Prreti, Lip Sleeping Mask Honey & Berry (Azjatycka maseczka na usta `Miód i jagoda`)

Maseczka na usta z miodem i ekstraktami owocowymi to pachnący zabieg intensywnie pielęgnujący delikatną skórę ust. Maseczka doskonale nawilża i wygładza usta, dodaje im jędrności i miękkości.

Polubiłam tę maseczkę

Ta maseczka to taki odpowiednik lanoliny z Ziaji ale z przyjemnym, słodkim zapachem i smakiem. Ma bardzo gęstą, klejącą konsystencję, która bardzo długo utrzymuje się na ustach. Nie ściera się, gdy nałożę ją na noc to rano nadal na nich jest. Stanowi bardzo dobra ochronę przed wiatrem, słońcem itp.
Nawilża ok, choć mogłaby bardziej długotrwale tzn gdy nie mam jej na ustach to czuje suchość. Niestety takie mam usta.
Maseczka ma 15 gr, można ją dorwać w Hebe za ok 13 zł w promocji.

Bardzo dobra

Maska o konsystencji płynnego miodu, gęsta, otulająca, o słodkim zapachu i smaku :) dająca natychmiastową ulgę wysuszonym ustom. Nakładam ją zawsze na noc, palcem, obficie i rano budzę się z gładziutkimi (jak po peelingu) nawilżonymi i sprężystymi ustami. Maseczka oczywiście się klei ale tak przyjemnie, nie spływa z ust i nie przykleja się do poduszki. Nie muszę wspominać, że każda kolorowa pomadka czy błyszczyk nałożona na takie usta wygląda po prostu lepiej i tak bardzo nie wysusza. Może tez posłużyć jako błyszczyk w ciągu dnia bo jest w zasadzie bezbarwna.
Maseczka jest też bardzo wydajna i niedroga.
Dlaczego 4 gwiazdki? Chciałabym, żeby efekt utrzymywał się dłużej. W zasadzie, to potrzebuję jej używać codziennie. A wg mnie, nie tak powinna działać "maseczka". Ale i tak ją lubię i pewnie kupię kolejne opakowanie, o ile nie wyszperam czegoś nowego.

W większości przypadków się sprawdzi

Jak dotąd jest to mój ulubieniec.
W porównaniu do Tisane nie sprawia że mam mdłości od zapachu i smaku, nie jełczeje jak lanolina, nie posiada oleistej ani woskowej formuły po nałożeniu, a chroni idealnie. Ja stosuję go nawet na dzień i świetnie mi się spisuje, choć w wietrzne dni polecam spiąć włosy. Na noc jeżeli posmarujecie nim usta balsam zostanie z wami do rana a także na poduszce. Ciężko się zjada więc zostaje na długo.
Jedyne kiedy mi ten balsam się nie sprawdził to kuracja Izotretynoiną vel Izotekiem (w tym przypadku polecam Carmex w słoiczku). Tutaj okazał się być niewystarczająco intensywny w nawilżeniu i odżywieniu.
Reasumując: polecam spróbować każdemu kto zmaga się z suchością i pierzchnięciem ust.

Produkt idealny dla miłośniczek błyszczyków

Na co dzień stawiam na nawilżenie i taflę na ustach. Z tego też względu stosuję jedynie błyszczyki, eliminując tym samym ze swojego użycia pomadki czy szminki. Na maskę do ust Prreti czaiłam się już od dłuższego czasu, z uwagi na bardzo pozytywne komentarze. W końcu zdecydowałam się na zakup i nie żałuję. Produkt jest absolutnie rewelacyjny! Bardzo dobrze nawilża usta, a co najważniejsze, dosyć gęsta konsystencja sprawia, że nie spływa z ust. Produkt jest nieco lepki, jednak mi osobiście to nie przeszkadza. Stosuję go zarówno na noc, jak i wychodząc z domu. Pod względem wydajności, bije na głowę wszystkie stosowane przeze mnie produkty tego typu. Maseczka pozostawia cudowny efekt mokrych i soczystych ust. Zapach określiłabym jako delikatny, bardziej jagodowy aniżeli miodowy. Opakowanie poręczne, kosmetyk nie wycieka bokiem.

ulga dla suchych, piekących ust

Maseczka na usta to bardzo fajny balsam na noc. Ma bardzo gęstą konsystencję, taką okluzyjną, lepką, otulającą. Maseczka nałożona na usta, zostaje na nich przez całą noc.

Już po jednym użyciu usta są miękkie i nawilżone. Przy regularnym stosowaniu usta stają się jędrne i gładkie.

Balsam ma rzeczywiście zapach miodu, bardzo przyjemny i ciepły.

Maska jest tak wydajna, że ciężko jest zużyć ją do końca.

Zdecydowanie zimowy must have.

Mniam!

✅ Miodowo-owocowy zapach
✅ Konsystencja bardzo klejącego się miodu (trzeba uważać)
✅ Skład nie jest zły
✅ Maska zawiera ekstrakt z miodu, ekstrakty owocowe oraz olejki
✅ Cudownie zabezpiecza, koi, goi, odżywia i zmiękcza usta podczas snu, oj kocham!
✅ Wydajność zabójcza
✅ Cena w promocji ok 15 zł
Zużyłam 3/4 opakowania, resztę zjadł i pogryzł mój pies. Mówił, że smakowało. :D

To będzie raczej krótka recenzja, bo Koreanki wiedzą co dobre!

