Bi-es, Blossom Meadow EDP

Bi-es, Blossom Meadow EDP

Woda perfumowana Blossom Meadow afirmuje witalność oraz energię młodości i przyjaźni. To promienna i podnosząca na duchu kompozycja, to zapach, który ukazuje piękno nieświadomej niewinności.Zawiera intensywnie skoncentrowane składniki, przypominające różnorodne aromaty kwitnącego ogrodu.
Nuty zapachowe: jaśmin wielkolistny, tuberoza, korzeń irysa i wiciokrzew.

50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Świetny

Zapach zakupiłam gdyż dla mnie był inny niż wszystkie. Coś nowego, świeżego, idealnego na lato, miałam dość już słodkich lub powtarzających się owocowych nut zapachowych, które po czasie wszystkie były do siebie podobne. Te perfumy okazały się czymś wyróżniającym się z tańszych zapachów drogeryjnych. Dodatkowo urzekła mnie matowa piękna buteleczka i o dziwo trwałość za taką cenę naprawdę warto.

Odkrycie stulecia! Jestem oczarowana zapachem... hit!

Uwielbiam naturę, nic więc dziwnego, że nawet najmniejsze nawiązanie do przyrody przez producenta perfum przyciąga mnie jak magnes. Tym razem też tak było - a mój zakupowy zapał został podsycony rabatem w Naturze :) Zapłaciłam za chyba najwspanialsze zielone perfumy świata tylko 16 zł... ja chyba śnię!

Zarówno kartonik, jak i sama buteleczka są po prostu wiosną. Kartonik ma przepiękną, rysowaną grafikę, cudownie komponującą się z zapachem. Flakon natomiast jest oryginalny - jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby producent zdecydował się na ceramiczną (!) oprawę. Moim zdaniem to nie szkło, a właśnie ceramika. Jest matowy, pastelowozielony, z porządną, plastikową zatyczką. Forma to po prostu prostopadłościan - cudowna prostota. Wszystko wygląda cudnie, naturalnie i świeżo. Aplikator jest hojny, ale ja używam 3 psiknięć, by utrzymać zapach na całym ciele.

Zapach
To chyba najmilsza recenzja perfum - tutaj wszystko mogę pochwalić.
Po pierwsze, kompozycja jest według mnie świetna. Wszystkie nuty ze sobą współgrają, sprawiają wrażenie naturalnych, nie podrobionych zapachów natury. To kompozycja wiosenna, pachnąca ziołami, łąką, kwiatami rustykalnymi.
Tuż po aplikacji przebijają się nuty wodne, świeże i zielone. Zapach pięknie się rozwija w ciągu kilkunastu minut (teraz testuję go w upały, pewnie w chłodku potrwałoby to dłużej). Trochę czuć coś słodkiego, może ten opisywany przez producenta akcent owocowy?
Po jakimś czasie wychodzą nuty pudrowe, które jednak mieszają się nadal z zapachami kwiatów polnych - cały czas zapach oddziałuje na wyobraźnię. Chyba wyczuwam w tle rumianek. Zapach podkręcają ożywcze, ale intensywne białe kwiaty. To taka pełna część zapachu.
Ostatnimi nutami, jakie wyczuwam, to nuty drzewne, cięższe, jakby przysiadły na leśnym pniu. Piżmo również jest wyczuwalne, i o ile niezbyt lubię piżmo samo w sobie, tutaj dzięki otaczającym go nutom jestem w stanie się z nim zaprzyjaźnić :)
Zapach ogólnie rzecz biorąc pięknie się rozwija na skórze i na włosach.

Trwałość
Perfumy są średniotrwałe - ale czegóż można oczekiwać po tej półce cenowej? Zapach jest tka cudowny, że w ogóle mnie to nie zraża. Na włosach oczywiście utrzymują się dłużej. Myślę, że mimo konieczności kilkukrotnej aplikacji w ciągu dnia, perfumy nadal są wydajne - w końcu to 100 ml, i to w przystępnej cenie, nawet bez rabatu.

Podsumowując, perfumy to moje odkrycie. Cieszę się, że mogę rozkoszować się taką piękną kompozycją za niskie pieniądze. To perfumy odświeżające, ożywcze, dla miłośniczek terenowych wypadów i wąchania kwiatów napotkanych po drodze ;) Nawiązując do wypowiedzi jednej z Recenzentek, to zapach Czarodziejki, dobrej, leśniej Wróżki.Z całego serca polecam! Zapach idealny na wiosnę, lato, na dzień.

Idealne na lato

Bardzo fajne, lekkie perfumy z nutami zielonych owoców, cytrusów i jaśminu. Sprawdza się idealnie na lato, ponieważ nie są ciężkie i słodkie. Niestety ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Jednak mimo to uważam że warto mieć takie lekkie perfumy w swojej toaletce

Bardzo zielony zapach.

Perfumy Blossom Meadow kupiłam w hipermarkecie podczas zwyczajnych zakupów. Nie miałam w planach zakupów perfumowych, ale gdy tylko zobaczyłam ciekawy, łąkowy flakon, zapragnęłam poznać ten zapach. Okazało się, że to bardzo zielony zapach. Tylu akordów zieloności nie wyczułam jeszcze w żadnej kompozycji. Projekcja zapachu raczej średnia. Trwałość typowa dla tej półki cenowej. Ja za ten produkt zapłaciłam 24,99zł. Całkiem przyzwoity zapach na codzień, polecam na lato. Uwielbiam wygląd flakonika - przywodzi na myśl letnie spacery po łące w pełnym słońcu, gdy wszystko od ciepła paruje i pachnie.

Idealne na lato i na wiosnę

Perfumy te dostałam w prezencie od mamy. Gdybym sama miała je kupić, z pewnością nie zdecydowałabym się na zakup, gdyż nie lubię zapachu jaśminu. Preferuję raczej słodkie owocowe lub kwiatowe zapachy. Niemniej jednak połączenie zapachowe dało całkiem ciekawy efekt i w tej kompozycji nie czuje w ogóle jaśminu, który często bywa duszący. Zapach jest więc dla mnie bardzo udany, będzie idealny na okres wiosenny i letni.

FLAKON

Kartonik i sam flakon skradł moje serce. Jest bogato zdobiony motywami roślinnymi – przepiękne, kolorowe kwiaty utrzymane w pastelowych kolorach na żywym, jasnozielonym tle. Kartonik i flakon są praktycznie takie same pod względem grafiki. Prezentują się przepięknie i same w sobie są ozdobą, flakon pięknie wygląda na toaletce, choć przyznam szczerze, że jest mocno inspirowany pewną luksusową serią. Rozmiar flakonu jest dość duży, poza tym jest dosyć ciężki, bo wykonany z grubego szkła. Rozpylacz działa bez zarzutu i nie pluje, dozuje odpowiednią ilość produktu.

PERFUMY

Zapach jest mocno kwiatowy, na pierwszy plan wysuwają się charakterystyczne nuty wiciokrzewu i słodkiego irysa, po chwili dołączają do nich tuberoza i nikły jaśmin (na szczęści niknie gdzieś w tłumie). Zapach jest ciepły, otulający, soczysty i idealnie sprawdzi się na ciepłe, słoneczne dni, ewidentnie kojarzy mi się z latem. Jak widać niektóre nuty nikną gdzieś w tle, jednak finalnie tworzą charakter zapachu podbijając go. Ogólnie jest on bardzo przyjemny dla nosa. Nie dusi ani osoby, która go nosi ani otoczenia. Trwałość jest bez zarzutu – spokojnie wytrzyma kilka godzin, na ubraniach wyczuwalny jest bardzo długo. Za tak niską cenę nie możemy wymagać mega trwałości a jednak ten produkt pozytywnie zaskakuje pod tym względem. Dzięki ogromnej pojemności możemy cieszyć się nim przez długi czas.

PLUSY
całkiem udane połączenie nut zapachowych
śliczny flakon
bardzo dobra trwałość
niska cena

Bi-es Meadow

Z kolekcji Blossom Collection posiadam dwa zapachy Garden i Meadow.
Meadow to wiosenno-letni zapach, jak stwierdziła jedna z recenzentek "zielona łąka w wiosennym rozkwicie". Jest zielono, trochę ziołowo, trochę kwiatowo, trochę owocowo, taki niezobowiązujący delikatny mix.
Trwałość przyzwoita. Na ubraniach utrzymuje się dłużej.
Flakon w ładnym nastrojowym zielonym kolorze.
Kupiłam w cenie promocyjnej 19,99.

pachniesz jak dobra czarownica

- tak właśnie stwierdził synek mojej przyjaciółki, wyciągając mi z torebki zielony flakon. Perfumy faktycznie pachną latem, ziołami, rozgrzaną w słońcu łąką. Jak to Bi Es, nie utrzymują się bardzo długo, ale za to ładnie rozwijają na skórze i wprawiają w przyjemny nastrój. Flakon ma śliczny design w polne kwiaty. Do codziennego używania - jak najbardziej. Są lekkie, przyjemne, nieagresywne. Bardzo fajny zapach.

Zielono i świeżo ;)

Wodę perfumowaną dostajemy w kwadratowych, matowych i szklanych buteleczkach w ślicznych wiosennych kolorach, o pojemnościach, każdy 100 ml. Każdy - bo jest ich, aż cztery wersje.
Prezentują się na prawdę elegancko i pięknie zdobią toaletkę. Dodatkowo każdy flakonik z zapachem, jest zapakowany w zafoliowane, kartonowe pudełko z motywami kwiatów.
BLOSSOM MEADOW Nowa kompozycja zapachowa przywołująca na myśl zieloną łąkę w wiosennym rozkwicie. Nuty drzewne, białej ambry i piżma, przeplatają się z zapachem białych kwiatów i delikatną świeżością owoców.
Zapach jest przyjemny, delikatny, kwiatowy, świeży i radosny, idealny na co dzień. Podoba mi się.
Jak dla mnie to mgiełka z poranna rosą, świeża, ale wyczuwalna. Jest kwiatowo, zielono, wytwornie, ale i nastrojowo.

Najlepsze z calej serii

Zachwycona opakowaniem i designem produktow zakupialm cala serie perfum marki Bi-Es.
Opakowanie: Sliczne, przyciagajace uwage, wrecz krzyczy kup mnie
Zapach: przepiekny kwiatowy, subtelny niestety nie trzyma sie dlugo ( 4-5h) ale buteleczka jest tak wygodna, ze zawsze mozna ja miec pod reka i psiknac jeszcze raz : )
Flakon: stabilny, poreczny, solidny
Cena: Niska, atrakcyjna, zacheca do zakupu ( ok 20)

Świeży zapach

Jest to świeży, lekki oraz spokojny zapach na wiosenne i letnie dni. Można poczuć się zdecydowanie jak na łące, chociaż bardziej dla mnie jest to świeżo zerwany bukiet kwiatów. Na początku wyczuwam owoce, ale one w miarę czasu zanikają i pozostają już tylko białe, świeże kwiaty.

wiosenna łąka

Zapach lekki, świeży, roślinno-kwiatowy. Poszłam do Natury z zamiarem zakupu różowej wersji, a wyszłam z zieloną buteleczką. To była miłość od pierwszego niuchnięcia... Parametry jak na tą cenę na plus, zwłaszcza że często jest na to psikadło promocja. Nie potrafię opisywać zapachów, ale dla mnie właśnie jest to taka wilgotna łąka późną wiosną, świeża, lekko słodka ale przytłumiona, trącąca jeszcze zimą. Oczywiście pierwowzoru nie wąchałam, więc nie mam porównania :) ale wolę moje "Wrzosowisko" za dwie dyszki ;)
PEACE

Przyjemny i niezobowiązujący

Te perfumy to odpowiednik Gucci Bloom Acqua di Fiori. Podobnie jak oryginał (od razu przyznaję, że znam i stosowałam 3 sztuki 1ml próbek) - zapach raczej ulotny, o słabej projekcji. Na wiosenne i letnie dni, jeśli jesteśmy gotowe na poprawki w ciągu dnia - wystarczy.
Zapach, moim zdaniem, nie należy do "świeżaków". To raczej zapach roślinny, zielony, spokojny, ładnie układający się, nieinwazyjny.
Odpowiedni na takie dni, kiedy nie chce nam się walczyć z całym światem.
Odpowiedni dla introwertyczek i wrażliwców.