Nature Queen, Olej z pestek malin zimnotłoczony

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Olej z pestek malin 100% Nature Queen wytłaczany jest na zimno w odpowiedniej temperaturze, bez rafinacji i innych procesów zmieniających właściwości.Posiada naturalny filtr UV.

Działanie antyoksydacyjne, chroni przed działaniem wodnych rodników, poprawia barierę lipidową naskórka, redukuje pracę gruczołów łojowych, odblokowuje pory oraz redukuje zaskórniki.

Olej doskonale sprawdza się przy pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Przyjemna malinka

Pierwsze co sie chwali to to że szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na ciele skóra jest bardzo dobrze nawilżona, przyjemnie pachnie i jest lekko rozświetlona
do walki z rostępami są one przy regularnym stosowaniu o wiele mniej widoczne
Jednakże produkt godny polecenia
bardzo bardzo wydajny , czasami stosuje go też na końcówki włosów i także polecam dobrze je wygładza i się nie rozdwajają

Miód-malina.

Dobry olejek, który polubi się z cerami mieszanymi, tłustymi, trądzikowymi. Realnie działa na skórę, rezultaty można zobaczyć dość szybko - cera wygładzona, nawilżona, gładka, miękka, niedoskonałości jest trochę mniej.
Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Zapach ma lekki, roślinny, przyjemny. Odżywia skórę i sprawia, że wygląda ona bardziej promiennie.
Zadba również o włosy, sprawiając, że staną się miękkie i gładkie.
Jest bardzo wydajny, 30ml wystarczyło mi prawie na rok.

Idealny na twarz i włosy

Olejki stosuje już długiego czasu, zazwyczaj na włosy, ale ten świetnie sprawdza się też do pielęgnacji twarzy. Zazwyczaj nakładam go na noc, rzadko solo, najczęściej pod krem lub na żel aloesowy. Świetnie nawilża, koi, nie zapycha porów. Na włosy stosuje jako zabezpieczenie końcówek, czasami do olejowania na długości. Bardzo dobrze sprawdza się na włosach wysoko/średnioporowatych.

Olejek jak dla mnie pachnie jak bardzo mocny wywar z czarnej herbaty. Zapach nie utrzymuje się.

Produkt zamknięty jest w bardzo praktycznej szklanej butelce z dozownikiem.

Wszechstronny dobry olejek

Olejek z pestek malin bardzo dobry produkt zamknięty w buteleczce z ciemnego szkła z pompka wygodna aplikacja z różowa etykietą z wizerunkiem malin podoba mi się ma kolor jasny bursztynowy tak go nazwę pachnie jak olejek nie maliny :) ma dość rzadką konsystencję i dość szybko się wchłania nie pozostawia tłustego filmu używam go na wiele sposobów do twarzy pod krem bądź dodając do kremu dobrze nawilża i odżywia skórę wygląda zdrowo i promiennie skóra jest delikatnie napięta używam również do ciała dodając do balsamów efekt ten sam usta tez lubię nim posmarować oczywiście efekt ten sam i często dodaję olejek do ulubionego olejku do olejowania włosów i tu już mam efekt mega zadowalający włosy błyszczące nawilżone ożywione wyglądają jak po wyjściu od lepszego fryzjera polecam

Najlepszy olejek dla cery problematycznej!

Słysząc wiele wspaniałych opinii na temat właściwości olejku z pestek malin postanowiłam spróbować i w ten sposób dołączyłam do grona zadowolonych konsumentek. :) Używam go do twarzy od dłuższego czasu i zauważyłam znaczącą poprawę. Bardzo pomógł w przypadku mojej problematycznej cery. Masaże z użyciem tego olejku znacząco pomogły z zaskórnikami, ale również zmniejszyły stany zapalne. Ponadto produkt ma delikatny malinowy zapach, ładnie się wchłania, a skóra po nim jest miękka i delikatna.

Naturalny, super produkt

Olejek jest uniwersalny w zastosowaniu. Można nakładać go na włosy (uwaga: może działać zakwaszająco), na twarz czy całe ciało. Dodaję go również do glutka lnianego nakładanego w formie maski na skalp (plus olejek rozmarynowy).
Olejek z pestek malin pachnie delikatnie, właśnie typowo jak ... pestki malin :-)
Pozostawia na skórze delikatną poświatę, ładny, zdrowy blask. Nie zapycha mojej mieszanej cery. Pielęgnuje, zmiękcza, chroni. Wystarczy naprawdę odrobina, jest wydajny. W przypadku twarzy, szyi i dekoltu używam go głównie na noc, na koniec pielęgnacji, na krem, kiedy się już wchłonie.

