KWC LogobyWIZAŻ logo

Design produktu:
Kupi ponownie: 100% osób
  • 5 / 5
    Precyzyjny
    Pędzel do kresek Yves Rocher. Właściwie to poszukiwałam pędzelka do brwi, którym mogłabym aplikować pomadę. W asortymencie Yves Rocher takiego jednak nie znalazłam w czasie kiedy uzupełniałam zapasy kosmetyczne. Mój wybór padł na pędzel do kresek, ponieważ jego funkcjonalność jest w tym przypadku zbliżona do celu w jakim chciałam go użyć. I rzeczywiście się nie pomyliłam :). Pędzelek jest lekki, dobrze trzyma się go w ręce podczas pracy. Posiada równe rzędy włosków zakończone skosem. Włoski są dosyć miękkie. Pędzelek ułatwia precyzyjne nałożenie kosmetyku. Aplikuję pomadę na brwi nie wyjeżdżając poza linię i uzupełniając całe wnętrze. Dobrze rozprowadza kosmetyki. Sądzę, że jako pędzel do kresek sprawdzi się równie fantastycznie, mimo, że nie wypróbowałam go w tej roli. Łatwo także utrzymać czystość włosia. Nadmiar kosmetyku zmywa się z niego bardzo łatwo, a włoski przy tym nie wypadają. Z pewnością będę jeszcze sięgać po pędzelki Yves Rocher.
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie: