Dove, Purifying Detox, Green Clay Shower Gel (Oczyszczający żel pod prysznic `Zielona glinka`)

Nowy Żel pod prysznic Dove Oczyszczający Detox z zieloną glinką oczyszcza skórę oraz zmywa codzienne toksyny i zanieczyszczenia. W połączeniu z delikatną i wyjątkową formułą Dove, Żel pod prysznic Dove Oczyszczający Detox z zieloną glinką, niezawierającą siarczanów, parabenów i ftalanów, zapewnia skórze uczucie oczyszczenia, zapewniając jej pielęgnację, na jaką zasługuje.
Zmyj codzienne toksyny, usuń zanieczyszczenia i oczyść skórę. Zmień swoją codzienną rutynową kąpiel w oczyszczający rytuał piękna dla Twojej skóry. Jedyne co musisz zrobić, to nalać niewielką ilość Żelu pod prysznic Dove Oczyszczający Detox z zieloną glinką na swoją dłoń i zmyć wszystkie zanieczyszczenia.

Nie jestem do niego przekonana

Zakupiłam ten żel bo skusiła mnie zielona glinka w składzie która bardzo lubię i działa kojąco na moją przesuszona skórę.

Oczywiście żel spełnia swoją rolę idealnie, bo dokładnie oczyszcza skórę i sprawia że jest ona gładka w dotyku i bardziej nawilżona. Jednak jedyny mankament, którego nie lubię w żelach pod prysznic to zbyt gęsta konsystencja. Gdy produkt już się kończy trzeba się nagimnastykować by go wycisnąć z opakowania. Idzie to naprawdę opornie, przez to mam wrażenie że nie jest do końca wydajny bo wcale nie pieni się jakoś super i sama aplikacja na skórę też nie należy do zbyt przyjemnych. Takie ja odnoszę wrażenie.

Co do opakowania to jest piękna szata graficzna w fajnych stonowanych kolorach, dobranych zgodnie ze składem. Chodzi tu o zielona glinkę. Ta zieleń i biel opakowania pasuje idealnie.

Zapach jest przepiękny orzeźwiający i przyjemny, długo wyczuwany na skórze.

Gdyby nie ta gęsta konsystencja to byłaby większa ocena

Delikatny dla skóry

Ten żel pod prysznic na pewno jest czymś nowym, z czym wcześniej się nie spotkałam.

Dove słynie z tego, że produkty tej marki mają pozytywny wpływ na skórę. Dlatego nie miałam wątpliwości, kupując ten produkt, że będzie to produkt delikatny i wygładzający skórę.

Produkt jest lekko gęsty, kremowy, słabo się pieni. Podczas używania czuć tą glinkę w składzie. Żel ma delikatny zapach, nie podrażnia skóry i pozostawia ją miękką i nawilżoną.

Mam jedynie zastrzeżenia co do jego wydajności. Na codzień ok, produkt daje radę. Ale jak wracam do domu po uprawianiu sportów, naprawdę brudna, to muszę nałożyć dużą ilość na dłoń, żeby czuć się czysta.

Dodatkowo opakowanie nie pozwala na obrócenie butelki do góry dnem, więc pod koniec kosmetyk cięzko jest wydobyć.

Dobrze oczyszcza

Żel jest w wygodnym opakowaniu choć jeszcze bym nakrętkę zmieniła na płaską tak a by przy końcówce mógł stać do góry nogami.

Produkt charakteryzuje się przyjemnym zapachem. Żel ma dość ciekawą konsystencję, dobrze się rozprowadza lecz słabo pieni. Po zastosowaniu skóra jest bardzo oczyszczona i gładka.

Produkt bardzo wydajny.

Bardzo fajny!

Żel marki Dove z zieloną glinką bardzo przypadł mi do gustu. A to właśnie za sprawą wspomnianej glinki. Po użyciu żelu mam wrażenie wyjątkowo oczyszczonej skóry. Do tego ma on bardzo przyjemny, delikatny zapach, pozostający na skórze po myciu. Warto po niego sięgnąć.

Rewelacja

Super żel. Ma świetny zapach. Bardzo dobrze oczyszcza skórę. Po umyciu moja skóra jest delikatna i miękka. Nie podrażnia, nie powoduje alergii. Zapach utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas. Jedynym mankamentem jest to, że trzeba go nanieść na skórę trochę więcej, ponieważ mało się pieni.

Glinkowy żel na pewno warto poznać

Uwielbiam maseczki z glinką, wiec bardzo optymistycznie podeszłam do żelu pod prysznic zielona glinka , który zawiera wiele odżywczych mikro- i makroelementów. Zielona glinka działa oczyszczając, odtłuszczając oraz regenerując naskórek, wiec jak najbardziej naszej skórze się to przyda.

Buteleczka jest opływowa, dzięki czemu wygodnie się jej używa pod prysznicem. Po otwarciu buteleczki od razu można poczuć przepiękny zapach tego produktu., ma bardzo przyjemny, lekko orzeźwiający, świeży. Opakowanie na klik ma końcówkę w kolorze żelu czyli zielony.
Konsystencja żelu gęsta i kremowa. Kolor blado-zielony, przypomina odcień zielonej glinki. Żel się lekko pieni, dobrze rozprowadza po skórze

Żele zawierają ¼ kremu nawilżającego i delikatne substancje myjące stąd nie zaznałam żadnego podrażnienia, ani nie odczułam wysuszenia skóry.
Skóra jest miękka, gładka, przyjemna w dotyku już po pierwszym zastosowaniu. A przede wszystkim oczyszczona, odświeżona, pełna komfortu.

Dodatkowo warto wspomnieć, że są to produkty wolne od parabenów, SLES oraz ftalanów.

Glinkowy żel na pewno warto poznać.

Relaksujący

Relaksujący żel o super zapachu. Dokładnie oczyszcza skórę i nie wysuszajac jej. Fajna konsystencja. Żel działa odprężajaco. Na domowe spa super produkt.

Świetny żel pod prysznic

Żel niesamowicie pachnie. Naprawdę działa relaksująco :) Po umyciu jest świetne wrażenie dokładnie dogłębnie oczyszczonej skóry, która pozostaje nawilżona i pachnąca. Konsystencja trochę inna niż pozostałe żele tego producenta. Mniej się pieni ale mimo to dobrze się rozprowadza. Na pewno kupię nieraz!

Dove z glinką

Żel Dove daje po myciu przyjemne uczucie oczyszczenia i świeżości ale skóra nie jest nieprzyjmnie ściągnięta. Zapach jest super, świeży i lekki. Żel jest wydajny i w miarę dobrze się pieni. Na pewno jeszcze kupię

dove na tak

jak zwykle dove jest dla mnie niezawodne
używam od kilkunastu lat produktów tej firmy
piękny zapach żelu i przystępna cena zachęcają mnie do ponownego zakupu

Cudowny zapach

Cudowny zapach, orzeźwiający i lekki, po umyciu mam wrażenie super czystej skóry. Nie wysusza i jest wydajny, opakowanie wystarczy na bardzo długo. Przyjemna konsystencja, dosyć dobrze się pieni.

Bardzo fajny żel :)

Używałam pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczona :) Należy się kilka plusów:

+ zapach
+ oczyszczanie skóry i sprawianie, że jest delikatna po umyciu
+ po umyciu czuję się świeżo i czysto
+ nie podrażnia
+ niezła cena