La Rive, Dream EDP

La Rive, Dream EDP

Niezwykły zapach powstał z myślą o niezależnych, współczesnych kobietach.
Owocowo - kwiatową kompozycję otacza zmysłowa nuta drzewna.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, liczi
nuta serca: róża, frezja
nuta bazy: paczula, ambra, wanilia, drzewo cedrowe

kwiatowe, owocowe
wody perfumowane

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Przyjemny i delikatny :)

Bardzo fajny i tani zapach na wiosnę :) Jest delikatny, kwiatowo-owocowy dzięki czemu przyjemnie i lekko odświeża.
Flakon jest duży i elegancki dzięki czemu ładnie się prezentuje w każdym pomieszczeniu. Niestety zapach nie utrzymuje się długo. Trzeba powtarzać czynność stosowania kilka razy dziennie. Jednak za taką cenę ma wybaczone :) Zdecydowanie polecam na okres wakacyjny i wiosenny :)

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Zwraca uwagę otoczenia

Dream to kolejny bardzo udany zapach firmy La Rive. Tym razem producent stworzył mieszankę słodką, przyjemną lecz lekko kwaśną i orzeźwiającą.
Nie jest to zapach ulepek, przytłaczający mdłą słodkością. Jest bardzo kobiecy, uwodzicielski, nie przytłacza swoją obecnością. To połączenie soczystych malin i lekko kwaskowatego liczi, piżma i wanilii. To udana kompozycja owocowo kwiatowa, która z pewnością spodoba się wielu kobietom.
Jest to podobno odpowiednik perfum Armaniego Diamond - przynajmniej tak wynika z opisu i podobieństw zastosowanych nut zapachowych. Co do rzeczywistego podobieństwa - nie wiem bo oryginału nie wąchałam.
Wiem natomiast, że zapach ten wyjątkowo mi się podoba. Jest piękny, nienachalny. Zwraca na siebie uwagę. Kilka razy zebrałam w pracy komplementy na temat tego zapachu. Zdziwienie wywołał też fakt, że kosztuje tak niewiele i to w tak dużej 100 ml pojemności. Zapach ma średnią trwałość. Początkowo pachnie dość intensywnie, z czasem zapach zaczyna się ulatniać ale za taką cenę można się nim delektować do woli

Mam w swojej kolekcji sporo zapachów LaRive, są bowiem tanie, a dobrej jakości, dosyc trwałe.
Dream to odpowiednik Armani Diamonds.Zapach jest krótko mówiąc słodko-kwaśny, przez co nie dokucza. Czuc słodkie maliny, które doskonale równoważy liczi.
Przez jakąś godzinę zapach jest taki mieszany by na końcu pozostac bardziej gorzkim.
Bardzo podoba się otoczeniu, w pracy wszyscy zaciągają się tym zapachem pytając co to ;)
Trwałośc nie jest powalająca, ale dla mnie to i lepiej, bo mnie wszystkie zapachy długotrwałe męczą i niejednokrotnie przyprawiają o migrenę. Po dwóch godzinach jak mam ochotę, dopsikuję i jest super-przy tej cenie i pojemnści to żaden problem.
Buteleczka miła dla oka, kształt przypominający diament. Jeśli ktoś nie lubi mdłych i słodkich perfum, te będą w sam raz, bo są zrównoważone ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Kolejny warty uwagi produkt

La Rive ostatnio coraz bardziej mnie zaskakuje. Na początku podchodziłam do tej marki z porą dozą nieufności i może nawet z odrobiną kpiny, a teraz mam już trzy buteleczki perfum z tej firmy i z większą chęcią sięgam po nie niż po te droższe z mojej małej kolekcji.

Byłam przekonana, że nienawidzę zapachu róży w perfumach, jednak tutaj mi jak najbardziej odpowiada. Poza nią czuję malinę, liczi, same przyjemne rzeczy, które dobrze współgrają.

Zapach jest słodki, ale zrównoważony, nie powoduje fantomowego bólu zębów lub cukrzycy. Ma w sobie coś, przez co kojarzy mi się z by Night Aguilery. Chociaż są to dwa różne zapachy to budzą we mnie podobne skojarzenia, są ciepłe, otulające i wampowate.

Trwałość jest dobra, jak na tą cenę. Wyczuwam je na sobie wyraźnie do trzech godzin od momentu spryskania, a jakieś resztki zapachu czuję do pięciu godzin, szkoda tylko, że perfumy trzymają się blisko skóry. Perfumy są jednostajne, są tacy, którym to przeszkadza, więc uprzedzam. Zapach zmieniają jedynie pod koniec, stają się wtedy wyraźnie waniliowe.

Polecałabym ostrożność z tymi perfumami, bo nie na każdym pachną dobrze. Na mojej mamie pachniały jak tani szampan, natomiast do mnie dopasowały się lepiej.