Do włosów i twarzy

Olejek świetnie wpłynął na stan mojej cery jest ona mieszana ze skłonnością to przesuszania. Dzięki temu produktowi zaczyna iść bardziej w stronę normalnej. Ma fajna konsystencję i dobrze się wchłania. Jeśli chodzi o włosy świetnie nadaje się do olejowania. Przywraca włosom blask i sprężystość. Naprawdę fajny produkt jak na tę cenę

Lubię!

To mój drugi czy trzeci olej który zdecydowałam się nałożyć na twarz. Gdyby nie te mody to w życiu by mi to nie przyszło do głowy. Nie znoszę tłustości nawet olejkowych serum czy treściwych kremów. Z wiekiem się przekonałam że są zbawienne dla cery. I naprawdę taki tani olejek plus kremik na wierzch działa lepsze czary niż specyfiki za kilkadziesiąt czy kilkaset złotych.
Za co lubię ten olej i dlaczego zostanie ze mną na dłużej?
Za działanie to już napisałam. Twarz po całej zużytej buteleczce jest zadbana, wygładzona bez śladu zmarszczek i suchych skórek. Nawilża i odżywia pierwszorzędnie. Wchłania się całkiem ok. Nie maże się i nie zatyka skóry. Ilość zaskórników powiedziałbym bez zmian a mam do nich mega tendencję.... ktoś tu pisał o zapachu... Fakt mam ten produkt w innej szacie graficznej ale nie sądzę żeby pachniał kiedyś jakoś inaczej czyli olejem a nie malinami....Zapach to nie jest atut tego produktu. Cudowne opakowanie ze względu na swoją funkcjonalność i niezawodność. Pompka to jest jedyne słuszne rozwiązanie przy olejku.
Z całego serca polecam to taniutkie cudo!

Świetny olej

Bardzo dobry olej, pięknie pachnie, dodaję go do kąpieli, używam do masażu twarzy, mieszam z serum lub kwasem hialuronowym i nakładam na skórę. Po użyciu tego oleju koloryt mojej skóry wyraźnie się poprawił, skóra jest mniej wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Oleju tego używam często w lato ponieważ w naturalny sposób chroni przed promieniowaniem słonecznym. Wszystkim polecam ten olej.

Olej dla każdej skóry

Nature Queen ma doskonale kosmeryki. Ostatnio odkryłam olej z pestek malin. Stosuje od 10 dni i już zauważyłam pierwsze efekty.
Co ważne jest to olej, które nadają się dla każdego typu skóry - suchej, tłustej, skłonnej do wyprysków i wrażliwej. Należy do olejów schnących - nie pozostawia tłustej warstwy.

Olek z pestek malin stosuje na noc, na kwas hialuronowy tej samej marki (również polecam).

Jestem zachwycona!

Sięgnęłam po ten olejek dzięki poleceniu przez przyjaciółkę. Moja cera jest skłonna do niedoskonałości i przetłuszczenia więc uznałam że warto zaryzykować. Po 2 tygodniach stosowania widzę, że cera zaczęła się "normalizować" - nie przetłuszcza się jak wcześniej, stała się bardziej gładka i odżywiona. Wygląda zdrowo! Olejek nie zapycha i sprawił, że przed miesiączko nie pojawiły się u mnie wypryski co zazwyczaj u siebie obserwowałam. Olejek można także stosować na włosy i na pewno w tym kierunku także go przetestuję.

Świetnie działa na włosy!

Olej z pestek malin miałam okazję testować w mini wersji. Nie do końca wiedziałam do czego zużyć, więc w grę weszły moje domowe eksperymenty. Część wykorzystałam do mieszania z glinkami - powiem Wam, że to cudowny sposób! Glinki nie wysychają a skóra jest dodatkowo zregenerowana i mocno nawilżona. Inne zastosowanie oleju znalazłam też nakładając go na końcówki włosów. Tu również radzi sobie świetnie z nawilżeniem.