Bi-es, Fabio Verso, Entusiasmo EDP

Bi-es, Fabio Verso, Entusiasmo EDP

Egzotyczny kwiatowo - owocowy zapach przeznaczony dla kobiety wesołej, energicznej, korzystającej z życia. Napawa optymizmem, kusi zmysłowością.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, ananas, morela, liście fiołka, czerwone owoce
nuta serca: piwonia, kwiaty bawełny, jaśmin
nuta bazy: paczula, wanilia, piżmo, cedr

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

45% jesień/zima 55% wiosna/lato

Zapach o który pytają ludzie;-)

Jedne z lepszych perfum z dolnej półki cenowej natomiast trwałość i sam zapach lepszy od niejednych droższych i oryginalnych.Zapach o który pytają ludzie i to fakt,bo miałam parę sytuacji gdy ktoś pytał mnie co to za perfumy.Często kupuję je na zmianę z innymi,bo uważam że za tak niską cenę zapach jest naprawdę super skomponowany i nie ma się wrażenia że są to jakieś tanie śmierdziuchy tylko jakby coś o wiele lepszego :-)

Mój codzienny ulubieniec

Perfum tych zużyłam już niezliczalną ilość opakowań i muszę przyznać,że z tej kategorii cenowej to mój ulubieniec (najtaniej jest dostepny często w promocji w Hebe za jedyne 9,90 zł).Na pierwszy plan nie wysuwa się zapach 'spirytusowej woni' co jest ogromnym plusem jak za perfum w takiej cenie.Zapach jest kwiatowo-owocowy ,słodki,ale nieprzesłodzony ,są w nim także takie świeże,orzezwiające nuty.A jakbym miała go porównać do tych perfum z wyższej półki to jest to odzwierciedlenie 'Calvina Kleina'.Lubię go zawsze mieć w posiadaniu, jego zapach utrzymuje się na moich apaszkach ,szalikach,bluzkach.Poprostu dobry na codzień,można się 'psikać' na okrągło ,a nasza kieszeń napewno na tym tak bardzo nie ucierpi ;)

TTP - Trwałe, Tanie, Piękne

Wypróbowałam je z polecenia koleżanki, która wie że jestem zakochana w zapachu CK euphoria. I przyznam, że zapach Fabio Verso jest wyraźnie inspirowany właśnie tymi perfumami, do tego stopnia, że ostatnio gdy użyłam tych perfum to pewna osoba zapytała mnie czy to CK euphoria. Według mnie biorąc pod uwagę cenę i trwałość są fantastyczne i każda kobieta powinna je mieć.

CUDOWNE

- elegancki flakon
- cena
- dostępność

Minusy ( - )
- irytująca nakrętka ( zresztą jak w każdym tego typu produkcie )

Podsumowanie zapach najpierw jest ostry i uderzający a zakończenie ma słodkie. Idealne na wieczorną randkę z chłopakiem :)

Czarujący

Ten zapach jest ze mną od wielu lat. Nie traktuję go jako zamiennika Euphorii. Gdy zaczęłam go używać nawet nie wiedziałam że to odpowiednik znanych perfum.
Po prostu będąc w drogerii powąchałam i wiedziałam że to jest to - zakochałam się w tym zapachu. Pachnie egzotycznie, słodko, bardzo kobieco i zmysłowo. Jest w nim jakaś tajemnica. W dodatku jest śmiesznie tani i łatwo dostępny.
Zapach jest piękny ale taki nieoczywisty - jest w nim coś wyjątkowego.
Chociaż jeśli mam być szczera to pierwsza jego wersja którą wycofano parę lat temu była zdecydowanie lepsza - jeszcze piękniejsza mniej ostra i nieco bardziej słodsza i pudrowa.

Przepiekny

Zapach w moim odczuciu łudząco przypomina Euphorie Calvina Cleina ;) utrzymuje się cały dzień, pachnie bardzo intensywnie a zarazem przyjemniebi zmysłowo ;) cena? Śmieszna jak za taka jakość . Jestem uzaleniona od tych perfum! A co najlepsze, kosztują koło 13zl a jak zdejmę jakaś bluzę w której byłam i się posikałam tym zapachem i założę ja po dwóch czy trzech dniach, to ona dalej pachnie !!! Niesamowite ;) polecam z całego serduszka !

