Dermaglin, Maseczka # Natural Effect `Zielona glinka kambryjska + olej konopny + ogórek`

Zobacz oferty

allegro
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Maseczka na bazie zielonej glinki kambryjskiej doskonale oczyszcza skórę z toksyn oraz dogłębnie odżywia.
#Wyciąg z ogórka lekarskiego skutecznie rozświetla zmęczoną skórę.
#Olejek cytrynowy daje uczucie świeżości i lekkiego chłodu. Efektem jest naturalnie, młodo wyglądająca skóra.

w saszetce
Struktura
bogate
krem
<50ml
klasyczne

Idealna...

...na wieczór z przyjaciółkami/mamą. Maseczka, którą po prostu trzeba mieć w swojej kosmetyczce. Pięknie odświeża skórę, delikatnie niweluje niedoskonałości nie wysuszając przy tym skóry. Bardzo lubię ją stosować po ciężkich dniach.

Natural Effect

Natural Effect maska ta jest idealna kiedy skóra potrzebuje odświeżenia. Najczęściej robię ją po ciężkim makijażu np. po weselu. Kiedy widać na skórze zmęczenie i taka ciężkość . Maska rozświetla skórę, pięknie ja odżywia. Ma wspaniały skład, bardzo dobrze się sprawdza u każdego z mojej rodziny.

# Natural Effect

Produkt ten świetnia nadaje się do każdego typu cery. Jest to w 100% naturalny produkt, którego głównym składnikiem jest zielona glinka kambryjska. Firma Dermaglin zadbała o to, by w składnie nie znalazły się żadne utrwalacze, zapachy i inne konserwanty. Dzięki tej maseczce moja cera jest odżywiona i zregenerowana. Wygląda promiennie każdego dnia. Wystarczy kilka minut i voila – piękna i zdrowo wyglądająca cera.

Maska natural

Maska z olejem konopnym zadziwiła mnie tym jaki zostawia efekt po użyciu, moja skóra wydawała się taka nawilżona, gładka. Jakbym użyła porządnego peelingu i mocno nawilżającego kremu.

Kolejna bardzo dobra maseczka tej marki

Maseczka ma oczywiście dosyć gęsta, taką zielonkawą konsystencję typową dla glinek. W zapachu jest średnio przyjemna, pachnie typową glinką, a myślałam, że przez olejek cytrynowy ten zapach będzie jakiś orzeźwiający bardziej, ale się myliłam. Olejek ten daję uczucie chłodu i to prawda, czuć delikatny chłodek. Produkt całkiem w porządku się nakłada, ale ze zmywaniem już naprawdę średnio, trzeba trochę nad tym przysiedzieć. Od razu po zmyciu widać ładne oczyszczenie, ale nie jest to takie tępe nic nie wnoszące oczyszczenie. Produkt wygładza twarz, sprawia, że skóra jest rozświetlona, a zarazem matowa, po prostu wygląda tak ładnie naturalnie, jak sama nazwa maseczki mówi. Jedyne czego nie zauważyłam to dogłębne odżywienie, nie powiedziałabym, że jest obecne.
Minusem, który też muszę poruszyć jest ilość produkt, zdecydowanie zbyt dużo na 1 użycie, a nie da się tego przechować, bo wiadomo jak się produkty z glinką zachowują.
Sama maseczka jest super, będzie pasować dla każdego typu cery moim zdaniem, fajna przed makijażem na większe wyjście. Ładnie przygotuje twarz pod makijaż. Polecam!

Natural Effect

Natural Effect maska ta jest idealna na chwilę relaksu. Kiedy skóra potrzebuje odświeżenia, kiedy robi się szara i zmęczona, kiedy brak jej blasku i potrzebuje nawilżenia. Uwielbiam jej delikatne działanie .

Wykorzystała: kilka próbek

Ogorek

Kolejny produkt z naturalnym składem to co lubią kobiety najbardziej. Idealnie pasuje na maseczkę po ciężkim dniu w makijażu. Odpowiednio odżywia skore.

Bardzo dobra maseczka

Maseczka bardzo dobrze:
✔️Oczyszczają twarz
✔️Maja właściwości przeciwzapalne i detoksykacyjne
✔️Przyspieszają gojenie stanów zapalnych
✔️Mają działanie antybakteryjne
✔️Skóra po nich jest gładka i miękka
✔️Uelastycznia i odżywia
✔️Starcza na ok. 4 użycia

Niestety nie ma pięknego zapachu i trzeba co chwile zwilżać twarz. Do tego używam mgielki z wodą. Ratuje moja twarz podczas ciężkich dni.
   Polecam ją osobom z cera tłustą i mieszaną ❤️

Natural Effect maska

Natural Effect to maska taka na codzien. Odświeża skórę po makijażu. Dobrze działa kiedy jest się spuchniętym, kiedy skóra wydaje się zmęczona. Bardzo lubię jej używać. Ma bardzo naturalne składniki.

Łagodząca

Maseczki z tej serii wszystkie sa jak strzał w 10! Ta świetnie sie sprawdza przed ważnym wyjściem - fajnie odżywia skórę, łagodzi oraz rozświetla. Przede wszystkim robi robote w tej maseczke ogórek, który daje skórze rozświetlenie i delikatność.

Natural Effect

Maseczka świetnie odświeża skórę , odżywia ją dzięki zawartości glinki i olejku. Skóra po użyciu lśni , staje się gładsza , mam wrażenie że jest oczyszczona i rozjaśniona. Jest w przystępnej cenie i łatwo ją znaleźć .

Maski Dermaglin zawsze on top

Testowałam już chyba wszystkie możliwe warianty maseczek od marki Dermaglin. Sięgam po nie chętnie, bo mają bardzo dobre składy, które zazwyczaj idealnie wpasowują się w pielęgnację mojej mieszanej cery.

Tę żółtą dorwałam przy okazji zakupów, gdy zdecydowałam się urządzić sobie domowe spa. Cena regularna jak za saszetkę do jednorazowego użytku, biorąc pod uwagę efekty oraz dużą ilość produktu jest bardzo korzystna. Co prawda zawartość opakowania wystarczyłaby na dwa zastosowania, ale ja nie lubię przechowywać otwartych maseczek, szczególnie tych na bazie glinki.

Maska ma naturalny, świeży zapach. Konsystencja gęsta, glinkowa, prawidłowo się rozprowadza i fajnie trzyma się twarzy, nie trzeba uważać na każdy ruch w obawie, że coś nam skapnie. Po jej zmyciu, które jak to w przypadku glinkowych maseczek bywa nieco dłuższe, otrzymujemy miękką, odświeżoną skórę twarzy, dającą wrażenie mocno oczyszczonej -raz, że z nadmiaru sebum, dwa że widzę natychmiastowy i realny wpływ maski na zaskórniki i drobne zanieczyszczenia na twarzy -oczywiście nie znikają w cudowny sposób ;) ale są jakby rozjaśnione, mniej widoczne (może to powodować połączenie glinki z ogórkiem, który jest znany z takich właściwości).
Ogólnie na mojej mieszanej cerze nie widzę żadnego podrażnienia czy podsuszenia, które mogą powodować czasami oczyszczające maseczki (mogą absorbować sebum tak mocno, że aż dają wrażenie przesadnie suchutkiej skóry).

Tutaj skóra jest przyjemna w dotyku, ja nie czuję żadnego dyskomfortu, a efekty noszenia maseczki są widoczne gołym okiem. Ze swojej strony polecam. Warto też szukać maseczki na promocjach, gdyż często widuję ją i jej siostry w nieco niższych cenach.