Bi-es, Paradiso EDP

Bi-es, Paradiso EDP

Połączenie akcentów soczystych owoców ze zmysłowością oraz świeżymi nutami kwiatowymi tworzy uwodzicielski, zmysłowy zapach.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: soczyste mango, nektarynka, różowy grejpfrut
nuta serca: kokos, wodny kwiat, truskawka
nuta bazy: kremowe piżmo, mleko skoncentrowane, drzewo sandałowe

kwiatowe, owocowe, drzewne
wody perfumowane

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 3

Prawie Escada

Paradiso- woda o zapachu pinacolady❤ Przystępna cena jeśli ktoś chciałby mieć zamiennik znanej Escady. Bardzo słodki, owocowy. Czuć kokos, ananas, dużo słodyczy. Zdecydowanie zapach na lato, idealny na wakacje. Bardzo dziewczęcy, apetyczny, lekki. Pachnie jak szalone noce na plaży:) Nie jest zbyt trwały.

Powiew lata

Perfumy mają dość delikatny zapach, polecam do odświeżania ciała w ciągu dnia , jest to lepsza alternatywa dla mgiełki. Zapach jest letni , wakacyjny i orzeźwiający, świetny do codziennego użytku. Cenowo wypada super bo około 25 zł. Myślę, że to spoko opcja dla osób które szukają fajnego zapachu w niskiej cenie.

Wykorzystała: kilka próbek

Zapach na lato

Gdy tylko zobaczyłam flakonik, skojarzył mi się z latem, plażą, drinkami. Zapach to eksplozja owoców. Trochę przytłacza. Lubię słodkie zapachy ale ten jest dla mnie trochę za bardzo słodki. Idealny na letnie wieczory. Jednak nie utrzymuje sie zbyt długo.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Dzień, wspomnienie lata...

Kolejny zapach ze stajni Bi-es, który lubię i noszę z przyjemnością.
Nie mam awersji do zapachów z niższej półki albo tzw. inspirowanych, dlatego od czasu do czasu dla własnego kaprysu kupuję kolorowy flakonik, bo to zapach ma nas cieszyć i przywoływać dobre skojarzenia.

Jak jest w tym przypadku? Patrząc na ten cudnie kolorowy flakon widzę owocowego, zimnego i kilkuwarstwowego drinka. Zaczyna się dobrze, prawda?

Po psiknięciu nie czuć odoru alkoholowego, tylko owocową eksplozję. Jest mango, nektarynka i grejfrut. Fajny, orzeźwiający i kwaskowato-goryczkowy start. Dzieki niemu mamy ochotę na więcej. Później bar serwuje nam odrobinę osłody w postaci truskawki i kokosa. Ale dalej wyczuwam kwaskowatość owoców, nie jest zbyt słodko i ulepnie.
Z czasem zapach nabiera lekko piżmowego akcentu, chociaż dalej mocno czuć owocki.

Zapach może nie jest ambitny, ale czasem człowiek potrzebuje czystej i radosnej energii, a ta woda to daje.
Bez problemu można przenieść się do baru na skraju plaży i w promieniach zachodzącego słońca popijać owocowe drinki, wsłuchując się w szum fal.

Lubię go używać do bardziej sportowego ubioru albo dżinsów i koszulek.
Myślę, że będzie idealny dla młodych dziewczyn. Sprawdzi się podczas letnich upałów, bo nie dusi, jest orzeźwiający.
A do tego całkiem trwały.

Cena jest idealna. Z dostępnością może być gorzej. Ja swój flakon zamówiłam przez internet. Stacjonarnie go nie widziałam.

• Flakon: 4

Lubię :)

Posiadałam mniejszą wersję (15ml) z atomizerem w przezroczystym flakoniku. Kupiłam w ciemno, z racji niskiej ceny i niedużej pojemności (uwielbiam owocowe zapachy, więc stwierdziłam - czemu nie spróbować).

