Dermaglin, Maseczka # Natural Effect `Zielona glinka kambryjska + olej konopny + ogórek`

Maseczka na bazie zielonej glinki kambryjskiej doskonale oczyszcza skórę z toksyn oraz dogłębnie odżywia.
#Wyciąg z ogórka lekarskiego skutecznie rozświetla zmęczoną skórę.
#Olejek cytrynowy daje uczucie świeżości i lekkiego chłodu. Efektem jest naturalnie, młodo wyglądająca skóra.

Struktura
bogate
krem
<50ml
klasyczne
w saszetce

Fantastyczna

Maseczka o działaniu oczyszczającym podpasowała mojej skóry twarzy ponieważ idealnie i z dokładnością oczyściła ją z zatkanych porów, dogłębnie ją nawilżyła pozostawiając ją rozświetloną na cały dzień.

Bardzo fajna

Jestem fanką wszelkiego rodzaju maseczek. Nie ma tygodnia, żebym jakiejś nie nałozyła na twarz. Lubię wracać do tych sprawdzonych, jak i testować nowości. :)
Maseczka Dermaglin ma bardzo przyjemną konsystencję, taką dość zwartą. Nie spływa z twarzy, a równocześnie dobrze się ją nakłada. Ma delikatny, neutralny zapach.

Zawiera w swoim składzie zieloną glinkę (wszelkiego rodzaju glinki działają zbawiennie na moją twarz), olej konopny i ogórek. Fajny skład, za to duży plus.

Twarz po zastosowaniu maseczki jest wygładzona, miła w dotyku, rozświetlona. Mam wrażenie, że wyrównała koloryt mojej skóry i 'uspokoiła' zaczerwienienia. Działa równiez skutecznie na wypryski. Na pewno do niej wrócę.

fajny

Maska jest super dla twarzy zmęczonej, pozbawionej życia. Maska nie wysusza, odświeża, regeneruje zmęczona skórę. Jest wydajna, oczyszcza z zanieczyszczeń z codziennego ciężkiego dnia

super!

Potrzebowałam czegoś naturalnego do dogłębnego oczyszczenia cery. A zarazem żeby otrzymać naturalny efekt dla mojej cery.
Najważniejszą rzeczą, jest to że maseczka nie wysusza nam cery. Zawarty w składzie olejek cytrynowy oraz wyciągu z ogórka lekarskiego daje super efekty. Wszystko co zapewnia producent jest spełnione, a moja skóra jest dogłębnie oczyszczona. Cera jest przede wszystkim zregenerowana, odżywiona i rozświetlona. Maseczka przygotowuje nam cerę na dalsze kroki pielęgnacji i każde następne nałożone kosmetyki bardzo dobrze się wchłaniają.
Kosmetyk jest ogromnie wydajny, bo spokojnie miałam na dwukrotne użycie. Konsystencja jest gęsta, dzięki czemu utrzymuje się na twarzy, ładnie zasycha. Nie miałam żadnego problemu z jej nałożeniem oraz zmyciem.
Na pewno skuszę ponownie na tą maseczkę.

Używa produktu od: próbka

Przeciętna.

Maseczka dostępna jest w jednej z sieci dyskontów.
Opakowanie to jednorazowa saszetka z miłą dla oka, choć nie wyróżniającą się grafiką. Nie wiem czemu, ale myślałam, że to maseczka w płachcie, niestety w domu okazało się, że to maseczka glinkowa, za którą nie przepadam (papranina), tak się mści robienie zakupów w pośpiechu i stresując się obwieszczeniami z głośnika "zostańcie w domu" ( a kto zrobi zakupy???).
Do otworzenia maseczki trzeba użyć nożyczek gdyż nie posiada ona odpowiednich nacięć.
W środku znajduje się obfita porcja zielonkawej, glinkowej maseczki
o charakterystycznym dla tego rodzaju maseczek ziemistym zapachu, który osobiście lubię, lecz to kwestia indywidualnych upodobań.
Maseczka jak to glinkowa maseczka - paprze i brudzi wszystko dookoła.
Dość szybko zastyga na twarzy (do około 10 minut), dość łatwo jak na tego rodzaju maseczkę się zmywa, choć trzeba do tego użyć dużej ilości ciepłej wody.
Po użyciu tej maseczki nie zauważyłam żadnego rozświetlenia o którym zapewnia producent, skóra jest ładnie zmatowiona i przyjemna w dotyku. Nic więcej nie zauważyłam.
Moim zdaniem efekt nie jest wart papraniny. Być może w przypadku młodszej skóry maseczka daje lepsze efekty, jeśli zaś chodzi o mnie to "do widzenia, Gienia!", czyli nie wrócę.
Cena jak za jednorazową przeciętną maseczkę z dyskontu również jest zawyżona, znam lepsze maseczki w podobnej lub niższej cenie.
Trója.

