Eveline Cosmetics, Volumix Fiberlast Ultra False Lash Effect Mascara (Tusz do rzęs)

Średnia ocena: 3.50/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wyjątkowa, innowacyjna silikonowa szczoteczka została zaprojektowana, by ją pokochać! Sprawia że twoje rzęsy stają się maksymalnie długie i rozdzielone oraz zyskują ekstremalną objętość.

Efekt
wydłużające
Szczoteczka
silikonowa
niewodoodporne

Nie nadaje się do szybkiego makijażu

Dzięki temu tuszowi faktycznie możemy uzyskać bardzo długie rzęsy bez nadmiernego sklejenia, ale szczoteczka jest na tyle ciężka w użytkowaniu, że zajmuje to bardzo dużo czasu.

Oprócz tego, że ma kosmiczny kształt (igiełki tylko na wewnętrznym i zewnętrznym łuku) jest też bardzo giętka co nie pozwala na dokładne umieszczenie jej i wyczesanie rzęs już od samej nasady, bo się wygina.

Efekt po wypracowaniu nawet fajny, ale zdecydowanie zajmuje to zbyt długo.
Trwałość przeciętna, na koniec dnia pojawia się lekki osyp.

Wydłużenie i rozdzielenie bez volume

Tusz ma ciekawą ale średnio praktyczną szczoteczkę. Docelowa strona szczotki świetnie rozdziela rzęsy i dochodzi do nasady niestety przy mojej dużej ilości rzęs muszę dokładać produktu kilka razy. Drugim końcem szczoteczki dochodzę do kącika niestety w inny sposób używa się ciężko ???? troszkę się osypuje z końców w ciągu dnia ale jak za tą cenę (częste promki) jest godny polecenia.
Niestety o tyle co pięknie rozdziela nieco wydłuża tak absolutnie nie ma co mówić o objętości ????

Mój faworyt

Ten tusz jest moim TOP1, jeśli chodzi o tusze do rzęs. Uwielbiam ten produkt pod każdym jego względem. Świetnie pogrubia rzęsy i nadaje im efekt sztucznych rzęs.
Nie kruszy się i jest trwały.
Uwielbiam go.

Świetny!

Pierwszy tusz z tej marki i od razu strzał w 10. Tusz ekstremalnie wydłuża rzęsy, szczoteczka rewelacyjnie je rozdziela, choć początkowo miałam z nią problemy :p mam krótkie i proste rzęsy, po pomalowaniu 2-3 razy wyglądają jak 2 razy dłuższe, są podkręcone, efekt sztucznych rzęs to jeszcze nie jest, ale jest bardzo blisko. Nie odbija się, nie grudkuje, nie robi pandy. Dochodzi jeszcze kwestia ceny - nie sądziłam, że tusz za kilkanaście złotych może być tak dobry. Zostaniemy razem na dłużej.

Uwielbiam ją!

Ta maskara jest świetna i jest zawsze w mojej kosmetyczce.

Uwielbiam jej niecodzienną szczoteczkę w formie grzebyka wygiętego. Idealnie wydłuża moje rzęsy, jednoczesnie daje im objętość i pięknie je zagęszcza.

Opakowanie jest typowe a jego Rose gold kolor pozwala szybko namierzyć tusz na półce w drogerii.

Tusz nie osypuje się i jest trwaly, ale paradoksalnie do tego to łatwo się zmywa. Nie powoduje efektu pandy pod okiem.

Dostępność jest super, bo i w Rosmann, i w Hebe zawsze jest i czeka na mnie.

Czy kupię ponownie? Oczywiście!

Dobry produkt

Na codzień mam przedłużane rzęsy, więc rzadko używam w ogóle tuszów do rzęs, ale zawsze trzeba mieć cos w razie wu. Kilka razy próbowałam tuszu zarówno na górne jak i dolne rzęsy i dla mnie jest poprawny. Uwagę przykuł oczywiście wygląd - bardzo ładny design tuszu. Sam w sobie wydłuża, nie osypuje się, a efekt jest trwały. Jestem na tak.