Na szczęście się nie zawiodłam. Chętnie ich używałam (zdarzają się takie zapachy, które strasznie człowieka męczą, na szczęście nie w tym przypadku). Perfumy mają słodki, owocowy, nieduszący zapach, kojarzą się z latem.

Zapach mógłby być odrobinę trwalszy, ale jak napotkam, to na pewno kupię jeszcze raz.

zapach dla młodej dziewczyny

Postanowiłam dać najwyższą notę, choć zapach bardziej pasuje do młodej dziewczyny niż do dojrzałej kobiety, którą już niestety jestem. Mimo to nie mam do czego się przyczepić: perfumy trwałe, pomimo niskiej ceny nie "zalatują" spirytusem, radosne i wprawiające w dobry nastrój. Jest owocowo, wrecz soczyście słodko owocowo. Zdecydowanie bardziej pasują na wiosnę/lato (albo na wyjazd do ciepłych krajów w sezonie jesienno- zimowym :)) niż na chłodniejsze pory roku. Raczej dla młodej dziewczyny niż dojrzalszej kobiety, ale co kto lubi :). Myślę, że jeśli ktoś dysponuje skromnym budżetem, to jest to dobry pomysł na niedrogi prezent dla nastolatki/studentki (np dla córki, siostrzenicy, koleżanki ze szkolnej ławy)- młodej i pełnej życia dziewczynie powinny przypaść do gustu.

Mhhmm

Perfum kupiłam w wersji mniejszej niż buteleczka na zdjęciu. Kosztował około 10 zł, wiec mysle czemu nie, mozna spróbować.
Bardzo ładny owocowo-słodki zapach, a zarazem nie nachalny i nie cięzki. Dość trwały, choć mam trwalsze z Bi-es.
Super na wiosne. I pewnie na wiosne zakupię go znowu.

Miły

Dostałam dawno temu w prezencie.

Używałam w lecie. Zapach idealnie słodko - owocowy. Urocza wakacyjna buteleczka.

Trwałość raczej średnia, traktowałam jako odświeżającą mgiełkę.

Używam tego produktu od: dawno temu raz

polecam!

Korzystna, niewysoka cena, ładny słodki zapach, który długo się utrzymuje. Ciekawy wygląd buteleczki. Minusem może być jedynie "krój" naczynia, czasami leci mi z rąk. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: dawna na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Budyń z owocami

Tania, ładnie pachnąca, stosunkowo trwała woda, idealna na lato.
Tania, bo niecałe 20zł.
Trwała, bo utrzymuje sie kilka godzin na włosach i ubraniach, na skórze troszke krócej, ale daje radę.
Idealna na lato, bo owocowa (wyczuwam brzoskwinie), z nutą kwiatową i hmm budyniową (waniliowy budyń w tle).
Podsumowując jedna z lepszych wód z niższej półki, dostępna dla każdego warta wypróbowania. :)

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Tańszy odpowiednik Escady

Kosmetyk typowo na lato:) Kolorowy kartonik zawiera wesołą buteleczkę, w której mamy słodki, mocny ale bardzo wakacyjny zapach, który wywołuje słoneczny uśmiech na twarzy :) Pachnie niemalże jak hit Escady a kosztuje kilkanaście razy mniej. Trwałość produktu oceniam jako zadowalającą- utrzymuje się na skórze około 5 godzin, na ubraniach znacznie dłużej. Za cenę około 15 zł śmiało polecam. Zarówno do szkoły, pracy czy na letnie spacery będzie jak znalazł :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale planuję zakup następnych.

Świetny zamiennik Escady

Z tym zapachem Bi Es znam sie juz od dobrych paru lat. Kosztowal mnie kilkanascie zlotych i sluzyl cale wakacje. Cudowne opakowanie, swietny owocowy zapach. Znalazlam podobne perfumy z Escady, o nazwie Taj Sunset, ale roznica cenowa powalająca. Zostanę przy Paradiso ;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat