/ gourmand

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Przywołują dobre wspomnienia...

Bardzo ładny i namiętny zapach. Można kupić w hebe. Tani bardzo ładny długo się utrzymuje. Słodki mocny zapach który przywołuje u mnie wspomnienia z lata. Trwałość długa bo nawet do paru dni. Flakon ładny nie stłukł mi się nawet jak parę razy mi przez przypadek spadł. Na pewno kupię go ponownie.

niezdumiewający

Po opiniach myślałam, że będzie lepszy. Nie jest zły ale też piękny nie jest. Na początku pomyślałam sobie: ten zapach jest bardzo babciny. Chociaż z każdym wdechem wydaje się coraz ładniejszy.

Cudoo! Są Przepiękne!

Przepiękne perfumy i ta projekcja czuć je z daleka dosłownie seksapil i namiętność, tajemniczość, drapieżność, noc, kobiecość, szyk, wdzięk, magiczne tak mogę określić je po czasie są takie otulające jak wata cukrowa, ale nie mdłe dalej bije od nich coś niesamowitego CIEPŁEGO. To zapach przy którym mężczyzna nie przejdzie obojętnie. O dziwo nie mają Alkoholowego zapachu nawet przy pierwszym piknięciu i tu wiadomo że perfumy są porządnie wykonane. Nie oszukujmy się to siostra La niut Tresor bardzo bardzo podobne. Perfumy jak za taką cenę to Jest HIT! Bardzo trwałe około czasem czuję na ubraniach na następny dzień jeśli chodzi o mnie na ciele też długo się utrzymują około 8godzin. Butelka elegancka w kształcie diamentu oraz kolory oddają tajemniczość perfum nie ma się do czego przyczepić. ZAKOCHAŁAM SIĘ!

Tanie cudo

Rewelacyjna propozycja perfum, które są naprawdę niedrogie i stanowią idealną pozycję do stosowania na codzień. Produkt na promocji kosztował mnie coś ponad 10 złotych. Flakon jest przepiękny, cudownie prezentuje się na toaletce. kompozycja zapachowa jest bardzo słodka i kobieca. Trwałość tych perfum jest niewiarygodna. Według mnie jest to bardzo dobry produkt.

• Flakon: 3

Ciekawy zapach !!!

Przepiękny zapach, zaintrygował mnie w drogerii. Odrazu znalazłam podobieństwo do Lancome Tresor La Nuit . Jestem po testach, ale planuję niedługo zakup tych perfum. Długo utrzymywał się na skórze. Więc myślę, że będę z niego zadowolona. Mam nadzieję, że wydajność produktu będzie dobra.

Urzekła mnie

Woda najpierw przyciągnęła mnie do siebie wizualnie. Piękna kolorystyka, elegancki flakonik. A zapach urzekł mnie. Jest jednocześnie słodki ale i świeży. Intensywny a jednocześnie delikatny. Trwałość standardowo jak na La Rive. Nie muszę chyba dodawać, że zagości u mnie na dłużej?