Philips, Sonicare ProtectiveClean, Soniczna szczoteczka do zębów 5100

Philips, Sonicare ProtectiveClean, Soniczna szczoteczka do zębów 5100

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 - przekonaj się, na czym polega delikatne czyszczenie z czujnikiem nacisku. Uzyskaj bielsze zęby nawet po 1 tygodniu i zdrowsze dziąsła w 2 tygodnie. ProtectiveClean 5100 to szczoteczka, która ma 3 programy dedykowane do różnych potrzeb; czujnik nacisku w trosce o tych co szczotkują zbyt mocno. Nowa technologia BrushSync obliczy indywidualne zużycie włosia oraz przypomni Ci o konieczności wymiany główki na nową poprzez ikonkę z główką zamieszczoną na rączce, a wszystko po to abyś dalej mógł cieszyć się maksymalnymi efektami technologii sonicznej Philips Sonicare.
Główka szczoteczki wykonuje 62 000 ruchów na minutę, to oznacza że 2 minuty takiego szczotkowania odpowiada miesięcznemu korzystaniu ze zwykłej szczoteczki manualnej. W zestawie otrzymujesz wygodne etui podróżne i 2 główki szczoteczki. Po pełnym naładowaniu szczoteczka będzie pracować bez ładowania do 2 tygodni (pracy akumulatora).. W zestawie znajdziesz praktyczne Etui podróżne.
W pudełku znajdziesz: szczoteczka ProtectiveClean, 2 standardowe główki G2 Optimal Gum Care, futerał podróżny, ładowarka.

+ Bielsze zęby nawet w 7 dni
+ Dla Twoich potrzeb: 3 programy pracy
+ Zdrowsze dziąsła w zaledwie 2 tygodnie
+ Czujnik nacisku dla osób szczotkujących zbyt mocno
+ Usuń do 7 x więcej płytki nazębnej

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Absolutne odkrycie

Nie sądziłam, że zmiana szczoteczki może tak zrewolucjonizować mój sposób dbania o zdrowie jamy ustnej. W końcu czuję, że może zęby są w pełni czyste, a treść pokarmowa nie zalega w żadnym zakamarku. Szczoteczka jest bardzo delikatna i pomimo mojego dużego problemu z odsłoniętymi szyjkami zębowymi i nadwrażliwymi dziąsłami to potrafi domyć dbając jednocześnie o dziąsła. Zmiana zwykłej szczoteczki na soniczną to była jedna z lepszych decyzji zeszłego roku.

zadowolona z działania

soniczne oczyszczanie zębów to dla mnie inny wymiar dbałosci o higiene jamy ustnej, myslałam, że nic nie pobije szczoteczki rotacyjnej, ale to co soniczna wyprawia to jest już mega, mam ten, jeden z najprostszych modeli philipsa- Sonicare ProtetiveClean 5100 i nie przeszkadza mi brak tryliarda bajerów typu aplikacja śledząca wpływ kąta padanie promieni słonecznych na szybkość likwidacji kamienia nazębnego, szczoteczkę pewnie trzyma się w dłoni i wygodnie nią obraca, aczkolwiek samo mycie w moim przypadku nie należy do przyjemnych, mam odsłoniete szyjki (zaleczone, ale jednak wrazliwe), dziąsła wrażliwe, delikatne, łatwo podrażnić, co objawia się mocnym krwawieniem, szczoteczka soniczna jest mega delikatna dla dziąseł, nawet kiedy stosuję drogeryjną pastę naszpikowaną fluorem i drobinkami scierajacymi (od dwóch tygodni myję codziennie i tylko raz zaobserwowałam lekkie krwawienie), zęby po tych dwóch tygodniach są zdecydowanie bielsze, pozbawione osadów i przebarwień, ale moje szyjki to już "łzy w oczach", jakkolwiek pomimo tej niedogodności uważam szczoteczke soniczną za doskonałe urządzenie do mycia, jest bardzo cicha (w pórwnaniu z rotacyjną), więc rano nie ma obawa, że całą chałupę na nogi postawię, bateria trzyma jak producent zadeklarował 14 dni (przy używaniu dwa razy dziennie!, jeśli myję zęby częściej szybciej się wyładowuje), szczerze polecam

Uwielbiam

Od zawsze używałam szczoteczki manualnej, ale od kiedy mam sobieczną nigdy już nie wrócę do tamtej. Czuć różnicę od pierwszego użycia, ma delikatne włosie, które nie podrażnia moich dziąseł, mam wrażenie, że nawet poprawiła ich kondycję. Plus za możliwość podłączenia jej z aplikacją mobilną.

