Bielenda, CBD Cannabidiol, Serum booster nawilżająco-detoksykujące na dzień i na noc

Skoncentrowane serum booster z CBD to idealny sposób na codzienną pielęgnację cery mieszanej i tłustej. Kremowo-wodna, wegańska formuła, wzbogacona o witaminę B3 i olej z nasion konopi, szybko się wchłania, głęboko nawilża skórę, skutecznie ją regeneruje i odżywia, a także zapobiega migracji wody z naskórka.

Serum, dzięki zawartości takich składników przeciwtrądzikowych jak CBD i olejek z drzewa herbacianego, skutecznie walczy z problemami cery tłustej i mieszanej. Zwęża pory, redukuje niedoskonałości oraz przebarwienia powstałe w ich wyniku, działa przeciwzapalnie i detoksykująco, zmniejsza wydzielanie sebum i sprawia, że skóra jest oczyszczona i matowa.

Produkt zmiękcza skórę, ma działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu opóźnia procesy starzenia skóry.

Całkiem nieźle

Moim zdaniem całkiem ciekawy produkt. Mimo że mam cerę suchą to postanowiłam je przetestować z zważywszy na to że od czasu do czasu wyskakiwały mi pryszcze. Muszę przyznać że przy stosowaniu tego serum zmniejszyły się one oraz żadziej się pojawiały.

Średniaczek

Kupiłam serum gdyż podczas zakupów pomyliłam go z olejkiem w tym samym opakowaniu. Serum ma przyjemna konsystencje nie zbyt ciekawy zapach. Opakowanie jest urocze z pompka która niestety w czasie aplikacji rozlewała produkt na boki wiec mało jest to przemyślana forma. Serum wystarczyło mi na dwa tygodnie wiec uważam ze wydajnosc produktu jest nie wielka. Nie posiadam zbyt mocnych przebarwień wiec nie wypowiem się e tej kwestii czy zauważyłam jakoś różnice. Mam skore bardzo wrażliwa co jakiś czas mam kilku nie przyjaciół i powiem szczerze nie zauważyłam aby wpłynęło to w jakimś stopniu pozytywnie na moja skore. Produkt nie zapycha ani nie podrażnia. Jedynym plusem jaki dostrzegałam to fakt ze moja skóra wydziela mniej sebum w ciągu dnia. Nie wpłynęło to również na moje mocno rozszerzone pory. Ja nie wrócę do tego produktu dla mnie olejek z drzewa herbacianego i krem nawilżający robi lepsza robote.

Podbija działanie kremu z tej serii

Zakupiłam to serum wraz z kremem z tej samej serii. Zamknięte jest w szklanym opakowaniu z pompką, dzięki której dozowanie jest higieniczne. Ma małą, typową dla tego typu kosmetyków pojemność.
Podobnie jak krem, serum zawiera fajne składniki, które mają przynosić efekty, tj. olejek z konopii siewnych, olejek z drzewa herbacianego, widzę też w składzie skwalan.
Stosowałam produkt rano, po toniku, a przed kremem.
Co dostałam w zamian? Przede wszystkim poziom nawilżenia, jakiego szukam, czyli nie za ciężkie (cera mieszana). Buzia przyjemna w dotyku, jej struktura wygładzona. Ponadto serum „pogłębia” działanie kremu w kwestii redukcji nadmiaru sebum -skóra zaczyna się świecić dopiero po kilku godzinach, ale to świecenie z biegiem czasu jest coraz lżejsze. To jest rezultat, który cieszy mnie najbardziej.
Myślę, że serum ma też delikatne działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, szczególnie w duecie z kremem.
Serum nie jest specjalnie wydajne, ale biorąc po uwagę cenę i działanie, zdecydowanie przymykam na to oko.
Na pewno będę wracać do serum, szczególnie gdy będę szukać pielęgnacji w nieco bardziej ekonomicznej cenie.

