Vichy, Liftactiv, Hyalu Mask (Krem-maska na noc)

Vichy, Liftactiv, Hyalu Mask (Krem-maska na noc)

Kategoria
Marka

Niewymagająca zmywania ujędrniająca maska z kwasem hialuronowym na noc. Stymuluje produkcję naturalnego kwasu hialuronowego, zapewniając natychmiastowy efekt regeneracji skóry i stopniowe działanie przeciwstarzeniowe przy regularnym stosowaniu.

na noc
normalna, młoda, sucha
> 100ml, <50ml
na przebarwienia, regenerujące
w tubce

Krem-maska VICHY LIFTACTIV HYALU

Krem-maska VICHY LIFTACTIV HYALU ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania. Już po pierwszym użyciu skóra jest nawilżona i gładka.Krem regeneruje, poprawia sprężystość i działa przeciwzmarszczkowo. Jeden z lepszych kremów, jakich stosowałam.

Naprawdę dobry produkt

Podoba mi się, że maskę trzymamy tylko 5 minut,to zachęca mnie do jej regularnego stosowania.
Czuć poprawę stanu skóry. Jest jędrniejsza, gładsza, napięta, nawilżona.
Nie podoba mi się zapach, czuję alkohol, ale wolę już taki niż mocno naperfumowany, który czuć jeszcze po zmyciu maski.

To pierwszy kosmetyk z kwasem hialuronowym, po którym nie wysypało mi twarzy i skóra jest nadal w dobrym stanie.

Będę nadal używała tej maski, spróbuję też opcji 5 dni pod rząd żeby sprawdzić jakie to da efekty.

Polecam! Rewelacyjny!

Krem ma bardzo eleganckie czerwone opakowanie, a w słoiczku bomba odżywcza. Konsystencja maski żelowa bardzo konkretna i gęsta, delikatna przy nakładaniu, wchłania się błyskawicznie. Skóra zaraz po nałożeniu jest gładka, delikatna i jędrna. Bardzo dobry krem od Vichy jak do tej pory nie miałam przyjemności testowania kosmetyku z tej firmy. Ale jestem bardzo, ale to bardzo mile zaskoczona. Dziękuję za ten luksus!

Maska krem jest rewelacyjna Produkt w pięknym czerwonym szklanym słoiczki Konsystencja żelowa przezroczysta o miłym zapachu Maseczka szybko się wchłania moja skóra wypija całą maskę Po kilkudniowym stosowaniu jest zauważalna poprawa sprężystości i nawilżenia Skóra jest promienna Polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ogólnie fajna maska,ale...

Kiedy tylko otrzymałam ten produkt do testów niesamowicie się ucieszyłam ponieważ uwielbiam wszelkiego rodzaju maski.

Po pierwszym użyciu tak naprawdę nie zauważyłam jakiegoś większego rezultatu dopiero przy za 5-6 razem zauważyłam, że skóra wydaje się być troszkę bardziej napięta i delikatnie wygładzona.

Samo stosowanie maski jest bardzo przyjemne, ponieważ ma ona żelową konsystencję, która szybko się wchłania.
Zapach jest dość neutralny.

U mnie po około 3 minutach maska zostaje całkowicie wchłonięta przez skórę.

Niestety nawilżenie jakie pozostawia dla mnie jest niewystarczające i zawsze po użyciu tego produktu muszę nałożyć krem nawilżający, ponieważ moja skóra wręcz się tego dopomina.

Podsumowując:
Sama nie wiem jak mam ocenić ten produkt, bo z jednej strony jest dobry,ponieważ faktycznie wpłynął na napięcie mojej skóry i to co najważniejsze nie zapchał jej...jednak chyba oczekiwałam czegoś więcej od produktu z kwasem hialuronowym, a konkretnie większej porcji nawilżenia.