Dobra inwestycja.

Po niezbyt udanym doświadczeniu ze szczoteczką Issa Foreo zdecydowałam się na ten produkt. I jest pełen sukces!!!Ta szczoteczka to naprawdę przemyślany sprzęt. Używam jej od pół roku i zdecydowanie stwierdzam, że to był świetny zakup. Doczyszcza uzębienie idealnie. Jest po jej użyciu niesamowicie gładkie. Żaden zakamarek nie uchroni się przed jej działaniem. Zarówno główka szczoteczki jak i fale soniczne docierają w najbardziej skryte zakątki. Faktycznie trzeci bieg wybiela . A w zasadzie doczyszcza zęby tak skutecznie, że widać ich naturalny odcień. U mnie to istotne, bo uwielbiam kawę i czarną herbatę, a one barwią. Szczoteczka więc jest fajną przeciwwagą na moje słabości. No i kamień! Ona jest w stanie rozkruszyć to co się nawarstwiło i nie dopuścić do gromadzenia się osadu na szkliwie. Bateria trzyma niesamowicie długo, więc na krótkie wyjazdy nawet nie zabieram ładowarki. Podsumowując całokształt - mistrzostwo w kategorii szczoteczek do zębów.

Nie mogę bez niej żyć

Szczoteczki Philips Sonicare używam od ponad 10 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Pierwszy model wytrzymał naprawdę długo ale po tylu latach użytkowania wyglądał już nieestetycznie. Zachęcona pozytywnym doświadczeniem że starą szczoteczką pozostałam wierna marce i kupiłam model ProtetciveClean. Zęby po umyciu są wyjątkowo gladkie, dzięki czemu dłużej pozostają czyste i bez osadu. Bateria trzyma około 2 tygodni co jest ogromnym atutem szczoteczek Philipsa. Chyba nigdy nie zaryzykuję zmiany marki. Nie wiem czy to dzięki szczoteczce, ale od ponad 3 lat nie miałam żadnego ubytku.

• Łatwość obsługi: 5

Po latach mycia zębów szczoteczką manualną przerzuciłam się na tą i jestem bardzo zadowolona! Teraz już sobie nie wyobrażam powrotu na manuala ;P szczoteczka bardzo dobrze czyści zęby, jest ładna i prosta w użyciu a bateria wytrzymuje długo. Cena chyba standardowa dla takich produktów. Polecam

zdecysowanie najlepsza

Szczoteczka stylowa i elegancka. Jest bardzo poręczna i intuicyjna w obsłudze. Dobrze leży w ręce, nie wyślizguje się. Doskonale czyści zęby – po regularnym myciu są idealnie gładkie i pięknie błyszczą. Po kilku dniach jej użytkowania, przebarwienia są wyraźnie zredukowane, a zęby bielsze. To, co robi ta szczoteczka jest po prostu obłędne.. Trzeba przyzwyczaić się do jej mocnych drgań – początkowo miałam wrażenie łaskotania. Bateria w szczoteczce długo trzyma.
Trzy wygodne tryby czyszczenia oraz odpowiednio przypisany do nich czas mycia zębów.
Nigdy wcześniej nie miałam wrażenia tak czystych zębów. Różnica pomiędzy zwykłą szczoteczką elektryczną, a soniczną jest kolosalna..
W zestawie dwie białe końcówki, pojemnik do przechowywania szczoteczki w czasie podróży.

Superowa

Bardzo łatwa w użytkowaniu , czyszczeniu i przechowywaniu. Dokładnie czyści zęby i ułatwia i umila codzienną rutynę ich mycia. Ogólnie polecam, bateria bardzo wytrzymała

• Łatwość obsługi: 5

Świetna szczoteczka, która jest bardzo delikatna dla dziąseł

Szczoteczka soniczna zrewolucjonizowała rynek w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej. Kiedyś sądziłam, że zwykłe szczoteczki elektryczne są extra wynalazkiem w porównaniu do tych manualnych (i pewnie na tamten czas tak było), ale technologia soniczna to po prostu przełom w codziennej higienie jamy ustnej.

Może krótko wyjaśnię na czym polega technologia soniczna. To nic innego jak wykorzystanie wibracji sonicznych o wysokiej częstotliwości napędzanych impulsami elektromagnetycznymi, aby delikatnie dbać o zęby i dziąsła. Szczoteczka wykonuje aż 62 tysiące ruchów sonicznych na minutę (dla porównania manualną zrobimy 200, max 300). Aż ciężko wyobrazić sobie tak dużą ilość drgań, ale można je poczuć. Początkowo szczoteczka podczas pracy wywoływała u mnie uśmiech, bo te drgania śmiesznie łaskotały w dziąsła:) Oczywiście szybko się do tego przyzwyczaiłam a już po pierwszym szczotkowaniu widać było przepaść w porównaniu ze stosowaniem szczoteczki manualnej.. Powierzchnia zębów była niesamowicie gładka i czysta a dziąsła mimo wielu tysięcy drgań nie były podrażnione. Na dłuższą metę nawet zauważyłam, że krwawienie dziąseł znacznie mi się zredukowało, bo nie wiem jak Wy, ale ja w okresie przejściowym (z lata na jesień/zimę) mam problem z nadwrażliwością zębów a dziąsła robią się bardzo podatne na krwawienie. Szczoteczka soniczna nie tylko jest bardzo delikatna w działaniu, ale i świetnie radzi sobie z czyszczeniem przestrzeni międzyzębowych. Jest nawet taki program w tej szczoteczce (gum care), dzięki któremu można wymasować swoje wrażliwe dziąsła. Oprócz tego są jeszcze 2 programy: clean (standardowy program do codziennego, dokładnego czyszczenia) oraz white (program wybielający).

Ja osobiście lubię robić sobie takie kuracje poza standardowym czyszczeniem i na przykład od jakiegoś czasu używam głównie programu wybielającego (łączę go dodatkowo z naturalną, kokosową pastą, która ma delikatne właściwości wybielające i podkręca mi ten efekt). Już po tygodniu widziałam różnicę i zęby faktycznie stały się jakby optycznie bielsze. Nie mam dużych problemów z przebarwieniami na zębach, ale jestem miłośniczką kawy i cieszę się, że mogę się nią dalej rozkoszować utrzymując naturalną biel zębów.

Szczoteczka ma jeszcze kilka innych plusów, między innymi informuje mnie kiedy zbyt mocno przyciskam ją do zębów (wtedy zmienia się ton wibracji i pojawia się efekt dźwiękowy informujący, że powinnam robić to delikatniej). Z czasem program nauczył mnie jak należy ją przykładać do powierzchni zębów i teraz robię to delikatnie z automatu. Innym plusem jest technologia BrushSync, czyli informowanie mnie kiedy główka szczoteczki kwalifikuje się już do wymiany. Kiedy nadchodzi ten czas to na rączce szczoteczki podświetla się lampka i wydaje efekt dźwiękowy.

Inne plusy to przydatny futerał, dzięki któremu szczoteczka wygodnie może z nami podróżować. Jest estetycznie wykonany i zamyka się na solidny zatrzask, nie mam obawy, że szczoteczka mi z niego wypadnie. Jedno ładowanie wystarcza na 2-3 tygodnie używania a przy tym muszę to przyznać - wizualnie szczoteczka jest po prostu piękna i bardzo mi się podoba jak wygląda na łazienkowej półce. Ja mam akurat wersję różową, ale wiem, że są jeszcze inne kolory (biała, granatowa).

Teraz kluczowe pytanie: czy warto zainwestować w szczoteczkę soniczną Philips Sonicare? Odpowiedź brzmi - tak! Już teraz nie wyobrażam sobie powrotu do manualnej szczoteczki a do tego widzę ogromną różnicę w dokładniejszym doczyszczeniu zębów i przestrzeni międzyzębowych. Cena może nie jest niska, ale warto - to inwestycja w nasz piękny, zdrowy uśmiech :)