Dobry produkt

Serum kupiłam z dość wysokimi oczekiwaniami, ponieważ inne kosmetyki z serii bielenda cbd sprawdziły mi się świetnie. Okazał się bardzo przeciętny, spełnia swoją funkcje, dobrze nawilża lecz nie ma w nim nic specjalnego. Na rynku jest napewno wiele lepszych produktów w podobnym przedziale cenowym.

Rozczarował

Kupiłam to serum w duecie z kremem , bo miało wzmocnić działanie kremu jak obiecywał producent.
Chyba miałam zbyt duże wymagania odnośnie tej serii , po pierwsze ze względu na wysokie oceny wizażanek , poza tym ten duet długo widniał na liście produktów, które chciałam wypróbować .Wstrzymywałam się z zakupem, bo zawsze czekam na promocje. Serum łącznie z kremem jest idealnie dopasowane do mojego typu cery,ktora jest tłusta, z rozszerzonymi porami, licznymi przebarwieniami, wyskakującymi pryszczami i nieestetycznie błyszczy się w ciągu dnia.
Opakowanie cieszy oko,pompka pomaga w aplikacji. Dwa razy dziennie stosowałam serum przed nałożeniem kremu przez dwa tygodnie ,bo na tylko tyle wystarczyło mi to 15ml. Wydajność produktu w stosunku do ceny jest niska.
Produkt konsystencją przypomina raczej rzadki krem.
Zapach nie umilał mi stosowania. Typowo męska nuta,dość intensywna.
Po rozsmarowaniu serum twarz była jakby mokra..przeszkadzał mi ten efekt. Długo musiałam czekać, aż wszystko się wchłonie więc zazwyczaj na lepką buzię nakladałam warstwę kremu.
Po 2 tygodniach stosowania(łącznie z kremem) odniosłam wrażenie, że skóra była bardziej nawilżona i zregenerowana. Niestety obietnice odnośnie działania antytrądzikowego nie zostały spełnione nawet w najmniejszym stopniu.
NIE zwężył porów,
NIE zredukował niedoskonałości i przebarwień po nich,
NIE zmatowił skóry i nie ograniczył wydzielania sebum,
Zaskórniki i pryszcze wychodziły z takim samym natężeniem jak przed stosowaniem serum,
Zaognione wypryski nie goiły się szybciej podczas stosowania serum z kremem...
Niepotrzebnie zawracałam sobie nim głowę.

Na plus

Używam tego serum po hydrolacie przed nałożeniem kremu z tej serii i jestem pozytywnie zaskoczona, serum jest lekkie, nie lepi się, nawilża skórę, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, jest wydajne, jedno dozowanie wystarczy na całą twarz i ma ładny zapach. No i można nabyć w promocyjnej cenie w drogeriach .Polecam.

W sumie na plus

Spodobało mi się to serum booster, choć ma kilka wad, ale suma sumarum daje radę w nawilżaniu i lekkim odżywianiu cery.

Serum ma postać lotionu, szybko się wchłania, przyjemnie rozprowadza. Pomimo szybkiego wchłaniania skóra jest nawilżona i miękka w dotyku. Nałożone na noc w zasadzie o tej porze roku wystarcza mi za całą pielęgnację. Teraz wady :)

- trochę się roluje. Kiedy nakładam makijaż, to nieco się zaczyna rolować na przykład podczas rozprowadzania podkładu, ale do ogarnięcia.

-pojemność. Dziewczyny piszą, że serum jest niewydajne. Jest standardowo wydajne, ale ma tylko 15 ml czyli tyle co krem pod oczy. No to nie ma bata, nie starczy na długo.

- zapycha przy codziennym używaniu. Po kilku dniach używania rano i wieczorem moim oczom ukazało się mnóstwo krostek na całej twarzy. Nawet pod okiem. Tak więc używam teraz raz na kilka dni. Niestety, bo wolałabym częściej.

+/- skład. Jest dużo fajnych składników lekko zepsutych tymi kilkoma niefajnymi. Ale suma sumarum, jak na produkt drogeryjny jest ok.