Nie ma co się rozpisywać - po prostu CUDO! Usta są miękkie, gładkie, można używać i na dzień i na noc (tylko uwaga jeśli ktoś nie lubi lepiących się ustek). Pięknie pachnie leśnymi owocami i jest bardzo wydajna - jedno opakowanie (15g) miałam około roku! W INCI górują składniki godne polecenia ~ mamy tu m.in. wyciągi z wielu owoców, miód czy wosk pszczeli. Może teraźniejsza cena nie zachwyca, ale w internecie lub w okresie promocji w drogeriach można dorwać tą maseczkę za ok. 15zł, więc WARTO (patrząc na czas wykorzystania produktu). Jest super ❤️ moje drugie opakowanie na pewno nie jest ostatnim! Poza tym + za urocze opakowanie i dość gęstą konsystencję.

Intensywnie odżywia i regeneruje

Moim zdaniem to jedna z najlepszych drogeryjnych maseczek do ust. Lip Sleeping Mask Honey & Berry intensywnie odżywia i regeneruje suche, spierzchnięte usta. Pozytywne efekty widoczne są już po pierwszym użyciu.

Azjatycka maseczka na usta "Miód i jagoda" zamknięta jest w estetycznej i wygodnej w użyciu niewielkiej tubce. Ma dość bogatą, kleistą konsystencję oraz niebywale przyjemny, owocowy zapach. Jeżeli chodzi o aplikację, to jest ona bardzo prosta i przyjemna, maseczkę nakładam praktycznie codziennie na noc. Maska zostawia na ustach lepką, błyszczącą warstwę. Dogłębnie je nawilża, zmiękcza i likwiduje uczucie szorstkości. Ponadto jest wydajna i bardzo przystępna cenowo.

Polecam, koniecznie musicie ją wypróbować!

Działa cuda

Maseczkę do ust kupiłam na promocji za niecałe 16 zł w jednej z drogerii.

Opakowanie jest słodkie i urocze. Typowe dla kosmetyków koreańskich, które moim zdaniem wyróżniają się z tłumu. Zakręcana tubka w pszczółki z imitacja miodu skrywa 15 ml produktu.

Konsystencja bardzo przypomina błyszczyk do ust, który zarówno świetnie nawilża jak i ładnie nabłyszcza usta. Z powodzeniem można stosować również na codzień, a nie tylko na noc.

Już po dwóch użyciach zauważyłam, że moje usta są zauważalnie bardziej miękkie i nawilżone. Suche i spierzchniete skórki były prawie, że nie do zauważenia. Po tygodniu zaczęłam stosować co kilka dni - wtedy kiedy mam potrzebę.

Zapach delikatny lekko słodki. Wyczuwalny miód i jagody, ale nie drażni nawet w ciąży ???? Zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej.

Opatrunek dla ust

Jestem osobą, która jest uzależniona od nawilżających produktów do ust. Ten produkt dla mnie jest numerem 1 jeśli chodzi o regeneracje i nawilżenie ust.
Ma gęstą konsystencje (dlatego jest to maska), długo utrzymuje się na ustach (używam go i w dzień i na noc, zazwyczaj rano budzę się dalej z produktem na ustach). Pięknie nabłyszcza usta, które się lekko kleją. Zostawia cudowną powłokę na ustach. Przynosi ukojenie po całym dniu noszenia np. matowych pomadek.
Ma piękny zapach, produkt wydajny, starcza na kilka miesięcy, opakowanie wygodne, jednak przy końcówce ciężko wydobyć maskę (ja zawsze na koniec rozcinam i zbieram z ścianek).

Jestem zachwycona!

Zawsze miałam bardzo suchą skórę i spierzchnięte usta, to mój największy problem. Pomimo dobrego nawadniania organizmu i stosowania kremów nawilżających, pomadek itp - usta nadal były suche. Już miałam się poddać, ale w ręce wpadł mi ten produkt i okazał się kompletnym hitem! Już po pierwszym użyciu, gdy wstałam rano, czułam różnicę. Usta co prawda nadal były suche ale nie aż tak jak zazwyczaj. Teraz stosuję regularnie i efekty są oszałamiające. Nie pamiętam już co to suche i nieestetyczne usta. W końcu szminka pięknie na nich wygląda :)

skuteczna

Zakupiłam w Hebe tak przez przypadek zima, matowe pomadki usta nie wygladaly super pomimo stosowania równiez pomadke nawilzajacych. Jej działanie określiłabym jako skuteczne ale nie do końca takie jak oczekiwałam. Maska ma fajne opakowanie, zwarta konsystencje i praktycznie bezsmakowa jest. Jest bardzo tłusta , konsystencja i zachowanie przypominające wazelinę nadaje się właśnie przez to na noc bo w dzień ta tłustość by przeszkadzała. Nałożona na noc no cóż wlepi się odrobina we włosy, trochę w pościel ale cos tam pozostanie na ustach ;) rano usta s a faktycznie zregenerowane nie ma suchych skórek są gładkie czyli to czego oczekiwałam.