Delia, New Look, 3D Lashes Mascara (Tusz do rzęs)

Delia, New Look, 3D Lashes Mascara (Tusz do rzęs)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Nowoczesna, ultralekka formuła pozostawia na rzęsach elastyczny film, który perfekcyjnie pokrywa każdą rzęsę. Specjalna kombinacja miękkich wosków daje niezwykłą trwałość maskary i intensywnie czarny kolor. Stożkowa, silikonowa szczoteczka dociera do wszystkich rzęs, wyciągając je ku górze i dodając objętości.

Szczoteczka
z włosia

Ma potencjał

Tusz można nabyć w małych osiedlowych drogeriach albo tak jak ja- w internecie.
Lubię kupować tusze w sklepach internetowych np na allegro, bo wiem, że dojdą świeże, nieużywane i nieotwierane.

Tusz posiada silikonową szczoteczkę, która doskonale rozdziela rzęsy. Krzywdy sobie nim nie zrobimy. Szczoteczka nie jest szczególnie mała, ale nie skleja rzęs, nie tworzy owadzich nóżek.

Ten tusz dobrze podkręca, rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy. Oczywiście trzeba się nim trochę namachać i nałożyć 2-3 warstwy by wydobyć z rzęs to co najlepsze, ale to się opłaca.

Stosuję go albo solo albo dla podbicia efektu kiedy nakładam jedną warstwę innego tuszu, ale zostanie przy mnie na dłużej.

dobry polski tusz

Tusz zakupiłam zmęczona zagranicznymi średniakami. Jestem pozytywnie zaskoczona. Od razu zaznaczam, że jest inny niż tusze L'Oreal, Bourjois czy Maybelline. Robi, co ma robić. Rzęsy są czarne, wydłużone, podkreślone i rozdzielone. Można stopniować efekt od naturalnego do zmysłowego. Co prawda nie podkręca rzęs sam z siebie, ale przy odpowiedniej technice da się. Jeśli jesteście zmęczeni przepłacaniem za drogeryjne czy katalogowe tusze, które podejrzanie szybko się kończą po 2-3 tygodniach, dajcie szansę temu.

Fest spoczko

Moje rzęsy sa proste jak u konia, ten tusz jest je wstanie drgnąć do góry. Ogólnie nie sypie sie, rozdziela rzęsy, fajnie nakłada. Nie wysycha szybko w opakowaniu co daje +za wydajność.

MÓJ HIT!

Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam! Super cena, świetna jakość, cudowna szczoteczka i idealna ilość tuszu na szczoteczce! Polecam wszystkim bardzo mocno, nie zawiedziecie się!

Tusz

Świetny tusz za małe pieniądze. Zużyłam już chyba 3 lub 4 opakowania i z chęcią do niego wracam. Rzęsy są podkręcone, pogrubione i wydłużona. Nic się nie kruszy nie osypuje. No i ta cena, to hit. Kosztuje około 10 zł.

Polecam!

Na tusz skusiłam się zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie i nie zawiodłam się. Pięknie podkresla rzęsy, nie osypuje się, ma bardzo ładny kolor a do tego jest mega tani!

Bardzo dobry

Tusz ma fajną szczoteczkę, idealnie rozczesuje i wydłuża rzęsy. Kolor jest bardzo głęboki. Daje super efekt wachlarza, nie osypuje się w ciągu dnia. Dodatkowo w bardzo przystępnej cenie :)

