Bi-es, Love Forever Green EDP

Bi-es, Love Forever Green EDP

Seksowny, namiętny i uwodzicielski zapach dla kobiet. Nowoczesny, świeży aromat zamknięty w soczysto zielonym flakoniku.

Nuty zapachowe: amerykańskie jabłko, ogórek, magnolia, grejpfrut, tuberoza, drzewo sandałowe, ambra.

Rekomendacja
na wieczór, na dzień
50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Uwielbiam !!!

Zapach świeży, ogórkowy, takie właśnie zapachy lubię najbardziej :) Wystarczą trzy psiknięcia i czuć magię świeżego i delikatnego zapachu. Skuszona niską ceną, obawiałam się niskiej trwałości, a jednak myliłam się. Zapach utrzymuje się kilka godzin.
Jestem bardzo zadowolona. :) Polecam :D

polecam

Wspaniały zapach, świeży, kobiecy. Bardziej pasują mi na wiosenne i letnie dni. Kilka osób pytało mnie czym tak ładnie pachnę. Jestem bardzo zaskoczona ich trwałością, są mega trwałe, ale nie są przytłaczające czy duszące. Uwielbiam do nich wracać.

Tańszy odpowiednik

Zacznę od tego,że zgodzę się ze wszystkimi moimi poprzedniczkami jest to odpowiednik DKNY Be delicious.Moja przygoda z nim zaczęła się przez przypadek w Lidlu w Gdańsku.Idąc znudzona wśród alejek tego sklepu natrafiłam na perfumy marki Bi-es.Zobaczyłam coś dla mnie nowego tester właśnie tych perfum.Powąchałam i wtedy pierwszą myślą było to jest DKNY.Idealny tani zamiennik tych perfum sprawił,że wróciłam do hotelu po pieniądze.Kupujemy je dobrze zapakowane w folie,która chroni przed otwarciem ich przez niepożądane osoby.Flakonik jest bardzo ładnie wykonany no nie przypomina to jabłuszka,ale wybaczam.
Sam zapach jest bardzo świeży,czuć ogórka i może limonkę.Wpisuję się w cytrusowe i orzeźwiające tony.Utrzymuję się dość długo nawet do 6 h.Jak na perfum,który kosztuje max 23 zł to jest bardzo wydajny.Przez kilka miesięcy używany dopiero w połowie się wykorzystał.Jest idealny na lato i wiosnę.Na dzień też się sprawdzi.

Piękny zapach

Szukając perfum, nie wiedząc jakich będąc w lidlu wzięłam właśnie te. Nie spodziewałam się czegoś wielkiego ale za tę cenę taka pojemność bardzo kusi. W domu po pierwszym psiknięciu zakochałam się w tym zapachu. Bardzo świeży i delikatny właśnie taki jaki lubię. Trochę słabo z jego trwałością no ale można to wybaczyć jak za tak niską cenę. Zostanie ze mną tak długo jak długo będzie dostępny.

Pozytywnie zaskoczona

Kupiłam ten flakonik na przecenie w Lidlu. Nie miałam co do niego wielkich oczekiwań, ale okazał się strzałem w dziesiątkę!

ZAPACH
Zapach to intensywne słodko-kwaśne połączenie. Perfumka jest bardzo trwała. Na skórze utrzymuje się do 5/6 godzin, co jak na markę Bi-es jest pozytywnym osiągnięciem. Na ubraniach zapach utrzymuje się znacznie dłużej.

FLAKON
Mało poręczna kulka. Całkowicie nieustawna, w torebce lubi ciążyć i zawadzać. Opakowanie jest szklane, a zamknięcie plastikowe, niezbyt pewne, bo lubi się otwierać. Atomizer bez zarzutu. Nie zacina się, nie przecieka.

Lepsza od oryginału.

Jestem na wykończeniu oryginalnego jabłuszka. W biedronce psiknęłam na nadgarstek i po 3 dniach wyciągnęłam z koszyka na pranie sweter w którym byłam. Zdziwiłam się ponieważ oryginał zupełnie mu nie dorównuje. Oryginalne jabłko wytrzymuke max pół dnia. Nigdy nie kupowałam perfum odpowiedników ani podrób. Ale ta perfuma jest naprawdę trwała. Pięknie pachnie. A kosztowała chyba 6.49. Mam perfumetkę o pojemności 15ml. Polecam zapach świeży taki na wiosnę.

Całkiem udany

Dobry zapach na co dzień. Lekki, świeży, dość trwały.
Udaje D. Karan zielone jabłuszko.
Kosztuje grosze.
Jest łatwo dostępny.
Opakowanie ciekawe i o dość dużej pojemności 100ml.
Polecam na lato.
Jest pozytywnie odbierany przez otoczenie. Nie męczy wszystkich w koło.
Całkiem trwały.
Zużyłam dwa flakoniki. Nie wiem czy kupię go jeszcze kiedyś, bo nie jestem wierna zapachom. Może jak mnie najdzie ochota.

Odpowiednik DKNY Be Delicious.

Czy jest wierny? W 60 %.
DKNY Be Delicious kocham, a Love Forever to taka niskobudżetowa podróbka. Mało trwałe, bardziej kwaśne, płaskie. Po prostu podobne, ale po kilku godzinach różnią się znacznie. Pod warunkiem, że coś jeszcze na skórze da się wyczuć...

Określiłabym je mianem karykatury DKNY - podciągnięte są tu do maksymalnego poziomu wszystkie najbardziej charakterystyczne nuty oryginału. Wyszedł koktajl jabłkowo-ogórkowo-cytrusowy.

Bardzo dobry

Świetny zapach. Jak już większość napisało to kopia DKNY. Miałam kiedyś oryginał, pachniał prawie identycznie.
Od dłuższego czasu zachciało mi się znowu tego zapachu. Jest to zapach prosty, wiosenny, poprawiający humor. Przymierzałam się do zakupu oryginału, ale skoro znalazłam jego odpowiednik za niewielkie pieniądze - 20 zł w HEBE - odechciało mi się wydawać prawie 200 zł.
Może się i nie rozwija w ciągu dnia, może nie pachnie cały dzień (oryginał, który miałam miał podobną trwałość to BI ES) za to do woli mogę się nim psikać. Muszę jeszcze nabyć biała wersje. :)

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

Jeden z najlepszych zapachów

Świetne perfumy, polecam każdemu. Zużyłam dopiero jedno opakowanie ale na pewno na tym jednym się nie skończy :D

Plusy:
+ Tani
+ Boski zapach
+ Długo się utrzymuje
+ Ładne opakowanie

Minusy:
- Brak

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (75 ml)

Dziwny i intensywny

Plusy:
-mega dlugo utrzymuje sie zapach
-tani
-oryginalny zapach, innych niz wszystkie

Minuy:
-zbyt intensywny (dla jednych moze byc to plusem) do takiego stopnia ze az glowa boli

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

przepiękny!

Kurczę, on jest bardzo podobny do DKNY, na który mnie niestety nie stać :)

jedynym małym minusem jest to, ze nie mogę go nigdzie dostać..ale nie odejmę gwiazdki, bo dopiero zaczynam szukanie:)
a plusy:
-ZAPACH BOSKI, taki jak uwielbiam, świeży i ogórkowy!
-trwałość- nie podejrzewałam, ze będzie go czuć cały dzień! a na chuście czułam go do kolejnego prania, mimo iż już się nie psikałam nim, bo się skończył
-butla estetyczna i prosta, taka jak lubię, beż zbędnych pierdół i napisów,
-cena śmiesznie niska

Zadowolona jestem z samej ceny i trwałości, a do tego jeszcze ten cudowny zapach..