• Łatwość obsługi: 5

Bielsze zęby i zdrowe dziąsła

Dbanie o uśmiech bywa bardzo wymagające w moim przypadku. Drobne żółte plamki, odcień szarości na zębach bardzo mnie denerwował. Odkąd mam soniczną szczoteczkę Philips Sonicare ProtectiveClean 5100, problemy uległy dużej zmianie na plus. Po dwutygodniowym użytkowaniu żółtych plamek już nie ma, zęby stały się bielsze o dwa odcienie, a problem z wrażliwymi dziąsłami jak ręką odjął. Szczoteczka ma bardzo ładny, subtelny i delikatny design. Przez co może być idealnym i trafionym w dziesiątkę prezentem. Trzy programy czyszczenia umieszczone w jednej szczoteczce, zadowolą nawet najbardziej wymagających. Szczoteczka jest na tyle inteligentna, że podczas zbyt mocnego nacisku na zęby i dziąsła od razu daje nam znać. Wszystkie szczoteczki lądują w koszu, a ta zostaje ze mną, na zawsze !

• Łatwość obsługi: 5

Białe zęby i zdrowe dziąsła

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 to coś więcej niż zwykła szczoteczka do zębów, to niezwykle skuteczna ale i delikatna dla dziąseł szczoteczka soniczna bardzo dokładnie oczyszczająca zęby i dbająca o wrażliwe dziąsła. Do dyspozycji mamy 3 programy czyszczące:
Clean - standardowy program do czyszczenia zębów
White - program wybielający, usuwa przebarwienia (np. po piciu herbaty, kawy czy od palenia papierosów)
Gum Care - program ochrony dziąseł, który zapewnia dodatkową minutę szczotkowania z mniejszą mocą, podczas której można delikatnie masować dziąsła.
Innowacyjnym rozwiązaniem jest inteligentny system rozpoznający, kiedy szczotkujemy zęby zbyt mocno - wówczas urządzenie wyda pulsujący dźwięk, aby przypomnieć, że należy szczotkować delikatniej. Ponadto QuadPacer informuje, kiedy upływa optymalny czas szczotkowania każdej części jamy ustnej, a Smartimer sygnalizuje, że szczotkowanie trwa już zalecane dwie minuty.
Szczoteczka wykonuje ruchy pulsacyjne, które przekształcają pastę do zębów w pęcherzyki usuwające zarówno osad, jak i przebarwienia. Pęcherzyki docierają w trudno dostępne miejsca, czyszczą przestrzenie między zębami i wzdłuż linii dziąseł, nie powodując dyskomfortu, ani krwawienia.
Szczoteczka już po tygodniu wyraźnie wybiela zęby, radzi sobie z osadem np. z kawy czy herbaty, dzięki czemu zęby robią się gładkie, jak po wizycie u dentysty.
Nowa szczoteczka soniczna Philips gwarantuje kompleksową ochronę zębów, zapobiega krwawieniu dziąseł, dzięki czemu może być używana również przez osoby z bardzo wrażliwymi dziąsłami.
Używając tej szczoteczki moje zęby stopniowo robią się bielsze, są bardzo dobrze oczyszczone, gładkie i bez przebarwień, a choroby dziąseł przestały mi dokuczać.

• Łatwość obsługi: 5

Rewolucja w czyszczeniu moich zębów

Szczoteczka soniczna Sonicare ProtectiveClean 5100 skradła moje serduszko już od pierwszego użycia. Na samym początku zauroczyła mnie designem oraz łatwością utrzymania. Kolejnym plusem jest głośność szczotkowania, szczoteczka soniczna pracuje w dość cichym trybie szczotkowania. Szczoteczka Sonicare posiada trzy tryby szczotkowania. Zazwyczaj korzystam z dwóch: rano tryb White (wybielanie), wieczorem Tryb Clean (czyszczenie). Tryb White naprawdę wybiela żeby, już po tygodniu regularnego szczotkowania zauważyłam efekty. Tryb Clean świetnie czyszczi zęby po całym dniu „pracy” ząbków :) Szczoteczka Soniczna idealnie czyszczi zęby bez krwawienia dziąseł, ponieważ ma czujnik nacisku. A ta gładkość zębów , uczucie jakbym wyszła od dentysty. Mój uśmiech jest bielszy, dziąsła zapomniały co to znaczy krwawienie. Miałam okazje korzystać z manualnej i, elektrycznej szczoteczki, ale po użyciu Szczoteczki sonicznej Sonicare ProtectiveClean 5100 poprzednie lądują do kosza, a ta zostanie ze mną na zawsze