Świetny tusz

Mam słabiutkie rzęsy-jasne, krótkie i rzadkie a to skutkuje ciągłymi poszukiwaniami tuszu idealnego i co tu dużo kryć-lekką obsesją na tym punkcie. Przerobiłam więc już chyba wszystkie dostępne na rynku tusze-od tych krańcowo drogich jak Armani i Sisley, przez te wysokopółkowe jak Chanel, Lancome, Dior i drogeryjne jak Maybelline, Rimmel, Max Factor aż po taniutkie jak Wibo czy Eveline. Długo by wymieniać ile i jakich tuszy używałam. Co wychodzi jakiś nowy tusz na rynek to biegnę go kupić w nadziei, że moje rzęsy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki staną się pięknymi, uwodzicielskimi wachlarzami. Oczywiście na poziomie stricte racjonalnym rozumiem, że samym tuszem nie uzyskam efektu jak po doklejeniu sztucznych rzęs ,ale od czego jest nadzieja jak nie od tego, żeby się wciąż łudzić.
Do czego zmierzam? Otóż ten tusz jest niemal idealny i bije na głowę wielokrotnie droższe produkty. Aż jestem w szoku, że nasza, polska firma wyprodukowała coś tak rewelacyjnego i można to kupić za tak małe pieniądze.
Ładnie wydłuża, przyzwoicie pogrubia (mógłby jeszcze ciut lepiej), dodaje objętości, nie skleja, nie robi efektu pandy. Nie trzeba się nim namachać, żeby uzyskać efekt. Krótko mówiąc-robi robotę i moje rzęsy są z nim wreszcie widoczne.

(Prawie) idealny na codzień

Tusz ma super stożkową szczoteczkę, którą dotrzemy do wszystkich rzęs bez mniejszego problemu. Szczoteczka nie jest za duża i dzięki temu też malowanie się nie jest nim trudne, bo nie ma raczej mowy o pobrudzenie powieki.
Efekty po 2 warstwach są takie, że rzęsy są ładnie rozdzielone, nie są posklejane i trochę pogrubione i podkręcone, ale nie jest to efekt z którego bym była zadowolona na większe wyjścia. Na codzień efekt super, bo są one naturalne, ale podkreślone.
Co do trwałości to powiem, że jest przeciętnie. Na początku tusz mi się strasznie osypywał i to tak naprawdę zaraz po nałożeniu do 1 h już miałam dużo tuszu pod oczami. Z czasem tusz trochę mniej się osypuje, ale nadal to występuje, co jest dla mnie powodem już na tym dużym by już więcej nie kupować tego tuszu, a szkoda bo jako dzienniak byłby idealny. Osypywanie tuszu pozostało do samego końca.
Na plus fakt, że nie zasycha tak szybko.

Świetny a tani

Doradziła mi go pani w małym sklepiku
Wzięłam gdyż zachęciła mnie twierdziła że jest świetny
I to fakt tusz mocno czarny intensywny kolor szczoteczka silikonowa w kształcie stożka
Świetnie pogrubia i rozdziela rzęsy nie skleja ich rzeczy nie obijają się na powiece

Jeżeli chodzi o pogrubienie i podkręcenie też świetnie sobie radzi mam raczej proste i rzadkie rzęsy a ta maskara świetnie sobie z tym radzi
Rzęsy są podkręcone i wydają się dłuższe
Maskara dobrze otwiera oko

Maskara jest bardzo wydajna nie wysycha z. Każdym użyciem coraz lepsza
Trwałość też bardzo dobra maskara nie kruszy się i nie jest łatwo ją rozmazać za to ja lubię

Produkt bardzo tani a świetna jakość polecam wam wszystkim

WOW!!!

Jest to najlepszy tusz jaki miałam, a miałam ich bardzo dużo i żaden mi tak nie odpowiadał jak ten!Zakochałam się w nim od pierwszego nałożenia na rzęsy i mam już 3 opakowanie.

Mój ulubieniec!

Uwielbiam ten tusz do rzęs daje przepiękny efekt na rzęsach!
Koleżanki nie mogły się nadziwić z powodu takich rzęs.
Były grube i długie
Faktycznie efekt 3d był widoczny.
Trzymał się zawsze dość długo po kilku godzinach się trochę osypywał ale nockę wnie pracy wytrzymywał praktycznie bez poprawek.
Cena także atrkacyjna za taką cene nie dostaniecie tak genialnego tuszu!