W7, Glowcomotion, Shimmer Highlighter Eyeshadow (Rozświetlacz do twarzy i ciała)

Pojemność 8,5 g

Rozświetlacz do twarzy i ciała Glowcomotion, to niesamowicie drobno mielony puder rozświetlający o intensywnym blasku. Spowija skórę warstewką, niczym tafla w kolorze złoto - szampańskim. Odbija światło w sposób jednolity, bez drobinek. Jest idealny jako puder połyskujący do ciała, rozświetlacz do twarzy i rozświetlający cień do powiek. Jego blask Cię zachwyci!

Szampańskie cacko - za grosze !

Produkt nabyłam jakiś czas temu na jednej z internetowych drogerii po bardzo promocyjnej cenie - produkt kosztuje ok 10zł !
To całkiem niezłej jakości rozświetlacz o pięknym połysku i szampańskim kolorze
Śmiało może konkurować z produktami z górnej półki
Produkt o satynowym wykończeniu - lśni niczym tafla, drobinki są nieźle zmielone'
Całkiem przyjemne opakowanie z lusterkiem - solidnie wykonane
Produkt jest trwały, nie rozmazuje się
Bardzo wydajny - używam go już pół roku i tak myślę, że spokojnie starczy na drugie tyle
Zakupiłam jeszcze rozświetlacz połyskujący na różowo

Dobry produkt

Produkt zapakowany jest w porządne, plastikowe opakowanie z lusterkiem- za co dostaje pierwszego plusa ode mnie. Ma szampański odcień, idealny zarówno dla blondynek jak i brunetek. Tworzy na policzku taflę bez żadnych drobinek. Jedna warstwa tworzy umiarkowaną poświatę, którą oczywiście można zbudować dokładając kolejną warstwę bądź nakładając rozświetlacz wilgotnym pędzelkiem