Bi-es, Blossom Meadow EDP

Bi-es, Blossom Meadow EDP

Woda perfumowana Blossom Meadow afirmuje witalność oraz energię młodości i przyjaźni. To promienna i podnosząca na duchu kompozycja, to zapach, który ukazuje piękno nieświadomej niewinności.Zawiera intensywnie skoncentrowane składniki, przypominające różnorodne aromaty kwitnącego ogrodu.
Nuty zapachowe: jaśmin wielkolistny, tuberoza, korzeń irysa i wiciokrzew.

50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Na lato !!!

Hejka :D
Te perfumy zakupiłam niedawno, cenę mają bardzo dobrą, myślałam że zapach będzie gorszy. Są bardzo wiosenne . Mają taki specyficzny zapach ,, Łąki ,, :D
Za to Flakon i opakowanie bardzo ładnie się prezentuje! :) Zapach jest taki wiosenny i letni. Raczej na zimę bym go nie kupiła.

wiosenna łąka

Zapach
jest naprawdę ładny jak na swoją cenę spodziewałam się tanich tandetnego zapachu a okazało się cudo idealne na wiosnę

flakonik
flakonik kojarzy mi się / był inspirowany (?) gucci bloom
wygodny flakonik ładnie się prezentuje

trwałość
to jedyna rzeczdo której mogę się przyczepić używam od ponad miesiąca i nie jest fajna

Przyzwoity zapach za fajna cenę :)

Perfum dostałam w prezencie od siostry na urodziny , wcześniej z formy bi-es nie używałam żadnych zapachów , ale za to Moja mama się nimi rozkoszowała . W końcu doszło do tego że i mnie się spodobały .

Śliczny kwiatowy zapach zamknięty w flakoniku z szatą z kwiatami . Idealnie nadaje się zarówno na noc jak i w ciągu dnia , taki wiosenny powiew świeżości :)
Zapach utrzymuje się dość długo na ubraniach .

Cudowne

Nie lubię wydawać mnóstwo pieniędzy na perfumy a te są świetne w stosunkowo niskiej cenie. Perfumy mają zapach kwiatowy. Możemy wyczuc tutaj sporo nut przeróżnych kwiatów. Buteleczka zwróciła moja uwagę. Jest ona ceramiczna, dość ciężka ale wygodna w stosowaniu. Perfumy wydobywa się z niej z łatwością, atomizer się nie zacina i dozuje odpowiednią ilość. Utrzymują się długo i rewelacyjnie pachną za co je uwielbiam.

ładny zapach

Perfum bardzo fajny, ładnie pachnie lecz jego utrzymanie jest dośc krótkotrwałe i szybko przestaje go czuc i to jest wielki minus niestety.Warto kupi wypróbowac bo każdy lubi inne perfumy i zapach który uwiedzie

To jakby solidnie wyturlać się we wiosennej łące... Mnie zapach bardzo przypadł do gustu!

Słowem wstępu: kiedyś przypadkiem podczas zakupów w drogerii Natura pierwszy raz odkryłam ten zapach - smutna butelka leżała w koszu "wyprzedaż" bo była bodajże zarysowana.
Po świętach BN 2019 w Biedronce złapałam cały zestaw prezentowy (dodatkowo z fiolką do torebki i mini-żelem pod prysznic, załączam zdjęcie) za jakieś naprawdę śmieszne grosze, bo je wyprzedawali i tak ostatecznie wpadł w moje ręce.

# OPAKOWANIE:
To ono pierwsze zwróciło moją uwagę - dość nietypowe, bo jakby ceramiczne, matowe, nieprzezroczyste, kwadratowe, a przy tym w kolorze pastelowej zieleni i kwiecistą jak łąka etykietką. Urzekło mnie designem, co tu mówić więcej.
Atomizer działa bez zarzutu, rozpyla delikatną mgiełkę, którą przyjemnie można się otulić.

# ZAPACH:
Blossom Meadow czyli tłumacząc dosłownie nazwę tej perfumowanej wody to ŁĄKA KWIATOWA i absolutnie się z tym określeniem zgadzam, przy czym z naciskiem na łąkę, co akurat ja uważam za plus!

Zapach jest bardzo ciekawie skomponowany, nie spotkałam się jeszcze z taką nutą. Określiłabym go jako promienny, niewinny, świeży zapach budzącej się bardziej zielonej aniżeli kwiatowej wiosny.
W nutach zapachowych mamy jaśmin, tuberozę, korzeń irysa i wiciokrzew.
Dla mojego nosa to z kolei taka urocza, wiosenna kompozycja, trochę ziół, trochę polnych kwiatów, a nawet ogórka!

Zapach zdecydowanie na wiosnę/wczesne lato, na dzień, na noc jest za słaby, chyba, że idziemy na jakieś boho party w ogrodzie ;)

Trwałość faktycznie jest dość przeciętna, ale moim zdaniem normalna dla tej półki cenowej. Nie ma co oczekiwać po nim cudów!
Na szczęście ulatnia się znośnie, nie pozostawiając na nas intensywnego zapachu alkoholu...
Za te pieniądze, myślę, że można się nim otulać po prostu częściej i problem znika - fiolka w moim zestawie jest do tego idealna i jest zawsze ze mną...

Ogólnie, oceniam Blossom meadow na 5 gwiazdek, tak!
Zapach jest bardzo charakterystyczny i kontrowersyjny przez to, można go albo pokochać albo znienawidzić.
Już się tłumaczę z wysokiej oceny: uważam, że w swojej kategorii, powiedzmy sobie szczerze niskiej półki cenowej, swoje zadanie po prostu spełnia, odświeża, otula przyjemnym zapachem, jakby właśnie wyturlać się we wiosennej łące, znośnie przy tym ulatnia i nic więcej od niego nie oczekuję.

Ogromne NIE.

Marka Bi-es, albo perfumy super trwałości, albo właśnie takie "chwilowe odświeżacze". Niestety, ale trwałość tych perfum jest żadna. Zaraz po użyciu wietrzeje i kompletnie nic nie czuć.
Zapach je typowo "zielony", świeży, przyjemny jako zapach na dzień wiosną i latem. Buteleczka szklana, wygląda niebanalnie - matowe zielone szkło.
Jednak zawartość jest totalnie nietrwała za co tylko 2 gwiazdki. Nie polecam.

Mizeria

Bardzo lubię zapachy Bi ES jestem fanką czerwonego blossom Roses oraz różowego ale ten akurat przypomina mi zapach świeżych ogórków mizerii. Zdecydowanie nie dla mnie

Używa produktu od: próbka

Skąd zachwyty...

Naczytałam się pozytywnych recenzji na temat tego pachnidełka więc będąc w Hebe psiknęłam się razy kilka spodziewając się wielkiego wooow... Szczególnie, że jestem fanką wszystkich "dziwnych" zapachów- ten miał być zielony, ziołowy trochę i nietypowy... No i w zasadzie jest, tyle że jakoś tak nieprzekonująco. Kojarzy mi się z jakimś odświeżaczem powietrza z którym już miałam do czynienia... I jeszcze konwalie... Dużo konwalii.
Plusik za flakonik- bo jest naprawdę bardzo ciekawy. Reszta zupełnie mało odkrywcza i mocno przeciętna. Trwałość chyba ok, utrzymał się od popołudnia do wieczora na skórze i duuużo dłużej na bluzce.

Ulotne jak motyle

Z racji tego,że ostatnio mam jakąś manie kupowania perfum stwierdziłam, że będę wybierać te z niższej półki cenowej niż zwykle. Perfumy jak tylko weszły do sprzedaży rzuciły się w moje oczy dzięki pięknym opakowaniu. Będąc na spożywczych zakupach w jednym z marketów akurat były w promocji, więc stwierdziłam, że lepszej okazji do ich przetestowania nie będzie.

Odkąd pamiętam zawsze miałam perfumy marki Bi-es. Kojarzyły mi się one pozytywnie. Jakość a cena naprawdę mocno szła w parze. Wiadomo perfumy są mocno inspirowane perfumami różnych markowych firm, ale mi w zasadzie to nie przeszkadza, gdyż często zapachy mimo,że są inspirowane wcale nie pachną jak perfumy od słynnych marek.

Perfumy Blossom Meadow zamknięte są w prostym zielonym flakoniku z delikatną kwiatową naklejką. Flakonik jest o pojemności 100 ml, więc jak na perfumy bardzo dużo.

Sam zapach jest na początku mocno kwiatowy. Na pierwszy rzut wybija się zapach konwalii i jaśminu. Jednak z czasem zapach staje się delikatniejszy i można wyczuć resztę nut zapachowych. Jest to zapach bardziej orzeźwiający niż słodki co akurat dla mnie to duży plus. Według mnie jest to zapach na późne lato, jesień oraz wiosnę. W okresie letnim moim zdaniem może być trochę przytłaczający.

Niestety dużym minusem jest ich trwałość. Próbowałam ich w różnych miejscach na ciele: nadgarstek, szyja, lekko za uchem, włosy, dekolt i na ubraniach i muszę stwierdzić,że zapach bardzo szybko się ulatnia. Co dla mnie jest dużym minusem. Inne perfumy tej marki nie ulatniają się tak szybko jak te. Dlatego jestem rozczarowana.

Tego zapachu raczej już nie zakupię, ale inne perfumy z Bi-es, które sprawdziłam i są trwalsze jeszcze nie raz pojawią się na mojej toaletce.

Godny polecenia

Bardzo polecam ten zapach. Moja mama go dostala na imieniny i ciagle jej go podbieram, tak mi sie podoba ten zapach. Ma bardzo ciekawe kompozycje kwiatowe, niczym ogród kwitnący wiosną.

Wykorzystała: kilka próbek

Zaskakująco trwałe

Perfumy marki Bi-es traktuje jako ciekawostkę. Nie jest to absolutnie nic odkrywczego, marka specjalizuje się w mocno inspirowanych zapachach, co raczej nie powinno być pochwalane. Te perfumy nie pachną jakoś szczególnie ładnie, wyczuwam w nich głównie konwalie . Jest to jednak bardzo trwały zapach - po jednorazowym psiknieciu trzymał się na płaszczu przez tydzień.