Nie można jej nie mieć w swojej kosmetyczce

Bardzo odżywia buzie, rozjaśnia i wygładza co daje wrażenie promiennej świeżej skóry. Zachwyca swoim składem i ilością glinki w opakowaniu. Ma miły zapach! Opakowanie przyciąga wzrok, a cena jest przystępna dla każdego. Fajnie że glinki tej firmy łatwo można znaleźć. Jak dla mnie bardzo dobry, wręcz jeden z lepszych drogeryjnych produktów Ekstra maska, świetnie odświeża skórę twarzy, już po pierwszym zastosowaniu poczułam mega mega świeżość, przyjemnie naciągnięta skóra i przyjemna w dotyku ! Zauważyłam że też idealnie odżywia, co u mnie stanowi problem nr 1.. kondycja skóry totalnie się poprawiła i widać znaczną różnice. Jestem bardzo zadowolona z działania tej maski i nie mam zamiaru z niej rezygnować. Nie znam się za bardzo na składzie kosmetyków ale ten skład który jest w tym produkcie to czad ! :)))) Cieszy mnie to że skład jest naturalny i nie ma tam jakiś chemicznych dodatków. Dodam że skóra serio promienieje, rozjaśnia i nadaje bardzo zdrowy wygląd.

Używa produktu od: próbka

Natural

Coś dla osób o cerze normalnej. Maska nie wysusza, odświeża, regeneruje zmęczona skórę. Myślę że komuś kto lubi supernaturalne kosmetyki śmiało mogę polecić. Jednak mało która maska ma w swoim składzie ponad 90% czystej glinki. Naprawdę super

Bardzo dobra maska

Skóra po maseczce jest bardzo dobrze oczyszczona, rozświetlona i mięciutka. Po zmyciu skóra bardzo dobrze wchłania kosmetyki. Maska bardzo dobrze się rozprowadza i przyjemnie zmywa. Jedna saszetka zawiera bardzo dużo kosmetyku, starcza na dwa, a może i na trzy użycia. Maseczkę kupiłam w drogerii Hebe i ląduje w top 10 moich kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy :)

Wykorzystała: kilka próbek

#natural effect

Produkt idealny na każdy dzień. Relaksuje, odświeża. Dobry dla każdego. Kocham serie tych masek za działanie i ten wspaniały skład. Polecam wypróbować.

POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Maseczka odżywcza od dłuższego czasu gości w mojej łazience. Doskonale radzi sobie z przemeczona cera. Dokładnie ja odświeża i odzywia, staje się bardzo delikatna, nawilżona i miła w dotyku. Wygląda na zadbana, zdrowa i wypoczeta

jest świetna

maseczkę pierwszy raz dostałam ponad miesiąc temu, przejdę do sposobu nakładania, jest on prosty, maseczka się dobrze nakłada. W trakcie czekania nie mam żadnych piekących miejsc i swędzących. Skład ma calkiem fajny, a sam efekt od razu po zmyciu jest bardzo przyjemny. Zdecydowanie polecam na relaksacyjne wieczory :D

Naturalna

Maseczka która używam przed każdą impreza! W delikatny sposób oczyszcza, rozjaśnia, wygładza skórę. Posiada świetny skład co sobie bardzo chwalę. Można ją bardzo latwo znaleźć w bardzo wielu drogeriach!