Bell, HYPOAllergenic, Precise Brow Pencil (Hypoalergiczna precyzyjna konturówka do brwi)

Pojemność 1 szt

Intensywnie napigmentowana kredka do brwi o ultracienkim i precyzyjnym sztyfcie idealnie podkreśli oraz optycznie zagęści brwi.

gdyby nie wydajność byłaby świetna

kupiłam ze wzgledu na to, że kredka jest malutka i precyzyjna a kolor wydał mi się idealny jako, że jestem dość jasną blondynką. bardzo dobra kredka, ale nie jest warta swojej ceny przez tragiczną wydajność. użyłam jej dwa razy jako jedyny produkt do brwi i kilka razy do dopracowania detali a i tak skończyła się po dokładnie tygodniu używania.

Niezła

Kupiłam w promocji. Kredka fajna, brwi można idealnie wymalować, kolor też mi odpowiadał. Niestety, wszystkie kredki tego typu zbyt szybko się kończą. Mnie starczyła na jakieś trzy tygodnie, ale skończyłaby się szybciej gdyby nie to, że używałam jej na zmianę z innym produktem... Konsystencja jest dość miękka, rysik cieniutki, co też już daje nam do zrozumienia, że nie za długo nacieszymy się tym produktem. To jest chyba jedyny minus. Reszta na plus. :) Łącznie z tym, że długo siedzi na brwiach.

Nie spelnila oczekiwan!

Myslalam, ze zastapie nia kredke z NYX, ktora jest znacznie drozsza - ale nic z tego! Fakycznie, ma swietny chlodny dcien dla blondynek, ale na tym zalety tej kredki sie koncza, bo nawet nie jest warta swojej ceny. Juz ultra ceniutka kredka z Catrice za 11,99 jest lepsza!
Zalety:
- kolor
Wady
- nie jest wydajna, starcza na gora 2 tygodnie
- zbyt maslana konsystencja, ciezko sie nia rysuje
- zostawia jakas taka woskowa poswiate
- brak szczoteczki do przeczesywania rzes

Ogolnie nie polecam!

Meh...

Kupiłam szukając zamiennika dla mojej ulubionej kredki z Golden Rose, która niestety nie jest zbyt wydajnym produktem. I wygląda na to, że dalej będę musiała szukać :)
Kredka ma całkiem ładny kolor dla blondynek, aaale przy moim popielatym blondzie wydaje mi się, że jest odrobinę za ciepła i przebija z niej jakaś rudość - choć to może moje przewrażliwienie (mam ją w najjaśniejszym kolorze). Bardzo miękka i to do tego stopnia, że aż ciężko się nią malować - nie jest przez to też wydajna. Wolałabym też żeby była mniej woskowa - dość brzydko skleja włoski przy malowaniu :/
Jedyny plus jaki w niej widzę to to, że jest trwała. Mimo tej miękkości i takiej dziwnej "mokrości" na brwiach nie rozmazuje się, nawet w upał.
Nie kupię ponownie i nie polecam.

Byłby ideał, ale...

Zalety:
-Idealny kolor dla blondynek (od jasnych do ciemnych), chłodny, naturalny odcień
-precyzyjny rysik, łatwo wyrysować brew i całościowo i pojedyncze włoski
-piękny efekt
-trwałość w porządku
-dostępność
Wady:
-zerowa wydajność, starcza może na tydzień