Podsumowując jestem na tak. Biorąc pod uwagę, że to Bielenda, jestem pod wrażeniem. Chciałabym tylko minimum 30 ml w opakowaniu.

Samo opakowanie, szklana buteleczka z pompką, jest bardzo fajne.
Biorąc pod uwagę standardową pojemność, jaką ma serum czyli te 30 ml wychodzi nam ponad 50 zł za opakowanie. Więc nie jest aż tak tanio, jak nam się wydaje. Jednak wolałabym zapłacić więcej (dajmy na to te trzydzieści parę złotych) i mieć więcej produktu.

NIE POLECAM

Mam cerę problematyczną z tendencją do zapychania. Skończyło się moje ulubione serum i po dobrych opiniach przeczytanych tutaj zdecydowałam się na zakup tego produktu.
Niestety nie spełnił on wogóle moich oczekiwań. Stosowałam go na noc codziennie. Jedno z gorszych serum jakie miałam, nie działało nic.
25 zł wyrzucone w błoto a opakowanie skończyło się po 3 tygodniach. Nie rozumiem skąd ten zachwyt nim.

W porządku

Serum jest jak najbardziej w porządku, krzywdy mojej twarzy nie zrobiło, ale również nie zachwyciło. Ma bardzo lekką konsystencję, szybko się wchłania. Jest dość rzadki i zdecydowanie mało wydajny,

Fajnie nawilża

Kupione na promocji w Rossmannie. Fajnie nawilża, przy używaniu miałam bardziej matową skórę niż bez. Niestety pompka dosyć często się zacina, po zużyciu większości opakowania moja całkowicie się zacięła i dosyć trudno wydobyć resztki produktu. Trochę mało wydajne, szybko się kończy. Kupiłabym ponownie, jeśli będzie na promocji.

Bardzo dobry

Uwielbiam markę Bielenda, a w szczególności zakochałam się w ich serach do twarzy. Mają naprawdę sporą gamę produktów i napewno każda z nas znajdzie coś dla siebie.
To serum kupiłam skuszona niską ceną i w czasie trwania szału na kosmetyki z konopiami. Swoje w szafce przeleżało i dopiero kilka dni temu je zużyłam.
Serum zamknięte jest w szklanym pojemniczku z pompką, dzięki czemu nie musimy wkładać placów w produkt.
Ma ono wiele zalet, ale też jedną wadę z którą nie do końca jestem w stanie się pogodzić.
Pojemność to 15 ml, więc porównując inne sera tej samej marki to 15 ml mniej niż klasycznie, a cena regularna nie różni od tych z większa pojemnością. Przyzwyczajona jestem do niskich cen kosmetyków tej marki, za co też ją polubiłam i wywołało to mój niesmak.
Wracając do zalet to napewno musi się w nich znaleźć działanie. Gdy zaczęłam go używać na czole miałam sporo nieprzyjemności, które po kilku zastosowaniach tego serum zniknęły.
Jego zaletą dla mnie jest też bardzo delikatny, ale przyjemny zapach, który nie drażni.
Serum bardzo szybko się wchłania i bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. Nawilża świetnie i nie zostawia na twarzy żadnego filmu. Ma lekką i żelową konsystencję, która świetnie odświeża skórę twarzy. Gdyby nie ta cena w porównaniu do pojemności pewnie bym ponownie po nie sięgnęła.

Super produkt

Wpadłam na niego przypadkowo na promocji i okazał się starałem w dziesiątkę.

Produkt ma bardzo fajne opakowanie, które umożliwia łatwa i przyjemną aplikację produktu.
Konsystencja serum jest bardzo lekka, łatwo rozprowadza się na twarzy i bardzo szybko wchłania. Ja osobiście lubię stosować je po wymieszaniu z kremem do twarzy,
Cena produktu jest niska, spektakularnych efektów nie ma, ale produkt godny polecenia.
Sam produkt nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy, wykończenie jest raczej matowe, skóra jest nawilżona i napięta. Nie powoduje wyprysków, a wręcz można powiedzieć ze zapobiega.