Fenomenalne

Myślę, że tytuł recenzji mówi sam za siebie. Uwielbiam ten zapach, jest taki nieoczywisty-słodki,a jednocześnie ostry, z pazurem. Bardzo kobiecy i seksowny, dodaje pewności siebie. Długo utrzymuje się na skórze-na mojej średnio 7-9 godzin, co jest naprawdę dobrym wynikiem, gdyż niejednokrotnie inne, dużo droższe wody perfumowane czy toaletowe trzymają się na mnie znacznie krócej. Dostępność całkiem dobra, cena...to po prostu szaleństwo...ta znakomita woda perfumowana kosztuje maksymalnie 20 złotych, a przy tym absolutnie nie pachnie tanio...tylko luksusowo, z klasą. Jest niemal identyczna z Euphorią Calvina Kleina-miałam próbkę tej wody. Ktoś, kto lubi Euphorię, z pewnością pokocha Entusiasmo :) ja jestem nimi oczarowana i polecam każdej fance Euphorii, ktorą nie zawsze stać na oryginał :)

za taką cenę- rewelacja !

Zapach przypadkowo upolowałam na jakiejś promocji w hipermarkecie i jestem nim oczarowana od ładnych paru latek. Entusiasmo nie ma w sobie nic (poza ceną oczywiście :) z "tanich perfum"- pachnie elegancko , wykwintnie, radośnie, jak dla mnie- wprawia w optymistyczny nastrój. Na początku czuć owocowe nuty, później wyczuwalne są dyskretne nutki wanilii i piżma, Używam go na dzień, jest wyrazisty, ale nie duszący, dość długo utrzymuje się na skórze. Zapach intryguje i fascynuje znajomych i nieznajomych, którzy często zadają pytania, jakich perfum używam. Duży plus za to, że po otwarciu, nie wietrzeje, nie nabiera kwaśnej woni, przez kilka miesięcy po otwarciu pachniał niezmiennie elegancko i słodko.

Pozytywne zaskoczenie

Doszłam do wniosku, że potrzebuję trochę innego zapachu niż namiętnie używane Si czy Femme z Avonu. Szukałam, tropiłam wszędzie. Obwąchałam pół perfumerii i drogerii bezskutecznie. Aż tu pewnego dnia w supermarkecie coś mnie tknęło aby powąchać Fabio. Szok !

+ bardzo ładny zapach, oddający trochę Euphorie CK
+ lekko słodki, niemdły i zarazem świeży
+ cena ( pachną jak drogie perfumy a ja zapłaciłam 11zł)
+ flakonik prosty i klasyczny
+/- trwałość ok 3-4 h

Elegancja z nutką słodyczy

Jak dla mnie te perfumy są rewelacyjne.
Trafiłam na nie kiedyś przypadkiem, w jakimś hipermarkecie, wąchałam próbki, ponieważ potrzebowałam 'na już' kupić jakieś perfumy w atrakcyjnej cenie. Znalazłam te i od tej pory często je kupuję. Ich koszt to ok 15-19 zł. Kiedyś w promocji kupiłam za 12 zł <3

Już kilka razy zostałam zaczepiona przez panie, które pytały, jaki to zapach :D Koleżanki na uczelni i w pracy także chwaliły. Każdemu polecam Fabio Verso :)
Pięknie pachnie, długo się trzyma na ubraniach, nie brudzi ich.

Eleganckie

Trafiłam zupełnie przypadkiem na nie, gdy w sklepie robiłam próbki to ten zapach mi się spodobał ze wszystkich.

Perfumy są z tej niższej półki cenowej, ale naprawdę, kompozycja zapachowa daje wrażenie wykwintnych, bardzo kobiecych perfum. Dosyć długo utrzymują się na skórze. Ja ich jednak używam na codzień.
Cechy:
+dostępność
+cena
+trwałość
+piękna buteleczka
+i na codzień, i na wieczorowe wyjście czy randkę

Oj, zagoszczą u mnie na dłuuużej :)

Najlepszy jaki do tej pory mialam!!

Piekny zapach to jeden z najlepszych jaki do tej pory mialam zapach utrzymuje sie caly dzien kiedy go uzywam znajomi ciagle chwala i pytaja co to za perfumy czego chciec wiecej?? :)