ECOntour Brush Factory, Stożkowa gąbeczka do makijażu

ECOntour Brush Factory, Stożkowa gąbeczka do makijażu

Pojemność 1 szt

Nowy kształt. Innowacyjny, stożkowy kształt gąbeczki ECOntour umożliwia perfekcyjne nałożenie kosmetyku na całej twarzy.
Ścięta, płaska część ułatwia aplikację produktu na czole, policzkach i brodzie.
Natomiast spiczasta końcówka pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca, takie jak okolice oczu i nosa.

gąbki
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Gąbeczkę do makijażu w kształcie stożka kupiłam w Rossmannie za ok. 15z zł. Jej kształt pozwala rozprowadzić podkład dokładnie, w miejsca trudno dostępne. Polubiłam tą gąbeczkę, jest miękka, tak jak wspomniałam doskonale się nakłada się nią podkład na twarz oraz jest trwała. Mam ją 3 miesiące i nic się z nią nie dzieje. Jedynie do czego mogę się przyczepić to to, że nie do końca mogę ją domyć z podkładu, dość długo schnie oraz dość dużo wchłania produktu. Woreczek, który jest dołożony do tej gąbeczki jest dla mnie zbędny. Nie używam go i do końca nie wiem w jakim celu on jest. Lepiej jakby gratis była podkładka do gąbki, aby można było ją postawić.

Takie 3/5

Gąbeczka kupiła mnie cena i nietypowym kształtem - jak chyba wszystkich tutaj :D

Sama struktura gąbki jest dobra i nie mam wobec niej zarzutów, jednak gorzej jest z jej kształtem. Nigdy nie uważałam klasycznych stożkowatych gąbeczek za jakieś mega wygodne, ale i tak są lepsze od kształtu zastosowanego tutaj. Czyli główna innowacja produktu okazuje sie jednocześnie jego najwiekszym minusem. Niestety - nie jedynym bo mam wrażenie ze gąbka wchlania więcej podkładu niż zostaje na mojej skórze

Nie ten kształt

Zachęciła mnie cena tej gąbki i nietypowy kształt, ale kiedy pierwszy raz jej użyłam od razu się zawiodłam. Nie odpowiada mi w niej jedynie kształt, który ma pomóc mi w odpowiedni i wygodny sposób rozprowadzić produkt, ale to jedynie utrudnia proces. Jestem przyzwyczajona do standardowego kształtu gąbeczki i mam wrażenie, że ta gąbka ma mniejszą jakby małą powierzchnie, co spowodowanie jest tym, że jest ścięta po bokach. Jest dość miękka i duża po nawilżenie co daje jej dużego plusa, rozprowadza dobrze produkt. Będę jej używać, ale to nie jest gąbka, która przypadła mi do gustu. Nie jest to zła gąbeczka.

Fajna, ale...

Gąbeczkę kupiłam, ponieważ moja stara była już w opłakanym stanie i stwierdziłam, że czas na zmianę. Kosztowała mnie około 15 zł w Rossmannie, czyli cena jak najbardziej okej.

Gąbkę używam tylko do nakładania podkładów. Nie bawię się w jakieś ''bejkingi'' i te sprawy. Sprawdza się dobrze, ale jej kształt nie jest zbyt wygodny. Jest ścięta z obu stron. Z jednej bardziej, a z drugiej mniej. Moim zdaniem jest to kompletnie bezużyteczne i osobiście nie korzystam z tych płaskich powierzchni. Będąc szczera, to używam ścięć tylko jako uchwyt. Jeżeli chodzi o jej miękkość, to po zwilżeniu jest jak najbardziej przyjemna i delikatna dla skóry twarzy, ale moja starsza gąbeczka była zdecydowanie bardziej miękka.

Niestety podczas nakładania podkładu, ''pije'' go, a na twarzy pozostaje tylko jakaś jego część. Strasznie mnie to zawiodło. Dodam, że za każdym razem używam jej wilgotnej. Natomiast sam efekt po nałożeniu, omijając to, że połowa podkładu znika w gąbce, to jest jak najbardziej na plus. Nie zauważyłam by tworzyła smugi czy plamy.

Wygląd gąbki to był w sumie powód, przez który ją kupiłam. Jest w kolorze jasnego fioletu z śmiesznymi, żółtymi wzorami. Wygląda to jak nie do końca wymieszane dwa kolory farb.

Opakowanie, w którym znajdowała się gąbeczka było zwykłe, plastikowe, więc nic specjalnego. W Rossmannie nie doczytałam, że w środku znajduje się mały woreczek i zdziwiłam się jak go ujrzałam. Nadaje się on do przechowywania tylko wtedy, kiedy gąbka jest całkowicie sucha i czysta.

Fajna

Pozytywne zaskoczenie, tania gąbka i całkiem niezła jakoś. Miękka gąbeczka, ładnie i równomiernie rozprowadza podkład i korektor. Dobrze się ja czyści, fajny kształt, trwałość też niczego sobie, warta wypróbowania.

Za tak niską cenę nie spodziewałam się aż tak dużo

Podczas jednych zakupów w moim koszyczku znalazła się ta gąbeczka do podkładu oraz komplet 2 szt do korektora, z których jestem bardzo zadowolona.
Czasem jednak warto zaryzykować i kupić coś w ciemno. Tak było w tym przypadku. Śpieszyłam się, a potrzebowałam gąbeczek do makijażu i padło na ten produkt. Muszę przyznać, że pierwsze wrażenie miałam naprawdę pozytywne. Gąbeczka ma świetny kształt. Po kontakcie z wodą staje się miękka. Bardzo dobrze rozprowadza się podkład za jej pomocą uzyskując bardzo naturalny efekt. Umożliwia dokładne i równomierne rozprowadzenie podkładu na twarzy. Niestety troszeczkę pije podkład, ale jestem w stanie to wybaczyć za taką cenę.
Generalnie jestem pozytywnie zaskoczona jakością tej gąbeczki, gdyż jest ona naprawdę na wysokim poziomie. Miałam w swojej kosmetyczce dużo droższe gąbeczki, które były do niczego. Jest to jeden z tych produktów, po który jeszcze nie raz sięgnę :)

Bardzo przypadła mi do gustu :)

Gąbka na początku jest dość twarda, nawet ciężko nakładało mi się nią podkład. Jednak po kilku użyciach stała się mięciutka. Gąbka jest bardzo trwała, dość mało porowata, dobrze zmywa się z niej podkład. A do tego ma przepiękny kolor i na początku wydziela zapach, jednak po miesiącu znika. Dołączony jest woreczek.
Po miesiącu użytkowania jest w stanie idealnym.
Polecam!

Dobry zamiennik droższych marek.

Gąbeczka jest mięciutka! Jej design przypadnie do gustu wielu osobom, aczkolwiek uważam, że ścięta końcówka po obu stronach nie jest najlepszym rozwiązaniem. Może po jednej stronie miałoby to sens. Wykonana jest z poliestru - czy to dobrze? Nie potrafię stwierdzić. Nie jest mocno porowata, a więc nie wchłania potężnych ilości kosmetyków. Przyjemna w dotyku. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Podczas pierwszego moczenia gąbki miałam wrażenie że znajduje się w niej jakiś detergent, ponieważ zaczęła się pienić.