Eveline Cosmetics, Mega Size Lashes Mascara (Tusz do rzęs)

Eveline Cosmetics, Mega Size Lashes Mascara (Tusz do rzęs)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Rewolucyjna maskara zapewnia natychmiastowy efekt maksymalnie wydłużonych i zagęszczonych rzęs. Innowacyjna formuła sprawia, że rzęsy stają się długie, gęste i wyraziste. Wyprofilowana, silikonowa szczoteczka Double Brush równomiernie rozprowadza tusz na rzęsach, nie pozostawiając grudek. Mikrowłoski silikonowe dokładnie rozdzielają rzęsy oraz maksymalnie wydłużają i pogrubiają każdą z nich, od nasady aż po same końce. Formuła bogata w pigmenty mineralne, naturalny wosk carnauba oraz kompleks witamin (A, E i F) doskonale wzmacnia, odżywia i kondycjonuje rzęsy. Zapobiega wypadaniu i łamaniu rzęs, pobudzając je do wzrostu. Dzięki zawartości D - pantenolu tusz jest wyjątkowo delikatny dla oczu i nie powoduje podrażnień.

niewodoodporne
Efekt
regenerujące, pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

Niewygodna szczoteczka, ale super efekt na rzęsach!

Tusz ten jest bardzo niepozorny. Wygląda na całkiem przeciętny, ale rzęsy są dzięki niemu pięknie podkreślone. Ma przede wszystkim mocny pigment. Szczoteczka jest gęsta, ale trochę zbyt giętka i nie lubię takiego wyprofilowania. Rzęsy po pomalowaniu są precyzyjnie rozdzielone, podkreślone głęboką czernią, nieposklejane. Naturalny efekt, przy czym rzęsy są wyraźnie widoczne. Wystarczą tylko dwie warstwy, by rzęsy pięknie się prezentowały. Poza tym długo zachowuje świeżość w opakowaniu. Drobne wady w postaci giętkiej szczoteczki, nie odbierają tego, jaki efekt można nią uzyskać. Super!

Wow!

Wtrzelilam się na promocję w Rossmannie i wyhaczyłam go za 12zł ????
Mówię ok....najwyżej wywalę.
Opakowanie jakoś mnie bardzo nie powaliło w formie szaty graficznejale szczoteczka już tak.
Mega wyprofilowana no ledwo ją z opakowania wyciągnęłam. Jest tak fikuśna, tu pogrubiona, wygięta w łuk z krótszymi sylikonowymi włoskami i z dłuższymi. Nie jestem jakąś wielką znawyczynia ale no zrobiła ta szczota na mnie niemałe wrażenie. Tuszu nabiera się w sam raz. Nawet nieźle rozprowadza choć tu musiałam nabrać wprawy w szybkich ruchach ręką. Rzęsy faktycznie ładnie się unoszą, wydłużają. No i cały dzień z tym tusze iiii....uwagaaaaa...nie pieką mnie oczy. To ja się męczyłam przy tuszach za 80zl gdzie oczy mi łzawiły a ten za 12 ok 25 bez promocji mnie nie uczula....szok! Nie ma problemu też ze zmywaniem tuszu. Nie kruszy się także.
Jedyna wadą jest to że szczoteczkę ciężko wprowadza się z powrotem do opakowania...trochę za bardzo się wygina ???? A tak sztos! Polecam

Mój ulubiony tusz

Kupiony jak zawsze pod wpływem chwili . Zaciekawiła mnie szczoteczka .
Jest duża, dziewnie wygięta.
Pierwsze użycia to była męczarnia, lecz po kilku dniach nauczyłam się nią operować.
Tusz jest czarny , dzięki szczoteczce rzęsy sięgają nieba .
Dwie warstwy dają efekt sztucznych rzęs.
Zalety
-efekt wydłużenia
-cena
- trwałość
-szczoteczka
Jedynym minusem bywa dostępność zamawiam w Hebe .

Kolejny świetny tusz od Eveline

Tusze, które kupuję, są głównie od Eveline.

Ze względu na jakość, cenę i wybór.

Ostatnio używałam tuszu Mega Size. Bardzo spodobała mi się szczoteczka, jest świetnie dopasowana do kształtu oka, duża, można nią dobrze wytuszować też dolne rzesy.

Ładnie rozczesuje, rozdziela, podkręca rzesy. Jestem zadowolona.

Tusz utrzymuje się na swoim miejscu cały dzień. Po otwarciu warto go jednak zużyć w ciągu 6 tygodni, bo potem traci na jakości.

Ogółem za cenę około 15 zł w promocji, otrzymujemy produkt wysokiej jakości. Polecam

Wydłużenie i podkręcenie.

Ten tusz dostałam w gratisie od Eveline robiąc zakupy w ich sklepie online.

Moje rzęsy naturalnie są średniej długości, podkręcone, gęstości umiarkowanej. Jak spisała się maskara na takich włoskach?

Przede wszystkim pięknie podkręca. Ja nie mam z tym z reguły problemu, ale czasem tusze w ciągu dnia powodują ciężkość i jakby oklapniecie rzęs, a tutaj cały dzień obserwuję piękne uniesienie.

Włoski są wydłużone lecz w moim przypadku to nie jest efekt wow, bowiem miewałam lepszą długość po innych tuszach, ale absolutnie nie twierdzę, że nie wydłuża, po prostu wiem, że z moich rzęs można wyciągnąć więcej.

Kosmetyk da się budować - można aplikować kilkukrotnie lub wyczesywać rzęsy do momentu uzyskania satysfakcjonującego looku. Nie wysycha szybko, dlatego można się nią troszkę pobawić.

Szczoteczka jest dość duża, ale super rozczesuje rzęsy, nie plącze ich. Nie ma efektu pajeczych nóżek, wręcz każdy jeden włosek jest podkreślony.

Jedynie pogrubienia mi tutaj brakuje, ale nie wiem czy producent to w ogóle obiecuje. Choć ma to plusy - możemy uzyskać efekt bardzo naturalny z akcentem na długość i podkrecenie.

Nie odbija mi się na powiece, nie rozmazuje, nie spłynął nigdy z deszczem. :D

Dobry, tani tusz

Tusz bardzo ładnie podkreślił moje rzęsy, lekko je podkręcił i co dla mnie najważniejsze - nie posklejał ich.
Produkt posiada silikonową szczoteczkę, wygiętą w delikatny łuk, co sprawia, że tusz w użytkowaniu jest bardzo wygodny.
Opakowanie jest estetyczne i poręczne.
Jedyny minus jaki zauważyłam po kilku miesiącach używania to to, że tusz zaczął wysychać i osiadać na szczoteczce, zostawiając na niej małe grudki.

Pogrubia i wydłuża rzęsy

Bardzo lubię maskary z Eveline. Zazwyczaj wybieram właśnie tą markę, ponieważ jest bardzo korzystna cenowo a produkty są naprawdę godne uwagi. Ten tusz do rzęs bardzo ładnie wydłuża rzęsy i je odpowiednio wyczesuje w górę, nie powodując ich sklejania. Szczoteczka jest podkręcona, co powoduje bardzo fajny efekt na rzęsach.

Jeśli chodzi o trwałość to ja używając jej rano, chodząc w makijażu cały dzień i wieczorem zmywając makijaż, stwierdzam, że jest trwała. Łatwo się ją zmywa. Maskara jest bardzo wydajna.

Dobry tusz

Tusz do rzęs w bardzo przystępnej cenie. Dostępny w wielu drogeriach. Tusz jest w ładnym opakowaniu. Charakteryzuje się szczoteczką wyprofilowaną,która ładnie podkręca rzęsy i unosi u nasady. Tusz jest czarny ale mogły być bardziej czarny. Nie jest to mokry tusz. Nie zostawia grudek oraz dobrze rozczesuje rzęsy. Łatwo się zmywa płynem micelarnym.

Mój hit

Uwielbiam ten tusz, to co robi z moimi rzęsami to jest niewiarygodne. Wygięta szczoteczka unosi i podkręca rzęsy. Efekt końcowy to duża objętość bez nieestetycznego efektu sklejonych rzęs. Nie osypuje się w ciągu dnia po prostu uwielbiam. Na promocji kosztuje ok 13 zł w hebe

Wart każdej złotówki

Cudo !!! Kupiłam 2 lata temu na promocji , do tej pory kupuję. Mam rzęsy średniej długości, rzadkie , nie podkręcone . Ten tusz po dwóch warstwach robi mega wydłużenie podkręca bez zalotki ( nie lubię jej używać) i jest trwały . Robiąc makijaż rano, wieczorem mam piękne nadal rzęski . Bardzo wam kobitki polecam , bo za te parę groszy naprawdę warto go mieć

Mega szczoteczka, ładny efekt wydłużenia i objętości ale trwałość i utrwalenie słabiutko

Miałam już kilka tuszów Eveline, niektóre były spoko inne mniej, ale gdy widzę je w promce za kilkanaście złotych ciężko się nie skusić, a tego powyższego jeszcze nie miałam.

Tusz ma silikonową szczoteczkę, jest bardzo elastyczna, giętka a jednoczenie nie za miękka, żeby np. uciekała spod rzęs podczas szczotkowania. Przyznam, że szczoteczka to mi się spodobała i to bardzo, jest lekko zagięta w formie łuku, i ma mnóstwo elastycznych silikonowych włosków, które świetnie chwytają każdziutką rzęsę. No taki efekt przeczesywania rzęs to bardzo lubię. Szczoteczka super tuszuje rzęsy, ładnie je wyciąga i nie ma żadnych sklejek. Tusz ma idealną formułe, nie jest ani za mokry, robiący plamy ani za suchy, którym ledwie co się tuszuje. Formułę ma kremową taką otulającą rzęsy.
Pod względem aplikacji i użytkowania tej maskary to ja nie mam pytań, bo za każdym razem sięgało mi się po nią super, a rzęsy tuszowałam z przyjemnością.

Jeśli chodzi o efekty, moje rzęsy są w miarę geste ale krótkie, ale tak czy inaczej od tuszu oczekuje wszystkiego, lubię jak rzęsy są po prostu dobrze i zauważalnie wytuszowane. Po pierwsze tusz dobrze pokrywał rzęsy, wyraźnie je przyciemniał, nadawał wyrazu i podkreślał. Tusz u mnie w 1 warstwie super wydłużał rzęsy, naprawdę jak na tusz za kilkanaście złotych to robił to naprawdę świetnie. Obok tego efektu wydłużenia, dział też delikatnie na objętość, choć żeby podbudować ją tak jak lubię, odczekiwałam kilka sekund i dokładałam 2 warstwę dobierając wcześniej tusz. Tusz przy tym ładnie rozdzielał rzęsy, układał je przy tym tak, że oko wyglądało na większe. Jeśli chodzi o efekt podkręcenia rzęs to się nie wypowiem, bo ja przed każdym użyciem tak czy inaczej używam zalotki. Podsumowując z efektu byłam zadowolona za każdym razem, nie pamiętam bym z jakimś tuszem Eveline tak miała, że efekt końcowy podobał mi się aż tak.

Jeśli chodzi o minusy, bo takie są niestety, to kuleje trwałość. W przypadku tego tuszu to żałuję, tego autentycznie bo taki fajny efekt, a tusz potrafi się odbijać na górnej powiece i osypywać, co prawda nieznacznie ale jednak. Zdarzyło mi się niestety, że tusz robił pandę w zewnętrznym kąciku oka, rozmazując się niestety.. Chociaż chyba większą wadą tego tuszu jest dla mnie to, że w ciągu dnia tusz po prostu staje się oklapnięty i cały ten efekt wyciagnięcia rzęs, takiego fajnego podkreślenia znika. Tak, rzęsy są dalej wytuszowane, pogrubione i wydłużone ale cały efekt traci jakoś na estetyczności.

Podoba mi się efekt po użyciu tego tuszu

Byłam bardzo sceptycznie nastawiony a taki tani to napewno do bani a tu proszę jakie miłe zaskoczenie

Mam liche swoje rzęsy tak więc cudowny efekt to nie lada wyzwanie. Muszę.powiedzirc że ten tusz naprawdę zdał egzamin. Fajnie wydłużył pogrubił moje rzęsy przez co około odrazu nabrało charakteru