Silenz Beauty, Beauty Blender, The Leveler Pore Minimizing Primer (Baza pod podkład)

Lekka jak piórko wygładzająca baza pod podkład, ktora pomaga zmniejszyć widoczność porów, zaczerwienionej skóry czy nierównej tekstury skóry.
Baza wzbogacona jest o niacinamidy (1), aby dodatkowo minimalizować widoczność porów.

Jej silikonowa tekstura gładko sunie po skórze i pomaga pozbyć się niechcianego nadmiaru sebum oraz utrzymać makijaż na miejscu przez cały dzień (lub noc!).
Inaczej niż inne matujące bazy Leveler nie zapycha skóry oraz pomaga Ci rozprowadzić podkład w pożądanych miejscach.

Dostępna jest dwóch odcieniach - przezroczystym oraz ciemniejszym, dla ciemnych karnacji.

(1) Niacinamidy: Pomagają redukować zaczerwenienia, widoczność porów oraz nierówny koloryt skóry.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Dimethicone Water/Aqua/Eau Cyclopentasiloxane Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer Isododecane Polymethyl Methacrylate Niacinamide Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone Disteardimonium Hectorite Talc Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract Honey/Mel/Miel Tropolone Glycerin Sodium Dehydroacetate Disodium EDTA Hydrogen Dimethicone Aluminum Hydroxide Phenoxyethanol Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate Titanium Dioxide (CI 77891) Iron Oxides (CI 77492/CI 77491/CI 77499)

do zadań specjalnych moja ulubiona

jestem z tej bazy bardzo zadowolona. spisała się doskonale podczas moich kilku kilkunastogodzinnych wyjść, wręcz ekstremalnych aktywności (koncert, podróż). spełnia swoje zadanie, jest bardzo łatwa w aplikacji. baza posiada gładką i kremową konsystencję, kolor nude, niemal natychmiast zmienia wygląd skóry. w jakiś dziwny i niesamowity sposób naprawdę minimalizuje wygląd porów i idealnie wyrównuje koloryt skóry, trzeba tylko chwilę zaczekać, aż wtopi się w cerę. akurat tak dobrych wyników nie spodziewałam się. po zastosowaniu bazy i podkładu otrzymujemy bardzo ładny wygląd, który trwa naprawdę długo. nie ściera się, mam wrażenie, że baza zastyga mocno w porach. nie roluje się, nie wysusza, nie wchodzi w załamania. i zapobiega świeceniu w strefie T (akurat tam stosuję produkt). cena za bazę jest śmieszna w porównaniu do jej jakości (ja kupiłam ją z dodatkowym jeszcze rabatem w sklepie online). opakowanie pozostawia trochę do życzenia, ciężko wyciska się produkt, jednak z czystym sumieniem polecam tę bazę. jest doskonała.