Farmapol, Fruity Jungle, Balsam do ust `Acai`

Farmapol, Fruity Jungle, Balsam do ust `Acai`

Pojemność 4,9 g

Owocowy balsam do ust Fruity Jungle powstał, by dbać o skórę Twoich ust. Owoce zawarte w balsamie wspomagają regenerację zniszczonej i suchej skóry. Dzięki temu usta są doskonale nawilżone i odżywione.

Balsam szybko się wchłania, a jego działanie jest długotrwałe. Pozostawia na ustach egzotyczny, przyjemny zapach.

Zawarte w balsamie drogocenne olejki takie jak olejek ze słodkich migdałów, masło shea, masło kakaowe, olej kokosowy, olej rycynowy, lanolina, witamina E sprawiają, że usta są bardziej miękkie, gładkie i nawilżone. Formuła chroni przed pierzchnięciem i wysuszeniem i nie pozostawia na skórze uczucia tłustości. Testowany pod kontrolą dermatologiczną

balsam do ust
nawilżające
w sztyfcie

W porządku

To już ostatnia z trzech pomadek z tej serii, którą mam w swoich zbiorach.

W zasadzie nie różni się od nich niczym oprócz zapachu - ten kojarzy mi się z truskawkowymi lub jagodowymi gumami do żucia, takimi, które wyglądają jak cukierki :) Mi się podoba.
Smak ma również lekko owocowy, ale najważniejsze jest to, że nie zostawia w gardle drapiącego uczucia, bo to automatycznie skreśla u mnie każdą pomadkę, choćby miała kosztować nawet 500 zł.

Pomadka dobrze się rozsmarowuje na ustach, sztyft nie jest miękki. Nic się nie brudzi ani nie ślimaczy. Nie zostawia koloru na ustach, co dla mnie jest zaletą - nie lubię kolorowych szminek ochronnych.
Utrzymuje usta w dobrym stanie, choć nie wiem jak spisywałaby się w sytuacjach hardkorowych, gdy wargi są suche jak wiór. Jako prewencja sprawdza się w sam raz. Na razie używam jej tylko w domu oraz na noc. Rano nadal jest wyczuwalna ochronna warstewka.
Opakowanie działa bez zarzutu.
Wydajność jest bardzo dobra, ale ja ogólnie wolno zużywam każdą szminkę.

Wszystkie trzy egzemplarze dostałam w prezencie, a tę wersję oraz smoczy owoc mogłabym w sumie kupić ponownie - liczi nie pasuje mi pod względem zapachu.

Ogólnie polecam, bo to dobra, zwyczajna szmineczka.

Naturalny balsam do ust

Naturalna pomadka do ust Fruity Jungle.
Wersja z owocem Acai zawiera: ekstrakt z owocu acai, wosk pszczeli, wosk carnauba, olejek ze słodkich migdałów, masło shea, masło kakaowe, olej kokosowy, olej rycynowy, lanolina, witamina E.

Pierwszy raz sięgnęłam po naturalną pomadkę ochronną, w zasadzie z ciekawości, żeby zobaczyć różnicę, w porównaniu do standardowych pomadek.
Jestem mile zaskoczona, pomadka świetnie chroni, dobrze natłuszcza usta, nie zjada się szybko. Sztyft jest nieco twardszy niż standardowe ( nie naturalne) , nie rozpływa się jak masełko, ale mimo to wygodnie się nakłada. Pachnie dosyć intensywnie owocem Acai. Nic dodać, nic ująć. Bardzo dobry produkt.