Wystarczy nieco wprawy i rzęsy mamy do nieba ;)

Kolejna mascara jaką stosuje od Eveline Cosmetics, przysłowiowa perełka za grosze. ❤️
Opakowanie wykonane z wysokiej jakości plastiku w kolorze złoto - miedzianym. Pojemność 9 ml, PAO 6 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Mocna naklejka z informacjami dotyczącymi produktu oraz grafika szczoteczki jaką posiada tusz. W tym wypadku szczoteczka mnie zadziwiła i potrzeba nieco wprawy podczas stosowania ale efekt końcowy jest wart zachodu. "Płaska" szczoteczka rozdziela rzęsy jedna po drugiej, ilość tuszu można stopniować i budować do dowolnego efektu końcowego, rzęsy mogą być lekko podkreślone lub teatralne, a w połączeniu ze sztucznymi rzęsami efekt WOW gwarantowany! Tusz jest odpowiednio gęsty, intensywnie czarny, nie rozmazuje się, nie obsypuje, nie podrażnia skóry wrażliwej oczu. Niespodzianka za grosze, kupię ponownie - naprawdę warty uwagi i wytrwałości w stosowaniu ????

Nie kupię ponownie

Używam tej mascary już od miesiąca, niestety ma ona swoje minusy ale też i plusy. Jeśli chodzi o jej minusy i w sumie jeden z największych minusów to niestety zostawia pod oczami plamy. Do jej plusów należy przede wszystkim to że faktycznie fajnie wydłuża rzęsy. Nie rozumiem zbytnio o co chodzi z tą szczoteczką.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Całkiem dobry tusz

Moje rzęsy są bardzo krótkie. Żaden tusz nie robi na nich efektu sztucznych rzęs. Zależy mi głównie na chociaż lekkim wydłużeniu, dodatkowo super gdyby tusz nie sklejał rzęs.

Ja ten tusz zamówiłam na stronie cocolita za około 15 zł, napewno jest także dostępny w Rossmanie. Na początku zdziwiła mnie szczoteczka - wygięta, silikonowa, specyficzna. Jednak okazało się że całkiem wygodnie maluje się nią rzęsy. Do tego nie jest bardzo duża, jak to bywa w niektórych tuszach - dzięki temu bardzo rzadko zdarzało mi się umazać powiekę ;)

Z działania jestem zadowolona. Czerń jest intensywna, poprawnie wydłuża, lekko pogrubia, nie skleja rzęs (chyba że przesadzimy z ilością warstw). W ciągu dnia nie osypuje się, nie odbija, nie uczula oczu. Kolejny dobry tusz od Eveline.

Całkiem całkiem

Nigdy wcześniej się nie zdecydowałam na wygiętą szczoteczkę, ale promocja w hebe to zawsze okazja na wypróbowania czegoś innego. Dodatkowo estetyczne, złotoróżowe opakowanie przyciągnęło mój wzrok na ten tusz.

Szczotka:
Zdziwiło mnie jak prosto mogłam pomalować wszystkie rzęsy. Bardzo ładnie rodzielała wszystkie rzęsy i faktynie je wydłużała. Co nieco je pogrubiała, ale nie nazwałabym to "ekstremalną objętością".

Efekt:
Jak dla mnie trwały, bez osypywania się i bez grudek. Odcień czerni też jak najbardziej zadowolający.

Lubię ten tusz

Ta szczoteczką jest mega fajna. Bardzo dobrze mi się z nią pracuje. Dokładnie podkręca rzęsy, rozdziela je i nie skleja. Sam tusz też ok. Eveline wie jak zrobić fajne tusze ;)

Całkiem dobry

Tusz do rzęs w ładnym eleganckim opakowaniu. Szczoteczka jest wygodna w użytkowaniu, łatwo nabiera tusz oraz bez problemu maluję. Tusz ładnie rozczesuje rzęsy, pogrubia i wydłuża je. Nie odbija się od górnej powieki oraz nie kruszy . Tusz jest wydajny i kolor jest odpowiednio czarny.