Bogactwo dobrych składników

Krem - maska Vichy otrzymałam do testowania. Elegancki słoiczek zawiera w sobie bogactwo wspaniałych składników dla skory, która powoli traci swoją jędrność, jednolity kolor i gładkość. Krem ma lekką konsystencję pomiędzy kremem a żelem, z bardzo delikatnym zapachem. Dobrze się nakłada na skórę dając uczucie aksamitu. Rano skóra jest mega gładka.

Wygładzenie skóry już po pierwszym użyciu kremu

Zwrócić sporą uwagę można już na niezwykły design opakowania-słoiczka, naprawdę ciekawy - piękna kolorystyka. Już po jednokrotnym zastosowaniu kosmetyku miałam wrażenie, że moja twarz wygląda młodziej. Zdziwiło mnie, że zadziało się to tak szybko...
Specjalnie przebarwień na twarzy nie posiadam, natomiast wydaje mi się, że krem je niweluje np. w rejonach cieni pod oczami. Z pewnością natomiast nawilża i wygładza skórę, co daje się odczuć bardzo mocno. I tak jakby lekko rozjaśniał twarz i spłycał zmarszczki.
Stosowałam też na próbę na szyi/dekolcie. Wygładzenie skóry było widoczne, jednak tutaj na większe efekty trzeba chyba trochę dłużej zaczekać ;)
Krem spełnił w dużej mierze moje oczekiwania, chociaż nie do końca przypadł mi do gustu jego zapach. Jednakże zamierzam go dalej używać ze względu na wspomniane efekty. Polecam na spróbowanie u siebie skuteczności kosmetyku, ponieważ każda skóra inaczej reaguje.

Prawdziwe czary ????

Miłość od pierwszego użycia tak mogę to powiedzieć.Do tej pory używałam wielu podobnych produktów ale ta maska to poprostu strzał w dziesiątkę.Przyjemna aplikacja ,delikatna żelowa konsystencja a efekt ?.......nie spodziewał się ,że maska może dać tak odczuwalny rezultat po pierwszym użyciu .Skóra nawilżona ,gładka i sprężysta tak jakby to nie była nagle moja twarz .Mały minusik za brak polskiego opisu .????

Vichy Liftactiv Hyalu Mask

Po kilkunastu dniach regularnego stosowania muszę stanowczo stwierdzić, że Vichy Liftactiv Hyalu Mask to nie tylko slogan, to nie są tylko puste słowa, to widoczne pierwsze efekty. Moja skóra jest gładka, napięta, sprężysta, miękka i przyjemna w dotyku. Zmarszczki są wyraźnie wygładzone i zmniejszone, a na mojej twarzy nie widać oznak zmęczenia, które wiąże się z nieprzespanymi nocami towarzyszącymi macierzyństwu. W pracy wymaga się ode mnie nienagannego wyglądu i świeżej, promiennej cery, bo jestem wizytówką firmy. Dzięki Vichy Liftactiv mimo kolejnej nieprzespanej nocy moja twarz wygląda na wypoczętą , młodszą, po prostu zdrowszą, a ja na szczęśliwszą. Dziewczyny z pracy już mi zazdroszczą ;)

Rewelacja!

Maska jest rewelacyjna. Nie spodziewałam się, że będę jej używać aż z taką przyjemnością. Natychmiastowo nawilża i wygładza skórę-staje się po prostu piękna. Walory estetyczne i zapachowe również na plus. Dziękuję za możliwość przetestowania. Znalazłam swój hit;)

Cudo!

To mój must have! Zakochałam się w masce Vichy od pierwszego użycia! Po żadnym innym kremie nie zauważyłam takiego efektu nawilżenia, regeneracji i poprawy sprężystości skóry jak po tej masce.Uwielbiam ją za delikatny zapach, super konsystencję, szybkie wchłanianie i po prostu za rewelacyjne rezultaty!

Jak najbardziej polecam

Dobrze sie wchlania pozostawiając skóre nawilżona. Nie pozostawia tłustej powloki,nie zatyka porów. Na pewno po skończeniu opakowania zakupie nastepny słoiczek.