Szału nie robią, ale są bardzo kobiece, więc zużyję je bez bólu.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

może być

Zapach podobny do Armani Diamonds, wczoraj na jednej ręce miałam Armaniego a na drugiej Dream, no cóż Armani jest subtelniejszy, bogatszy, mieni się, Dream jest słodszy, trochę mniej mi przypadł do gustu, ale nie powiem, jest ok. Pod koniec obydwa robią się cięższe waniliowe. Są podobne chociaż ja bym rozpoznała bez problemu czy to Armani czy La Rive. Myślę że dla kobiet które akurat mają pusto w portfelu Dream jest dobrym wyborem, pachnie słodko malinami, liczi, różą, jest w porządku na co dzień i chyba nadaje się na każda porę roku.

Edycja: trwałość i projekcja zadziwiająca, psiknęłam 2 razy w powietrze w łazience i po kilku godzinach jak weszłam unosiła się mocna chmura zapachu.

Używam tego produktu od: jakiegoś miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze 100ml

Mieszane uczucia.

Hm sama nie wiem ... na początku byłam zachwycona zapachem ale z czasem coraz mniej mi się podobał psikam się nim jak wychodzę gdzieś na chwilę..
+cena
+trwałość
+piękna buteleczka

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Na początku ładny, potem...

Dostałam ten zapach 2 lata temu na Mikołajki.
Ładna buteleczka.
Zapach na początku mnie zachwycił-był śliczny, słodki i kobiecy. Psikałam się nimi jak najęta:)
Jednak z czasem ten zapach stawał się coraz gorszy-ciężki, duszący i nie miał już w sobie niczego z tej początkowej słodyczy.
Trwałość-średnia, ze dwie godziny.
Zapach tani i łatwo dostępny, dla fanek bardzo słodkich woni. Ale nie dla mnie...

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

za tą cenę jakość OK, ale...

Kolejny drobiazg, który trafił do mnie jako prezent, inaczej NIGDY nie zagościłby na mojej półce...
Zapach jest straszny, ciężki, mdły, przesłodzony, "dla starszych pań", no ale są różne gusta...
Do jakości przyczepić się nie można, na moje nieszczęście są bardzo trwałe, a sam zapach się nie zmienia, więc jeśli komuś pasują...

Używam tego produktu od: poznałam go miesiąc temu

mogą być

dostałam w prezencie , sama raczej bym ich nie kupiła. Zapach ładny lecz nie wyjątkowy... Słodki a zarazem troszkę ostry- cytrusowy.
Trwałość oceniam na 3... nie jest tragiczna ale też nie jeste zachwycająca.

Używam tego produktu od: rok

piękne acz nietrwałe

Zapach jest piękny- słodki, acz nie mdlący.Taki kobiecy, zmysłowy, delikatny. Uwielbiam zapach malin, a tu jest fajnie wyczuwalny.
Opakowanie jest takie niecodzienne trójkątna mała, romantyczna buteleczka. W ogóle ten zapach jakby dla romantyczek stworzony.
Cena rewelacyjna- 23 zł za 100 ml. Łatwo dostępne, i w Rossmanie i w Naturze.
Mały minusik tylko za trwałość, żeby pachnieć cały dzień to trzeba by co 3 godziny się nim psikać.

Używam tego produktu od: 1 roku

Miał być kit - jest hit

Z rozbawieniem i lekkim przerażeniem stwierdzam, że woda z marketu pachnie na mnie lepiej niż niejedne perfumy z gónej półki.
Być może na moją ocenę wpłynął fakt, że za 20 zł nie spodziewałam się po niej absolutnie niczego - kupiłam z ciekawości ot, tak.
Szukałam taniego "domowego" psikadełka, które nie męczy nosa - dostałam o wiele więcej.
Zapach, mimo, że raczej jednostajny, jest po prostu przyjemny: delikatny, kobiecy, odrobinę romantyczny - różano - owocowo - drzewny. Klasyczny, niezobowiązujący, idealny na każdą okazję. Nie mam kompleksów nosząc go, bowiem zebrałam za niego sporo komplementów i najzwyczajniej w świecie lubię go.
Dream nie kusi, nie dusi, po prostu jest i nie przeszkadza ani mnie, ani otoczeniu ( a wbrew pozorom trudno ostatnimi czasy znaleźć tego typu zapach wśród zalewu milionów wersji modnych kryształów od Verace, HP Diora czy CM Chanel - różniącymi się tylko ceną i nazwą producenta).
I niech Dream La Rive będzie sobie podróbką bez projekcji, o mniejszej trwałości. Ma w sobie coś, co sprawia, że będę jej chętnie używać i pewnie jeszcze ją kupię. A co!!!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 100 ml

Śliczne perfumy!

Kupiłam je będąc na zakupach w Rossmanie nawet ich nie wąchajac, ponieważ nie mieli testera. Pomyslałam, że weme na próbę. Po przyjściu do domu byłam miło zaskoczona! Okazało się, że perfumy są śliczne, mają słodziutki owocowy zapach. Oprócz tego są bardzo trwałe i wydajne.

Używam tego produktu od: Miesiąca