Facelle, Intim, Pflegetucher (Chusteczki do higieny intymnej)

Facelle, Intim, Pflegetucher (Chusteczki do higieny intymnej)

Pojemność 15 szt
Pojemność 20 szt

Facelle Intim Pflegetucher, chusteczki do higieny intymnej, opracowane zostały specjalnie do delikatnego mycia i pielęgnacji zewnętrznych obszarów strefy intymnej. Wartość pH od 4 do 5 jest optymalnie dopasowana do strefy intymnej, przez co produkt nadaje się do codziennego używania. Zawierają naturalną alantoinę, naturalny wyciąg z rumianku i kwas mlekowy.
Przebadane ginekologiczne, idealne w czasie podróży. Materiał chusteczek podlega w 100% biodegradacji.

Piana i odświeżenie

Chusteczki są mocno nasiąknięte, podczas przemywania okolic intymnych wytwarza się piana, która nie tylko odświeża, ale też myje. Dlatego sprawdzą się w podróży lub w sytuacji, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody i prysznica. Ja używam ich też podczas miesiączki do przemywania się przed zmianą tamponu/podpaski. Pomimo tego, że nie zamknęłam szczelnie opakowania to nie wyschły. Polecam serdecznie, jak na razie najlepsze chusteczki do higieny intymnej, jakich używałam.

polecam

Dobrze sprawdzają się np. w dłuższej podróży. Odświeżają, nie podrażniają skóry i dają poczucie komfortu. Jak dla mnie spełniają swoją rolę. Są dobrze nasączone, a zapach jest całkiem przyjemny.

Wszystko na tak

Co prawda trochę bardziej lubię wersję z aloesem - za sam zapach, działanie jest identyczne - ale po te sięgam równie często.
Są bardzo mocno nasączone, materiał jest delikatny i nie powoduje podrażnień. Chusteczki oczyszczają, dają uczucie świeżości i komfortu, są delikatne dla skóry, do tego mają odpowiednią wielkość a samo opakowanie jest nieduże i poręczne. Cena jest bardzo przystępna! W promocji można dostać je za niecałe 3zł, właśnie dlatego tak często po nie sięgam :)
Zapach jest delikatny, taki typowo kosmetyczno-mydlany.

W porządku

Chusteczki spełniają swoje zadania - łatwo i szybko odświeżają, a opakowanie zmieści się w każdej torebce. Są dobrze nawilżone, zapach jest przyjemny. Jednak nie sięgnę po nie w najbliższym czasie, ponieważ wiele zaleceń lekarskich piętnuje używanie jakichkolwiek kosmetyków i "specjalistycznych" produktów w tych okolicach.

Poręcznie, można nosić przy sobie :)

Noszę te chusteczki zawsze w torebce, doskonale sprawdzają się w podróży, pracy i ogólnie poza domem. Lubię je ze względu za delikatny zapach i za to, że zapewniają mi odpowiedni komfort. Nie podrażniają, są miękkie i odpowiednio nasączone. Opakowanie poręczne, można schować do torebki i można je zamknąć dzięki czemu nie wysychają. Cenowo bardzo ok!

Moje ULUBIONE, zawsze pod ręką!

Chusteczki należą do mojego niezbędnika w torebce. Małe opakowanie, produkt tani, przyjemny zapach, bardzo delikatne, idealne podczas miesiączki. Polecam każdej Pani :)

Przydatny niezbędnik kobiecej torebki

Chusteczki do higieny intymnej to doskonały niezbędnik damskiej torebki, który powinien moim zdaniem być pod ręką nie tylko podczas wycieczek czy innych podróży ale także na co dzień do pracy czy na uczelnie.
Jest to 20 sztuk chusteczek ukrytych w malutkim niebieskim opakowaniu. Są one bardzo dobrze nasączone, mięciutkie, delikatne, nie podrażniają. Bardzo szybko daję uczucie odświeżenia, ładnie pachną, dostępne w innych wariantach. Wygodne w użyciu, poręczne, tanie. Dzięki nim wystarczy chwila człowiek od razu czuje się komfortowo, świeżo i pewniej. Ja zawsze mam je przy sobie.

Są świetne

Chusteczki są idealnie stworzone do używania przez kobiety. Często bywa że potrzebujemy lekkiego odświeżenia w ciągu dnia. Mają delikatny zapach, nie za mocny który nie podrażnia, co ja uważam za plus w środkach tego typu. Samo używanie chusteczek jak dla mnie jest w porządku, ponieważ nie zauważyłam żadnych alergii z mojej strony, a czasami miałam z tym problem. Produkt dodatkowo nawilża strefę intymna.
Cena bardzo przystępna, w sumie zdziwiłam się, że jest aż tak niska. Opakowanie jest w super. Chusteczki nie wypadają, nic nigdy nie miałam mokrego w torebce, a przy tym zamknięcie jest dobre i chusteczki są zawsze nawilżone. Mam je zawsze przy sobie i nigdy mnie nie zawiodły. Sądzę, że każda dziewczyna może z nich korzystać.

Na awaryjne sytuacje

U mnie chusteczki bardzo dobrze sprawdzają się w awaryjnych sytuacjach, na długich wycieczkach czy wakacjach. Dają uczucie świeżości. Dla mnie mało wygodne opakowanie, naklejka często mi się nadrywała, albo niedokładnie doklejana przez co pierwszym chusteczkom zdarzało się wysychać. Ale często je kupuję i noszę w torebce.

mogłyby troszkę inaczej pachnieć

Podoba mi się, że chusteczki są w poręcznym miękkim opakowaniu. Z tego co można przeczytać z opisu, mają kwasowe pH - więc idealnie dopasowane do miejsca użytkowania :P
Miękkie, nie podrażniające i nie uczulające (ale to sprawa indywidualna)
Cena też nie jest zaporowa, to duży plus.
Zapach jest taki sobie, mógłby być łagodniejszy.

Praktyczny niezbędnik

Chusteczki dają szybkie uczucie odświeżenia, są nasączone w odpowiednej ilości, mają wygodne opakowanie (jeszcze nie zdarzyło mi się, aby w nim wyschły). Świetnie się spisują zarówno jako wyposażenie łazienki, niezbędnik w torebce czy podczas dłuższych podróży. Mają dość intensywny chemiczny zapach, ale w sumie dla mnie przyjemny.

Grube i duże - Nasączone "w sam raz" - Zapach niby-jabłkowy

Tak naprawdę nie odpowiada mi tylko zapach - taki niby jabłkowy, ale nie całkiem. Wypróbuję więc na pewno inną wersję zapachową.

Same chusteczki są grube i duże, dobrze odświeżają, opakowanie zamyka się ponownie naklejką na wierzchu.

Z serii własnej Rossmanna, więc dostępne tylko tam.